Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Medyum Bestami Hoca Kim?

Medyum Bestami Hoca Kim?

Ledünni ve Havas ilmiyle sağlayacağım vefk çalışmaları hakkında, Merak ettiklerinizi Bana danışabilirsiniz. Sizlerin tek başınıza bir ömür aşamadığınız yada aşamayacağınız sorunlarınızı, birlikte çalışarak aşalım. Birlikte çalıştığımız da nasıl sonuca ulaşacağımıza inanamayacaksınız. Bu dünyada her insanın bildiği ve bilmediği bir çok şey vardır, önemli olan yardım almaya ihtiyaç duyduğunuz işlerinizde bir bilene danışmanızdır. O halde beraber hareket ettiğimizde, istediklerinize inşallah ulaşacaksınız.

Medyum Bestami Hoca Kim?

Sevgili Dostlarım Ben Bestami Velioğlu, 1953 Tokat doğumluyum, Cennet Mekan Babam Hafız Bedrettin hocanın Vesilesiyle kuran tefsiri ve hafızlık eğitimimi genç yaşlarımda tamamladım. Allah c.c babamdan ve ayrıca vesile olan hocalarımdan razı olsun. İlmi Ledün, Vefk, Ebced ve Havas ilimlerinde kendini İspatlamış Meşhur Rahmetli Ali Yaşar hoca, Abdullah hoca ve Medineli Muhammet Basri hoca efendi gibi zatlardan 25 yıl eğitim aldım. Mısır ve Arabistanda uzun yıllar gizli ilimler üzerine riyasetler yaparak, İnsanlara faydalı olacak vefkler ve tılsımlar hazırladım. Hayırlı ve faydalı tüm muratlarınız için hayra vesile olmak istiyorum bu sebeple sizlere şifa ve dertlerinize deva olacak çalışmalara sizler sayesinde devam etmek istiyorum. Medyum Bestami Hoca Kim? Beni daha fazla tanımak istiyorsanız helal ve mubah her türlü meseleniz için benimle irtibat kurabilirsiniz. Gerçek Medyum hocadan destek aldığınız zaman maddi ve manevi farkı anlayacaksınız. Lütfen beni kendine medyumum diyen diğer kimseler ile karıştırmayınız! Dertlerinize deva gönüllerinize şifa olmak için buradayım. Elimden gelen her şeyi ilmi ledün ve havas ilmiyle edinmiş olduğum denenmiş mücerrep çalışmalarımla yapmaktayım. Tüm çalışmalarımı Tılsımlı Vefk ilimleriyle destekleyerek sıkıntılarınıza maddi manevi çözüm sağlamak için hazırım..

İletişim


E-Posta gönderebilirsiniz.


0552 355 81 81  – 0534 392 96 16 her şeyi 7/24 arayın danışın.


Whatssapdan yazabilirsiniz.


İnstagram sayfamı ziyaret edebilirsiniz.


Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Sıkıntınız Nedir? Çözümü bende!

Evinizde sebebi yokken ve anlam veremediğiniz iç huzursuzluk ve sıkıntı varsa eşinizle son zamanlarda anlaşamıyorsanız ve sanki hiç tanımadığınız bir insanın davrandığı gibi davranıyorsa bunun normal olduğunu sanıyorsa bunun sebepleri büyü veya nazar alameti olabilir. Eşiniz hatalarını dile getirdiğinizde kabullenmiyor ve ortak Eleştiri yapamıyorsanız ve sorunu çözmek için bir yol bulamıyorsanız sizden uzaklaştıysa aynı hanede İki Yabancı gibi yaşıyorsanız ve uzaktayken bir birinizi özlüyor ve bir arya geldiğinizde ağırlık sıkıntı ve huzursuzluk varsa bunun sebebi büyüdür. Rutin ve uzun süreli evliliklerden sonra kopma noktasına geldiyseniz ve hayatında başka kişinin olduğunu düşünüyorsanız ve halen sıkıntı yaşıyor ve çözemiyorsanız benimle kesinlikle irtibat kurmalısınız. Daha önce gittiğiniz Medyum hoca ve kişilerden fayda bulamayan ve halen sıkıntısı devam edenlerin Sorunlarını havas, hüddam, ledün ve vefk ilmi kullanarak yaptığım çalışmalarla Allah’ın izniyle çok kısa sürede tesirli ve sonuç odaklı çözümler sunuyorum.

Aşk Büyüsüyle Kendinize Aşık Etme

Evlilik Büyüsü

Büyüsüz İşlemler

Sevdiğinizi Kendinize Aşkla Bağlama Vefkleri

Eşinizle, Sevgilinizle Kavgalarınıza Son Verme

Yeni Birisiyle Tanışma Kısmet açma vefkleri

İkna etme ve kabullendirme işlemleri

Ayrılık ve soğutma çalışmaları

Kısmet açma ve rızık celbi

Yıldız düşüklüğüne çözümler

Yıldız yükseltme çalışmaları

Kara sevdalı aşık sevdiğine olan aşkını ispat etmek için her şeyi yapar fakat karşı tarafın kişide gönlü yoksa elden ne gelir. Böyle durumlarda akıl verenlerin verdikleri akıllar’da fayda etmeyince geriye son çare kalır. Büyüye baş vurmak! Son çare aşk büyüsü, ayırma büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, papaz büyüsü yapmaktır. Ama benim yöntemlerim tamamen büyüsüz ve büyü yapmadan yaptığım çalışmalar çok kısa sürede etki ediyor. Öyleyse sevdiğine kavuşmanın veya sevdiğini sürekli elinde tutmanın bilinen deyimle sevdiğini kendine bağlamanın çaresi aşk büyüsü yapmadan dualı vefkler ve tılsımlar ile sevdiğini kendine bağlamaktır buda benim işimdir bunun için bana ulaşmanız yeterlidir detayları telefonda anlatacağım. 

Dualı Vefkler ile Sevdiğini Kendine bağlatmak İsteyenler

Web Sitemin sayfalarında büyü yapmadan dualı, esma, ayet, salavat ve tılsımlı dualar ile okumalı ve uygulamalı denenmiş çalışmalar ışığında sürekli güncel ilmi bilgiler sağlıyorum. Aile içi huzur muhabbet, aşk ve bağlama, gideni geri getirme, sevdiğini kendine aşık etme, çalınan bir şeyi bulma, satılmayan bir mal veya mülkün eşyanın satılması, borcun geri alınması, ayrılma, boşanma, ayırma, ayrılan eşlerin birleşmesi vb.. konular hakkında gereken her şeyi Web sitemin sayfalarında bulacaksınız. Gerçek bir Medyum hocadan destek almadan bunların pek önemi olmaz ama ben merakınızı gidermek istediğim için sürekli yeni paylaşımlar yapmaktayım.

Çalışmalarımı Nasıl Yapıyorum? 

Ledün ilmi ve havas ilmiyle vefkler hazırlıyorum bunları özel gün, saat, gece ve gündüz vakitleri gözeterek tütsüler, buhurlar yakarak ve gül yağı, misk, zaferan,  anber vb. hazırladığım özel mürekkepli kalemler vefklerimde kullanıyorum. Vefkleri yazarken okumalarını ve yapım aşamasındaki zikir, esma, ayet okumalarını namazlarını kılıyorum ve bunları mutlaka yapıyorum. Her türlü derdiniz için gönül rahatlığıyla beni arayabilirsiniz. Bana danışmak istedikleriniz ve sormak istedikleriniz tamamen ücretsiz ve gizli olarak kalacaktır. Sizlerin Hayatınızı kolaylaştıracak ve binlerce kez tecrübe edilmiş sınanmış ve denenmiş vefk çalışmalarımla hizmetinizdeyim.

Yorumlar (75 Yorum)

 1. dnzkayseri 7 Ekim 2020 12:36

  Selamun aleyküm hocam, whatsaptan yazdım hocam yaptığınız bağlama işlemi tuttu 2 aydır yazmayan adam yazmaya başladı şuan yazışıyoruz bana sormadan bir şeye kalkışma demiştiniz ben deniz kayseriden bana dönün nolur haber bekliyorum.

 2. Sevda Y 23 Mayıs 2020 14:53

  Googlede medyum ararken hocanın web sitesini buldum Whatssap dan yazdım çevrimiçi sürekli hemen dönüş sağladı ayrıldığım eşimle ilgili 40 dk telefonda konuştuk çok içten ve samimi bir hoca gerçekten ayrıldığım eşim için bana yardım etti 72 saatte seni aratıp özür dileteceğim dedi ve ertesi gece bana eşim mesaj attı şok oldum pişman olduğunu oturup konuşalım bir araya gelelim dediğini okuduğumda bestami hocayı ağlayarak aradım gerçekten tavsiye ediyorum şuan çok mutluyum.

 3. Yasemin 15 Mayıs 2020 15:23

  Bende yorum yaptım ama onaylanmadı galiba . Daha önce yorum yaptınız diyor . Nolur bestami hocam size w.app dan yazdım bana yardımcı olun

 4. Yasemin 15 Mayıs 2020 14:21

  Yazılanlara güvenip bir anlık gazla hocama mesaj attım kendimi herseyimi dökerken buldum . Çok mütevazi geldi hemen cevap verdi . Anında yanıtlıyor .özel bir istekte bulundum bakalım kabul edecek mi . İnş hepimiz sevdiğimize kavuşur yuvamızı kurtarırız .

 5. Suna 7 Mayıs 2020 15:24

  Hocam yuvam yıkıldı.4 yıldır süren bı boşanma davam var.kocamım gözünde beni karartılar iki çocuğum var.ailesinin bize büyü yaptığını düşünüyorum.benden nefret edişinin sebebi büyü yada başka bişey ne olursa olsun bana ve çocuklarına dönsün.yanımıza gelip bize sahip çıksın.servetini sevgisini herşeyini bize adayacak kadar bizi sevsin istiyorum.görümcelerim kaynanam ve kayınlarım hepsi boşanmamı istiyor.ve kocamın bize zalimlik yapmasını ona normalmiş gibi gösteriyorlar.

 6. Suna 7 Mayıs 2020 15:19

  Hocam görümcelerim ve annesi beni kocama ve tüm ailesine kötülemekten yıllarca hiç yorulmadılar.kayınlarım ve tüm sülaleye beni kötülediler.güzelliğimi hemşire olmamı ve kocamın beni sevmesini kıskandılar.bizi ayırdılar.kocam onlar ne dese onu yapıyor.hipnoz olmuş gibi benle çocuklarımı gözü görmüyor.hocam benle çocuklarımın göz yaşı dinmiyor.acı çekiyoruz.belki haytında başka kadında vardır bilmiyorum.onuda ailesinide bıraksın.bana ve çocuklarıma şartsız şurtsuz dönsün hocam.bize yardım edin

 7. Suna 7 Mayıs 2020 15:12

  Hocam yuvam yıkıldı.4 yıldır süren bı boşanma davam var.kocamım gözünde beni karartılar iki çocuğum var.ailesinin bize büyü yaptığını düşünüyorum.benden nefret edişinin sebebi büyü yada başka bişey ne olursa olsun bana ve çocuklarına dönsün.yanımıza gelip bize sahip çıksın.servetini sevgisini herşeyini bize adayacak kadar bizi sevsin istiyorum.görümcelerim kaynanam ve kayınlarım hepsi bişanmam

 8. Görkem 3 Mayıs 2020 21:55

  Bugün 2. günümdeyim çalışmam Devam ediyor bir gelişme oldu beni aradı pişman ve üzgün gibi bir tavrı vardı.. yakın zamanda çalışma yaptıran arkadaşlar gelişmesi olan var mı? şuan sadece telefonda konuşmalar başlad..

 9. Osman 36 2 Mayıs 2020 19:43

  Hocam duacınızım 3 günde getircem aratçam seni dedi pişman etçem dedi gerçekten öyle de oldu işim olursa yorum yazacam demiştim şiddetle tavsiye ederim bu hocayı aldığı parayı hak ediyor.

 10. Kemal 2 Mayıs 2020 18:13

  Arkadaşlar 24 saatte aşık etme telefonda aratma işlemi yaptırdım sabah başladı hocaya parayı sabah 10 da yolladım gece 2 de bana msj attı görüşmeye başladık gözlerime inanamadım kesinlikle tavsiye ederim bestami hoca en iyi medyum gerçek bir hoca

 11. Jemal 2 Mayıs 2020 10:41

  Hocam lütfen banada yardam edin.

 12. Jemal 1 Mayıs 2020 17:06

  Hocam lütfen bana yardimci olun o kadin yüzinden abim bizden git-gide uzaklasiyor bizden gitmesini istemiyorum o kadin yüzinden nerdeyse isinden cikacak diye cok korkuyorum bu devirde is bulmak cok zor abim eskisi kadar isinde basirili ve bizi annemi kardeslerini cok sevsin bi daha o kadina yaklasmasin o kadindan bizi ve abimi kurtarin lütfen hocam artik o kadinin büyü verip abimi kullanmasindan cok yorulduk.

Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz