Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Karı Koca Arasını Bulmak için Yapılan Uygulamalar Nedir?

Karı koca arasını bulmak için yapılan uygulamalar nedir ve okunması gereken dualar var mıdır? Karı koca arasını bulmak için gerekli ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Karı Koca Arasını Bulmak için Yapılan Uygulamalar Nedir?

Eşler arasını düzeltmek için uygulanan manevi yöntemler, günümüzde eşlerin bizzat kendileri kadar bu kişilerin sevdikleri tarafından da araştırma konusu haline getirilmektedir. Dualı vefkler, tılsım uygulamaları, namazlar, okunmuş yiyecekler ve tüm bu dinen caiz görülen uygulamaların yanı sıra karı koca arasını düzelten büyü gibi uygulamalar, özellikle son yıllarda yoğun ilgi görmektedir. Karı koca arasını bulmak için yapılan uygulamalar, günümüzde medyum hocaların ve manevi yönden kuvvetli kişilerin en sık yaptığı çalışmalar arasında gösterilmektedir.

Her ne kadar insanlar çok mutlu bir şekilde evlenip dünya evine girse de ne yazık ki bir süre sonra birtakım anlaşmazlıklar yaşayarak evlilik hayatının çekilmez bir hale gelmesine neden olabilmektedir. Karı koca arasında yaşanan uyuşmazlıklar çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir. Bu sebepler karı ve koca arasındaki aşkın bitmesi, karşılıklı tahammülün kalmaması, cinsel çekimin bitmesi ya da evlilik dışından olan kişilerin eşlerin aklını karıştırması olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden kaynaklanıp ayrılma noktasına gelen eşlerin aralarını yeniden iyi yapacak ve memnun edecek birtakım manevi uygulamalar bulunmaktadır.

Ayrıca karı koca arasını yapmak için çok etkili muhabbet büyüsü ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Karı Koca Arasını Yapan Uygulamalar Büyü Müdür?

Eşini kendine aşık etmek için dua ve zikir, namaz ve okunmuş yiyeceklerin yenilmesi gibi uygulamalar pek çok kişinin merak ettiği ancak net olarak sonuç alamadığı bazı uygulamalardır. Bu tür manevi yöntemlerin büyü olup olmadığı da merak konusu haline getirilmektedir. Çünkü İslam dininde büyü yapmak veya yaptırmak haram sayıldığı için günah olarak kabul edilmektedir. Peygamber Efendimiz, büyücülere inanmanın ve büyü yaptırmanın Allah’a şirk koşmak olduğunu söylediği sahih hadisler bulunmaktadır. Bu sebeple karı ve koca arasını hoş tutmak, küslüklerin geçmesini sağlamak isteyen kişiler, bilerek veya bilmeyerek büyü gibi yasaklanmış uygulamalara bulaşmamak için karı koca arasını yapan bu uygulamalar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istemektedir.

Karı koca arasındaki buzları eritecek büyüler bulunduğu bir gerçektir. Kadim büyü kitaplarında ve büyü kitabelerinde karı koca arasını bozmak için icra edilen büyüler olduğu gibi bu kişilerin birbirinden nefret edip ayrılmasına vesile olacak derecede kuvvetli büyülerin yanı sıra eşlerin arasındaki aşkı kuvvetlendirecek büyü uygulamalarının da olduğu bilinmektedir. Bu sebeple karı koca arasını düzelten büyü yerine bu tür uygulamalara başvuracak kişilere daha çok dini yönden sakıncası olmayan yöntemler ve uygulamalar tavsiye edilmektedir.

Karı Koca Arasını Yapan Caiz Uygulamalar Nelerdir?

Dinen sakıncası olmayan ve harama bulaşmadan birtakım yöntemlerle eşleri ile arasını düzeltmek isteyenler ya da karı koca arasındaki küslüğe son vermek isteyen aile dışındaki kişiler caiz uygulamaları tercih ederek karı koca arasını yeniden düzeltebilir ve ikili arasındaki aşkın tekrar ilk günlerdeki gibi artmasını sağlayabilirler. Karı koca arasındaki küslük ve kavgaların son bulmasına vesile olan uygulamalardan bazıları şunlardır:

 • Karı koca arasında muhabbet duası
 • Karı koca arasında aşk vefkleri
 • Eşler arasındaki tılsım ve muskalar
 • Okunmuş yiyecekler
 • Karı kocayı bağlama duaları
 • Eşlerin ayrılmaması için zikir ve esma çalışmaları

Karı Koca Arasındaki Muhabbet İçin Okunacak Dua

Çok severek evlendiği halde zaman içinde birtakım sorunlar yaşayarak birbirlerinden uzaklaşan eşlerin, yeniden bir araya gelip mutlu mesut yaşamaları için okunması tavsiye edilen pek çok dua bulunmaktadır. Din alimlerinin yanı sıra manevi yönden kuvvetli olan deneyimli medyum hocaların da sık sık tavsiye ettiği karı koca arasındaki muhabbet için okunacak dua şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • ” Ve alkaytü aleyke mehabbeten minni ”
 • Duanın meali: ” (Ey Musa! sevilmen ve benim nezaretimde yetiştirilmen için) sana kendimden sevgi verdim.

Bu duanın ibadetlerden sonra 41 kere okunması tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra bir kişi eşini çok seviyor ancak buna rağmen ondan yeteri kadar sevgi ve ilgi göremiyorsa bir bardak içme suyuna, 786 kere “Besmele” okuyup suya üfler ve o suyu eşine içirirse Allahu Teala’nın izni ile eşinin ona karşı muhabbetini kazanıp beklediği ilgiyi göreceği bildirilmektedir.

Günümüzde din alimlerinin de esas alarak gösterdiği pek çok dini kaynakta bayan ihvanların sela ile cuma ezanı arasında 5 Cuma Suresi okuyup 7 hafta boyunca tekrarlamaları durumunda da evlerine bereket ve eşlerine de muhabbet kazanacakları ifade edilmiştir.

Karı Koca Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua

Eşler arasında pek çok sebepten dolayı soğukluk yaşanabilir. Birbirini seven eşlerin ayrılma noktasından yeniden bir araya gelip mutlu ve huzurlu bir evlilik sürmeleri için okunması tavsiye edilen dualardan biri de Tarık Suresi’dir. Ancak Tarık Suresi’nin okunuşuna ve bu uygulamanın tavsiye edildiği usulüne göre yapılması önem teşkil eden bir konudur. Dolayısıyla karı ve koca arasını yapan dua uygulamasında surenin ne zaman kaç defa okunacağına dikkat edilmelidir. Öncelikle, eşler arasında muhabbetin artması, sevgi ve aşkın yeniden ilk zamanlardaki gibi olması için okunacak Tarık Suresi’nin okunuşu şöyledir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Vessemai vettarikı.
 • Ve ma edrake mettariku.
 • Ennecmüssakıbü.
 • İn küllü nefsin lemma ‘aleyha hafizun.
 • Felyenzuril’insanü mimme hulika.
 • Hulika min main dafikın.
 • Yahrücü min beynissulbi vetteraibi.
 • İnnehu ‘ala rec’ıhı lekadirün.
 • Yevme tüblesserairü.
 • Fema lehu min kuvvetin ve la nasırin.
 • Vessemai zatirrec’ı.
 • Vel’ardı zatissad’ı.
 • İnnehu likavlün faslün.
 • Ve ma hüve bilhezli.
 • İnnehüm yekiydune keyden.
 • Ve ekiydü keyden.
 • Femehhililkafiriyne emhilhüm rüveyden.

Bu surenin eşini kendine aşık etmek isteyen kadın veya erkeklerin sabah namazından sonra 66 kere Ya Allah C.C. lafzı celalini ve ardından da 1 kere Tarık Suresi’ni Arapça usulüne uygun olarak okuması tavsiye edilmektedir. Bu zikre devam eden eşler arasında devamlı sevgi olacağı belirtilmiştir.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Zina Yapan Eş İçin Okunacak Dua

Cüppeli Ahmet Hoca tarafından zor durumda olan eşler tarafından okunması tavsiye edilen muhabbet duası uygulamalarından biri de zina yapan veya gözü sürekli dışarıda olan eşlere yöneliktir. Bu kişilerin Allah’ın izni ile pişman olup yeniden eşlerine büyük bir sevgiyle dönmeleri mümkün olmaktadır. Yapılacak dua şu şekildedir:

 • Nur Suresi 16 ve 18. ayeti kerimeyi, beyaz üzüm suyu üzerine 21 kere okuyup ardından üzerine şeker ilave ederek bununla helva veya başka bir yiyecek yapılıp, zinaya müptela eş, dost, arkadaş kim varsa buna yedilerek uygulanır.
 • Bu dua uygulaması sonucunda zinaya müptela olan ya da gözü sürekli dışarıda olan eş Allah’ın izni ile bu beladan kurtulur ve pişman olup bir daha zinaya yaklaşmaz.

Eşler Arasını Düzelten Hacet Namazı

Karı koca arasını arasındaki küslüğü bitiren hacet namazı 2 rekatlık bir namazdır. Bu namazı Hızır A.S bazı kişilere öğretmiştir. Karı koca arasını düzelten hacet namazı, namazın kılınışı ve okunacak sure ile dualar şu şekiledir:

 • Namazın ilk rekatında Fatiha Suresi’nden sonra 10 Kafirun Suresi okunur.
 • İkinci rekatta Fatiha Suresi’nden sonra 10 İhlas Suresi okunur.
 • Selam verdikten sonra secdeye varıp 10 kere salavat çekilir.
 • Daha sonra 10 kere “Subhanallahi velhamdülillahi vela ilahe ilallahü vallahü ekber, vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.” tesbihi zikredilir.

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Büyüsü Nedir, Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? 

ask buyusu nasil yapilir
Aşk büyüsünün yapılmasında birçok nedenler ele alınır. Bunlardan en önemlisi, aşık olduğunuz kişinin size karşı bir... Devamını oku

Karı Koca Arasını Yapmak için Çok Etkili Muhabbet Büyüsü

muhabbet buyusu yapilisi
Karı koca arasını düzeltmek için çok etkili muhabbet büyüsü, aralarında birtakım tatsızlıklar yaşanan karı ve kocalar... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz