Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Karı Koca Arasını Yapmak için Çok Etkili Muhabbet Büyüsü

Karı koca arasını yapmak için çok etkili muhabbet büyüsü var mı, nasıl yapılır ve etkisi nasıldır? Karı koca arasına Muhabbet büyüsü hakkında bilgiler yazımız içerisindedir.

 Karı Koca Arasını Yapmak için Çok Etkili Muhabbet Büyüsü

Karı koca arasını düzeltmek için çok etkili muhabbet büyüsü, aralarında birtakım tatsızlıklar yaşanan karı ve kocalar kadar sevdikleri kişilerin aile için durumlarına üzülenler tarafından da merak edilen manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Günümüzde en çok başvurulan manevi uygulamalar ve bağlama büyülerinden biri de muhabbet büyüleridir. Sevgililer, sözlüler, nişanlılar kadar evli insanlara yönelik de uygulanabilen bağlama ve muhabbet büyüleri, birtakım ritüellerin başarılı ve eksiksiz bir şekilde icra edilmesini gerektirmektedir.  Karı koca arasını yapmak için çok etkili muhabbet büyüsü gibi uygulamalar dağılmak üzere olan evlilikleri de kurtarmaktadır.

Son dönemde internet üzerinde en çok araştırılan büyü uygulamalarından biri olan muhabbet büyüsü, evli olmayan kişilere olduğu kadar evlilere de etki etmektedir. Bağlama büyüleri arasında yer alan muhabbet büyüsü nedir sorusu da yanıtı merak edilen sorulardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu sebeple muhabbet büyülerinin yapılışına geçmeden önce bu tür büyülerin ne amaçla ve kimler tarafından yapıldığına değinmek gerekmektedir.

Ayrıca üzerimde büyü var mı, Büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Özellikle İç Anadolu’da en çok tercih edilen bağlama büyüleri arasında gösterilen muhabbet büyüsünün amacı, aşk ve gönül ilişkileri gibi ikili ilişkilerin düzeltilmesi veya bu bağların yoluna koyulması için yapılan manevi bir çalışmadır. Genel kapsamda her ikili ilişkinin düzeltilmesi amacıyla icra edilse de özellikle aşk konularında ve sevgi hususunda daha sık tercih edilmektedir. Örneğin günlük yaşamda arkadaşınız olan biriyle aranız bozulduğunda, bu bağların yeniden tesis edilmesi ve arkadaşınızla aranızı yapmak için büyü gibi manevi ilimlere ihtiyaç duymazsınız. Fakat evliyseniz ve eşiniz ile aranız hiç istemediğiniz şekilde açıldıysa kocanız veya karınızla yeniden aranızı en iyi şekilde düzeltmek için muhakkak manevi yöntemleri de tecrübe edip denemeniz gerekecektir.

Muhabbet büyüsü, doğal yolların denenip uygulanmasına rağmen istenilen sonuçlara ulaşılamadığı durumlarda devreye girmektedir. Her ne kadar muhabbet büyüsü yapılışı bakımından birtakım uygulamalara sadık kalınmasını gerektirse de bu tür büyüler bazı kişiler arasında çok daha etkili sonuçlar vermektedir.

Kimler Muhabbet Büyüsü Yapar?

Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde kendine geniş yer bulan muhabbet büyüleri internet üzerinden de en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Kadınlar veya erkekler fark etmeksizin pek çok kişinin hakkında araştırma yaptığı konulardan biri de kimlerin muhabbet büyüsü yapabileceğidir. Genellikle halk arasında karı ve koca arasında yapılan bir bağlama büyüsü olarak bilinse de muhabbet büyüsü pek çok kişinin icra ettiği en etkili büyü çeşitlerinden biridir. Kadim büyü kitaplarında da en etkili muhabbet büyüsü olarak belirtilen bu tür bağlama büyüleri şu kişiler tarafından yapılmaktadır:

  • Aşk ve sevdi duyduğu kişi ile arasını yapmak, gönül ilişkisi kurmak isteyenler,
  • Sevgilisiyle arasını düzeltmek ve evlilik yolunda adım atmak isteyenler,
  • Sözlü veya nişanlı olup ayrılmadan dünya evine girmek isteyenler,
  • Karı ve koca arasındaki sorunların ve tartışmaların son bulup mutlu bir evlilik sürdürmek isteyenler

Görüldüğü üzere muhabbet büyüsünü yaptıran pek çok farklı kişi bulunsa da esasında aşk ve sevgi bağlarının kuvvetlenmesi amacıyla bu tür manevi yöntemlere başvurulmaktadır. Muhabbet büyüsü yapılışı itibarıyla da diğer aşk ve bağlama büyüleri gibi benzer ritüeller içermektedir. Kadim büyü kitaplarında muhabbet büyüsü yaparken kullanılan malzemeler ve konuşulan tılsımlı sözler bulunmaktadır.

Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü Günah Mı?

Özellikle evliliği istediği gibi gitmeyen kişiler, bu sorunların ortadan kaldırılması adına muhabbet büyülerine başvurmaktadır. Ancak manevi yönden uygulanan bu tür büyülerin dinen sakıncalı olup olmadığı da merak konusu haline getirilmektedir. Bu konuda din alimlerinin belirttiği üzere büyüler genel olarak günah kabul edilen ve dinen yasaklanmış olan  manevi uygulamalardır. Kur’an-ı Kerim kitabımızda yer alan bazı ayetlerde büyülerin günah olduğuna dair çok açık ve net ifadeler emir ve yasaklar bulunmaktadır.

Öte yandan dini ve manevi ilimlerde yapılan çeşitli araştırmaların sonucunda da kolay bir şekilde görülecektir ki evli olanların arasının düzeltilmesi, yuvaların yıkılmasının engellenmesi gibi manevi yönden samimi ve masum sebeplere dayanan büyü süreçlerinin ak büyü olduğu, yani dinen caiz görüldüğü ifade edilmektedir. Her ne kadar karı koca arasında muhabbet büyüsü günah mı şeklinde soruların yanıtlarına dair net bir cevaplar bulunmasa da uygulanan yöntemler ve icra edilen büyünün ritüelleri gibi unsurlar bu konuda belirleyici olmaktadır. Dolayısıyla bazı muhabbet büyülerinin icra edilmesi kesin suretle günah olarak ifade edilirken bazıları da ak büyü klasmanına girdiği için caiz olarak kabul edilmektedir.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Muhabbet büyüsünü yaparken uygulanacak işlemler, önceden belirlenmiştir. Ancak bu işlemler kişiye ve niyetlere özel bir şekilde son haline getirildiği için kişiye özel çalışmalar burada devreye girmektedir. İnternet ortamında muhabbet büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtları gerçek maada muhabbet büyüsü etkisi göstermemektedir. Bu sebeple evde muhabbet büyüsü yapmaya kalkışmanız tavsiye edilmemektedir. İlim ver irfan sahibi hocalar ve medyumlar muhabbet büyüsünü en başarılı şekilde yapabilmektedir. Fakat yine de kadim büyü kitaplarında belirtilen en başarılı muhabbet büyüsü örnekleri hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Bu tür bağlama yani muhabbet büyülerinde kullanılacak malzemelerin yanı sıra vefk, tılsım ve muskaların hazırlanması işlemlerinde muhakkak manevi yönden kuvvetli medyum hocaların yardımına başvurulması gerekmektedir. Aksi halde bu tür büyü ritüellerinde kullanılan malzemelerin sıradan kişiler tarafından kendi kafalarına göre yapılması pek çok tehlikeli duruma sebebiyet verebilir.

Domuz yağı büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü Yapılışı

En etkili muhabbet büyüsü çalışmaları arasında gösterilen 41 karabiber büyüsü, pek çok evli kadın ve erkeğe tavsiye edilmektedir. Karabiber ile muhabbet büyüsünün yapılma aşamasında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de bu tür büyülerin cuma günü ya da cuma gecesinde yapılması gerektiğidir. Gündüz yapıldığı takdirde güneşin olduğu saatlerde, gece yapılması icab ettiği durumlarda ise gökyüzünde dolunayın net bir şekilde seçildiği vakitlerde icra edilmesine özen gösterilmeldiri.

Muhabbet büyüsünün çeşitleri bulunur. Bunlardan bir tanesi eşler arasındaki soğukluğu gidermek için yapılan sevgi ve muhabbet büyüsüdür. Muhabbet ve sevgi tılsımı olarak adlandırılan bu uygulamalar, toplamda 5 gün sürecek bir çalışma sonucunda elde edilir. Vefk işlemleri yapılır. Vefk dediğimiz süreç ise bir kâğıt üzerine medyumun kendi el yazısı ile Arapça, Süryanice veya İbranice dillerini kullanarak çeşitli semboller ve harfler ile oluşturdukları bir beyaz kağıttır.

Tam 5 gün boyunca çeşitli işlemlere tutulan bu kağıt en sonunda tılsım haline getirilir. Bir nevi muska gibi düşünülebilir. Ancak elde edilen sonuç bir muska değildir. Ancak bu vefkin oluşturulmasında kişisel bilgiler çok önemli rol oynamaktadır. Çünkü bu süreç kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla sadece ilim ve irfan sahibi medyumun yaptıkları ile sınırlı kalmamak gerekmektedir.

Muhabbet Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

  • Nohut ile muhabbet büyüsü
  • Kaşık ile muhabbet büyüsü
  • Kırmızı mum ile muhabbet büyüsü
  • İncir ile ile muhabbet büyüsü
  • Karabiber ile ile muhabbet büyüsü

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Büyüsü Nedir, Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? 

ask buyusu nasil yapilir
Aşk büyüsünün yapılmasında birçok nedenler ele alınır. Bunlardan en önemlisi, aşık olduğunuz kişinin size karşı bir... Devamını oku

Karı Koca Arasını Bulmak için Yapılan Uygulamalar Nedir?

kari koca arasini yapmak icin dua
Eşler arasını düzeltmek için uygulanan manevi yöntemler, günümüzde eşlerin bizzat kendileri kadar bu kişilerin sevdikleri tarafından... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz