Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Adana’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

Adana’da ünlü büyücü medyumlar  kimlerdir? Adana’da etkili aşk büyüsü ve bağlama büyüsünü kim yapar? Adana büyücü ve medyumlara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Adana’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

Adana’da medyumlara gitmek için ilk olarak medyumların daha önceki çalışmalarına ve başarılarına bakmak gerekir. Bunun sonucunda da işinde en uzman olan medyumu tercih ederek büyülerin yapılması sağlanmalıdır.  Adana’da büyü yaptırmak isteyenler, Bestami Hoca’yı gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Adana’da Etkili Büyüler Nasıl Yapılır?

Adana’da etkili büyü yapan medyumların sayısı oldukça azdır. Bu yüzden bu alanda kendini geliştirmiş ve birçok ilim kaynakları hakkında bilgilere sahip olan medyumların seçilmesi gerekir. Etkili büyülerin arasında en çok bağlama ve aşık etme büyüleri yerini alır. Bunun dışında papaz büyüsü de doğru ritüellerle yapıldığı zaman etkisini güçlü bir şekilde göstermeye başlar. Bu yüzden büyülerin etkili ve güçlü bir şekilde etkilerini yansıtması için işinde donanımlı olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır.

Adana’da Büyü Bozan Medyumlar

Adana’da büyü bozan medyumlar oldukça fazladır. Birçok medyum hocaları ticari amaca yönelik olarak işlerini yürüterek çoğu işlemleri eksik veya hatalı bir şekilde yapar. Bunun için büyü bozdurmak isteyenler, işinde ehli olan medyum hocalarına gitmelidir.

Büyü bozma konusunda en çok tercih edilen isimlerden birisi Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca, büyülerin bozulma aşamasına geçmeden önce ilk olarak bir gün önceden büyünün etkisinde olan kişiye uzaktan ruhen arınma tedavisi uygular. Bu tedaviyi dualar aracılığı ile yapar. Daha sonra ertesi gün büyünün etkisinin tamamen yok olması için ise muskalar veya vefkler hazır.  Bu muskaların veya vefklerin evde veya kıyafette bir hafta boyunca saklanması durumunda yapılan büyülerin etkisi tamamen uzaklaşır.

Aşağıda medyum Bestami Hoca’nın muska veya vefk hazırlarken yardım aldığı dualar yer alır. Bu dualar şu şekildedir:

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Taha Suresi: Taha, Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka, İlla tezkiratel limey yahşa, Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula, Errahmanü alel arşisteva, Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera, Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa, Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna, Ve hel etake hadiysü musa, İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda, Felemma etaha nudiye ya musa, İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva, Ve enahtertüke festemı’ lima yuha, İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı, İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Adana’da Aşk Büyüsü İçin Hangi Medyuma Gidilmeli?

Adana’da aşk büyüsü yaptırmak isteyenler, muhakkak işinde uzman olan medyum hocalarına gitmelidir. Aşk büyülerinin yapılmasında doğa üstü varlıklardan yararlanıldığı için büyünün uygulanmasında ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumların yer alması oldukça önemlidir. Bunun dışında aşk büyüsünün yapılmasında istenilen malzemelerin ve ritüellerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir.

Bütün şartların yerine getirilmesinden sonra aşk büyüsü etkili bir şekilde belirtilerini 1 hafta içerisinde göstermeye başlar. Bunun sonucunda platonik olarak aşk beslediğiniz kişinin de size aynı duyguları göstermesine vesile olabilirsiniz. Bunun için kesinlikle Bestami Hoca’yı tercih etmeniz gerekir.

Adana’da Kara Büyü Yapan Medyumlar Kimlerdir?

Kara büyülerin yapılması oldukça tehlikeli bir iştir. Çünkü, kara büyüler her zaman kötü niyet doğrultusunda yapıldığı için sonuçları da her zaman olumsuz olur. Bu büyülerin yapılma esnasında cinlerin yardımı da alınır. Bu yüzden kara büyülerin evde yapılması tavsiye edilmez. Bunun yerine işinde uzman olan ve cinlerle iletişimi kuvvetli olan medyumların seçilmesi gerekir.

Kara büyüler birçok amaçla yapılır. Genellikle sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişinin hayatında her zaman olumsuz durumları yaşaması amacı ile tercih edilir. Bu amacın ve niyetin doğrultusunda yapılan kara büyülerin sonucunda büyünün etkisinde olan tarafın hayatında her şey ters gider ve bu kişi belli zaman sonra akıl sağlığını kaybederek intihara yönelir.

Bunun dışında kara büyüler sevenleri ayırmak, bereketsizliği arttırmak ve evli çiftlerin arasını bozmak amacı ile de yapılır. Bu amaçlar doğrultusunda yapılan kara büyülerin sonucunda kariyer hayatında işler başarısız bir şekilde ilerler. Bununla birlikte evlilikleri mutlu giden çiftler bir anda boşanma kararı almaya başlar.  Aynı zamanda sevgililer de birbirlerini daha önceden çok sevmelerine rağmen kara büyü sayesinde birbirlerinden nefret eder.

Ayrıca Adana medyum hocalar ve yorumları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Adana’da Evlenmek İsteyenlere Yapılan Büyü

Adana’da zaman içinde evlenme yaşına gelmiş kişilerin sosyal etkenlerden, aile baskısı yüzünden veya yapılan büyülerin etkisinden dolayı bir türlü evlenememesi sebebi ile evlilik büyüsünü yaptırarak kısmetlerine kavuşabilir. Evlilik büyüsünün yapılmasında çok dikkatli seçimler yapmak gerekir. Çünkü bu büyünün hazırlanma aşamasını her medyum hocası yapamaz. Bunun için muhakkak işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir.

Özellikle daha önceden birçok kez evlilik büyüsünü yapmış olan medyum Bestami Hoca’nın tercih edilmesi tavsiye edilir. Bestami hoca evlilik büyüsü için hazırlanacak muskayı hem kısa sürede yapar hem de etkili bir şekilde belirtilerini ve etkilerini göstermesine vesile olur. Bu yüzden gönül rahatlığı ile Bestami Hoca’ya gidip evlilik büyüsünü yaptırarak hayalinizdeki evliliği yapabilirsiniz.

Adana’da Tırnak Büyüsünde Uzman Medyumlar

Tırnak büyüsünün yapılmasında hem iyi niyet hem de kötü niyet vardır. Büyünün iyi niyetle yapılması sonucunda sevenler birbirlerine kısa sürede kavuşmuş olur. Bu büyünün yapılmasında işinde uzman olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Örneğin; Bestami Hoca, tırnak büyüsünü ustalıkla yapmaktadır. Büyünün yapılacağı kişinin tırnakları alınarak tırnaklar üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Daha sonra okunmuş tırnakları Bestami Hoca yakarak kül haline getirir. Bu küller aşık olunacak kişinin yemeğine veya içeceğine katılarak direkt olarak etki etmesi sağlanır. Bu sayede size aşık olmasını istediğiniz kişi hemen bağlanır.

Tırnak büyüsünün kötü niyetler sonucunda yapılması durumunda evlilikler veya ilişkiler kısa sürede biter. Ayırma amacı ile yapılan tırnak büyüsünde ilk olarak ayrılacak evli çiftlerin veya sevgililerin tırnakları alınır. Daha sonra bu tırnakların üzerine tılsımlı sözcükler okunur ve tırnaklar yakılır. Yakılan tırnaklar pis bir yere gömülür. Bunun sonucunda evli çiftler veya sevgililer sonsuza kadar birbirlerinden ayrılmış olur.

Adana’da Saç İle Büyü Yapan Medyumlar

Saç büyüsünün etkisi bütün büyülerin arasında en kalıcıdır. Bu büyüyü hem kadın hem de erkek işinde uzman olan medyum hocalarına giderek yaptırabilir. Büyünün yapılmasından sonra aşıklar birbirlerine sımsıkı bağlanır ve sonsuza kadar birbirlerini bırakmaz.

Saç büyüsünün yapılması için ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin saçlarından bir miktar alınır. Daha sonra alınan saça dualar ve tılsımlı sözcükler okunur ve bir iple düğüm atılır. Bütün bunların ardından okunmuş saçın toprağa gömülmesi veya suya atılması sonucunda büyü etkisini hemen göstermeye başlar. Bu sayede büyünün etkisi ile aşıklar sonsuza kadar mutlu bir şekilde birlikte yaşamaya başlar. Aynı zamanda saç büyüsünün bozulmasının çok zor olmasından dolayı çiftleri medyum hocasından başka kimse ayıramaz.

Adana’da Şirin Olmak İsteyenlere Yapılan Büyü

Şirinlik büyüsünü yaptırmak isteyenler, ilk olarak işinde uzman olan medyum hocalarını seçmelidir. Büyünün yapılmasından sonra çevrelerine antipatik olarak görünenler, daha şirin ve sıcakkanlı olarak görünmeye başlar. Bunun sonucunda da büyüyü yaptıranların çevreleri ve arkadaşları giderek fazlalaşır ve hep bir araya gelerek güzel sohbetler içerisinde olur.

Bu büyüyü yaptıranların aynı zamanda kısmetleri de açılmış olur. Büyünün yapılmasında Bestami Hoca’nın teknikleri ve yöntemleri oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bu yüzden şirinlik büyüsünü Bestami Hoca’ya yaptırınız.

Bestami Hoca şirinlik büyüsünün yapılmasında ilk olarak sabahın ilk saatlerini seçer. Daha sonra bu saatte bir metal kasenin içerisine süt koyar. Sütü koyduktan sonra sütün üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Daha sonra şirinlik büyüsünü yaptıranlar, bu okunmuş sütü, 11 defa suratına sürer.  Bundan sonra ılık su ile yüzünü yıkayarak şirinlik büyüsünün uygulanmasını tamamlar. Büyü sonucunda artık herkese şirin ve sempatik görünmüş olursunuz.

Adana’da Kaşık Büyüsünün Yapılması

Kaşık büyüsünün yapılmasında her zaman iyi niyetler edilir. Büyünün yapılması için işinde uzman olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır. Kaşık büyüsünü yaptırdıktan sonra platonik olarak duyulan aşklar her zaman karşılık bulur ve sevenler sonsuza kadar birbirlerine bağlanır.

Kaşık büyüsünün yapılması için iki adet tahta kaşık gereklidir. Bu tahta kaşıkların üzerine birbirlerine aşık edilecek çiftlerin isimleri ve anne adları yazılır. Daha sonra tahta kaşıklar üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunur.  Ardından iple kaşıklar bağlanır ve toprağa gömülür. Kaşıkların toprağın altında gömülü bir şekilde kalması sonucunda sonsuza kadar büyünün yapıldığı çiftler birbirlerine bağlı ve aşık bir şekilde yaşar.

Adana’da Karabiber Büyüsünde Başarılı Medyumlar

Karabiber büyüsünün yapılmasında bilgi ve el becerilerinin gelişmiş olması oldukça önemlidir. Bunun için kesinlikle daha önceden karabiber büyüsünü yapmış olan medyumların seçilmesi gerekir. İşinde uzman ve bilgili olan medyumların seçilmesinden sonra büyünün yapılması için ilk olarak 21 veya 41 adet karabiberin üzerine dualar okunmalıdır. Bu duaların okunmasından sonra karabiberler gümüş veya bakırın üzerine koyularak yakılır. Karabiberlerin yakılmasından sonra 7 gün içerisinde büyü etkisini hemen gösterir ve büyünün yapıldığı kişi büyüyü yapana köpekler gibi aşık olur.

Büyünün etkisinde olan kişi büyüyü yapanı her zaman düşünür ve onu özler. Sürekli onu rüyalarında görür ve bir araya gelmek için planlar yapar. Bunun sonucunda da 41 günün sonunda büyü tamamen etkisini gösterir ve sevenler bir ömür boyu ayrılmayacak şekilde bir araya gelerek mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder. Büyünün yapılması sonucunda aynı zamanda sizi bırakıp giden eşinizi veya sevgilinizi de kısa sürede kendinize geri döndürebilirsiniz.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz