Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Bağlama büyüsü nedir, en etkili bağlama büyüleri nasıl yapılır? Bağlama büyüsüz yapılır mı, kimler yapabilir? Bağlama büyüsünün etki süresi ne kadardır? Bağlama duası ve uygulanışları ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte evliliğinizde sorunlar olduğu zaman eşinizin ilgisini ve sevgisini hissetmediğinizde bağlama büyüsü yaparak eşinizi kendinize ve evinize bağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü, medyum hocasına danışılarak evde de yapılabilir. Bunun için uygulanacak ritüellerin doğru bir şekilde öğrenilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Bağlama büyüsünün amacı oldukça fazladır. Aşağıda bağlama büyüsünün yapılmasındaki amaçlarla ilgili detaylar yer alır:

 • Bağlama büyüsü ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlayarak bir ömür boyu yanınızda ayrılmamayı sağlayabilirsiniz.
 • Bununla birlikte evliliğinizde eşinizin size karşı olan sevgisini ve sadakatini arttırarak evine ve size bağlanması için bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz.
 • Aynı zamanda eski sevgilinizi bağlama büyüsü ile kendinize yeniden aşık olmasını sağlayarak intikam alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yukarıda verilen amaçların gerçeğe dönüşmesini isteyenler, muhakkak medyum hocalarına giderek kendilerine bağlanmasını istedikleri kişiler hakkında doğru bilgiler verip kişiye özel tılsımları yazdırabilir.

Ayrıca bağlama büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Yapılmasının Sonucunda Neler Olur?

Bağlama büyüsünün yapılmasının sonucunda birçok olumlu durumlar meydana gelir. Özellikle aşık olduğunuz kişi, sürekli olarak sizi hayallerinde canlandırarak size karşı özlem duygusu içerisinde olur. Bununla birlikte sizinle bir araya gelmek için her türlü çabayı gösterir. Ve sonunda sizi bulup bir ömür boyu hiç yanınızdan ayrılmak istemez. Bunun dışında evliliklerinde sorunları olan çiftlere veya gözü dışarıda olan kocalara bağlama büyüsü yapıldığı zaman yuvalarına, çocuklarına ve eşlerine bağlı bir şekilde hayatlarına devam eder. Üstelik eşlerine sadık kalarak gözleri hiçbir yere kaymaz. Aynı zamanda aileleri ile sorunlar yaşayan çocuklar, bağlama büyüsü sayesinde ailelerine bağlı olarak bütün sorunları ortadan kaldırmış olur. Bağlama büyüsünün çabuk bir şekilde belirtilerinin ortaya çıkması için medyum hocalarından destek alınmalıdır:

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe yapılan bağlama büyüsü sayesinde kadınlar istedikleri erkeği kendine bağlayarak bütün isteklerini yaptırabilir. Bu büyünün yapılmasındaki amaç çok önemlidir. Çünkü, erkeğe yapılan bağlama büyüsü, iyi ve kötü niyetler doğrultusunda gerçekleşir. Eğer, gerçekten içten ve samimi bir şekilde hiçbir art niyet olmadan aşık olduğunuz adamı kendinize bağlayıp onunla evlilik yolunda ilerlemek istiyorsanız, bu büyü, iyi niyetle yapılan bağlama büyüsü içerisine girer. Fakat, sevmediğiniz ve nefret ettiğiniz bir erkeğin eşinden veya nişanlısından ayrılmasını isteyip kendinize bağlayarak intikam alma amacında ilerlediğiniz zaman yapılan bağlama büyüsü kötü niyetle yapılan büyülerin içerisinde yer alır. Bunun sonucunda da geri dönüşü olmayan durumlarla karşı karşıya kalınır. Bu yüzden medyum hocası özel tılsımları hazırlarken niyetinizi belli etmenizi istediği zaman iyi niyetle karşılık vermeniz gerekir. Çünkü, bağlama büyüsünün etkisi ve kuvveti çok fazla olduğu için yapılacak en ufak hatada bile sonuçlar çok kötü etki eder.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde bağlama büyüsü yapılabilir. Fakat bunun için ilk önce büyü kaynaklarından veya medyum hocalarından bağlama büyüsünün yapılmasında gerekli olan ritüelleri öğrenmek gerekir. Ritüellerin doğru uygulanmasından sonra bağlama büyüsünü evde yapmak mümkün hale dönüşebilir. Bağlama büyüsünü evde yapmak için ilk önce kendinize bağlanmasını istediğiniz kişiye uygun olan bağlama büyü türlerinden birini seçmeniz gerekir. Her bağlama türü kişide farklı etkiler yarattığından dolayı en uygun olanı seçilmelidir. Tercihlerin yapılmasında medyum hocalarının fikirleri de alınmalıdır. Daha sonra hocadan kişiye özel tılsım sözcükleri ve dualar alınarak evde sessiz ve karanlık bir ortamda büyüyü yapabilirsiniz. Tılsımlı sözcükleri sözlerken aynı zamanda içinizden size bağlanmasını istediğiniz kişinin adını da söylemeniz gerekir. Bununla birlikte aklınızdan geçirdiğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunmanız tavsiye edilir. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra büyünün etkisi ertesi gün bile karşı tarafta görülmeye başlar. Bu sayede en kısa zamanda istediğiniz kişiyi elde ederek onunla güzel bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Kimlerin Yapması Gerekir?

Bağlama büyüsünün yapılmasında herkese gidilmemelidir. Aksine büyü yapma alanında kendini en üst seviyeye çıkarmış ve ilerletmiş medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Bütün büyülerin arasında en çabuk etkisini gösteren büyü, bağlama büyüsüdür. Bu büyünün doğru yapılması hem sizin hem de karşı tarafın lehine olur. Bu sayede evliliğiniz boyunca eşiniz size çok sadık kalır ve her geçen gün sevgisini göstermeye devam eder. Bununla birlikte aşık olduğunuz adam veya kadın size bağlanarak hayatınızın her anında yanınızda yerini almaya hazır bir konuma gelir ve her zaman sizin yanınızda olmak için her türlü gayreti gösterir. Bunun dışında anne ve babası ile sorun yaşayan çocuklar, evlerine ve ailelerine bağlanarak evlerine geri döner ve ailelerine olan sevgilerini her zaman göstermeye başlar. Bütün bu durumların olumlu bir şekilde sonuçlanmasını isteyenler, işinde profesyonel hocalara gitmelidir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyüsünün uygulanmasında izlenmesi gereken adımlar vardır. Aşağıda bağlama büyüsünü yapacakların uygulamaları gereken adımlar sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Bağlama büyüsünün yapılmasından önce gerekli ritüellerin nasıl uygulandığını ve özel tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu medyum hocalarından öğrenmek gerekir.
 • Daha sonra evde karanlık ve sessiz bir odaya geçilmelidir.
 • Hayvanlardan süt bir kap süt alınması gerekir.
 • Ardından temiz bir kağıda “Ya Mülaki” yazılmalıdır.
 • Daha sonra size aşık olmasını istediğiniz kişinin iki adet net bir fotoğrafını temin etmelisiniz.
 • İki adet resimlerden biri sağ ele, diğeri ise sol ele alınmalıdır.
 • Bundan sonra resimlere sürekli bakarak 41 kere “Ya Mülaki” ve sevdiğiniz kişinin adını söylemelisiniz.
 • Boş bir kâğıdın üzerine bu iki resmi yapıştırmalısınız.
 • Resimleri güzel bir şekilde yapıştırdıktan sonra 14 gün boyunca yattığınız odanın duvarında resimler durmalıdır.
 • Temin edilen süte 14 kere aşık olmasını istediğiniz kişinin adını dile getirerek üfleme işlemini yapmalısınız.
 • 14 kere kişinin adı söylenip üflendikten sonra sütü hızlıca içmeniz gerekir.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra bağlama büyüsü tamamlanmış olur.
 • Bundan sonra 3 gün içerisinde büyünün etkisi kendini göstermeye başlar ve aşık olmasını istediğiniz şahıs size aşık olarak sürekli sizi rüyalarında görür. Bunun sonucunda da bir araya gelerek ölene kadar birbirinizden hiç ayrılmazsınız.

Yukarıda verilen bağlama büyüsünün doğru bir şekilde evde uygulanmasından sonra yaklaşık olarak 2 hafta içerisinde aşık ettiğiniz kişi size ulaşarak sizinle yan yana olmak için görüşme ayarlar. Bunun sonucunda da bağlama büyüsünün etkisi ile size sırılsıklam aşık olur ve hiçbir zaman yanınızdan ayrılmak istemez. Sizden ayrıldığı zamanlarda bile sürekli olarak sizi özler.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Bağlama büyüsü sonucunda büyünün etkisi altında olanların davranışlarında değişmeler meydana gelir. Aşağıda bağlama büyüsü yapıldıktan sonra meydana gelen değişimlerin neler olduğu ile ilgili ayrıntılar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra karşı taraf, sosyal çevresinden uzaklaşır ve içine kapanık hal içerisine girer. Sadece büyüyü yapan kişiyi sürekli düşünür ve onunla bir araya gelmek ister.
 • Bununla birlikte sabahları uyandığı zaman aynada kendilerine bakamazlar.
 • Aynı zamanda büyünün etkisinde olanlar, ruhen çöküntü içerisinde olur ve bir şey yapmak içlerinden gelmez.
 • Her zaman düzenli bir şekilde uyuyanların büyünün etkisi yüzünden uykuları düzensiz olur ve hiçbir şekilde derin uykuya dalamaz.
 • Bunun dışında konuşmalarında da aksaklıklar meydana gelir. Kekeme gibi konuşmaya başlarlar.
 • Ayrıca rüyalarında hep kabus görürler. Bunun dışında büyüyü yapan kişinin siması da sürekli olarak rüyalarında karşılarına çıkar.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi en fazla 2 haftayı bulur. 2 hafta sonra büyü tamamen etkisini kişinin davranışlarında ve hareketlerinde belli eder. Böylece çok sevdiğiniz insan size bağlanarak her daim düşüncelerinde siz olursunuz.

Eşini kendine aşık etmek ve bağlamak için dualara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Eşe Yapılan Bağlama Büyüsü

Eşe yapılan bağlama büyüsü sayesinde çiftlerden biri evine ve karısına/kocasına bağlı bir şekilde evliliklerini devam ettirebilir. Aşağıda eşe yapılacak bağlama büyüsünde yapılması gerekenler yer alır:

 • İlk olarak bir fincan temin ediniz.
 • Daha sonra fincanın kulpu olduğu zaman anında kırılmalıdır.
 • Bu işlemden sonra beyaz bir kâğıda eşinizin adını, soyadını, doğum tarihini, anne ve baba adını yazınız.
 • Kâğıdın üzerinde eşinizin adını siyah kalemle daire içine alınız.
 • Daha sonra hazırlanan kâğıt küçük parçalar halinde yırtılmalıdır.
 • Kâğıdı yırtarken kendi adınızı söylemelisiniz.
 • Kâğıtlar yırtıldıktan sonra fincanın içerisine koyulmalıdır.
 • Fincanın içine kolonya dökülerek kâğıtların yanması sağlanmalıdır.
 • Ardından kül olan kâğıtların üzerine toz şeker eklenmelidir.
 • Hazırlanan karışımın üstü peçete ile sıkı bir şekilde kapatılmalıdır.
 • Bütün işlemler tamamlandıktan sonra fincanın içindekileri evin yakınında bulunan göl ve denize atınız.
 • Külleri suya atma esnasında 4 kere eşinizin ve 4 kere kendi adınızı söylemeniz gerekir.
 • Bütün adımların tamamlanmasından sonra eşinizi kendinize bağlama büyüsünü tamamlamış olursunuz. Bunun sonucunda artık eşiniz yuvasına ve çocuklarına bağlı kalarak evliliklerini kurtarır ve size olan sevgisi git gide artarak yeniden aşık olma durumu gerçekleşir.

Birinin Bağlayarak Kendine Aşık Etme Büyüsü

Birini bağlayarak kendine aşık etme büyüsü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Bunun için muhakkak büyü yapılmadan önce niyetlerin iyi bir şekilde edilmesi gerekir. Niyetlerin iyi duygularla edilmesi sonucunda gerekli ritüeller ve özel tılsımların uygulanması ile size aşık olmasını istediğiniz insanı aniden aşık edebilirsiniz. Öncelikle aşık etme büyüsü hakkında detaylı bilgileri medyum hocalarından almak gerekir. Medyum hocaları kişiye özel tılsımlı sözcükler hazırlar. Bu sözcükleri aldıktan sonra evde kendi başınıza da birini kendinize bağlayarak aşık etme büyüsünü yapabilirsiniz. Büyünün yapılmasının ardından 7 gün içerisinde karşı tarafın size karşı olan bütün hislerini ve özlem duygusunu görmüş olacaksınız. Bu sayede elde etmek istediğiniz erkeğin veya kadının kısa sürede yanınızda olmasını sağlamış olursunuz.

Bağlama Büyüsünü Bozmak İsteyenler Ne Yapmalı?

Bağlama büyüsünü bozmak isteyenler, kesinlikle işinde uzman olan hocalara gitmeleri gerekir. Çünkü, bağlama  büyüsünü bozmak çok zordur. Bunu evde bozmak imkânsızdır. Bağlama büyüsü bütün büyülerin arasında en çabuk tutan ve etkisini kalıcı bir şekilde gösteren bir büyü olduğu için bozulmasında üstün güçlerin olması gerekir. Medyum hocalarına gidilerek bağlama büyüsünün bozulması için dualar edilir ve yeniden tılsımlar yazılır. Bunun sonucunda 3 saat içerisinde bağlama büyüsü bozulmuş olur ve kişi eski haline döner.  Bağlama büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar da vardır. Bunlardan en önemlisi Nas ve Felak Sureleridir. Özellikle sabah ve akşam sürekli olarak bu sureleri okursanız, bağlama büyünün etkisi üzerinizden tamamen kalkmış olur.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Zeki 8 Mayıs 2020 09:16

  Hocam aile içi huzursuzluk

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlılık Büyüsü

Baglama-buyusu
Bağlama büyüsü yapmak için birçok insan günümüzde alternatif yöntemler aramaktadır. Özellikle eşler arasında bir nedene bağlı... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz