Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

Çevirgel duası nedir, Çevirgel duası nasıl yapılır, ne işe yarar? Adetliyken okunur mu? Çevirgel duasını kimler yapabilir? Orjinal Çevirgel duası anlamı ve Arapça Okunuşu hakkında gerekli bilgileri yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

 Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi Resimle yapılanlardır. Anlamı ve Okunuşu hakkında bir çok uygulama yapılır ama resme bakarak niyet etmekte fayda sağlar. Gideni geri getirme duası olarak bilinen bu önemli duanın yapılış ve kaidelerini etraflıca sizler için derledik. Çevirgel duası okumak  adabına göre yazımızda bahsettiğimiz şekilde yapılması gidenin geri gelmesini sevdiğiniz kişinin size aşk ve muhabbet ile bağlanmasını sağlar. Çevirgel duası hem Kuran’da hem de İslam alimlerinin dualarında bulunur. Bu nedenle en etkili dualar arasında yer alırlar. Yalnızca giden insanlar için değil, ayrıca kayıp olan eşyalar için de çevirgel duasından faydalanabilirsiniz. Dua okunurken iyi niyetli olmak gerekir. Aksi halde dua tutmaz. Her dua okuyan kişide aynı dua etkisi olmayabilir. Bazı kaynaklarda duanın hurafe olduğu söylenir. Bu durum tamamen duayı okuyan kişinin niyeti ile ilgilidir. Temiz niyetle okunan dualar fayda sağlar.

Çevirgel Duasının Kuran’da Yeri Var mı?

Çevirgel duasının Kuran’da yeri tartışmalı konulardan bir tanesidir. Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Fetva Kuruluna bu konuda soru gelmiştir. Kurul bu soruya karşılık, dini kaynaklarda bu duanın varlığının altını çizmişlerdir. Tırmizi Çevirgel duası ile gideni geri getirmenin işe yaradığını belirtmiştir. Gerekse Araf’da insanların nasıl dua etmeleri gerektiği insanlara anlatılmıştır. Fakat birebir Kuran’ı Kerim’de çevirgel duası yoktur. Bu dua daha çok insanlar arasında kültür şeklinde meydana gelmiştir. Bu gün İslam dinine inanan kişilerin bir çoğu çevirgel duasından faydalanarak giden insanları geri getirme umudunu taşımaktadır.

Ayrıca karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak duaları inceleyebilirsiniz.

Çevirgel Duasını Hangi Niyetle Okumak Gerekir?

Çevirgel duasının okunacağı niyet çok önemlidir. 7 günde etki eden Çevirgel duasının faydasını görebilmek adına, duayı okuyan kişinin niyetinin temiz olması gerekir. Okuma adabına göre duayı okuyan kişinin niyeti değişebilir. Duayı okumadan önce hangi niyetle duanın okunduğuna karar vermek ve bu niyete göre duayı okumaya başlamak gerekir. Eğer kişi evinin anahtarını bulmak için duayı okuyorsa, evin anahtarını bulmak için bu duayı okuyorum demelidir.

Çevirgel Duası Niyetleri Nelerdir?

Çevirgel duasının niyetleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Karı koca arasında aşk ve muhabbetin artması,
 • Gideni geri getirmek için dua,
 • Kaybolan bir şeyin bulunması için dua,
 • İki kişi arasında muhabbetin artması için dua,
 • Kısmet açmak için dua,
 • Bereket artırmak için dua,
 • Büyü yapmadan aşık etmek için dua çevirgel duasının niyetlerindendir.

Çevirgel büyüsü ile hayatı değiştirme mümkündür. Çünkü bu dua sayesinde çiftlerin arasında muhabbet artar, kaybolan eşyalar bulunur, evde ve iş yerinde bereket artar, giden kişi duayı okuyan kişinin hayatına geri gelir.

Çevirgel Duasının Faydaları Nelerdir?

Çevirgel duasının faydaları saymakla bitmez. Bu dua döngel duası olarak da bilinir. Bu duanın büyü olarak düşünülmemesi gerekir. Dilek ve hacet duası yerine geçer. Bu dua kişilerin manevi anlamda yardım ve destek alması anlamına gelir. Bu dua sayesinde duayı okuyan kişiler duayı bir vasıta ve kapı olarak kullanabilirler. Duanın diğer faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Karı ve koca arasındaki ilişki daha güçlü olur.
 • Büyülenen kişi duayı okuyan kişiye aşık olur.
 • Duayı okuyan kişini kısmeti artar.
 • Duayı okuyan kişinin işleri açılır.
 • Dua okuyan kişinin hayatında giden birisi varsa, bu kişi dua sahibinin hayatına geri dönmüş olur.
 • Duayı okuyan kişinin hayatında kayıp olmuş eşyalar varsa bu eşyalar bulunacaktır.

Kesin etkili Çevirgel duası için dua okunurken niyetin temiz olduğundan emin olmak gerekir. Aksi halde duanın faydaları çıkmaz.

Çevirgel Duasını Okuduktan Sonra Ne Yapmak Gerekir?

Çevirgel duası okunduktan sonra yapılması gerekeni bilmek gerekir. Çevirgel duası

okunduktan hemen sonra yapılması gereken en önemli şey, kişinin kendi maddi gücü doğrultusunda sadaka vermesidir. Belli bir ücret bedeli yoktur. Kişi ne kadar verebiliyorsa, gönlüden ne kopuyorsa onu vermesi gerekir. Sadaka verirken çevrenizdeki ihtiyacı olan bir kişiyi seçebilirsiniz. Yahut vakıf aracılığı ile yardım yapabilirsiniz.

Çevirgel duaları ve diğer dilek duaları için okunması adına en makbul saatler gündüz vakitleridir. Sabah namazı eda edildiği zaman dua okunmaya başlayabilir. Çevirgel duası ile bioenerjinin en iyi bu saatlerde ortaya çıktığı bilinmektedir. Bazı İslam alimleri sabah ezanından ziyade yatsı namazından sonra dua okunmasını tavsiye etmişlerdir. Bazı İslam alimlerine göre rüyanın hangi vakitte okunduğundan daha çok, rüyanın huşu ile okunmasının önemli olduğunu söylemişlerdir.

Çevirgel Duasını Nasıl Okumalıyız?

Çevirgel duasının nasıl okunduğu en az duanın kendisi kadar önemlidir. Dua okumak ve duanın faydasından faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka kendine çevirgel duası nasıl okunur sorusunu sorması gerekir. Dualar okunurken mutlaka bu duanın gönülden gelmesi gerekir. Dualar okunurken ses yüksekliği kişinin kendisinin duyacağı şekilde olmalıdır. İslam alimlerini hepsi, duaların Allah’a yaklaşma aracı olduğu konusunda hem fikirdirler. Müthis etkili çevirgel duası ile siz de Allah’tan isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Dua okumak hem kişiyi rahatlatır hem de kişi ibadet etmiş olur. Dua okuyan kişi Allah’a yakınlaşır.

Hz. peygamber bir şey istediğimiz zaman onu Allah’tan istememiz gerektiği konusunda tavsiyede bulunmuştur. Dua okumanın da bir adabı vardır. Dua okurken kesinlikle Kuran’ı Kerim’e ya da sünnete muhalif duaları okumamak gerekir. Dua okurken İslam alimleri, hadis-i şerifler ve Kuran’ı Kerim’de bulunan dua ayetleri gibi güvenilir kaynakları tercih etmek gerekir.

Çevirgel Duasını Okurken Allah’a Tevekkül Etmek Gerekir

Çevirgel duası tevekkül ile olmalıdır. Hangi dua ediliyor olursa olsun, dua okunurken Allah’tan en hayırlısını istemek gerekir. Çevirgel duası eğer iki kişinin arasının iyileşmesi için okunuyorsa, dua okunurken Allah’tan iki kişinin kalplerini ısıtmasını isteyebilir. Ya da Allah’ım bu iki kalp arasındaki muhabbeti artır denebilir. Dua okunurken Allah’ın çeşitli isimleri anılabilir. Ayrıca hadislerden de faydalanabilir. Dua okunacak olan ortamın, sessiz ve mümkünse karanlık olması gerekir. Dua okunurken kişinin dikkati çevreden dağılmamalıdır. Dua okunduktan sonra Allah’a tevekkül edildiği mutlaka dile getirilmelidir.

Kötü Niyetli Çevirgel Dualarından Korunma Nasıl Sağlanır?

Niyeti kötü olan çevirgel duasından korunma mümkündür. Allah hem koruyan hem de gözetendir. Görünenler ve görünmeyenler Allah’a aittir. Allah dilediğini yapma kudretine sahiptir. Hakiki tesir yalnızca Allah’a aittir. Çevirgel duası tesiri de Yüce Allah’ın tesiri altındadır. Salih amelleri artırarak çevirgel duasının kötü niyetli olmasından korunabilirsiniz. Çevirgel duası okuyanlar ne yazık ki her zaman iyi niyetli değildirler. Kişinin başına bu duadan ya da farklı nedenlerden dolayı kötülük gelirse, kişin sabır etmesi ve dualarına devam etmesi gerekmektedir.

Dualar Allah’a meşru ve Salih dualar olmalıdır. Dua okuyan kişi kesinlikle haddini aşmamalıdır. Dua okunurken her zaman hayırlısı istenmelidir. Sağda solda gezen her dua okunmamalıdır. Belli kaynaklarda dualar edilmelidir. Dua okunduktan sonra Allah’a tevekkül edilmemelidir.

Çevirgel Duası Okunurken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Çevirgel duası okunurken dikkat edilmesi gereken noktalar kişinin duasından daha fazla fayda sağlamasına yardımcı olur. Aşağıdaki unsurlara dikkat ederek rüyanızdan daha fazla fayda sağlayabilirsiniz:

 • Dua okunurken içten olmak gerekir.
 • Edilen duanın sonuç vereceğine inanmak gerekir.
 • Tam bir teslimiyet ile Allah’a sığınmak gerekir.
 • Kişinin dua okumadan önce abdest alması gerekir.
 • Okunacak olan duanın kaynağının sağlam olduğundan emin olmak gerekir.
 • İslam ahlakına göre kişisel hayatı ilgilendiren konuların ulu orta konuşulmaması gerekir. Bu nedenle dua okuyan kişinin dua okuduğunu herkese söylememesi özel olması gerekir.
 • Dua okunduktan hemen sonra duanın kabul olacağı düşünülmemelidir. Aceleci davranılmamalıdır.
 • Dua kabul olmazsa isyankar davranmamak gerekir. Sabır etmek ve duadan sonuç alınmasının mümkün olduğu düşünülmelidir.
 • Dua başka insanlara zarar verecek şekilde okunmamalıdır. Dua ederken temiz niyetli olmak gerekir.
 • Duanın kabul olması halinde herkes için en iyisinin olacağına inanmak gerekir.

Çevirgel Duası Okunurken Kaynağı Beli Olmayan Dualardan Uzak Durmak Gerekir

Çevirgel duası okunması sırasında kaynağı belli duaları okumak şarttır. Eğer dua okunurken duada kaynak yer almazsa, hadisi şerif mi yoksa Kuran ayeti mi belli değilse, bu dualardan mümkün olduğu kadar kaçınmak gerekir. Dua okuyan kişinin Müslüman olması gerekir. Dua okunurken sevilen kişinin hayrına olmalıdır. Eğer bir kişinin dua sahibine dönmesi hayır olmayacaksa, duayı okumamak gerekir. Müslüman kimse bir başkasının zararına bir dua okumaz. Çevirgel duası okunurken ısrarcı olmak gerekir. Dua okunurken her zaman en hayırlısının Allah’tan geleceğine inanmak gerekir.

Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

Orjinal Haliyle Çevirgel duasını yapmak için Cuma günü sabah saatlerinde erken kalkmak gerekir. Uyandıktan sonra sakin bir ortama geçmek gerekir. Dua okunduğu sırada hiç kimsenin kişiyi rahatsız etmemesi gerekir. Dua kesinlikle yarım kalmamalıdır. Dua bir şekilde eğer yarım kalırsa, duaya yeniden başlamak gerekir. Dua okunduğu sırada diz üstü çökmek ve kıble yönünde dönmek gerekir. Kıble yönünde diz üstü çöktükten sonra 3 kere besmele çekerek duaya başlamak gerekir.

Dua öncesinde kişi abdest almalıdır. Tercihen dua okunmadan önce 2 Rekat hacet namazı kılınabilir ama kesinlikle kılmanızı tavsiye ederiz. Abdest alındığı sırada da çevirgel duası okunmaya başlanabilir. Abdest sırasında bazı İslam alimleri, duanın okunma nedeninin düşünülmesi gerektiğini söylemişlerdir. Bu sayede kişinin niyeti kuvvetlenmiş olur. Bu çalışmayı yapmaya niyet edenlere göre duanın etkisi herkes için aynı olmayabilir. Bu nedenle duayı okuyan kişinin kendi dua ve niyetlerini bir başka insan ile kıyaslamaması gerekir. Herkesin duası, isteği, niyeti ve dilediği farklıdır. Dua okunduğu sırada gereken ciddiyetin verilmesi şarttır. İnanmadan edilen dualardan fayda sağlamak mümkün değildir.

Çevirgel Duası Büyü müdür?

Çevirgel duası büyü müdür sorusunun cevabı sık merak edilmektedir. Dualar büyü değildir. Bu nedenle kaynağı doğru olan dualar okunabilir. Dua okunması Kuran’ı Kerim’de tavsiye edilir. Dua okuyan kişiler Allah’a yakınlaşırlar. Kişiler kendilerini huzur içinde ve dinginlikte hissederler.  Kişiler kendini rahatlamış bir atmosferde bulurlar.

Birini kendine bağlamak için okunacak duaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Çevirgel Duası PDF Dosyasını İndir

Çevirgel Duasının Arapça Okumak ve yapılış kaidesine uygun tespihle zikretmek için, Çevirgel Duası indirmek istiyorsanız, “Çevirgel Duası indir” PDF dosyasını cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İstediğiniz zaman dua elinizin altında olur.

Çevirgel Duasını Günde Kaç Kere Okumak Gerekir?

Çevirgel duasının günde okunma sayısı niyete göre değişebilmektedir. Duanın ideal olarak 7 gece boyunca okunması gerekir. Bu günler arasında boşluk olmamalıdır. Dualar genel kaide olarak Cuma gecesi okunmaya başlanır. Ardından duanın Perşembe gecesi bitirilmesi gerekir. Dua okunurken en önemli nokta, duanın etkisi görülse bile, dua okunmaya devam edilmelidir. Dualar asla yarıda kesilmemelidir.

Eğer dua okunma gün dolduğu zaman kişi istediği dileği alamıyorsa, aceleci davranmamak gerekir. Kişi duasından sonuç alacağına, en hayırlısının geleceğine kalben inanması gerekir. Asla dua gerçekleşmemesi nedeni ile isyankar olmamak gerekir. Kişi kendi üzerine düşeni yaptıktan sonra, beklemelidir. Dua okunmaya baştan devam edilebilir. Dua okunduğu sırada akıldan başka şeyler geçirilmediğinden emin olmak gerekir. Duaya tam odaklanma, duanın anlamının gerçekleşeceğine inanmak şarttır. Bazı insanlarda bu dua 3 ay her ayda 21 gün tekrarlanarak okunduktan sonra gerçekleşir. Çünkü kişi pratik yaptıkça görür ki, kişi duanın okunmasına daha iyi odaklanabilir.

Çevirgel Duası Kaç Defa Okunur? Kaç Gün Devam Edilir

Çevirgel Duasına başlamadan önce şunu iyi bilmeniz gerekiyor yirmi bir günden önce pek etki göremezsiniz. 21 Gün Boyunca her gün 41 defa çevirgel duası okunmalıdır. Yatsı namazından sonraki saatler tercih edilmelidir. İlk başlayacağınız gün kesinlikle perşembeyi cumaya bağlayan gece olmalıdır yani yatsı namazından sonraki saat uygundur 2 rekat hacet namazı kesinlikle kılınırsa etkisine çok faydalı olacaktır.

Çevirgel Duasının Orjinal Haliyle Arapça Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahîm Elhamdülillâhi leke Ya Allahu Filanca’nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana bağla, beni sevsin, aramızda muhabbet hasıl olsun kalbini bana çevir bana geri dönsün beni sevsin her daim yanımda olsun aşk-ı muhabbeti aramızda celp et. Elhamdülillâhi ya Ya Allahu Filanca’nın / örneğin Eşimin, gönlünü aklını ve kalbini bana sımsıkı bağla, beni sevsin, aramızda muhabbet ile aşk hasıl olsun!! Aklını ve kalbini bana çevir bana geri dönsün beni sevsin her daim yanımda olsun Ya Vedud ismi Şerifinin hatırına aşk-ı muhabbeti aramızda celp et.

Bihakkı Lâilâhe illallahu Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana dost ve muhabbetli kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.

İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur`ân-ı Kerim. Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm. Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm. Ve bihürmeti İmanil mü`minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin. İlâhi senin lûtfun için ve senin in`amın için ve senin ihsanın için. İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için. Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil. Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana çevirgil. İlâhi Musa Aleyhisselâm`ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi mü’minin velmü’minat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü aklını, Bana bağla bağlılığımız ebedi olsun, gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil. Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil. İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Ma’ruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu. Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi. Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil. İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi mü’minler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilel’aserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana dost kılıvergil. Ya ilâhel’evveline velâhirine. İyyake na’budu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha. Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kur’anil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin. Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ ya’lemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün üymün fehüm lâ yübsirune. Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min re’sihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin fe’iza emintüm femen temettea bil’umreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Vel’hamdülillâhi rabbil’âlemine. Amin.. Çevirgel duasını 41 defa okuduktan sonra Bu duayı 100 defa okumanız gerekiyor sonra 2 rekat şükür namazı kılın ve yerinizden kalkın, bu yaptığınızı kimseye bahsetmeyiniz. Daha sonra muradınız gerçekleşince bir sadaka vererek bu amali taçlandırmayı unutmayınız..

Çevirgel Duası Yapıldıktan Sonra Ne Yapılır?

Çevirgel Duasını bitirdiniz ve sonra yapmanız gereken şeyler var! 21 Gün okumayı yaptınız eğer sonuç alamazsanız tekrar bir sonraki ayı bekleyin yeni bir ay girdiğinde ilk perşembe gecesi tekrardan niyet ederek bu ameli uygulamaya tam kararlı ve sabırlı bir şekilde devam ediniz. Bu dua adabının bitiminde kesinlikle bütçeniz dahilinde bir vakıf veya bir ihtiyaç sahibine gücünüzün yettiği miktarda sadaka verirseniz etkisi artacaktır.

Yorumlar (5 Yorum)

 1. Leyla1 23 Nisan 2020 15:31

  Bu kadar dua edip gerçekleşmezse inancı sarsılır insanın. 41 kere 21 gün okumak, arkasından 100 kere başka dua okumak. Ciddi emek 👍

 2. Merve 4 Mart 2020 17:22

  7 gun mü 21 gun mü tam anlamadım

 3. Hatice 4 Şubat 2020 21:56

  Merhaba hocam ben 3 gün okudum sonra regl oldum 8 gun gecti üzerinden ve şimdi kaldigim yerden devam edebilirmiyim yoksa bastan mı baslamalıyım

 4. berna 14 Ocak 2020 22:18

  hocam merhaba ben çevirgel duasını 7 gün boyunca okudum 1er kere ve 7 güne tamamladım ve duayı okumadan önce her gece 2 rekat allah rızası için namaz kıldım ve namazdan sonra başladım duaya bunun dışında duayı ayrıldığım erkek arkadaşımın resminin üzerine okuyup üfledim sizce ne kadar tesirli olur beni aydınlatırsanız sevinirim hocam sevgiler …

  • Serk 21 Mart 2020 05:30

   Yardim ettimi ?

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz