Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kesin Aratan ve Mesaj Attıran Dua ile Etkili Ritüel

Kesin aratan ve mesaj attıran dua ile etkili ritüel nasıl yapılır, kimler yapabilir? Mesaj attırmak için okunması gereken dualar nelerdir, nasıl okunur? Gerekli bilgiler yazımızdadır.

 Kesin Aratan ve Mesaj Attıran Dua ile Etkili Ritüel

Kesin aratan ritüeller sayesinde küs olan sevgililer barışır. Bunun yanı sıra birbirlerini engelleyenler de bu uygulamalar ile engeli kaldırıp aramaya başlar.

Kesin Aratan ve Mesaj Attıran Ritüellerde Önemli Hususlar

Kesin etkili aratma ya da mesaj attırma ritüellerinde dikkat edilmesi gereken noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Dua ritüelleri için gece ya da güneş doğmadan önceki vakitlerde yapılması daha uygundur. Bu vakitler duaların kabul olduğu zamanlardır.
 • Dua etmeden önce abdest alınırsa daha iyi olur.
 • Namaz kıldıktan sonra okunan dualar da daha çok kabul olur.
 • Ritüeller yapılırken ve dualar edilirken kötü niyetli olunmamalıdır.
 • Yapılan uygulamalar sonucunda acele edilmemelidir. Her olayın gerçekleşmesi için bir vakit tanınmalıdır.
 • Ritüeller uygulanırken birileri olmamalıdır.
 • Zihnin dolu olması halinde rahatlama egzersizleri yapılmalıdır. Ondan sonra ritüele başlanmalıdır.

Çevirgel Ritüeli İle Sevdiğini Aratma

Gideni döndüren ve anında mesaj attırmada çok etkili olan dualardan bir tanesi çevirgel duasıdır. Duanın okunuşu şu şekildedir:

 • Yasin vel kuranil hakim. İnne keleminel mürselin. Ala sıratın müstakım. Tenzilül azizir rahim. Litünzira kavmen ma ünzira abaühüm fehüm gafilün. Lekad hakkal kavlü ala ekserihim fehüm la yü’minun. İnna cealna fi a’na kıhim ağlanen fehiye ilel ezkani fehüm mukmehun. Vecealna min beyni eydihim seddev ve mim halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirun. Bismillahhirrahmanirrahim. Izaca enas rullahi velfeth. Veraeyten nase yedhulune fi dinillahi efvaca fesebbih bi hamdi rabbike vestağfirhü innehü kane tevvaba. Bismillahirrahmanirrahim. Nasrun minallahi ve fethun karibün ve beşşiril mü’minin. Bismillahi ve billahi ve minallahi Allahın emriyle ve peygamberimiz aleyhisselamın kavliyle aydan güzellük aldım. Güneşten nur aldım. Altundan kıymet aldım. Gümüşten hurmet aldım. Cevherden izzet aldım. Gökten yücelik aldım. Yirden ağırlık aldım. Sudan akıntı aldım. Miskten kokuluk aldım. Bu hamaili götüren filanın kızının ay gibi bahtını açık eyledim. Gün gibi yüzin nurlu ve güneşten müşerref eyledim. Yıldız gibi alnın şevkli eyledim. Yir gibi ağır eyledim. Altun gibi kıymetli eyledim. Gümüş gibi hürmetlü eyledim. Cevher gibi ızzetlü eyledim. Su gibi aziz eyledim. Misk gibi kokulu eyledim. Erden ve avretden cemi nasın meyanında aziz ve hurmetlü olsun. (kendi anne ve kendi adı) Filane kızı filane hergezin yanında ziynetlü olsun, altun gibi kıymetli olsun, gümüş gibi hurmetlü olsun, cevher gibi izzetlü olsun, su gibi aziz olsun, misk gibi kokulu olsun, cümle yir yüzündeki halkın gözini cümle alemin gönlini ve meylini aklını fikrini eramını kararını ve hükmini ve gözini ve canını ve yüz muhabbetini ve cemi azasını( karşı tarafın adı) filandan yana çevirdim. Bi hakki Yusuf Peygamberin hüsni cemali gibi güzel eyledim. Her gören aşık olsun. Allahümme ya Azizi tüazzezed vel izzeti fil izzeti izzetike ya aziz. Gün doğdi ben doğdum, günün nurini alnımah koydu, (karşı tarafın adı ve anne adı) fülan ibni fülaneh baga aşık olsun. Allahümme ya nuri tenevverte tenevvirü fin nuri nurike ya nuru. Ay doğdi ben doğdum, ayın nuriyle nurlandım, her gören baga aşık olsun. Bi hakki ya Kerimü ya Allahü ya Rahimü bi hakkı Kef He Ye Ayın Sat ve bihakki Ha Mim Ayın Sin Kaf. Ve bi hakkı Nun vel kalemi vema yesturun. Ma ente bini’mete rabbikebi mecnun.

Su Ve Karanfil Ritüeli İle İstediğini Aratma

Su, yapısından dolayı aşk ritüellerinin hepsinde kısa sürede etki eden bir uygulamadır. Ritüel için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Öncelikle bir adet içi su dolu kap alınmalıdır.
 • Suyun içerisine bir miktar karanfil atılmalıdır.
 • Bir kaşık yardımı ile iyi bir şekilde karıştırılmalıdır.
 • Bu karışım bir gece boyunca bekletilmelidir.
 • Ertesi gün karanfiller sudan alınarak toprağa gömülmelidir ve ritüel tamamlanmalıdır.

Uygulamada gömme işleminde sevgilinin ya da aramasının istediği kişinin ismi söylenir. Bu şekilde iki kişi arasında varsa bir negatif enerji bu toprağa gömülür ve onun yerine aşk ve sevgi enerjileri ortaya çıkar.

Kahve falı ritüeli ile kahve telvesi okuma ilmini öğrenin yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kesin Mesaj Attıran Limon Ritüeli

Limon ritüeli sayesinde sevgililer birbirlerini anında arar ya da mesaj atar. Uygulama şu şekildedir:

 • Bir adet limon alınmalıdır.
 • Limon ortadan ikiye kesilmelidir.
 • Sarı renkte kağıt alınmalıdır.
 • Kağıdın bir köşesine mesaj atması istenilenin, diğer köşesine ise ritüeli yapanın adı yazılmalıdır. Ortaya ise ne kadar sürede dönüş yapması isteniliyorsa o süre yazılmalıdır.
 • Kağıda limon sürülmelidir ve bu şekilde güneşin altında kuruması için bekletilmelidir.
 • Kağıt kuruduktan sonra ritüel tamamlanmış olur.

Limon ritüelleri daha çok yaz ya da bahar mevsiminde yapılan bir uygulamalıdır. Ritüelin yapımına haftada bir kez devam edilmelidir.

Kesin Mesaj Attıran Ve Aşık Eden Ritüel

Aşk ritüellerinden bir tanesi, kravat bağlama ritüelidir. Eğer eşiniz ile küs iseniz ve aynı evde yaşıyorsanız yapımı son derece kolay olan bu uygulama aşağıda yer almaktadır:

 • Eşinize ait bir tane kravat alınmalıdır.
 • Kravat bağlanmadan önce onun yeniden aşık olup bağlanması ve sürekli araması için telkinlerde bulunulmalıdır.
 • İstenildiğinde dua da edilebilir.
 • İşlem tamamlandıktan sonra kravat bağlanır ve bağlanırken “güzel duygular bir daha hiç bozulmasın” denir.
 • Bağlanan kravatı takan eş eski haline döner ve sevgi dolu davranışlar gösterir.
 • Gün içerisinde aramayanlar sürekli özler.

Çok Etkili Dua Ritüeli İle Sevdiğini Aratma

Cuma günleri aşağıda yer alan duayı okuyan herkes istediğinin anında mesaj attığını görecektir. Cuma günü okunması gereken dua şöyledir:

 • Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin… İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden seni sevmeye yollar aç, birbirimize olan sevgimizi, seni sevmekle çoğalt, beni ve eşimi, seni sevdiren ve seninle sevinen bir sevgiyle donat. Rabbim! görüyorum ki sen, olmuş yeryüzünü her bahar yeniden diriltiyorsun… Kudretinle, kurumuş kemikler gibi ağaçları, çiçek çiçek tebessüm ettiriyorsun. Yaprak yaprak urbalarla beziyorsun, meyvelerce hediyelerle sevindiriyorsun, toprağa düşüp, gözlerden uzak olan tohumları yeniden gün yüzüne getiriyorsun. Sen bir baharı, bir çiçeği yaratırcasına kolayca yarattığın gibi; eşimin getirdiği her gülden bir bahar tazeliğinde mutluluklar yarat bana, yüzümde bir gül gibi açtırdığın her gülücükten, eşimin gönlüne gül bahçelerinin ıtırını yay… Yıllar geçtikçe üzerimize çöken puslu hazanların etkisiyle, unutkanlığın rüzgarında savurup dağıttığımız inceliklerimizi, kalplerimizin kuytularında unutup, karanlığa bıraktığımız muhabbet sözlerimizi; tohumlar gibi filizlendir, çiçekler gibi süsle, Yapraklar gibi tazeleştir, meyveler gibi tatlandır… Allah’ım bize öğrettiğin gibi babamız Adem(AS) ve anamız Havva’yı cennetten, şeytanın aldatmacalarına kandıkları için çıkardın… Elbetteki bu, senin takdirindir, Haşa şeytanın keyfine kalmış bir iş değildir. Biliyoruz ki, bu sayede ancak hak edenler senin yakınlığına kavuşacaktır. İyi ile kötü birbirinden ayrılacaktır. Cennetinden sabırsızlığımız yüzünden çıkarıldık, Tembelliğimiz yüzünden geri dönemiyoruz. Rabbim! Beni ve eşimi de bu dünyadan cennete dönmek için, birbirini hayra kaldıranlardan eyle! Sabırsızlığımız yüzünden bizi birbirimizden uzaklaştırma!

Bu dua evini terk eden koca için okunduğunda etkisi daha fazladır. Dua kısa sürede kabul olur ve terk eden kocalar evlerine geri döner ve eşlerinden yaptıkları için özür diler. İnsanlarda yaptıkları hatalardan dolayı pişmanlık duymalarını sağlama özelliği olan duaya dilenildiği kadar devam edilebilir.

Mesaj Atması İmkansız Olanlar İçin Uygulanacak Ritüel

Araması ve mesaj atması imkansız olarak görülenler için kısa sürede etkili olan ritüelin yapılışı şöyledir:

 • Sabah güneş doğarken uyanılmalıdır.
 • Pencereler açılır ve içeriye temiz havanın girmesi sağlanır.
 • Bir cezve alınır. Cezvenin içerisine bulunabildiği türlerde çiçekler toplanıp konulur.
 • Ocakta tütsü haline getirildikten sonra evin her yerine gezdirilmelidir.
 • Cezve taşınırken bir yandan da sevdiğiniz kişi hayal edilmelidir.
 • İşlem tamamlandıktan sonra çiçekler evin belirli köşelerine konulmalıdır.

Ritüel yapıldıktan sonra insanlara rahatlama ve içine huzur gelir. Uzakta olan ve ayrılıp gitmiş kişilere yapıldığında onlar da geri döner ve arar.  Çiftler arasında büyük tartışmalar yaşanıyorsa, bu ritüel sayesinde tartışmalar son bulur.

Sevdiğini Aratıp Aşık Eden Ritüel

Özellikle ayrıldıktan sonra üzerinden uzun zaman geçmiş olan ilişkiler için yapılması gerekenler biri, bir kağıda kalp şekli çizilmesidir. Daha sonra bu kalbin üzerine güzel düşünceler yazılmalıdır. Örneğin, sevdiğinin hemen dönmesini isteyenler bununla ilgili düşüncelerini yazabilir. Daha sonra kalp katlanarak yastığın altına konulmalıdır. Bu şekilde 21 gün boyunca uyulduktan sonra 22. günde sevdiğiniz insan geri döner ve aramaya başlar.

Erkekler sevdikleri kadını geri döndürür. Kadınlar terk edildikleri zaman bu uygulama ile sevdiği adama yeniden kavuşur. Evli olup ayrı olanlar yeniden barışmak ister ve hatta yeniden hayatlarını birleştirmek için kararlar alır.

Çarşamba Günleri Yapılan Sevdiğini Aratma Ritüeli

Ritüellerin bazılarında kesin uygulanması gereken günler vardır. Bunlardan bir tanesi de tespih  ritüelidir. Çarşamba günleri yatsı namazı kılındıktan sonra tespihe 33 defa “Allah’ım geri dönsün” sözleri okunmalıdır. Bu işlem her Çarşamba günü tekrarlanmalıdır. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra istenilen arar ya da mesaj atar. Burada sabırlı olmak önemlidir. İşlem yapıldıktan sonra olmuyor diye pes edilmemelidir.  Bunun yanı sıra dualar da edilmelidir. Dinimizde dua etmede ısrarcı olunması tavsiye edilmektedir.

Kağıt Ritüeli İle Sevdiğini Aratma

Kağıt ritüeli için izlenmesi gereken adılar şu şekildedir:

 • Bir adet kağıt alınır. Rengi önemli değildir.
 • Kağıda “Rabbena efrığ aleyna hayran ve teveffena müslimin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbenağfir lena zünubena ve keffir anna seyyiatina ve teveffena meal ebrar. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbenağfir lena ve li ıhvaninellezine sebekuna bil iman.” duası yazılır.
 • Yazı yazarken silinmemesi için kurşun kalem kullanılmaz.
 • Kağıt ilk önce dörde daha sonra tekrar dörde katlanır. Bu şekilde açılması daha zor bir hale gelir.
 • Gece saat 12’de toprağa gömülmelidir.
 • Kağıdı gömerken yanına sevdiğiniz ile birlikte çekilmiş bir adet resim de eklenmelidir.

Ritüel tek seferlik yapılır. Uygulama tuttuktan sonra etkilerinin arasında şunlar yer alır:

 • Kim için yapıldıysa o gece uykusundan heyecanla uyanır.
 • Ritüelin etkisi sonucunda sevdiğiniz sürekli sizi düşünür ve özler.
 • İçinde nefret duygusu olanların yerine aşk duygusu gelir.
 • Anlaşma sıkıntısı yaşayanların muhabbeti artar.
 • Arada mesafe olup ilişkilerine soğukluk girenler birbirine yakınlaşır.
 • İlişkisinde bencil olanlar sevgililerini de düşünmeye başlar ve ona sevgisini hissettirir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz