Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

Uzaktan aşk büyüsü yapılır mı, çeşitleri nedir, etki süresi ne kadar? Uzaktan Sevdiğine yapılan aşk büyüleri nasıl yapılır, iki kişi arasına aşk büyüsü yapmak için uzaktan yapılan aşk büyüleri nasıl yapılır? Uzaktan birine aşık etme büyüsü yapmak isteyenler için en çok yapılan denenmiş aşk büyülerini sizler için derledik. Detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Sevdiği kişinin kendisini sevmesi ve kendisine aşık olmasını isteyen kadın ve erkekler kadim büyü kitaplarının en çok tercih edilen bağlama büyülerini kullanarak bu amaçlarına ulaşabilmektedir. Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayan kişiler, aynı zamanda uzaktaki sevgililerini de sadece kendilerini düşünmeleri için kendilerine bağlamanın yollarını aramaktadır. Bu sebeple kadim büyü uygulamaları arasında geniş bir yer kaplayan uzaktan yapılan aşk büyüleri hakkında tüm bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk Büyüleri Kimlere Yapılırsa Çabuk Etki Eder?

Uzaktan birine evde tek başına aşk büyüsü yapmak istersen dikkat etmeniz gereken önemli şeylerden bahsedelim. Öncelikle Bekarlar kadar evli kişilere yönelik de icra edilebilen uzaktan aşk büyüleri, manevi yönden kuvvetli, ruhani yeteneklere sahip ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından icra edilmektedir. Bunun yanı sıra sevdikleri tarafından sahiplenip onların aşklarına karşılık vermesini isteyen kişiler de kadim büyü kitaplarında ve havas ilimlerinde yer alan bazı uygulamaları birebir yerine getirdikleri takdirde aşk büyüsü yapabilmektedir.

Nazar ve Üzerinde Ağırlık ve sıkıntı varsa sirkeli su ile yıkanmak nazara iyi gelir mi? konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Yüzyıllar boyunca insanların en çok ilgi gösterdiği manevi uygulamalar arasında bulunan aşk büyüleri, hem erkeklerin hem de kadınların aşk duygusunu karşılıklı olarak bir ömür boyunca yaşamalarına uygun zemin hazırlamaktadır. Sevdiği insan tarafından ya da eşinden istediği ilgiyi göremeyen kişiler, bu ilgisizliğin sonucunda ya çok büyük duygusal çöküntüye ve üzüntüye girmekte ya da bu tür hayırlı evlilikle sonuçlanacak birliktelikler dağılmak zorunda kalmaktadır. İşte bu tür kişinin şahsi iradesi dışında gelişen olaylara karşı önlem almak için en çok başvurulan manevi yöntemlerin başında aşk büyüsü uygulamaları gelmektedir.

Aşk büyüsü yapılışı bakımından esasında kadim büyü uygulamalarına ve yüzyıllar boyunca büyü üstatlarının çalışıp bugüne kadar ulaştırmayı başardıkları ezoterik ritüellere dayanmaktadır. Fakat günümüzde bazı büyüler, özellikle Anadolu toplumunda sıklıkla icra edilebilmekte ve geniş bir kitle tarafından bilinmektedir. Özellikle aşk büyüleri uygulanış ve sonuçları bakımından en çok ilgi gösterilen ve en etkili sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bağlama büyüleri arasında yer almaktadır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Sevdiği kişi tarafından sevilmeyen, aşkına karşılık bulamayan kişiler aşk büyüsü yaparak platonik aşklarına karşılık bulabilmektedir. Bunun yanı sıra sevgilisi tarafından yeterince ilgi göremeyen kişiler de özellikle kendilerinden uzakta bulunan sevgililerine yönelik aşk büyüsü uygulayabilmektedir.  Uzaktan yapılan aşk büyüleri de halkımızda yoğun karşılık gören manevi uygulamalardandır. Evli ya da bekar ayrımı gözetilmeden icra edilebilen bağlama büyüler arasında gösterilen en etkili aşk büyüleri, başarılı sonuçlar vermesi için medyum hocaların gözetiminde icra edilmesi gereken büyü türleridir. Fakat ilim ve irfan sahibi medyum hocaların yanı sıra insanların kendi başlarına da gerçekleştirebilecekleri birtakım manevi uygulamalar bulunmaktadır.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

Kadim büyü kitaplarında ve havas ilimlerinde yetenekli medyum hocaların elinde bulundurdukları büyü kitabelerinde geniş yer kaplayan en etkili aşk büyüsü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Kaşık büyüsü
 • Mumla yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğümle yapılan aşk büyüsü
 • Dolunay büyüsü
 • Sabunla yapılan aşk büyüsü
 • Tuzla yapılan aşk büyüsü
 • Bez yakılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Saç teli, tırnak parçası ve kanla yapılan bağlama büyüleri
 • Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü

Görüldüğü üzere uzaktan aşk büyüsü yapmak için de bazı materyallere ihtiyaç duyulabilmektedir. Genellikle birbiri arasında uzak mesafeler bulunan aşıkların tercih ettiği bu tür büyüler ile istenen sonuçlara kısa sürede ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü içeren kaynaklara bakıldığında, özellikle büyü üstatlarının yıllar boyunca yaptığı manevi çalışmaların toplandığı kadim büyü kitapları ve havas ilimleri kitapları olduğu görülmektedir. Bu büyü kitaplarında ve manevi uygulama ilimlerinde uzaktan yapılan bağlama ve aşk büyüleri de bulunmaktadır. Özellikle uzaktan büyü yapmak istiyorum diyen ve kendisinden uzakta bulunan sevgilisini veyahut eşini sadece kendisine bağlı tutmak isteyen kişiler için evde uygulayabilecekleri bazı büyü ritüelleri bulunmaktadır.

En Çabuk Tutan Aşk Büyüleri Hangileridir?

İnternet üzerinde yapılan araştırmalar arasında aşk büyüsü yapmak isteyen kişilerin, uzaktan aşk büyüsü hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istediği gözlerden kaçmamaktadır. Aralarında kilometrelerce mesafe bulunan sevgililerin, sözlülerin, nişanlıların veya karı kocaların birbirlerine sadık kalabilmeleri ve sadece sevgililerini düşünüp çevredeki kötü niyetli kadın ve erkeklerin cazibesine kapılmamaları için uzaktan aşk büyüsü uygulaması icra edilmektedir. Günümüzde uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır diye merak eden kişiler için, havas ilmi kitaplarında ve ezoterik öğretilerde kadın ya da erkeklere tavsiye edilen büyü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • 41 Nohut Büyüsü ile Uzaktan Aşık Etme
 • Evde Kaşık Büyüsü ile Aşk Büyüsü Yapma
 • Düğümle Yapılan Uzaktan Aşk Büyüsü
 • Dolunay Büyüsü İle Aşık Etme

Havas ve ledün üstadı hocadan el almak – vermek nedir? İnceleyebilirsiniz.

41 Nohut Büyüsü ile Uzaktan Aşık Etme Büyüsü

Evde bulunan kolay malzemeler ile 41 nohut büyüsü yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan büyü malzemeleri şunlardan oluşmaktadır:

 • 41 adet nohut
 • Bir tane kaşık
 • Bir tane metal tabak
 • Bir adet bez mendil
 • 20 cm boyunda ip

Evde tek başınıza olduğunuz bir gün, yüzünüzü kıbleye dönün. Yaklaşık 60 saniye boyunca şu tılsımlı sözleri tamamen kalbinizden gelecek bir şekilde söyleyin: “Tüm ulvi varlıklar; benim sesimi duyun, bana kulak verin. Sevdiğimin gönlünü bana akıtın, benden başkasıyla olamasın, bana gelsin” Niyeti yaptıktan sonra kıble yönünde diz çökün ve 41 adet nohut tanesini koyduğunuz metal kabı sol elinize alın. Sağ elinizi kalbinizin üzerine götürüp sevdiğiniz kişiyi gözünüzün önünde çok güzel bir şekilde canlandırın. Sonra içinizden sevdiğinizle bir araya gelmek için yakarışlarda bulunun. Ardından metal tabağın içindeki nohutları elinizi hiç değmeden önceden hazırladığınız kaşıkla bez mendilin içine koyun. Nohutları düşürmeden bezi torba yapıp ağzını iple bağlayın. Bu bezi sevdiğinizin yaşadığı evin bir yakınında bulunan topraklık alana gömün.

Düğümle Yapılan Uzaktan Aşk Büyüsü

Pamuk ipliğine özenli bir şekilde düğüm attıktan sonra düğüm dudağa yaklaştırıldıktan sonra bir kere Fatiha, bir kere Ayetel kürsi, üç kere İhlas ve üç kere Tebbet surelerinin okunması gerekmektedir. Bu sureler okunduktan sonra aşık olması istenen kişinin adı sesli bir şekilde zikredildikten sonra “seni kendime sakladım” denilir. Bu cümlenin 11 kere tekrarlanmasından sonra evde düğümle yapılan aşk büyüsü etkileri yaklaşık 1 hafta sonra kendini göstermeye başlayacaktır.

Dolunay Büyüsü İle Aşık Etme

Dolunay zamanı yapılan aşk büyüsü, oldukça marifet gerektiren ritüellerde oluşmaktadır. Bunun için ilk önce dolunayın olduğu gecede göl veya deniz kıyısına gidilmelidir. Deniz veya göl gibi mistik bir yere gidildikten sonra dolunayın denize görüntüsü yansıdığı vakitte 3 kere “bıia salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak” tılsımlı sözlerini okumanız gerekmektedir. İbranice olan bu sözlerden sonra yanınızda bulundurduğunuz küçük aynanın beze sarılarak çok iyi bir şekilde sarılması gerekmektedir. Ay ışığı ve enerjisi aynanın içine hapsedildikten sonra bu aynanın bir şekilde sevilen kişiye ulaştırılmasından sonra aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz