Resmi Medyum
Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
osman erdoğan Hocam 3 yıldır birlikte oldun resmi işlemlerin bitmediği için resmi nikah kıyamadım eşim kavga ettik......
Sümeyye Sevdiğimi kandime bağlamam gerek ve bana evlenme teklifi etmesini istiyorum ne yapmam gerek hocam...
Uzuk Mereba hojam ben turkmenistandan yaziram ban lutfen yardam edin kocam beni kizla adatatiyor onunla ewlenejegini......
Ege gümüş Merhabalar hocam rica etsem benimde falıma bakarmısınız...
Yıldıray Tasmacı Benim sorunum başımın çok ağrıması çok doktra gittim bişey yok diyolar 3 beyin emarı çektirdim......

İletişim

Medyum Bestami Hocaya Telefon ile ulaşabileceğiniz saatler 7/24 Arayabilir veya Whatssap’dan iletişime geçebilirsiniz.

Derdinize Derman Olacak Konulardan Bazıları..

Türkiye’nin en iyi havas ve ledünni alimi İbrahim hocamız sizlere özel, Havas, Vefk, Dua ve Tılsım, Havas ve Ledünni ilmiyle yardım sağlıyorum bu konularda ve Hüddam ilminde büyük tecrübem var. Ayrıca Yıldızname el yazma kitaplarım var kitap yazıyorum ama baskı yaptırmadım kendi lisanımla el yazmalarım VEFK, TILSIM, VEFK ÖRNEKLERİ – Yılların vermiş olduğu tecrübeler ile hazırladığım kitaplarım var.

Her isteyene vermiyorum kitaplarım satılık değildir zira değer biçilemez bundan dolayı satmıyorum. Kısaca sebebine gelirsek; Koca bir umman hazinesi olan bu ilim deryası çalışmalarım, cahilin yada kendini bilmez bir kimse eline geçer ise iki tarafı keskin bir bıçak gibi olur ve zarar görülür. Kendim bizzat “GEREKLİ GÖRÜRSEM HEDİYE EDİYORUM” kısaca benim tecrübemden istifade etmek ve beni tanımak tanışmak ve hayatına olumlu yönde yardım almak isteyen herkes Arayabilir….!

Bereket ve Nazar Duaları, Tılsım, Cevşen ve Nazarlıklar, Çeşitli Mistik tılsımlar, Dini Vefk Çeşitleri, Burçlara göre Uğurlu Vefkler şans ve kısmet açan vefkler, Çeşitli Tütsüler yapılır, Tütsülük ve esrarlı faziletli işler hazırlarım. Zira bu konudaki deneyimimi ve tecrübemi öğrenmek ve tanışmak isteyen her kesin aramasını isterim.

Bestami Hoca 7/24 Arayabilirsiniz.

Telefon: 0552 355 81 81

SİZLERE HİZMET BENİM İÇİN BÜYÜK NİMETTİR.

BİZLER HAYRA VESİLE OLMAK İÇİN VASITAYIZ “DUA EDİN”.. 

Önemli Not: Türkiye’nin Tüm illeri ve Yurt dışı Tüm ülkelere manevi danışmanlık ve hizmet verilmektedir!

AdresYenişehir Mah. Millet Cad. No:164 /4 Pendik / İSTANBUL 

Adres 2: Cennet Ana Cad. No:55 / 2 DÖRT YOL / HATAY

Ziyaretler yoğunluğa göre belirleniyor, illa her kesin ziyaret yapması gerekmez, telefondan isteğinize uygun bilgi alabilirsiniz. Öncelikle arayıp danışmak istediğiniz tüm konuyu hiç çekinmeden danışabilirsiniz…

Telefonda bizzat benimle görüşebilirsiniz, e-posta’ları da bizzat benim tarafımdan görevlendirilmiş özel eğitimli yardımcılarım cevaplamaktadır. Gizlilik benim için çok önemlidir. Benimle paylaşacağınız her türlü bilgi aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla hiç bir şekilde kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. OMER 2 Mart 2020 15:11

    s;a…iyi çalışmalar bestami hocam 2 yıldır tüm işlerim dağıldı nazar mı büyü mü bilmiyorum…! sizden nazar;büyü için yardım istiyorum şun anda hiçbir iş yapmıyorum ayrıca yıldızname bakabilir misiniz…sizden cevap bekliyorum kayseride yaşıyorum…ücret ne kadar???

  2. Seydi 30 Aralık 2019 01:44

    Merhaba Hocam,,

    Ben bundan 2 yil 3ay önce esimden ayrildik tam anlamiyla 1yil 3aydir resmi olarak bosuz, ama Sükür imam nikahimi bozmadim ALLAH var birlesmek icin cok cabaliyorum ama nedense biseyler ters gidiyor size zahmet ALLAH rizasi icin bi baka bilirmisiniz sorun nedir neden birlesemiyoruz Esimin gönlü benden yanami hala seviyormu beni cok kez yaziyorum mesajla istemiyorum baska birisi var hayatimda diye beni kandirma calisiyor 🙁 hicbir sebeb yoktu ayrilmamizda ve yildizname bi baka bilirmisiniz esimle birlesirsem ileride sorun cikarmi vallan ?

× Bestami Hocaya Yaz