Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Soğuyan Sevgiliyi Tekrar Aşık Etmek İçin Dua 

Soğuyan sevgiliyi tekrar kazanmak için hangi dua okumalıdır? Terk eden sevgilinin geri gelmesi için okunacak dua hangisi, ne zaman okunmalıdır? Okunacak dualara yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Soğuyan Sevgiliyi Tekrar Aşık Etmek İçin Dua 

Zamanında sizi bırakıp giden sevgilinizi veya eşinizi geri döndürmek için okumanız gereken dualar vardır. Bu duaları okumanız durumunda eşiniz veya sevgiliniz pişman olmuş bir şekilde size geri döner. Gideni geri döndürme duasını okumadan önce yapılması gerekenler vardır. Bu şartlara uyulduktan sonra dualarınız hemen kabul olur.

Giden Sevgiliye Okunacak Dua

Giden sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsanız, ilk olarak abdest almalısınız. Abdest aldıktan sonra sessiz bir odaya gidiniz. Daha sonra kıbleye dönecek şekilde bağlaç kurup yere oturunuz. Ardından niyetler edilip aşağıda verilen dua okunmalıdır:

 • Bismillahirrahmanirrahıym.
 • Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya Allahü ya Allah.

Sevgisi Azalan Sevgilide Etkili Olan Dua

Soğuyan sevgiliyi geri bağlamak ve döndürmek için yapılması gereken uygulamalar vardır. Özellikle sizi bırakıp gitmiş ve sizden ayrılmak isteyen sevgilinizin size yeniden aşık olması için ilk olarak Allah’a sığınmanız gerekir. Allah’a sığınıp içten bir şekilde dua ettikten sonra giden sevgilinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. İstenilen duaların abdestli bir şekilde okunması gerekir. Bu sayede dualar ile soğuyan sevgiliniz size yeniden aşık olur ve bağlanır

Eski Sevgiliye Kavuşturan Dua

Eski sevgilinizin size yeniden dönmesi ve size kavuşması için okunması gereken dua vardır. Bu duayı içten ve kalpten bir şekilde okumanız durumunda eski sevgiliniz size pişman olmuş bir şekilde geri döner ve eskisinden daha çok bağlanır. İstenilen duanın yatsı namazının kılınmasından hemen sonra 7 kere okunması gerekir. Okunan dua sayesinde eski sevgilinize yeniden kavuşmuş olursunuz. Aşağıda eski sevgiliyi geri getiren duanın okunuşu yer alır:

 • Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir, ve egusai, Ya Allah, Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke, ya daimü la nifade leke, Ya Hay, Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet, ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal, vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin, inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getiren Dua

Sizi bırakıp giden sevgilinizin size geri dönmesini sağlamak için Allah’a sığınarak dualar etmeniz gerekir. Bu duaların içten ve samimi bir şekilde edilmesinden sonra Allah sevdiğiniz insanın size geri dönmesine yardımcı olur. Sevgiliyi geri getiren duanın 3 gün boyunca sabah namazından sonra 100 defa okunması gerekir. İstenilen günde ve sayıda okunan dua sayesinde hemen eski sevgiliniz size geri döner. Aşağıda sevgiliyi geri getirme duasının okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Uzaktaki Sevgiliye Okunacak Dua

Uzaktaki sevgilinizin size daha fazla bağlanması için okunması gereken dua vardır. Bu duanın uygun şartlarda okunması durumunda uzakta olan sevgilinizin size karşı davranışları daha sevgi ve özlem içerisinde olur. Hiçbir zaman sevgiliniz uzaktayken bir başkasına bakmaz. Uzaktaki sevgilinizi kendinize daha çok bağlamak için ilk olarak ilk gece Fatiha duasını ve Allah’ın 99 ismini okumanız gerekir. Daha sonra ikinci gün Fatiha duasını ve Allah’ın isimlerinden 98 Esmaül Hüsna’yı 2 kere okuyunuz. Bu işlemleri toplamda 15 gün boyunca yaptığınız zaman uzaktaki sevgilinizin size köpekler gibi bağlandığını görmüş olacaksınız.

En Etkili Sevdiğini Geri Döndürme Duası

Sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini istemeniz durumunda kuvvetli bir şekilde etkisini gösteren dua bulunmaktadır. Bu duanın okunmasından sonra sevgiliniz size kısa sürede geri dönecektir.  Kuvvetli duanın okunması için ilk olarak abdest almak gerekir. Aynı zamanda bu duanın soldan sağa doğru 70 defa okunması gerekir. İstenilen şekilde ve sayıda okunan dua sayesinde sevdiğiniz insanın size geri dönmesi sağlanır. Aşağıda en etkili sevdiğini geri getirme duası yer alır:

 • “Yâ Allah – Yâ Rahman – Yâ Rahîm – Yâ Kavî – Yâ Kâdir.”

Ayrıca birinin rüyalarına girmek için okunacak duaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Nefret Eden Kişiyi Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Sizden iyice nefret etmiş veya soğumuş sevgilinizin size karşı yeniden aşık olması için yapılması gereken aşamalar vardır. Bu aşamaların adım adım uygulanması sonucunda size karşı nefret duygusu içerisinde olan kişinin yeniden aşık olması meydana gelir. Aşağıda uygulanması gereken adımlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Sizden nefret etmiş sevgilinizin size geri dönmesi için ilk olarak sıcak bir bardak süt alınız.
 • Sütü aldıktan sonra sütün içerisine toz şeker ekleyiniz.
 • Daha sonra şekerli sütün üzerine “Ya Vedüd” ve “Ya Habib”  esmalarını 99 defa okumanız gerekir.
 • Ardından sütü içiniz ve “Allah’ım sevgilimin bana olan kara nefreti, şu içtiğim şeker ve süt gibi bembeyaz ve tertemiz bir aşka dönüşsün. Senin mukaddes isimlerin olan Vedûd ve Habib hatırı için sevgilimin kinini ve nefretini, kızgınlığını ve gücenmişliğini aşka ve sevgiye döndür. Sevgilimin kalbini benim kalbime çevir ve ikimizin kalbini de süt gibi bembeyaz kıl. Amin!” duasını içinizden söyleyiniz.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra sizden nefret eden sevgilinizin aşkı yeniden alevlenir ve size yeniden ilk günkü gibi bağlanır.

Esmalar İle Eski Sevgiliyi Döndürme

Esmalar ile eski sevgilinizin size geri dönmesi mümkündür. Bunun için ilk olarak Besmele çekmeniz gerekir. Daha sonra 10 gün boyunca “Ya Mukallibe’l- Kulub”, “ Ya Şedidel Batşi”, “Ya Habib”, “Ya Tabib”, “Ya Vedüd” esmalarını 10 defa tek tek okumanız gerekir. Bütün bu esmaların istenilen sayıda okunup niyetlerin içten ve doğru bir şekilde edilmesinden sonra aşağıda verilen tılsımlı sözcüğün hemen okunması gerekir. Bu tılsımlı sözcük şu şekildedir:

 • İlahi, senin mübarek isimlerin kendisine müracaat eden insanları hiçbir şekilde yarı yolda bırakmayan ve onların darda kalmasına müsaade etmeyen muazzam nitelikler ve mucizevi özellikler ile doludur. Bunu bilen ve fark eden insanlar senin dergahına iltica etmekten haz duyar ve memnuniyet hisseder. İşte ben de bunu bilmenin ve fark etmenin duyarlılık ve hassasiyeti ile eski sevgiliyi geri getirme duasının kabule karin olması için dergahına iltica ediyorum, esmalarının muazzam nitelikleri ve mucizevi özelliklerine başvurarak sana boyun eğmenin şerefini ve izzetini kalbimde hissediyorum. İzzetinin ve şerifinin hatırına bana esmalarının yüce mucizesini göster ve eski sevgilimin geri gelip kollarıma sığınması onuru ile beni onurlandır, amin.”

Soğumuş Birini Yeniden Aşık Etme

Daha önceden çok güzel evliliğinizin veya ilişkinizin sürmesi durumunda birdenbire eşinizin veya sevgilinizin sizden soğuması meydana gelir. Bu durumun pek çok nedeni olabilir. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmanız durumunda sevgilinizin veya eşinizin size yeniden âşık olması için Allah’a sığınarak okumanız gereken dualar ve sureler vardır. Bu duaların istenilen şartlara uygun bir şekilde okunmasından sonra sizden soğumuş olan eşinizi veya sevgilinizi kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. Aşağıda eşi veya sevgiliyi yeniden aşık etmek için okunması gereken dua vardır:

 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin. Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin.

Hızlı Kabul Olan Aşk Duası

Hızlı kabul olan aşk duası sayesinde eşinizle veya sevgilinizle aranızda meydana gelen kavgalar son bulur ve 24 saat içerisinde sizi bırakıp giden eşinizi veya sevgilinizi yeniden evine döndürebilirsiniz. Bu hızlı duanın etki etmesi için ilk olarak duanın temiz bir beyaz kağıda yazılarak 21 gün boyunca yatak odasında saklanması gerekir.  Bu sayede sevgilinizin veya eşinizin ertesi gün bile evine dönmesi gerçekleşmiş olur. Çünkü aşk duası etkisini çok kuvvetli bir şekilde yansıtır. Bu yüzden bu duayı dileyen herkes içten ve samimi bir şekilde okuyarak istediği kişiyi anında evine döndürebilir.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Gnca58 27 Kasım 2020 17:28

  Eski nişanlımın bana dönmesini istiyorum

 2. Emel 24 Kasım 2020 22:00

  Hocam selamun aleyküm ben çocukluktan beri namaz kılan dua eden biriyim son beş yılımı bi erkek zay etti evlenir sandım evlenmedi benimle pişman olmasını kaybettiklerimi düzeltmesini istiyorum ancak büyüdende korkarım hocam bu dualarınız büyü değil değil mi çok çaresizim bu gece yapıcam sizden cevap bekliyorum

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz