Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Tırnak büyüsü ve cin tırnağı büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır ve kimler yapabilir? Büyü ile ilgili ayrıntılar yazımız içerisindedir.

 Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile iki sevgiliyi veya evli çifti ayırarak amacına ulaşabilir. Tırnak büyüsünün yapılması için medyum hocasına gitmekte fayda vardır. Medyum hocasının talimatlarıyla birlikte tırnak büyüsünü yapmak daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımı olacaktır. Büyünün bozulmasını isteyenler, medyum hocasına giderek büyünün nasıl bozulacağı ile ilgili  bilgileri alabilir.

Tırnak Büyüsü Türleri

Tırnak büyüsünün çeşitleri vardır. Yapılması ve uygulanması açısından isteğe göre değişebilir. Tırnak büyüsü yakılarak veya yedirilerek uygulanır. Eğer, ayrılmasını istediğiniz çiftler, sizin çok yakınındaysa, yedirme yöntemi ile büyüyü uygulayabilirsiniz. Uzaktaki birine ise yakma yöntemi ile tırnak büyüsü yapılabilir. Tırnak büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Bu büyü cin tırnağı büyüsü olarak da eski çağlarda adını duyurmayı başarmıştır. Tırnak büyüsünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı tutma süresi de çok kısadır. Yapıldıktan 3 gün sonra belirtilerini çiftler arasında gösterir.

Ayrıca sitemizden iç çamaşırı büyüsü nedir? İnceleyebilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Nasıl Etki Gösterir?

Tırnak büyüsü yapıldıktan sonra etkisini hemen göstermeye başlar. Özellikle size bağlanmasını istediğiniz kişi, büyünün uygulanmasının ardından size karşı bağlanma duygusu ile yanıp tutuşur. Bununla birlikte sürekli olarak hep sizi rüyalarında görür ve sizinle yan yana olmak ister. Her zaman size karşı hasret duygusu içerisinde olur.

Tırnak büyüsünün bir diğer etkisi de ayrılmak istediğiniz sevgililerin veya evli çiftlerin aralarında sorunlar meydana gelir. Birden güzel giden ilişkileri varken anında araları bozulur. Evli olanlar,  boşanma aşamasını tamamlarken, aşıklar ise birbirlerinden ne olduğunu anlamadan ayrılır. Bunun sonucunda da ayrılmasını sağladığınız insan size bağlanır ve sadece sizi düşünür. Daha önce yaşamış olduğu ilişkiyi veya evliliği unutarak sadece sizinle hayatına devam etmek ister.

Tırnak büyüsünün etkisinin çok güçlü olması, amacınızın hemen gerçekleşmesini kolaylaştırır. Büyünün doğru bir şekilde yapılmasını isteyenler,  medyum hocalarına gönül rahatlığı ile gidebilir. Muhakkak işinde usta hocaların tercih edilmesi gerekir.

Cin Tırnağı Büyüsü Nedir?

Cin tırnağı büyüsü, tırnak büyüsünün çeşitlerinden biridir.  Bu büyü sayesinde, çok aşık olduğunuz bir insanın başkası ile evli veya nişanlı olması durumunda onları ayırma olayı gerçekleşebilir. Medyum hocasına giderek size bağlanmasını istediğiniz kişi hakkında bilgiler verip büyünün yapılmasını sağlayabilirsiniz. Cin tırnağı büyüsü yakılarak veya yedirilerek yapılabilir. Ama en etkili yöntem yedirilerek yapılan büyüdür.  İstediğiniz kişiye yaptığınız büyüyü yedirerek evli olduğu eşinden veya sevgilisinden ayırabilirsiniz. Bunun sonucunda da ayrılan kişi, size gelerek sizinle yeni bir ilişkiye yelken açabilir.  Siz de amacınıza ulaşarak sevdiğiniz adamı veya kadını kendinize aşık etmiş olursunuz.

Tırnakla Başka Hangi Büyüler Yapılabilir?

Tırnakla yapılan büyünün yapılma amacı ve edilen niyet farklılık gösterebilir. İyi niyetle yapılan tırnak büyüsü ile aşık olduğunuz insanı kendinize bağlayarak bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz. Bunun dışında kötü niyetle yapılan tırnak büyüsünde, istemediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri ayırabilirsiniz. Büyünün yapılması aşamasında bu yüzden niyetin iyi veya kötü bir şekilde muhakkak edilmesi gerekir. Niyetin edilmesinden sonra büyü aşamaları tamamlanarak tutması için beklemelere başlanır. Büyünün tutma süresi oldukça kısadır. Yaklaşık olarak en geç 3 gün içerisinde etkisini net bir şekilde gösterir. Bu sayede her iki niyet doğrultusunda yapılan büyünün sonucunda sevdiğiniz insan size bağlanır ve sizsiz yaşayamayacağını anlar. Her daim sizinle birlikte olmak için çaba gösterir.

Tırnak Büyüsü Neden Yapılır?

Tırnak büyüsünü yaptırmadaki amaç,  edilen niyetlere göre değişkenlik içerisinde olur. Örneğin, bir insanı kendinize bağlamak istiyorsanız,  tırnak büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bunun dışında tırnak büyüsü evli olan çiftlerin birbirinden soğuması ve ayrılması için de yapılabilir. Evli olan çiftlerin birbirinden soğumasını sağlayarak ayrılmasına sebep olup size aşık olmasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu niyetle yapılan büyü, kötü niyet grubuna girer. Fakat, büyünün sonunda sevdiğiniz ve hayalinizdeki insan size aşık olup bir ömür boyu bu insanla mutluluk yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Tırnak büyüsünü yaptırmak isteyenler, evde de kendileri yapabilir. Fakat büyünün yanlış yapılma durumu oldukça basittir.  Bu yüzden bu hataların ortaya çıkmaması için işinde ehli olan medyum hocalarına gidilmelidir. Medyum hocası sevdiğiniz insan adına özel tılsım ve vefk yazarak büyünün yapılmasını tamamlayabilir. Bu büyünün de yapılmasından sonra istediğiniz kişiye büyüyü yedirmeniz ile büyü etkisini kısa sürede göstermeye başlar.

Tırnak Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Tırnak büyüsünü dilediğiniz herkese yaptırabilirsiniz. Evli veya nişanlı çiftlerin ayrılmasına bile tırnak büyüsü ile neden olabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz adamı veya kadını bir başkasına kaptırmamış olursunuz. Tırnak büyüsünü yaptıracağınız insanla daha önceden duygusal bir bağ içerisinde olmanız gerekir. Yani büyüyü yaptıracağınız kişiyi önceden tanıyor olmanız lazımdır. Tanımadığınız insana tırnak büyüsü yapıldığı durumda ilerde geri dönüşü olmayan sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tırnak büyüsünün yapılmayacağı kişiler de vardır. Örneğin;  doğuştan engeli olan kişilere kesinlikle tırnak büyüsü yapılmamalıdır.  Bununla birlikte tek yumurta ikizi olarak dünyaya gelen insanlarda da tırnak büyüsü uygulanmamalıdır. Bu kişilere büyü yapıldığı zaman hiçbir şekilde etkisini göstermez ve büyü tutmaz. Bu yüzden büyüyü yaparken bu unsurlara dikkat etmek gerekir.

Tırnak Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Tırnak büyüsünün tutma zamanı kişiden kişiye farklılık gösterir. Yani tırnak büyüsü her insana özel bir şekilde yapıldığı için bu kişilerin fiziksel ve ruhsal karakterlerine etki etme oranlarına göre büyünün etki etme durumu değişebilir.  Büyünün etkisinin kısa sürede belli olmasını isteyenler,  kesinlikle medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocasının talimatlarıyla birlikte büyünün yapılması sonucunda hemen etkisi görülecektir.  Büyünün evde yapılıp etkisinin çabuk bir şekilde gösterilmesi için de ortamın çok sessiz ve karanlık olması gerekir. Bununla birlikte büyü için kullanılması gereken tırnak yanında bulundurulmalıdır.

Cin Tırnağı İle Yapılan Büyü

Cin tırnağı ile yapılan büyü,  tamamen kötü niyetle meydana gelir. Bu büyü, kara büyü olarak tarihte adını duyurmuştur. Cin tırnağı ile yapılan büyüde kullanılan malzeme muhakkak cin tırnağı olmalıdır.  Cin tırnağını aktarlardan kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Cin tırnağı büyüsü, çok tehlikeli ve kuvvetlidir. Büyünün yapılması durumunda her zaman kötü olaylar meydana gelir. Örneğin; çok mutlu olan evli çiftlerin bir anda aralarına kara kedi girerek boşanmalarına yol açar. Bununla birlikte birbirini çok seven iki aşığın ani bir şekilde ayrılması durumunda da cin tırnak büyüsünün etkisi bariz bir şekilde ortaya çıkar. Cin tırnak büyüsü ile sevdiğiniz bir insanın başkasıyla birlikte olmayıp sadece size bağlanması amaçlanmaktadır. Bunun sonucunda sevdiğiniz insanı bir başkasına yar etmeyip sadece sizin olmasını sağlayabilme şansını elde edersiniz.

Cin tırnak büyüsünün çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.  Büyünün yanlış yapılması durumunda çözülemeyecek problemler meydana gelebilir. Örneğin;  yanlış kişiyi kendinize aşık ederek bir ömür boyu ondan kurtulamazsınız. Bunun için cin tırnak büyüsünün medyum hocası ile yapılması daha doğru olur.

Tırnak Büyüsünde Harflerin Önemi

Tırnak büyüsünde harflerin önemi çok büyüktür. Örneğin;  büyünün yapım aşamasında sol elin yüzük parmağına aşık olmasını istediğiniz kişinin adının ilk harfini yazmanız gerekecek. Bu durumda harfin doğru bir şekilde yazılması gerekir. Bu harf üzerine tılsımlı sözcükler okunarak büyünün gerçekleşmesi sağlanır. Bu yüzden harfin yanlış yazılmaması gerekir.  Yanlış yazılan harfin sonucunda hiç uygun olmayan kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun sonucunda hem karşı tarafın hem de sizin hayatınız zindana dönebilir. Bunun için her anlamda büyünün  yapım aşamasında çok dikkatli olmak  gerekir.

Nohut büyüsü nedir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü yapımında ritüellerin çok dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Aşağıda tırnak büyüsü yaptıracakların uygulaması gereken adımlar sırasıyla verilmektedir. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tırnak büyüsünün yapılmasından önce medyum hocasına gidilip büyünün yapım aşamaları ve tılsımlı sözcükler öğrenilmelidir.
 • Daha sonra sol elinizin işaret parmağına aşık olmasını istediğiniz adamın veya kadının isminin baş harfi yazılmalıdır.
 • Harf yazıldıktan sonra yağlı ve şekerli bir hamur hazırlanır. Hazırlanan hamur, isim yazılı olduğu işaret parmağına sarılır ve yarım gün bu şekilde bekletilir. Yani büyü yapılma işlemine gece başlanıldıysa, gündüze kadar parmak hamurun içinde bekletilmelidir.  Gündüz büyü yapıldı ise geceye kadar bekleme işlemi yapılmalıdır.
 • Yarım gün hamur beklenildikten sonra işaret parmağından çıkarılarak özellikle gece toprağa güzel bir şekilde gömülmelidir.
 • Daha sonra ismin yazılı olduğu tırnak ile sağ eldeki tırnakların hepsi kesilerek yakılır. Toplamda 6 adet tırnak kesilmelidir. Tırnaklar yakılırken medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcükler söylenir
 • Yakılan tırnaklar hamurun yanına gece vakti gömülür.
 • Bu sayede bütün işlemler kusursuz bir şekilde tamamlanmış olur.

Yukarıda verilen işlemlerin doğru bir şekilde yapılmasından sonra 4 gün içerisinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edip bağlayarak bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Tırnak Büyüsünün Bozulması

Tırnak büyüsünün bozulması oldukça zor bir iştir. Bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bozulması da o kadar zordur. Bunun için kesinlikle medyum hocasına gitmede yarar vardır. Medyum hocasının hazırlayacağı vefk ve tılsımlı sözcükler sayesinde 3 saat içerisinde büyü etkisini kaybederek tamamen kişinin vücudundan yok olur.

Tırnak büyüsünün bozulmasında başka yöntemler de vardır. Örneğin; büyünün bozulmasında etkili olan duaların sürekli olarak okunması durumunda büyü anında etkisini kaybeder. Aşağıda tırnak büyüsünü bozmak için okunacak dualar yer alır:

 • Felak Suresi: Büyünün bozulması için sabah namazında 4 rekatlık nafile namazı kılındıktan sonra 7 defa okunması gerekir. Surenin okunuşu ise şu şekildedir: Bismillahirrahmânirrahîm, Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Nas suresini ise sabah kılınan namazdan sonra 1 defa okumak gerekir. Bu surenin okunuşu ise; kul, euzu birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İhlas Suresi: İhlas suresinin de sabah namazının kılınmasından hemen sonra 1 defa okunması durumunda büyünün etkisi ortadan tamamen yok olur. Surenin okunuşu şöyledir: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled,  Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen surelerin eksiksiz bir şekilde ve her gün düzenli olarak okunması durumunda tırnak büyüsü hemen bozulur. Büyünün etkisi altında olanların davranışları eski haline döner. Size deli gibi aşık olan kişi, artık sizi istemez ve size olan bağlılığı tamamen içinde bitmiş olur.

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüleri Nasıl Yapılır? 

sac buyusu nasil yapilir
Saç büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında saç teline ihtiyaç vardır. Saç teli... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz