Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Medyum Bestami Hoca Kim?

Medyum Bestami Hoca Kim?

Ledünni ve Havas ilmiyle sağlayacağım vefk çalışmaları hakkında, Merak ettiklerinizi Bana danışabilirsiniz. Sizlerin tek başınıza bir ömür aşamadığınız yada aşamayacağınız sorunlarınızı, birlikte çalışarak aşalım. Birlikte çalıştığımız da nasıl sonuca ulaşacağımıza inanamayacaksınız. Bu dünyada her insanın bildiği ve bilmediği bir çok şey vardır, önemli olan yardım almaya ihtiyaç duyduğunuz işlerinizde bir bilene danışmanızdır. O halde beraber hareket ettiğimizde, istediklerinize inşallah ulaşacaksınız.

Medyum Bestami Hoca Kim?

Sevgili Dostlarım Ben Bestami Velioğlu, 1953 Tokat doğumluyum, Cennet Mekan Babam Hafız Bedrettin hocanın Vesilesiyle kuran tefsiri ve hafızlık eğitimimi genç yaşlarımda tamamladım. Allah c.c babamdan ve ayrıca vesile olan hocalarımdan razı olsun. İlmi Ledün, Vefk, Ebced ve Havas ilimlerinde kendini İspatlamış Meşhur Rahmetli Ali Yaşar hoca, Abdullah hoca ve Medineli Muhammet Basri hoca efendi gibi zatlardan 25 yıl eğitim aldım. Mısır ve Arabistanda uzun yıllar gizli ilimler üzerine riyasetler yaparak, İnsanlara faydalı olacak vefkler ve tılsımlar hazırladım. Hayırlı ve faydalı tüm muratlarınız için hayra vesile olmak istiyorum bu sebeple sizlere şifa ve dertlerinize deva olacak çalışmalara sizler sayesinde devam etmek istiyorum. Medyum Bestami Hoca Kim? Beni daha fazla tanımak istiyorsanız helal ve mubah her türlü meseleniz için benimle irtibat kurabilirsiniz. Gerçek Medyum hocadan destek aldığınız zaman maddi ve manevi farkı anlayacaksınız. Lütfen beni kendine medyumum diyen diğer kimseler ile karıştırmayınız! Dertlerinize deva gönüllerinize şifa olmak için buradayım. Elimden gelen her şeyi ilmi ledün ve havas ilmiyle edinmiş olduğum denenmiş mücerrep çalışmalarımla yapmaktayım. Tüm çalışmalarımı Tılsımlı Vefk ilimleriyle destekleyerek sıkıntılarınıza maddi manevi çözüm sağlamak için hazırım..

İletişim


E-Posta gönderebilirsiniz.


0552 355 81 81  – 0534 392 96 16 her şeyi 7/24 arayın danışın.


Whatssapdan yazabilirsiniz.


İnstagram sayfamı ziyaret edebilirsiniz.


Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Sıkıntınız Nedir? Çözümü bende!

Evinizde sebebi yokken ve anlam veremediğiniz iç huzursuzluk ve sıkıntı varsa eşinizle son zamanlarda anlaşamıyorsanız ve sanki hiç tanımadığınız bir insanın davrandığı gibi davranıyorsa bunun normal olduğunu sanıyorsa bunun sebepleri büyü veya nazar alameti olabilir. Eşiniz hatalarını dile getirdiğinizde kabullenmiyor ve ortak Eleştiri yapamıyorsanız ve sorunu çözmek için bir yol bulamıyorsanız sizden uzaklaştıysa aynı hanede İki Yabancı gibi yaşıyorsanız ve uzaktayken bir birinizi özlüyor ve bir arya geldiğinizde ağırlık sıkıntı ve huzursuzluk varsa bunun sebebi büyüdür. Rutin ve uzun süreli evliliklerden sonra kopma noktasına geldiyseniz ve hayatında başka kişinin olduğunu düşünüyorsanız ve halen sıkıntı yaşıyor ve çözemiyorsanız benimle kesinlikle irtibat kurmalısınız. Daha önce gittiğiniz Medyum hoca ve kişilerden fayda bulamayan ve halen sıkıntısı devam edenlerin Sorunlarını havas, hüddam, ledün ve vefk ilmi kullanarak yaptığım çalışmalarla Allah’ın izniyle çok kısa sürede tesirli ve sonuç odaklı çözümler sunuyorum.

Aşk Büyüsüyle Kendinize Aşık Etme

Evlilik Büyüsü

Büyüsüz İşlemler

Sevdiğinizi Kendinize Aşkla Bağlama Vefkleri

Eşinizle, Sevgilinizle Kavgalarınıza Son Verme

Yeni Birisiyle Tanışma Kısmet açma vefkleri

İkna etme ve kabullendirme işlemleri

Ayrılık ve soğutma çalışmaları

Kısmet açma ve rızık celbi

Yıldız düşüklüğüne çözümler

Yıldız yükseltme çalışmaları

Kara sevdalı aşık sevdiğine olan aşkını ispat etmek için her şeyi yapar fakat karşı tarafın kişide gönlü yoksa elden ne gelir. Böyle durumlarda akıl verenlerin verdikleri akıllar’da fayda etmeyince geriye son çare kalır. Büyüye baş vurmak! Son çare aşk büyüsü, ayırma büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, papaz büyüsü yapmaktır. Ama benim yöntemlerim tamamen büyüsüz ve büyü yapmadan yaptığım çalışmalar çok kısa sürede etki ediyor. Öyleyse sevdiğine kavuşmanın veya sevdiğini sürekli elinde tutmanın bilinen deyimle sevdiğini kendine bağlamanın çaresi aşk büyüsü yapmadan dualı vefkler ve tılsımlar ile sevdiğini kendine bağlamaktır buda benim işimdir bunun için bana ulaşmanız yeterlidir detayları telefonda anlatacağım. 

Dualı Vefkler ile Sevdiğini Kendine bağlatmak İsteyenler

Web Sitemin sayfalarında büyü yapmadan dualı, esma, ayet, salavat ve tılsımlı dualar ile okumalı ve uygulamalı denenmiş çalışmalar ışığında sürekli güncel ilmi bilgiler sağlıyorum. Aile içi huzur muhabbet, aşk ve bağlama, gideni geri getirme, sevdiğini kendine aşık etme, çalınan bir şeyi bulma, satılmayan bir mal veya mülkün eşyanın satılması, borcun geri alınması, ayrılma, boşanma, ayırma, ayrılan eşlerin birleşmesi vb.. konular hakkında gereken her şeyi Web sitemin sayfalarında bulacaksınız. Gerçek bir Medyum hocadan destek almadan bunların pek önemi olmaz ama ben merakınızı gidermek istediğim için sürekli yeni paylaşımlar yapmaktayım.

Çalışmalarımı Nasıl Yapıyorum? 

Ledün ilmi ve havas ilmiyle vefkler hazırlıyorum bunları özel gün, saat, gece ve gündüz vakitleri gözeterek tütsüler, buhurlar yakarak ve gül yağı, misk, zaferan,  anber vb. hazırladığım özel mürekkepli kalemler vefklerimde kullanıyorum. Vefkleri yazarken okumalarını ve yapım aşamasındaki zikir, esma, ayet okumalarını namazlarını kılıyorum ve bunları mutlaka yapıyorum. Her türlü derdiniz için gönül rahatlığıyla beni arayabilirsiniz. Bana danışmak istedikleriniz ve sormak istedikleriniz tamamen ücretsiz ve gizli olarak kalacaktır. Sizlerin Hayatınızı kolaylaştıracak ve binlerce kez tecrübe edilmiş sınanmış ve denenmiş vefk çalışmalarımla hizmetinizdeyim.

Yorumlar (75 Yorum)

 1. jemal 1 Mayıs 2020 15:25

  Selam hocam.Benim abimi bir kadin büyüledi artik eskisi kadar degil ne yapdigini bile bilmiyor havada ucuyor.Bizi annemi kardeslerini hic ugursamayor sadaca o kadin artik konusamaz hala geldik.Lütfen kardesimi bu büyüden kurtarin akli basina gelsin kardesime cok üzilyorum.

 2. Tahsin 29 Nisan 2020 20:18

  Bemde başladım hocamla çalışmaya allahın iziniyle basarcaz

 3. Tahsin 29 Nisan 2020 20:17

  Bemde başladım hocamla çalışmaya

 4. Gölge 28 Nisan 2020 16:11

  Bende hocamla başladım 21gunluk çalışmaya beklemedeyim 6gun oldu evet her aradığımda çok rahat ulaşıyorum bir sıkıntı yok o konuda sonucu bildircem burdan

 5. Emine 28 Nisan 2020 11:39

  Hocam size bir türlü ulaşıp iletişim kuramadık. Sizin ilminize ihtiyacım var .

 6. Serpil Terzi 27 Nisan 2020 16:27

  Hayırlı günler Hocam
  İnşallah Allah’ın izniyle banada yardımcı olurmusunuz
  Benım sıkıntım şu
  3 senedir biriyle beraberim ve gözü hep dışarda başka kadınlarda
  Benim yanımda bille flirt ediyor bakıyor ben buna çok üzülüyorum hocam
  Ve hala nikahlı eşinden boşanmadılar nedesem fayda etmiyor hocam
  Ayrı yaşıyorlar ama kadınla telefonda çok görüşüyor
  Beni sevdiğini söylüyor ama beni de çok üzüyor yaptıklarıyla
  Hocam mümkünmü bana bağlanması ve gözü başka kadınlarda olmaması için
  Yani beni aldatıp aldatmadığını bilmiyorum ama dışarda olduğunda ben arayınca telefona çıkmıyor geç geri dönüş yapıyor ve mesajlarda yine aynı
  Son iki Aydırda bana soğuk davranıyor ve yanlız kalmak istediğini söylüyor bana
  Hep yorğun hep stresli oluyor
  Ve ayıptır söylemesi yatak odamızda da bana hemen hemen ilğisi azaldı yok denecek kadar oldu
  Allah rızası için Hocam bana yardım ellinizi uzatırmısınız
  Çok tşk ederim şimdiden size
  Hayırlı günler diliyorum size Hocam
  Allah’a emanet olun 🤲🏼

 7. Serpil Terzi 27 Nisan 2020 16:19

  Hayırlı günler Hocam
  İnşallah Allah’ın izniyle banada yardımcı olurmusunuz
  Benim sıkıntım şu
  Beraber olduğum bi kişi var 3 senedir
  Bana soğuk davranıyor ve sürekli gözü dışarda karı kızda aklı
  Dışard

 8. Eda 25 Nisan 2020 18:48

  Merhaba arkadaslar, bu yorumlar gercek mi? Artik kime güvenecemi bilmiyorum..defalarca dolandirildim.

 9. Asena 14 Nisan 2020 20:11

  Hocam bana da yardımcı olur musunuz lütfen

 10. Ayse 10 Nisan 2020 20:45

  Gercekten her sey oldu mu tutuyor mu

 11. Oguz 5 Nisan 2020 11:41

  Hocamla geri getirme ve muhabbet celbine basladık insallah olumlu sonuc alacagiz paylaşırım sonuçları

 12. Sevgi 5 Nisan 2020 02:12

  Yorumlar gerçek kişiler tarafından mı yazılıyor? Çoğu kişi bağlama büyüsü ile ilgili yorum yazmış. Başka sorunu olan yok mu? Hayatında kimse olmayan bekarlar için de herhangi bir işlem yapılıyor mu?

 13. Sinem 4 Nisan 2020 23:08

  Arkadaşlar yorum yayınlanır mı bilmiyorum ama gerçekten bahsettiğiniz kadar iyi mi bestami hoca çok kötü durumdayım illa ki herkesin derdi kendine büyüktür ama benimki de büyük baya eğer dedikleriniz doğru ise hocayla iletişime geçicem çünkü hepiniz gibi bende çok dolandırıldım:(

 14. Mavlüda 9 Mart 2020 21:07

  Meraba arkadaslar Ben dubaidan yaziyorum
  Hoca hakkinda Internet ten çök harıka yorumlarla karşılaştım ve bı çalışmaya baş vurdum bakalım sonuç nasıl nşallah hocanın dedeyi gibi olur
  Sonuç alabilsem paylaşacağım

 15. Candan 5 Mart 2020 17:14

  Hocam ne olur bi cevap verin

 16. Yücel 1 Mart 2020 18:10

  Hocam watsaptan yazdim ama geri dönüş yapmadiniz

 17. hasanakbulut12 28 Şubat 2020 17:10

  Hocam merhaba,
  Eşimle 10 senedir evliyiz. Son zamanlarda ki münasebetlerimizde bazıı sıkıntılar yaşıyoz. Bana bu ilişkiyi kaldıramadığını söylüyor. Hocam kaldırmak için uygun gördüğünüz bir dua var mı? Size nasıl ulaşabilirim bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

 18. Erdoğan 10 Şubat 2020 14:32

  Hocam Selamın Aleyküm.Benim sorunum sanıyorum sürekli nazar olmak.Burada hoca bir arkadaşım var beni sürekli okuyor ve nazar olduğumu söylüyor.Gözlerimde tarifsiz bir ağrı oluşuyor,okunduğum zaman rahatlıyorum.Haftada en az bir kez oluyor bu olay.Kalıcı olarak bu dertten kurtulmak mümkünmü?

 19. Ölümüne kefilim 15 Ocak 2020 21:01

  Medyum hoca arayanlara diyeceğim tek şey boşa zaman kaybetmeyin piyasada o kadar medyum var ki bu hocanın tırnağı olamaz. 2 kez işlem yaptırdım ikiside tuttu diğer palavracı medyumlarla sakın kıyaslamayın bile derim.

 20. eylül 23 Aralık 2019 13:26

  mrblar geçen yıl bu hocaya arkadaşım işlem yaptırdı. çok memnun kaldığını bana söylemişti web sitesine bakmaya girdim konuştum hocamla çok iyi biri bağlama yaptırmak için anlaştım. sağlam gerçek bir hoca tavsiye ederim.

 21. sevda ist 21 Aralık 2019 22:05

  Ben hayatımda bir medyum tanidim oda Gerçek medyum Bestami hocam sevgilimden ayrılmıştım sürekli intihar düşünüyordum sonra internette ararken medyumlara bakarken Bestami hocama bu sayfada https://www.medyumalemi.com/m/medyumlar/medyum-bestami-hoca-yorumlari-ve-sikayetleri-h310.html rastladım hemen aradım konuştum yaparım kızım bağlarım sana dedi ve ne dediyse dediğini yaptı. Allah senden razı olsun hocam sevdiğim adam bana 7 gün içinde öyle bir geldiki bildiğin yanımdan kopamıyor kapımdan ayrılmıyor evlilik söz konusu olsun artık demiştim şuan evlilik hakkında görüşlerinin olumlu yönde değiştiğini görmekteyim sağolun hocam size ne kadar teşekkür etsem 🙏 ne desem hakkınızı ödeyemem rabbbim sizleri basımızdan eksik etmesin

  • filiz 22 Aralık 2019 18:24

   sevda ist telefon numarasını istedim hocam sormadan veremem uygun olmaz dedi.. sevdanın kendisine danışmış numarayı verdi hocam sevdayla telefonda görüştüm gerçekten yaptıkları çok etkiliymiş sonuç almış bende bağlama aşık etme işlemi yaptırıyorum hadi hayırlısı inşlh

  • Sinan 6 Ocak 2020 14:10

   3 günlük bağlama işlemi yaptırmıştım normal diğer dualı işlemlerden farklı ve pahalı olmasına rağmen gerçekten çabuk etki ve sonuç getirdi. Durumu müsait olanlara tavsiyem 3 günlük işlem yaptırmalarıdır.

   • BESTE 11 Mart 2020 12:35

    3 GÜNDE TUTTUMU

 22. fidan 21 Aralık 2019 17:47

  hocam benim eşim sürekli alkol alıyor birşeyler yapabilir misiniz?çoğu hocaya gittim hepsi de duygu istismarcısı

  • Medyum Bestami 21 Aralık 2019 21:47

   Selamun Aleyküm Fidan bana Whatssapdan yazarmısın görüşelim. Diğer medyumlara gerçekten çok dikkat edin bir çoğu istismarcı dinleri imanları para olmuş parayı aldıkları anda direk engellediklerini duyuyorum bana ulaşan bir çok kişi bu durumdan mağdur. Aman diyim bu bazı kendini bilmez medyum şarlatanların tuzağına düşmeyin. Sahte yorum sitesi kuruyorlar ve yorumlarda kendi ekiplerinden kendine medyum diyen kimseleri överek telefon numarası veriyorlar yorumların içinde mesela bestami hoca kötü şöyle böyle dolandırıldım diye bir kullanıcı gibi gösterdikleri biri yorum yazıyor hemen alt kısımlarda kendi ekibinden bir medyum ismini öven ve telefon numarasını veren yorum görüyorsunuz böyle siteler bu şarlatan dolandırıcı medyumların sitesidir sakın kanmayın!!!

 23. Nisa 21 Aralık 2019 16:27

  Hocam nişanlım benden hakaret ederek bağırıp çağırarak ayrıldı sesimi dahi duymak istemediğini söyledi. Bana yardım edebilir misiniz? Onu geri döndürebilir miyiz Allahın izniyle?

 24. ebru 20 Aralık 2019 22:54

  Ben hocamı internetten buldum.Yorumlara bakarak güvendim. Pazartesi bana birşeyler yazacak inşallah olur. Buradan yazarım sizlere.

 25. ceren 20 Aralık 2019 22:43

  Deniz birinin yorumunu yazmışsınız da bu kişi çok para verdim diyo dolandırıldım diyo. Açıklayayım, buna dini istismar nitelikli dolandırıcılık deniyor 1.ağır ceza mahkemesine dilekçe veriyorsun whatsap telefon görüşmelerini çıkarıyorsun nitelikli dolandırıcılıktan TCK 158/1a ya göre dolandırıcılıktan ceza alıyor. Bestami beye gelince bir yakınıma bir
  şeyler yapmıştı sonuç aldı gibi.Adamın sitesi felan var telefonu var arıyorsun açıyor, bu şekilde dolandırıcılık yapacağını sanmıyorum. Dediğim gibi kanunda cezası var bu adamcağızda bu işi bilmese yapmaz değil mi?

 26. deniz 20 Aralık 2019 13:21

  Şayet büyüyle oluyorsa bazı şeyler neden herkes mutsuz boşanıyor ya da birilerine zarar verebiliyor. O zaman herkes büyüyle çözsün işlerini değil mi? gerçi Bestami Beyi tanımıyorum belki işinin ehlidir.

  • Medyum Bestami 20 Aralık 2019 19:48

   Merhaba Deniz Ben Bestami hoca, büyüyle bir şeyleri maddi veya manevi elde etmek mümkün değildir. Allah c.c dilerse olur, bizler hayra vesile olmak için gayret ederiz ve ilmi yöntemler ile adabına uygun dualar ile Rahmani çalışmalar ile maddi veya manevi şeylerin gerçekleşmesi mümkündür. Kaderi değiştiren gayretimiz ve dualarımızdır iyi kaderde, kötü kaderde Allah c.c’un izniyle ve kişilerin gayreti hayırlı duası ile değişmesine vesile olur.

 27. deniz 20 Aralık 2019 13:17

  arkadaşlar ben kimseye güvenemiyorum sahi oluyor mu yaptığı çalışmalar bir de ne zamana kadar sürer ki büyümü neyse

 28. Gerçek Medyum 19 Aralık 2019 20:59

  Arkadaşlar ben İzmir den aramıştım hoca efendiyi burada hocayım diyen onlarca kişi var ve hepsine neredeyse bir servet verdim diyebilirim. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle aradım bende medyum Bestami hocayı Web sayfasında varmış aslında bilmiyordum ben direk telefonunu almıştım ama görünce ben de yorum yapmak istedim. Ayrıldığım sevgilim çay sonra düğünü olacaktı ailesi uzak akrabalarından birine yapmışlar da ama ben inanıyordum ki kuzum hala bana karşı hislerinin olduğunu. Bestami hoca önce duruma bakıp kuzum ailesinin benden soğutmak ayırmak için büyü yaptığını gördü önce bu büyüyü bozucaz sonra tekrar ailesiyle kızı bana bağlamak için işlem yapıcaz dedi. Valla hoca ne dediyse be bir dediklerini yaptım 17 gün için de sevdiğim kızı o diğer çocuk bıraktı sonra kuzum ailesi öyle bir bağlandı ki ben ne desem nerdeyse onu yapacak duruma geldiler. Kızla aramda yaptığı işlemi söylemiyorum bile bana bir bakışı var sanki bırakma dercesine Allah razı olsun Bestami hocadan onun sayesine hayata yeni den tutundum artık. Allah nasip eder de yaza doğru da düğünümüz olacak herşeyi hoca efendiye borçluyum bir ömür de duacısı olacağım artık.

 29. ercan 19 Aralık 2019 15:06

  inşallah.allah herşeyi gönlümüz ce verirsin

 30. kurur ercan 19 Aralık 2019 15:05

  evet hocam görüştük allah razı olsun inşallah hocam.hayat dua üzerine kurmuştur hocam.hocam çok teşekkür ederim inşallah.beni kırmadın elinden geleni yaptınız hocam.eşim döndü burda paylaş cam demiştim hocam.

 31. Pelin izmirli 19 Aralık 2019 12:07

  Selam arkadaşlar yorum yazdım onaylanıyor mu diye denemek istedim gerçekten sonuç alanlar var mı? Aşık etme bağlama İşlemi yaptıranlar varsa bilgi yazabilirmi kaç günde tuttu ve kesin tutuyor mu?

 32. ercan 19 Aralık 2019 08:28

  evet hocam görüştük allah razı olsun inşallah hocam.hayat dua üzerine kurmuştur hocam.hocam çok teşekkür ederim inşallah.beni kırmadın elinden geleni yaptınız hocam.eşim döndün burda paylaş cam hocam.

 33. ercan 18 Aralık 2019 15:45

  hocam allah rızası için görüşelim eşim hamile.hiç birşey bilmiyorum eşimle ilgili.çok sor durum da yim çocuğum olcak sağlık durum da bilmiyorum intihar eşiğine geldim hocam.aradım da cevap verirseniz sevinirim hocam

 34. ercan 18 Aralık 2019 15:39

  hocam ben ercan eşime ailesi büyü yapmış.nasıl bozulur.geri dönmesini istiyorm 3.5 aylık hamile şuanda.bir aydır konuşamıyorum.eşimle

  • Medyum Bestami 18 Aralık 2019 19:47

   Telefonda görüştük dediğim gibi İnşallah muradın için hayır ile vesile olacağız Ercan dua et hayırlısıyla başladım işlemlere gereğini yapacağım üç buçuk aylık çocuğunun hayrına muradının gerçekleşmesi için çalışacağım.

 35. Serhat nrmn 17 Aralık 2019 11:54

  Bestami hocam 2 aydır eşimden ayrıyım internette sizi buldum çok tavsiye ettiler lütfen bana yardımcı olun eşimi seviyorum ondan vazgeçemem aramıza büyü yapıldığını hissediyorum nolur Whatssap dan yazdım dönüş yapmanızı bekliyorum.

 36. Şeyma41 16 Aralık 2019 19:26

  Hocam yaptığınız işlemi etkisi başladı sizi aradım ama sanırım çok yoğundunuz sürekli meşgule denk geldim. Yaptıklarınız neticesinde beni aradı bugün ve 1 saat konuştuk telefonda ve görüşmek istedi hemen görüşeyim mi? ne yapayım? benden habersiz bir şey yapma sakın demiştiniz sizden haber bekliyorum..

 37. SelviNzli 7 Aralık 2019 18:44

  hocam ilk başta çok inanmamıştım ama şuan inancım zirve yaptı 2 saat telefonda konuştuk 2 aydır aramayan şimdi aradı ve benimle konuşmak istediğini söyle 3 gün dediniz ve bugün 4 oldu ama uygulamalar zaten 1 gün sürdüğü için 3 günde iletişim kurmaya başladık sayanizde çok sağolun 🙏 🤲🌹 kesinlikle arkadaşlar tavsiye ediyorum 3 aralıkta yorum yapmıştım onun için şuan sonucu yazıyorum.. süper süper süper tek kelimeyle mükemmel bir hoca👍

 38. SelviNzli 3 Aralık 2019 21:16

  Bestami hocaya bugün işlem yaptırdım bakalım sonuç nasıl olacak 72 saatlik bağlama geri döndürme evlilik için ikna etme ve aşık etme işlemi yaptı. Sonucu burada paylaşacağım arkadaşlar takipte kalın.. bakalım yorumum onaylancakmı görcez. gerçekten dedikleri kadar gerçekmi tutacak mı paran boşa gitmz inşlh yorumumu onaylayın lütfen.

  • Medyum Bestami 3 Aralık 2019 21:58

   Yorumlar kesinlikle onaylanıyor merak etmeyin. Düşüncelerini tabiki sonuç alınca veya verdiğim süre sonunda paylaşabilirsin.

 39. Aliye 2 Aralık 2019 03:37

  Azerbaycandan yazıyorum acaba bende işlem yaptırabilirmiyim?

 40. Asibery 26 Kasım 2019 12:58

  İşlem yaptırdım 3 haftada tuttu normalde 7 günde etki ediyor demişti ufak gecikme oldu ama oldu şükür.

 41. Aysel kndmr 24 Kasım 2019 20:14

  Besmi hoca kim mi can can ellerinden öper kurban olurum böyle hocaya o kadar medyum gezdim hiç biri sevdiğim adamı bana aşık edemedi!! onlara verdiğim paralara yazık oldu.. bu hoca bir başka arayın tanışın zaten hemen neyi kast ettiğimi anlarsınız 🙂 parada pulda gözü yok elinden geleni sonuna kadar yapmaya hazır biri çok duacıyım hocam yaptıklarınız dediğiniz gibi 7 günde etkisini gösterdi ve bomba gibi bir haber sonunda bir araya geldik

 42. rahime almny 4 Kasım 2019 12:04

  Arkadaşlar merhaba, hocaya işlem yaptıran var mı tavsiye eder misiniz? yorumlar gerçekten onaylanıyor mu diye merak ettim!! Ondan yorum yazdım gerçekten memnun olan var mı bu hocadan.

  • ahmet32 4 Kasım 2019 13:29

   Rahime ben telefonda görüştüm çok iyi biri hocayı ara bence tanış yorumun onaylandığına göre sorun yok ☺️ İşlem yaptırdım evlilik yıldızımın yükselmesi için ve gerçekten yaptığı boylama ve yıkanma ve içme vs. Şeyleri uyguladım farklı şeyler meydana gelmeye başladı 2 hafta oldu şansım talihim açıldı hissediyorum hoca çok başarılı bence sen ne işlem yaptıracaksın bilmiyorum ama ara görüş anlat derdini kafana yatarsa işlem yaptırırsın.

 43. Mehmet Aydın İzmir 4 Kasım 2019 11:29

  Arkadaş bu hocayı ben Türkiye de tek geçerim gerçekten işinin ehli bilgili bir hoca Allah ondan razı olsun. Yıllardır üzerime sürekli yapılan büyüler oldu sabun büyüsü mü dersin bağırsak büyüsü mü dersin aklına gelen her kötülüğü yıllarca yaptılar. Bi arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım bende Hocaya bir saat bakım yaptı durumumu görmek için ama o bile şaşırdı bu kadar büyünün olmasına Rabbime çok şükür şimdi hocanın yaptığı bir işlemle 7 gün de kendime geldim 41 gün takip edecekmiş beni ama bu güne kadar gördüklerim bile benim için mucize oldu bir ayda insan 17 kilo veririm hiç ya dünyam karardı birden çok şükür bu hocayı tanıdım sağlığıma kavuştum. Her konuda Yardımcısı oluyor Allah ondan razı olsun kaç tane hocaya gittim parayı alan telefonda engelledi beni. Ama bu hocayla neredeyse her gün konuşuyoruz bu kadar mı sabırlı mütevazi olur bi insan arkadaşlar doğru kapı burası ben yaşadım gördüm sizlerde bence ayrılmayın buradan

 44. Zafer Orhnli 3 Kasım 2019 21:16

  hocam eşimi bana geri getirmek için işlem yapar mısınız 3 aydır ayrıyız annesinde kalıyor boşanmak istiyor

 45. Zeynep 1 Kasım 2019 19:20

  Hocam işim olsun size yorum yazacağıma söz vermiştim hocam bu gün 72 saat doldu ve benden nefret eden sevgilim ayaklarıma kapanacak derecede pişmandı özür diledi beni sevdiğini ve pişman olduğunu söyledi
  Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır🙏

  • Medyum Bestami 1 Kasım 2019 20:07

   Zeynep yorumun için teşekkürler. Umarım her şey gönlünce olur gönlünden geçirdiğin tüm hayırlı şeylerin hayırla sonuçlanması dileğiyle işim bitti deme arada ara beni görüşmek üzere.

   • BESTE 16 Mart 2020 09:57

    HOCAM BANADA YARDIMCI OLUN LÜTFEN

 46. Firdevs Almanya 1 Kasım 2019 12:29

  Ben yurt dışından aramıştım eşim ile aile sorunları yüzünden ayrılma eşliğine gelmiştik neredeyse bi arkadaşımın tavsiyesiyle aradım hoca efendiyi Allah ondan binlerce kez razı olsun onun sayesinde yuvamı kurtardım eşim eve gelmezdi iki ay boyunca da gelmemişti Hocanın yaptığı işlemle bir hafta olmadan eşim geldi ve eskisinden de daha sevgi dolu artık çocuklarımla daha huzurlu mutlu birbirlikteliğim var her şeyi hocama borçluyum dilerim herkesinde işi benim ki gibi olur.

 47. Deniz34 31 Ekim 2019 21:40

  Ablam için eşiyle barışması hakkında işlem yaptırdık bağlama geri çevirme çalışması hoca efendi çok ilgilendi 2 çocuklu bir kadının yuvasını kurtardı duacısıyız hocanın

  • Medyum Bestami 1 Kasım 2019 00:33

   Deniz 2 defa mail göndermişsin bugün defalarca whatsapp dan yazmışsın işlemdeydim yeni döndüm geri geç oldu kusura bakma. Elimden geleni yaptım biz sadece aracıyız çocukların gözlerinden öperim ablanla görüşmem lazım en kısa zamanda ara söyleyeceklerim var. Size Bazı şeyler daha göndereceğim onları yapmanızı istiyorum çocukların hatırına benden hediye olsun hayır ile inşaallah daim olması adına çok işe yarayacak dua edin..

 48. Mehtap Ankara'dan yazıyorum 25 Ekim 2019 00:04

  Bestami hocam ellerinizden öperim yaptığınız çalışma oldu eşimle barıştık geçekten inanamadım 7 gün sürmedi diyebilirim eşim beni aradı ve çok pişmandı baya telefonda görüştük ve sorunlarımızı çözmek için bir araya geldiğimizde gözlerindeki pişmanlığı ve hata yaptığını düşündüğü büyük kederi gördüm ve şimdi tekrardan bir araya geldik whatsapp’dan yazdım görmediniz sanırım yorum yazmak istedim şuan ne yapmalıyım bilgi verirseniz sevinirim çok teşekküler.

  • Medyum Bestami 1 Kasım 2019 00:27

   Mehtap whatsapp’dan yazmışsın geç gördüm çok yoğundum kızım kusura bakma. Sana yaptığım 7 cemi endamıyla bağlamaydı çabuk etki eder. Dualı vefklerle özel Yapılan çalışmanın hayrını görmenize sevindim. Eşinle barışman ve yuvanın kurtulması beni çok mutlu etti mutlaka bir sadaka ver bir garip sevindir inşaallah bizleride unutmayasın dualarında selametle.

 49. Semra B. 13 Ekim 2019 20:58

  72 saatlik bağlama işlemi için destek aldım 2. gün seni rüyamda gördüm diye aradı 38 gündür görüşmüyorduk sosyal ağlardan takip ediyordum keyfi yerindeydi birden beni terk ettikten sonra seni rüyamda gördüm diye araması bahane oldu hocamıza sonsuz minnettarım gerçekten yaptıkları tutuyor kesinlikle arayın görüşün sonra karar verirsiniz zaten.

  • Medyum Bestami 31 Ekim 2019 23:09

   Semra Yorumun için teşekkürler. Hayırlı olsun beni ararsan söyleyeceklerim var kızım, inşaallah yüzünüz hep güler her daim istediğiniz şeyler hayatınızda olur. Dua edin bizlere..

 50. Hakancyln 1 Eylül 2019 19:16

  Canım hocam sizden Allah razı olsun 2 yıldır eşimi döndürmek için gitmediğim medyum kalmadı nasıl olduda sizi tanıdım ve gerçekten yaptınız anlamadım 5 gün bile sürmedi eşim beni aradı öyle çok özlediğini söyledi hocam size duacıyım hakkınızı ödeyemem

Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz