Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bursada Ünlü Büyücü Medyumlar

Bursa’da ünlü büyücü medyumlar kimdir? Bursa etkili aşk büyüsü yapan hoca hangisi? Bursa medyumları telefon numarası ve adreslerini merak ediyorsanız yazımızdan okuyabilirsiniz.

 Bursada Ünlü Büyücü Medyumlar

Bursa’da faaliyet gösteren medyumların sayısı oldukça fazladır. Fakat bu medyumların içerisinde en tecrübeli ve donanımlı olanlarının seçilmesinde yarar vardır. Özellikle etkisi çok kuvvetli olan büyülerin yapılmasında işinde uzman olan medyumları seçmek gerekir.  Bu sayede yapılan büyüler her zaman daha doğru sonuçlar ortaya koyar.

Bursa’daki Medyumlar

Bursa’da büyü yaptırmak isteyenler, medyum konusunda çok dikkatli seçimler yapmalıdır. Her medyum istenilen büyüleri yapamaz. Çünkü medyumlar da kendi aralarında tecrübe ve donanımlarına göre ayrılır. Bu yüzden büyü yaptıracaklar kesinlikle daha önceden çok sayıda büyü çalışmaları yapmış medyumları seçmelidir.

Medyumluk herkesin yapabileceği bir iş değildir.  Medyumlara doğuştan üstün yetenekler ve hisler verilmektedir. Bununla birlikte en iyi medyumlar ilim kaynaklarının hepsine hakim olan kişilerdir. Bu yüzden bütün bu özellikleri barındıran medyumların seçilmesi durumunda büyüler başarılı bir şekilde tamamlanır ve sonuçlarını gösterir.

Bursa’da Yapılan Büyü Türleri

Bursa’da alanında profesyonel olan medyumları seçerek dilediğiniz büyü çeşidini kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Özellikle büyü konusunda medyum Bestami Hoca oldukça başarılıdır.  Bestami Hoca birçok türde büyüler yaparak sonuçlarını başarılı bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Siz de büyü yaptırmak istediğinizde Bestami Hoca’ya ulaşıp istediğiniz büyü türünü yaptırabilirsiniz. Aşağıda Bestami Hoca’nın yaptığı büyü türleri detaylı bir şekilde yer alır:

 • Hoca, papaz ve aşk büyülerinde oldukça başarılıdır.
 • Bunun dışında kaşık ve sabun büyülerini de ustalıkla yaparak etkili sonuçlar göstermesine vesile olur.
 • Bununla birlikte Bestami Hoca, gideni geri getirme büyüsünü de yaparak sizi bırakıp giden eşinizi veya sevgilinizi 3 gün içerisinde geri getirir.
 • Bunun yanı sıra evlilik büyüsünü de başarılı bir şekilde yaparak kısmetleri kapalı olan kişilerin yuva kurmalarına yardımcı olur.
 • Bestami Hoca, aynı zamanda aşk ve bağlama vefkleri de yazarak istediğiniz kişiyi kendinize bağlamanıza destek olur.

Yukarıda verilen büyü türlerinden herhangi birini seçerek Bestami Hoca’ya gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Terk Eden Sevgili İçin Büyü Yapan Medyumlar

Terk eden sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsanız, bunun için ilk olarak işinde uzman olan medyum hocasını seçmekle işe başlamak gerekir. Özellikle gideni geri getirme büyüsünü başarılı bir şekilde yapan hocalardan birisi Bestami Hoca’dır. Bu hocaya güvenerek sevgilinizin geri dönmesi için gideni geri getirme büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Bestami Hoca, büyünün yapılmasında kişisel bilgileri kullanır. Bu kişisel bilgiler doğrultusunda bir muska hazırlar. Bu muskanın hazırlanmasının ardından 7 gün boyunca muskanın evde kimsenin göremeyeceği yerde saklanması ile büyü 1 hafta içerisinde etkisini net bir şekilde göstermeye başlar. Bunun sonucunda da sizi bırakıp giden sevgiliniz pişman olmuş bir şekilde size geri döner ve bir daha sizi hiç bırakmaz.

Bağlama Büyülerinde Uzman Medyumlar

Bağlama büyülerinde değişik teknikler ve malzemeler kullanıldığı için bu alanda işini en iyi şekilde yapan medyumların seçilmesi gerekir. Bağlama büyülerinin yapılmasında işinde ehli olan medyumların başında Bestami Hoca gelir. Bestami Hoca bağlama büyüsünü tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda yaparak 1 hafta içinde büyünün etki etmesini sağlar.

Bağlama büyülerini hem kadın hem de erkek yaptırabilir.  Bu büyü genellikle platonik olarak duyulan aşkların karşılık bulması amacı ile yapılır. Genellikle büyünün yapılmasında büyünün yapılacağı saç teli veya tırnağı kullanılır. Bu kişisel malzemelerin üzerine duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra büyünün etkisi 7 gün sonra ortaya çıkar. Böylece karşılıksız olan aşklar iki taraflı sevgiye ve aşka dönüşür.

Bursa’da Adet Kanı Büyüsünün Yapılması

Bursa’da en etkili sonuçlar veren büyü türlerinden birisi de adet kanı büyüsüdür. Bu büyünün yapılmasından sonra eşinizi veya sevgilinizi kendinize eskisinden daha fazla bağlayarak onların başkalarına gitmesini engelleyebilirsiniz. Adet kanı büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyüyü yapan medyumun da işinde çok usta olması gerekir.

Bu büyünün yapılmasında büyüyü yapan kadının adet kanı gereklidir. Bu adet kanının üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra size bağlanmasını istediğiniz kişinin bu kanı içmesini sağlamalısınız. Bunun sonucunda da kısa sürede büyü etkisini gösterir ve büyüyü yapan kişi size deliler gibi aşık olur. Bu büyüyü işlinde uzman olan Bestami Hoca’ya yaptırmanız daha etkili olabilir.

Bursa’da büyücüler ve büyü yapan medyum hoca ile ilgili bilgiler yazımızdadır.

Bursa’da Aşk İçin Yapılan Büyü

Bursa’da büyü yaptıranlar en çok aşk büyüleri konusunda taleplerini dile getirmektedir. Aşk büyüsünün evde yapılması mümkün değildir. Büyünün kesinlikle uzman medyumlar eşliğinde yapılması gerekir. Çünkü aşk büyüsü etkisini hemen gösterebilen bir büyüdür. Doğru kişinin size aşık olmasını istiyorsanız, işinde uzman olan medyum hocalarını seçmeniz gerekir. Bu sayede aşk büyüsü belirtilerini hem hızlı hem etkili bir şekilde yansıtmış olur.

Aşk büyüsü konusunda medyum Bestami Hoca, birçok çalışmalar yapmıştır. Bu yüzden Bestami Hoca’nın tecrübelerinden yararlanmakta fayda vardır. Bu hoca aşk büyüsünü yaparken büyünün yapılacağı kişinin özel eşyalarını veya fotoğrafını kullanır. Bu malzemelerin üzerine aşk dualarını ve tılsımlı sözcükleri okuyarak büyünün başarılı bir şekilde yapılmasını sağlar. Bunun sonucunda da aşkınıza kavuşmuş olursunuz.

Bursa’da Cinlere Karşı Korunma Yöntemleri

Bursa’da yapılan büyülerin birçoğunda cinlerin etkisi de vardır. Cinlerin etkisinden kurtulmak ve korunmak isteyenler, işinde uzman olan medyum Bestami Hoca’ya ulaşarak cinlerden korunma yollarını öğrenebilir. Cinlerden korunmak için kesinlikle Kuran-ı Kerim’de yer alan duaların ve ayetlerin okunması gerekir. Bu duaların ve ayetlerin sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunmasından sonra cinlerin etkisi tamamen büyünün yapıldığı kişilerin üzerinden uzaklaşmış olur. Bunun dışında cinlerden korunmak için okunması gereken duaları okuyanlara hiçbir şekilde büyü etki etmez.

Aşağıda cinlerin etkisinden korunmak ve kurtulmak için okunması gereken dualar detaylı bir şekilde listelenmektedir. Bu dualar şu şekildedir:

 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun, Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt vallahü mühıytum bil kafirın, Yekadül berku yahtafü ebsarahüm küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim innellahe ala külli şey’in kadiyr.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

Bursa’da Büyü Yapılan İlçeler

Bursa’da birçok ilçede büyüler yapan medyumlar vardır. Bunlardan birisi de Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca her bölgeden insana ulaşarak istenilen büyüleri başarılı bir şekilde yaparak doğru sonuçlar vermesine yardımcı olur.  Bursa’da ikamet edenler medyum Bestami Hoca’ya ulaşarak istedikleri büyüleri gönül rahatlığı ile yaptırabilir. Aşağıda Bursa ilinde büyü yaptırmak isteyenlerin başvuracakları ilçeler listelenmektedir:

 • Gemlik
 • Kestel
 • Mudanya
 • Karacabey
 • Nilüfer
 • Orhangazi
 • Keles
 • Osmangazi
 • İnegöl
 • Gürsu
 • İznik
 • Yenişehir

Yukarıda verilen ilçelerde yaşayanlar, Bestami Hoca’ya ulaşarak istedikleri büyüleri kafalarında soru işareti kalmadan yaptırabilir.

Bursa’da Vefk İşlemlerinin Yapılması

Bursa’da vefk hazırlatmak isteyenler, işinde uzman olan hocalara müracaat etmelidir. Vefklerin  yazılmasında ilk  olarak  ebced hesabı yapılır. Ebced hesabının yapılması için vefk kimin için yazılacaksa, onun adı, anne adı, yaşı ve doğum tarihi bilgileri gereklidir. Bu bilgiler doğrultusunda ebced hesabı yapılır. Daha sonra hangi türden vefk yazılacaksa, kişiye özel olarak dualarla ve ayetlerle birlikte vefk hazırlama işlemleri tamamlanır. Hazırlanan vefklerin etki etme süresi en geç 1 haftadır. Bir hafta içerisinde vefkin yapılma amacına göre etkilerini ortaya çıkarır.

Vefklerin doğru ve hızlı bir şekilde etkilerini göstermesi için işinde uzman olan ve özellikle Ledün ve Havas ilmi konusunda detaylı bilgilere sahip olan medyumların seçilmesi gerekir. Bunun dışında Arapça bilgisi kuvvetli olan hocaların seçilmesine de dikkat etmekte yarar vardır. Vefk yazma konusunda ismini duyurmayı başarmış olan medyum Bestami Hoca’ya gidilmesi her zaman doğru tercih olacaktır.

Bursa’da Muska İçin Medyumların Seçilmesi

Bursa’da muskalar genellikle yapılan büyülerin etkisinden uzaklaşmak ve korunmak amacı ile hazırlanır. Muskaların hazırlanmasında da işinde ehli olan medyumların seçilmesi gerekir. Çünkü muskaların yanlış hazırlanması sonucunda büyünün etkisinin azalması yerine daha da ters etki göstererek karşı tarafta olumsuz sonuçlar meydana getirir.

Muskalar dualar ve surelerle birlikte hazırlanır. Bu yüzden muska hazırlayacak olan medyumun her zaman Kuran-ı Kerim’de yer alan duaları ve ayetleri çok iyi bilmesi gerekir. Bunun için Bursa’da muska hazırlatmak isteyenler, Bestami Hoca’ya ulaşarak kısa sürede muskayı hazırlatıp kendilerine yapılan büyülerin etkisinden uzaklaşma şansını elde edebilir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz