Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşık Etme Büyüsü Nedir, Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Aşık etme büyüsü nedir, nasıl yapılır, kimler yapabilir ve etkileri nasıldır? Aşık etme büyüleri ile ilgili büyülere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Aşık Etme Büyüsü Nedir, Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Aşık etme büyüsü, aşık olduğunuz kişinin size karşı bir ilgisi veya sevgisi olmadığı durumlarda bu duygusuzluğun size yönelik bağlılığa dönüşmesi için yapılır. Aşık etme büyüleri hem evde hem de medyum hocaları ile yapılabilir. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir şeydir. Fakat, evde yapılan aşık etme büyülerinin doğru ritüeller doğrultusunda yapılması gerekir. Kendine güvenemeyenler, işinde uzman medyum hocalarına müracaat edebilir.

Aşık Etme Büyüsü Neden Yapılır?

Aşık etme büyüsünün yapılma nedenleri oldukça fazladır. Özellikle hoşlandığı kişiden gereken sevgiyi ve alakayı alamayanlar, büyü yöntemine başvurur. Aşık etme büyülerini de aşık oldukları ve hoşlandıkları kişinin kendilerine bağlanmaları için yaparlar. Bununla birlikte evliliklerde sevginin ve saygının azalıp özellikle kocaların artık eşlerine gereken sadakati göstermedikleri zamanda da aşık etme büyüleri yapılabilir. Bu sayede kocanın eve ve eşine olan bağlılığı arttırılmış olur. Aşık etme büyüsünün yapılmasından önce niyetin iyi bir şekilde edilmesi gerekir. Niyetin edilme şekli oldukça önemlidir.  Bununla birlikte medyum hocalarının hazırladığı tılsımlar da büyünün çabuk tutmasında büyük rol oynar.

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsünün Tarifi

Aşık etme büyüsünün tarifi, yapılan büyünün çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Yani aşık etme büyülerinin türleri çok fazla olduğu için uygulama yöntemleri de her birinin farklıdır. Aşık etme büyüsünü yapmak veya yaptırmak isteyenler, ilk önce evde yapılacaksa, muhakkak büyü kitaplarından yardım almalıdır.  Bununla birlikte esas tavsiye edilen yöntem, bir medyum hocasına gidip danışılmasıdır. Medyum hocalarına aşık olduğunuz kişinin fiziksel ve ruhsal durumlarının bilgilerini vererek büyüyü kişiye özel olacak şekilde hazırlatabilirsiniz. Aşık etme büyüleri normal somut materyallerle de yapılabilir veya doğa üstü varlıklarla iletişime geçilerek de ciddi bir şekilde uygulanabilir. Bunun kararını vermek için profesyonel desteklerin alınmasında fayda vardır.

Evde Aşık Etme Büyüsü Yapmanın Aşamaları

Evde aşık etme büyüsünü yapmak çok kolaydır. Tek yapılması gereken şey, adımların eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanmasıdır. Evde yapılan aşk büyülerinin tariflerini büyü kaynaklarından araştırabilirsiniz. Ama muhakkak gerçek bilgiler içeren kaynakların temin edilmesi gerekir. Aşağıda evde çok sıklıkla yapılabilecek aşık etme büyüsünün tarifi detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Büyünün yapım aşamasına geçilmeden önce yapılması gereken zamana çok dikkat edilmelidir. Bu büyü kesinlikle Cuma geceleri saat 12’den sonra karanlık ve sessiz bir odada yapılmalıdır.
 • Zaman ve mekânı ayarladıktan sonra gül yağı ile komple duş alınıp vücudun çok iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir.
 • Daha sonra yatılan odanın her tarafının pembe güllerle süslenmesi gerekir ve süsleme işlemlerinden sonra odadaki bütün ışıklar kapatılarak loş bir ortam yaratılmalıdır.
 • Ardından bir adet pembe mum yakılmalıdır.
 • Bakır halkanın içerisinden mum geçilerek yakılmalıdır.
 • Mum yakıldıktan sonra özel tılsımlı sözlerin söylenip karşı taraf hakkında niyet edilmesi gerekir.
 • Bütün işlemler yapıldıktan sonra mumdan yuvarlak bakır halka çıkarılır ve sol yüzük parmağına takılır.
 • Bu işlemden sonra parmağa takılan halka çıkarılarak bir hafta boyunca evde kimsenin erişmeyeceği yerde saklanır.

Yukarıda verilen ritüellerin doğru bir şekilde yapılmasından sonra en geç 1 hafta içerisinde aşık olmasını istediğiniz kişide aşık etme büyüsü etkisini hemen gösterir ve karşı taraf size inanamayacağınız kadar bağlanır.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek Mümkün Mü?

Sevdiğini kendine aşık etmek elbette mümkündür. Özellikle aşık olduğunuz kişi sizi normal bir arkadaşı gibi görüyorsa, bu durum sizin için bir hayal kırıklığına dönüşebilir. Fakat, bu durumu kendi lehinize çevirebilme şansınız vardır. Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz tarafı aşık etme büyüleri sayesinde kendinize çok kolay ve çabuk bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bunun için medyum hocalarına gitmeniz, atacağınız en doğru adım olacaktır. Medyum hocaları aşık olduğunuz kişinin karakterine uygun olacak şekilde dualar edip tılsımlar yazarak size bir muska oluşturur. Bu muskayı evinizin bir köşesinde saklayarak gün geçtikçe büyünün etkisini karşı tarafta hissedeceksiniz. Bunun sonucunda aşık olduğunuz insan size kör kütük aşık olur ve sizinle bir araya gelmek için her türlü yolu dener. Aşık etme büyüsünü yaptıracaklar, büyünün çok kuvvetli olmasından dolayı evde kendi başlarına büyüyü yapmayı denememelidir. Bunun yerine medyum hocasına giderek daha doğru ve kesin sonuçlar elde edilebilir.

Aşık Etme Büyüsüsün Etkisinde Olanlar Nasıl Davranır?

Aşık etme büyüsünün etkisinde olanların davranışlarında en geç 7 gün içerisinde değişimler meydana gelir. Aşağıda aşık etme büyüsünün yapılmasından sonra karşı tarafta bıraktığı etkilerin neler olduğu ile ilgili detaylar açıklanmaktadır:

 • Aşık etme büyüsü yapıldıktan 1 hafta sonra aşık olduğunuz kişide derin düşünceler ve dalgınlıklar meydana gelir.
 • Bununla birlikte önceden uyku düzenleri varken, büyünün etkisinden sonra hiçbir koşulda geceleri uykuya dalamazlar.
 • Aynı zamanda büyüyü yaptığınız zaman aşık olduğunuz kişi sizi sürekli olarak rüyasında görür. Her gece rüyalarında sizin yüzünüz gözünün önüne gelir.
 • Bunun dışında büyünün etkisinde olanlar, sürekli olarak büyüyü yaptıranı düşünür ve onun için özlem duygusu barındırır.
 • 1 haftanın geçmesinin ardından büyü yapılan kişi, büyüyü yapanı yakından görmek ister ve bunun için harekete geçer.
 • En son olarak sizi bulur ve size aşık olduğunu bütün davranış ve hisleriyle beraber gösterir.
 • Bu sayede sizi bularak bir ömür boyu yalnız bırakmayacak şekilde size sımsıkı bağlanır ve siz de hayallerindeki mutluluğu sevdiğiniz adamla yakalamış olursunuz.

Yukarıda verilen belirtilerin çabuk bir şekilde meydana gelmesini isteyenler, kesinlikle aşık etme büyüsünü uzman medyum hocaları ile yapmalıdır.

Aşık Etme Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapılmalı?

Aşık etme büyüsünü bozmak oldukça zor bir iştir. Büyünün etkisinde olanlar, büyü yapıldığını anladıktan sonra muhakkak büyünün bozulması için hocaya başvurmalıdır. Aşık etme büyüsünün evde bozulma durumu yoktur. Büyünün bozulmasında medyum hocasının hazırlayacağı tılsımlar çok etkilidir.  Medyum hocası dualar okuyarak büyünün bozulması için özel tılsımlar hazırlar. Yaklaşık olarak 3 saat içerisinde büyünün etkisi kaybolmaya başlar. Büyünün bozulmasından sonra bir daha aynı kişiye aşık etme büyüsü yapılırsa, kesinlikle etki etmez. Bu yüzden büyünün bozulmasını isteyenler, çok iyi bir şekilde düşünerek hareket etmelidir.

Uzaktaki Birini Aşık Etme

Uzaktaki birini aşık etmek için kullanılacak teknikler biraz farklıdır. Uzaktan birinin size aşık olmasını istiyorsanız, medyum hocasına gitmelisiniz. Medyum hocası, uzaktaki birini aşık etmek için yapacağı büyüde Hüddam adındaki doğa üstü varlık ile ruhen iletişime geçer. Hüddam adındaki varlık, o kadar güçlüdür ki aşık etme büyüsünde medyum hocasıyla bağlantı kurarak büyünün hemen etki etmesini sağlar. Bununla birlikte medyum hocasına vereceğiniz bilgiler de çok önemlidir. Özellikle kendinize aşık edeceğiniz kişinin, annesinin, babasının adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerin doğru bir şekilde verilmesi gerekir. Aynı zamanda medyum hocasına giderken karşı tarafın net çekilmiş bir fotoğrafını götürmek gerekir. Fotoğraf olmadan kesinlikle uzaktan aşık etme büyüsünün tutması imkansızdır. Bütün istenilen malzemeler temin edilip niyetler güzel bir şekilde edildikten sonra medyum hocaları tarafından özel tılsımlar hazırlanır ve büyünün yapılma aşaması başarılı bir şekilde tamamlanır.

Uzaktaki Birini Aşık Etmek İçin Gereken Zaman Nedir?

Uzaktaki birini aşık etmek için gerekli olan zaman biraz uzun olabilir. Çünkü, medyum hocaları uzaktaki birini size aşık etmek için şeytani güçlerle iletişime geçmek zorundadır. Bu olayların gerçekleşmesi için de doğal olarak biraz zamana ihtiyaç vardır.  Yaklaşık olarak uzaktaki kişi için yapılan aşık etme büyüsü en erken 3 hafta içerisinde etki gösterir. Bu sürenin uzaması büyünün yapıldığı kişilerin fiziksel ve karakteristik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Bunun için medyum hocasının istediği malzemeleri temin edip sabırlı ve iradeli bir şekilde büyünün sonucunu beklemekte yarar vardır.

Ayrıca yazımızdan evde aşk büyüsü yapma yollarına bakabilirsiniz.

Resimle Aşık Etme Büyüsü Yapma

Resimle aşık etme büyüsünün yapılmasının sonucunda büyü kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Bu yüzden aşık etme büyülerinin arasında en çok tercih edilen büyü türlerinin başında yerini alır. Resimle aşık etme büyüsünün yapılmasında kullanılan teknik diğer büyülere göre daha farklıdır. Bu büyünün yapılmasında kesinlikle aşık olduğunuz kişinin fotoğrafını medyum hocasına vermeniz gerekir. Aynı zamanda resimle aşık etme büyüsü, uzaktaki bir insanı da kendinize bağlamada en çok kullanılan büyü türüdür. Medyum hocası fotoğrafı alarak fotoğraftaki kişinin kafasına ve kalbine yönelik dualar ederek özel tılsımlı sözcükleri söyleyip büyüyü hazırlar. Resimde ele alınması gereken en önemli şey, kişinin kalbi ve kafasıdır. Çünkü, duaların ve tılsımlı sözlerin gönderilmesinden sonra karşı tarafın kalbinde ve düşüncelerinde sürekli olarak sizin yüzünüz yer alacaktır. Bu yüzden bütün göndermelerin kalbe ve kafaya yapılması gerekir. İstenilen ritüeller doğru bir şekilde uygulandıktan sonra aşık olduğunuz kişi, sizinle kısa bir süre sonra iletişime geçmek için çeşitli yollara başvuracaktır.

Evde Resimle Aşık Etme Büyüsünün Uygulanışı

Evde resimle aşık etme büyüsünün yapılması için medyum hocalarına danışılması gerekir. Medyum hocalarından fikirler ve bilgiler alındıktan sonra evde de kendiniz resim ile karşı tarafı kendinize aşık edebilirsiniz. Aşağıda evde resimle aşık etme büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımlar ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

 • İlk olarak aşık olmasını istediğiniz kişinin net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını almak gerekir.
 • Daha sonra sessiz ve karanlık bir odaya geçilmelidir.
 • Ardından güneşin doğduğu yöne oturulmalıdır. Yani doğu yönüne bakacak şekilde kendinizi ayarlamalısınız.
 • Ayakta durarak gözlerinizi kapatın ve medyum hocasının size verdiği tılsımlı sözcükleri gözleriniz kapalı bir şekilde içinizden 7 kez söyleyin.
 • Tılsımlı sözcüklerin söylenme aşamasında aynı zamanda aşık olmasını istediğiniz kişiyi aklınızdan geçirerek onun hakkında iyi niyetlerde bulunmalısınız.
 • Niyetin ve tılsımlı sözcüklerin söylenmesinden sonra dizlerinizin üzerine oturun.
 • Resmi önünüze alarak sağ elinizdeki işaret parmağını resimde kafa kısma, sol elinizdeki işaret parmağını ise kalp kısmına yerleştirmelisiniz.
 • Bu şekilde yeniden tılsımlı sözcükler okunmalıdır.
 • Daha sonra fotoğraftaki kişinin yüzü iç kısma gelecek şekilde resim ikiye katlanmalıdır.
 • Hazırlanan büyülü resim evin içerisinde gizli bir yerde saklanmalıdır.
 • Bu sayede büyünün etkisi 1 hafta içerisinde karşı tarafa ulaşır. Aşık olduğunuz insanın rüyalarında sizin portreniz canlanır. Karşı taraf sürekli olarak sizi düşünür ve her gün sizi özler. Bu durumun sonucunda sizinle iletişime geçer ve bir araya gelmiş olursunuz.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanmasından sonra resimle aşık etme büyüsü 7 gün içerisinde etkisini göstererek karşı tarafın size aşık olması ve bağlanması gerçekleşmiş olur.

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz