Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Çalışma Alanlarım

Çok Hızlı etkili kişiye özel benzersiz çalışmalar

Benzeri olmayan büyük tecrübeler ile sınanmış eşsiz murat hasılı ve arzuhal kabulü tılsımları ve özel tütsüler ile misk, amber, zaferan, gül yağı ve safran ile gününde ve zamanında özel dua kasemleri okunarak ve zikirleri çekilerek hazırlanmış etki tesir süreleri 7 gün ve 21 gün arasında değişen aşk bağlama muhabbet celpleri yapıyorum. Daha etkili çalışmalar önerilirse bu çalışmalar 24 saat ve 72 saat arasında etki gösterir bunlar arasında bağlama, gideni geri getirme, işi gücü kısmeti bağlı olanları çözme ayrılan eşleri ve dava açılmış mahkemesi olan eşleri tekrardan birleştirme, mahkeme kararından vazgeçirme evini terk etmiş annesinin veya ailesinin arkadaşının yanına gitmiş eşi geri getirme, ayrıldığına pişman etme, aralarındaki soğuklukları kaldırma ayrılan nişanlı ve sevgilileri belirttiğimiz gün ve saatler arasında kesin sonuçla geri getirme ve bağlama yardımları  vermekteyim. Bunların normalden fazla büyük zahmet getirme sebebiyle herkese yapılmamaktadır DETAYLI yardım almak için beni arayın görüşelim.

WhatsApp ve Telefon iletişim için Numaralarımız.

0552 355 81 81
0534 392 96 16

Sevdiğiniz ve Birlikte olduğunuz (sevgili, nişanlı veya evli) ve sevdiğiniz bireyin hiç bir neden yokken gitmiş olduğu hallerde karşı tarafı geri getirme ve eskisi benzeri bağlama çalışması,Daha evvela hiç birlikte olmamış olsanız bile sizin sevdiğiniz kişiyi size büyük bir aşk ve sevgiyle bağlama çalışması, yaptırmak istiyorsanız bu mümkün olmaz bunu yapıyorum diyene inanmayın muhakkak o kimseyle bir bağınız ve tanışmanız olmuş olması gereklidir bu durumda kesin isteğinize uygun bağlama yapılabilir.

  • Uzun süredir birlikte olduğunuz, evlenmek istediğiniz ancak karşı tarafın evlilikten uzak durduğu veya arada diğer hususi sebeplerin olduğu hallerde evlilik çalışması,
  • Sevdiğiniz, nişanlı olduğunuz veya evli olduğunuz insanın bir başkasıyla beraber olduğunu öğrendiyseniz ve bu insandan kendi isteğiyle soğuyup ayrılmasını istiyorsanız etkili soğutma ve ayırma çalışması,
  • Aşk hayatınız fena gidiyorsa, kısmetin en kısa zamanda ayağınıza gelmesini istiyorsanız aşk adına kısmet açma çalışması,
  • Eşler arası huzursuzlukları önlemek için vefk çalışması,
  • Karşı yan ile birbirinizi seviyorsanız fakat aile bireyleri razı olmuyor ve evliliğe karşı çıkıyorsa ikna çalışması,
  • Meslek hayatınız fena gidiyorsa, en kısa sürede meslek bulmak, iş hayatında başarılı olmak yahut yükselmek, iyi mevkilere gelmek istiyorsanız iş adına kısmet açma, rızık açma ve başarı çalışması,
  • Kumar, alkol benzeri ileride fazla büyük problemlere yol açabilecek ve bırakamadığınız bağımlılıklarınızdan vazgeçebilmeniz için irade ve güç vefki çalışması,
  • Üzerinizde nazar yahut büyü olduğunu düşünüyorsanız yapılacak bakım çalışması sonrası şayet üzerinizde tesirli bir çalışma bulunuyorsa ve size yaşamı zindan ediyorsa büyü bozma ve koruma çalışması,
  • öteki her türlü hususi pozisyonlarda insana ve soruna hususi genel vefk çalışması yapmaktayım.
  • Yaptığım çalışmalar büyü değildir. Havas ilmiyle hazırlanmakta olan ve okumaları benim tarafımdan yapılıp yaklaşık 1 haftada hazırlanan tesirli vefk çalışmalarıdır.

Önemli Not: Beni arayarak veya e-posta atıp derdinizi anlattığınız takdirde size en uygun vefk çalışması hazırlanıp yollanır. Gizlilik benim adına fazla ciddi bir şeydir. Benimle paylaşacağınız her türlü bilgi aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla hiç bir şekilde paylaşılmayacaktır.

Havas ve Ledünni ayrıca Hüddam ilminde kendimi geliştirdim ve vefkler, Tılsımlar hazırlıyorum her derde deva çalışmalarım var bunları yılların büyük tecrübesiyle uyguluyorum, Kısmet açma, Sevdiğini Kendine bağlama, Eşler Arası celbi Muhabbet, Ayrılanları dargınları birleştirme gibi çalışmalarda büyük uzmanlık sağladım 30 yıl ve üzeri zamandır bunlarla meşgul olmaktayım buradan anlamanızı isterim ki büyük tecrübelerim var.

Yaptığım her şey yılların büyük tecrübesiyle defalarca test ettiğim ve uygulayarak olumlu sonuçlara ulaştığım vefkler ve tılsımlar yapıyorum. Yurt içi ve Yurt Dışı binlerce çalışanlarımız dertlerine derman olduklarımız var bunlardan faydalanmak  ve yararlanmak  dertlerine derman olmak ve maddi ve manevi destek ve istifade etmek için lütfen arayın görüşelim.

İlgili Olduğum Alanlardan Bazı Bilgiler

Havas İlmi:  Havas ilmi çok zahmetli ve meşakatli bir ilim dalıdır. Bu ilimde hastalar veya ihtiyaç sahipleri dua ile şifa bulur. Kişilere verilecek olan şifa eğer hayırlı bir işlem ile yapılacaksa bu havas ilmi ile yapılır. Uzun yıllarca havas ilmi üzerinde ders vermekteyim. Kendi adıma kullandığım ilim dallarından bir tanesidir. Havas ilmi denildiğinde akıllara gelen ilk şeylerden birisi dua ile şifa manasıdır.

Ledün İlmi:  Ledün ilmi okuyarak öğrenilecek bir ilim değildir. Ledün ilmi sahibi bazı esrarlara ve gizliliğe sahip olmuş demektir. Bilirler fakat söylemezler!!! İlmi Ledün sahibi olanlar hadiselerdeki gizli sırları ve saklanan gerçekleri bilirler. Bu ilim sahipleri kalplerinden duyar ve kaplerinden konuşurlar nitekim gizli sırları da kalplerinde saklarlar ve açığa vurmazlar.

Ebced Hesabı: Yapılacak işlemler, vefkler ve tılsımların hepsi ebced hesabına dayanmaktadır. Ebced hesabını bilmeyen birisi bu tarz işlemleri yapamaz yapsa da başları sağlayamaz. Kullanılan isimlerden ve yapılacak işlemlerden ilk önce ebced hesabı sorulur, sorulan ve yapılan ebced hesabı sonrasında kişiye ait bazı özel bilgiler bulunarak vefke vurulur. Bu aşamada ebcedin önemi muazzamdır. Ve ebced öğrenmekte bir ilimdir.  Ebced rakamlarını yani alfabetik bir sayı sistemini kullanarak, kelimelerin sayısal değerini hesaplamaktır.

Yıldız Name:  Gaybı sadece Allah bilir. Verilen ilim sayesinde gizli kalmış, saklanmış ve kişiye zarar vermekte olan şeyleri görmektir. Bunları görebilmek için kalp gözünüzün tamamen açık olması gerekmektedir ve keşfinizin tam manası ile açık olması gerekmektedir. Geleceğe en yakın bilgi verilmek amaçlanmaktadır ve bakım kişiye özel yapılır. Kişinin ismi anne ismi ve doğum tarihi kullanılarak yapılır. Bakılan yıldız name sonucunda bir işin hayırlı olup olmayacağına, kısmetin kapalı olup olmadığına, ve aklınıza takılan sizi sıkıntıya sokan birçok konuya bakılabilir.

Bağlama Muhabbet Vefki: Yapılacak olan bu işlem kişiye özeldir, kişinin isteği doğrultusunda çalışmalara başlanıp, yıldız name bakımı, ebced hesabı yapıldık dan sonra işlemin yapılacağı gün ve saat çıkarılır. Hazırlık aşamasından sonra vefk işlemi başlar ve bu bize kalmış özel bir işlemdir. Bağlama vefki işlem bittikten sonra kişinin taşıması için kişiye ulaştırılır ve nasıl taşıyacağı anlatılarak taşıması sağlanır. Yapılacak ikinci bakımda vefkin doğru uygulanıp uygulanmadığı kontrol edilir ve neticeden emin olunur.

Gideni Geri Getirme: Eşler arasında, nişanlılar ve sevgililer arasında anlamsız yere hiç nedeni yokken kavga ve tartışma olur, buna anlam veremezsiniz ve biran da ayrılık gerçekleşir. İki tarafta bu işten pişmandır ama çoğu zaman tekrar birleşme gerçekleşmez. Bu konu hakkında Medyum Hoca Efendi yardıma ve desteğe her zaman hazırdır. Aramanız ve derdinizi anlatmanız yeterli olacaktır. Giden eşler, ortada kalan evlatlar ve hayallerin geri gelmesini herkes ister. Çekinmeden arayabilirsiniz.

Kısmet Açma: Yıllar geçmesine rağmen kısmeti kapalı olduğunu bilmeden bekleyen birçok insan vardır. Küçükken yaptıkları bir hatadan, uğradıkları uraktan veya nazar değmesi sonucu kısmetler kapanır ve işler yolunda gitmemeye başlar. Evlilikler yarıdan döner bir türlü gerçekleşmez, yapılan işler bereket getirmez ve zarar ettirir. Bu ve bunun gibi onlarca sıkıntı vardır ve bunların izalesi gerekmektedir. Muhterem Hocamız Efendi bu konuda her daim çalışma yapmakta ve işlerini takip etmektedir.

Çalışma alanlarımdan bazıları bu şekildedir. Daha detaylı bilgi ve yardım için benimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz