Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsü Nedir, Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Aşk büyüsü nedir, aşk büyüleri nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Aşk büyüsü hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına yazımızdan bakabilirsiniz.

 Aşk Büyüsü Nedir, Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Aşk büyüsünün yapılmasında birçok nedenler ele alınır. Bunlardan en önemlisi, aşık olduğunuz kişinin size karşı bir şey hissetmemesi durumunda onun size bağlanmasını istemenizdir. Bu yüzden bu durumun meydana gelmesi için aşk büyülerinin yapılmasında medyum hocalarına başvurmalısınız. Aşk büyüsünün çok fazla çeşidi vardır. Özellikle evde bile kendi başınıza kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsünü uygulamak da mümkündür. Bunun için kesinlikle medyum hocalarına gidilerek aşk büyüsünün yapılmasında gerekli olan ritüelleri öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Tanımı

Aşk büyüsünün tanımı, herkese göre farklılık gösterebilir. Çünkü, aşk büyüsünün ne amaçla ve niyetle yapıldığına göre bir tanım ortaya çıkar. Eğer, büyü, gerçekten mutlu olmak ve her iki tarafın hayatını da olumlu bir şekilde devam ettirmesi için niyet edilerek yapılıyorsa, aşk büyüsünün anlamı esas kendini belli eder. Bu yüzden aşk büyüsünün anlamına yakışır bir şekilde büyüyü yaparken iyi niyetlerinizi belli etmelisiniz. Aşık olduğunuz kişinin gerçekten sevgisine ihtiyaç duyduğunuzu hissetmeniz durumunda aşk büyüsünü yaptırmalısınız. Yani sadece karşı tarafın size bağlanıp intikam almak için aşk büyüsünü yaptırmamanız gerekir.

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? Detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsünün anlaşılması için bazı belirtilerin gözle bariz bir şekilde görülmesi gerekir. Aşağıda aşk büyüsünün tutup tutmadığını anlamak için aşık olduğunuz kişide meydana gelen değişimlerle ilgili bilgiler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Aşk büyüsünün etkisinde olan taraf, aniden sizi aklınıza getirir ve sizi özlediğini anlar.
 • Bununla birlikte geceleri rüyadayken büyüyü yapan kişinin yüzü göz önüne gelerek canlanır.
 • Bunun yanı sıra dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon eksikliği gözle görülür.
 • Aşk büyüsünün etkisi ile size aşık olan tarafın sosyal hayattan uzaklaşması en bariz bir şekilde fark yaratan belirtilerin arasındadır.
 • Ayrıca büyünün etkisinde olanlar, sürekli olarak ağlama hissine kapılır ve çok fazla duygusal bir moda girer.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi durumunda bilin ki karşı taraf size kör kütük aşık olup bağlanmıştır ve hiçbir zaman sizsiz yaşamak istemiyordur. Aynı zamanda sizinle bir ömür boyu geri kalan hayatına devam etme düşüncesinde kendini bulur.

Evde Aşk Büyüsü Yapmak Mümkün Mü?

Evde aşk büyüsü yapmak elbette mümkündür. Bunun için ilk önce büyü kaynaklarından yapılış yöntemlerinin iyi bir şekilde araştırılması gerekir. Bunun dışında medyum hocalarına giderek aşk büyüsü yapılırken kullanılması gereken malzemelerin neler olduğunu öğrenmekte yarar vardır. Evde yapılacak en basit aşk büyüsünden birisi de kaşık ile yapılan büyüdür. Bu büyünün kolay bir şekilde yapılması sonucunda etkisini de hemen gösterme özelliği vardır. Büyünün yapılmasında iki adet tahta kaşık ve bir tane küçük bez yeterlidir. Bununla birlikte evde yapılan aşk büyülerinden bir tanesi de nohut ile yapılan nohut büyüsüdür. Nohut büyüsünün yapılışı da oldukça kolaydır. Aynı zamanda biber ve kırmızı mumla da evde aşk büyüsü yapılabilir. Önemli olan malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesidir. Bunun dışında aşk büyüsünü evde yaparken söylenecek tılsımlı sözcüklerin de doğru olması gerekir. Bütün aşamalar tamamlandıktan sonra iyi niyetin edilmesinin ardından evde aşk büyüsü yapma işlemleri gerçekleşmiş olur.

En Güçlü Aşk Büyüleri

En güçlü aşk büyülerinin yapılmasında kullanılan malzemeler ve tılsımlı sözcükler oldukça önemlidir. En güçlü aşk büyülerinin yapılmasında muhakkak uzman hocalardan destek alınması gerekir. En kuvvetli aşık büyülerinin arasında mumla yapılan büyü yerini alır. Mumla yapılan aşk büyüsünün iyi sonuç vermesi için öncelikle kırmızı mumun alınması gerekir. Daha sonra medyum hocasına gidilerek aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında bilgileri verip hocaya vefkler hazırlatılmalıdır. Bu adımdan sonra hazırlanan vefk, kırmızın mumun ateşinde yakılmalıdır. Bu sayede yazılan vefk ve edilen niyetler doğrultusunda yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde size bağlanmasını istediğiniz kişi, bir anda size aşık olur ve sizin sürekli yanınızda olmak ister.

Aşk Büyüsünü Yok Etme

Aşk büyüsünün bozulması biraz zor bir iştir. Büyünün bozulmasında tek başına hareket edilmemesi gerekir. Çünkü, aşk büyüsünün etkisi o kadar kuvvetlidir ki büyünün bozulması zaman alabilir. Bunun yanı sıra büyü bozmak için yine şeytani varlıkların çağrılması gerekir. Bunun için de bu konuda uzman olan medyum hocalarına gidilmelidir. Medyum hocaları, hislerinin gücünü kullanarak şeytani varlıklarla iletişime geçip yapılan aşk büyüsünün bozulmasını sağlayabilir. Bununla birlikte özel tılsımlı sözcüklerle hazırladığı vefklerin sayesinde büyünün bozulması gerçekleşmiş olur. Büyünün bozulma işleminden hemen sonra 3 saat içerisinde kişi eski haline döner. Size karşı olan ilgisi veya aşkı tamamen ortadan kalkmış olur. Aşk büyüsü bozulduktan sonra bir daha aynı kişi üzerinde büyünün yapılması mümkün değildir. Hiçbir şekilde büyü tutmaz.

Aşk Büyüsü İşe Yarar Mı?

Aşk büyüsü, diğer yapılan büyülerin arasında en çok işe yarayan büyülerden birisidir. Doğru ritüeller ve tekniklerle yapılması sonucunda etkisini karşı taraf üzerinde hemen gösterir. Aşk büyüsünün etkisi, kullanılacak malzemelerin kalitesine de bağlı olarak şekillenir. Medyum hocaların istedikleri kalitede malzemelerin alınmaması durumunda büyünün tutma süresi daha çok zaman alabilir. Bu yüzden aşk büyüsünün daha çok işe yaramasını istiyorsanız, doğru medyum hocalarından yardım alarak iyi kalitede malzemelerin seçilmesi gerekir. Bu sayede yapılan büyünün hissettirdiği aşk ve şehvet duygusu büyünün yapıldığı kişiye tamamen geçer. Böylece istediğiniz kişiyi kendinize aşık ederek bir ömür boyu mutlu bir şekilde onunla beraber hayatınızı sürdürmeye devam edersiniz. Aşk büyüsünü yaparken ruhen iletişime geçilen varlıkların etkisi de oldukça fazladır. Özellikle Hüddam Garaminar adındaki varlık, aşk büyüsünün etkisini hemen göstermesine yardımcı olur. Bu sayede doğa üstü varlıklarla doğru bir şekilde iletişim kurulduğu zaman karşı tarafın davranışlarında ve hislerinde büyük oranda değişimler meydana gelir ve sizin lehine bir duruma dönüşür.

Aşk Büyüsü Ne İle Yapılır?

Aşk büyüsünün yapılmasında kullanılan malzemeler vardır. Bu malzemelerin doğru bir şekilde temin edilmesi sonucunda büyünün yapım aşamaları tamamlanır. Bunun sonucunda da büyünün etkisi, aşık olmasını istediğiniz kişide hemen görülmeye başlar. Medyum hocalarının aşk büyüsü yaparken özellikle istediği malzemelerden birisi de siyah üzüm ve nohuttur. Bu iki malzemelerin büyü esnasında kullanılması durumunda yapılan aşk büyüsünün etkisi ömür boyu karşı tarafın üzerinde kalır ve hiçbir güç bu büyüyü bozamaz. Bu iki malzemenin alınmasından sonra medyum hocasının hazırladığı özel tılsımlı sözcüklerin söylenmesi ve aşık olduğunuz kişi hakkında niyetinizi iyi bir şekilde etmeniz durumunda aşk büyüsü hızlı bir şekilde tamamlanmış olur. Büyünün yapılması için muhakkak sessiz ve karanlık bir alanın tercih edilmesi gerekir. Yaklaşık olarak 3 gün içerisinde bu malzemelerle yapılan aşk büyüsü, yansımalarını göstermeye başlar. Bunun için büyüyü yaparken kullanılması gereken malzemelerin neler olduğunu da bilmek o kadar önemlidir.

Resimle yapılan aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? İnceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Uygulanışı

Aşk büyüsünün uygulanmasında doğru adımların gerçekleşmesi gerekir. Çünkü, aşk büyüsü etkisini en çabuk ve kuvvetli gösteren büyülerdendir. Doğru ritüellerle yapılması durumunda kısa sürede istediğiniz kişiyi aşık edip kendinize bağlayabilirsiniz. Bunun için tabii ki de işinde profesyonel anlamda çalışan medyum hocalarına gidilmelidir. Aşağıda aşk büyüsünün uygulanmasında kullanılacak yöntemlerle ilgili detaylar sırasıyla anlatılmaktadır. Bu detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Aşk büyüsünün yapılmasından önce medyum hocasının verdiği talimata göre karanlık ve sessiz bir alanın seçilmesi gerekir.
 • Daha sonra aşkın gerçekleşmesinde etkili olan malzemelerden biri olan nohut ve siyah üzümü temin etmeniz gerekir.
 • İki malzeme de temin edildikten sonra siyah üzümü sağ elinizin içerisine ve nohudu ise sol elinizin içerisine alınız.
 • Bu işlemi yaparken yönünüz güneşin doğduğu tarafa bakmalıdır ve ayakta gözleri kapalı bir konumda olmanız gerekir.
 • Gözlerin kapalı olduğuna emin olduktan sonra medyum hocasının size verdiği tılsımlı sözcükleri 21 kere içinizden söylemelisiniz.
 • Tılsımlı sözcükleri söylerken aynı zamanda içinizden aşk büyüsünü neden yapmak istediğinizi ve aşık etmek istediğiniz kişinin adını ve yüzünü gözünüzün önüne getirerek onun hakkında iyi niyetler etmeniz gerekir.
 • Bütün aşamalar tamamlandıktan sonra siyah üzümü ağzınıza atarak yemelisiniz.
 • Nohudu ise evin bir bölümüne gömerek dikkatli bir şekilde saklamanız gerekir.

Yukarıda verilen adımların hepsinin eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra en geç 7 gün içerisinde büyü etkisini hissettirir ve büyünün etkisi altına giren taraf, sizinle iletişime geçerek size olan bağlılığını ve sevgisini dile getirir. Bu sayede siz de çok sevdiğiniz insanı kendinize bağlamış olursunuz.

Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Aşk büyüsünde kullanılan malzemelerin doğru bir şekilde muhafaza edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü, yapılan büyünün kimsenin görmeyeceği ve bilmeyeceği yerde saklanması sonucunda büyünün tutma süresi oldukça çabuk gerçekleşir. Özellikle aşk büyüsünde kullanılan nohudun evin bahçesinde bulunan toprağın en derinliklerine gömülmesi gerekir. Fakat nohut gömülürken medyum hocasının verdiği özel tılsımlı sözcükler de söylenmelidir. Bütün dualar ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra aşk büyüsü yapma işlemi de tamamlanmış olur.  Burada en önemli olan şey, yapılan aşk büyüsünün sadece siz ve medyum hocası arasında kalmasıdır. Üçüncü bir kişinin büyünün yapıldığını kesinlikle bilmemesi gerekir. Ve aynı zamanda evde büyünün erişilmeyecek bir yere koyulması veya gömülmesi oldukça önemlidir.

Aşk Büyüsünün Olumsuz Sonuçları

Aşk büyüsünün olumsuz sonuçları da meydana gelebilir. Çünkü, aşk büyüsünün yapılmasında şeytani varlıklarla iletişime geçilir. Özellikle Hüddam  Garaminar adlı varlık, aşk büyüsünün yapılmasında  medyum hocaları tarafından çağırılan varlıklardan birisidir. Hüddam Garaminar, bazı zamanlarda ruhsal açıdan bunalımlar ve sorunlar yaşamasından dolayı canı istediği zaman büyünün etkisinde olan kişiye veya size zarar verebilir. Özellikle büyünün etkisinde olan kişiye musallat olarak onun üzerinden hiçbir zaman gitmeyebilir. Gerektiği zaman size düşman olarak sürekli sizin karşınıza çıkıp tehdit etme durumları da söz konusudur. Size aşık olan kişinin üzerine musallat olarak size karşı tepkisini daha kötü bir şekilde olmasını sağlayabilir. Bu nedenle aşk büyüsünü yapacak olanların Hüddam Garaminar adlı varlık ile ruhen iletişime geçerken çok dikkatli olması gerekir. Özellikle doğa üstü varlıklarla iletişime geçme işini medyum hocaları yapmalıdır. Bu sayede medyum hocalarının emirleri altında görev alan varlıklar, ters tepkiler verme durumunda kalmaz. Aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, çok iyi düşünmelidir. Hüddam Garaminar adındaki varlıkla düşman olunduğu zaman Hüddam Garaminar, karşı tarafın ruhuna girerek onun hareketlerinin ve tavırlarının değişmesi için her şeyi yapabilir. Bu durum, sizin aleyhinize sonuçlar doğurur ve etkisini bir ömür siz de yaşamış olursunuz.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz