Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Büyü Belirtileri Nelerdir, Büyü Nasıl Anlaşılır? Belirtisi Nedir? 

Büyü Belirtileri Nelerdir, Büyü Nasıl Anlaşılır? Belirtisi Nedir? 

Büyü belirtileri nelerdir? Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Büyüleri kimler yapabilir? Büyü ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına yazımızdan bakabilirsiniz.

 Büyü Belirtileri Nelerdir, Büyü Nasıl Anlaşılır? Belirtisi Nedir? 

Büyü yapıldığının belirtileri, günümüzde insanların bilgi sahibi olmak istediği manevi uygulamaların arasında yer almaktadır. Maddi alemin ötesinde manevi dünyalar aracılığı ile icra edilen büyüler; günümüzde pek çok kişiyi doğrudan veya dolaylı yoldan etkisi altına almaktadır. Masum sebeplere dayanarak yapılan ak büyülerin yanı sıra ruhunu şeytanın şerrine teslim etmiş kötü niyetli kişiler tarafından yapılan kara büyüleri de kapsayan ruhani uygulamalar dünyası; çoğu kişinin ilgi alanına girmektedir. Bu sebeple büyü belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen insanlar aynı zamanda büyü nasıl anlaşılır; belirtisi nedir gibi soruların da yanıtlarını merak konusu haline getirmektedir.

Günümüzden yüzyıllar öncesine dayanan ve hatta insanlık tarihi kadar eski olduğu bilinen büyü uygulamaları hala kapalı kapılar ardında gizli saklı bir şekilde icra edilmektedir. Özellikle aşk büyüleri ve ayırma büyüleri, kadim ritüeller ve ruhani öğretiler arasında en sık başvurulan yöntemlerdendir. Çünkü sevdiklerine kavuşamayan veya başkalarının mutlu olmasının önüne maddi yani dünyevi yollarla geçemeyen kişiler, ruhani yöntemlere başvurarak bu isteklerinin gerçekleşmesini sağlayabilmektedir. Ancak her işlemde olduğu gibi madde ötesi alemde yani ruhani uygulamalarda da bazı sebep ve sonuçlar bulunmaktadır.

Ayrıca geri getirme büyüsünü inceleyebilirsiniz.

Büyü Gerçekten Var Mıdır?

İnsanların yaşamlarında yaşanan anormal çaptaki ani ve kuvvetli değişimler, bu kişilerin veya sevdiklerinin aklına manevi uygulamaları getirmektedir. Çünkü her şeyin yolunda giderken ve ortada hiçbir sebep yokken bir anda tersine dönmesi, huzurun ve mutluluğun yerini acı ve gözyaşı almasının başka bir açıklaması yapılamamaktadır. Bu tür durumlarda büyü belirtileri İslami kaynaklarda da sıkça söz edildiği şekilde gözlem altına alınmalıdır. Çünkü büyünün icra edildiğini yani insanların manevi yönden bir tesir altına alındığını kanıtlayan bazı belirtiler kendini ortaya çıkarmaktadır. Bu sebeplerin hepsi değil ancak pek çoğu, gerçekten büyü yapıldığının kanıtları olarak kullanılıp kabul edilebilmektedir.

Büyünün gerçekten olup olmaması esasında tartışma dışıdır. Çünkü büyünün varlığı yerine büyüden insanların haberinin olup olmaması tartışılmalıdır. Bugün özellikle Anadolu’da kırsal kesime gittiğinizde oradaki haklın büyü ve benzeri manevi uygulamalar ile ne kadar iç içe olduğu kolaylıkla görülebilmektedir. Çünkü bu tür kişiler doğduklarından beri manevi uygulamalar hakkında bilgi sahibidir. Kendileri, aileleri olmasa bile yakın çevrelerinde muhakkak manevi uygulamalar ile ilgilenen kişiler bulunmaktadır. Böyle olunca da büyünün varlığı hakkında şüphe götürmez bir gerçekle bu konuda inanç birliğine varabilmektedir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyünün varlığından haberi olan herkes; hem ruhani yönden yani manevi belirtilerden hem de maddi dünyada kendini ortaya gösteren bariz belirtilerden yola çıkarak büyü yapıldığına dair birtakım şüphelere sahip olabilmektedir. Örneğin hayatında her şeyi dört dörtlük olan ve mutlu bir şekilde yaşamına devam eden kişinin sürekli aksilikler yaşayarak; çevresindeki kişilerin ölümleri, maddi ve manevi kayıplar ve benzeri aksiliklerle mutsuz bir hayatın içine düşmesi büyü belirtilerine dikkat edilmesi gereken örnekler arasında yer almaktadır. Çünkü hayatta inişler ve çıkışlar elbette ki olacaktır fakat bir insanın sürekli burnunu pis ve kötü talihten kaldıramaması; devamlı aksilikler yaşaması sadece ve sadece bu kişiler üzerinde büyü yapıldığının bir alameti olarak kabul edilmelidir.

Bu sebeple sevdiklerinden ayrılanlar; işlerini kaybedenler, ellerini neye atsalar şanssızlık yaşayıp o işi kurutanlar, toplum içine çıkamayan dışlanmış kimseler, sürekli ruhsal çöküntü ve yorgunluk içinde bulunanlar ne yazık ki büyüden olumsuz etkilenmiştir. Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır belirtileri ile birlikte değerlendirilmesi gereken bir sorudur. Bu yüzden herhangi bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak için; ilk başta bazı dünyevi yani maddi belirtilere dikkat etmek faydalı olacaktır.

Büyü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

İnternet üzerinde pek çok kişinin kendilerine büyü yapıldığından şüphelendiğini görmek mümkündür. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğu ne yazık ki hakikaten büyünün etkisi altında olduğu kaçınılmayacak bir gerçektir. Çünkü insanın kendi hayatı veya sevdikleri üzerine büyü yapıldığının ilk göstergelerinden biri, bu kişilerin üzerinde büyü olup olmadığı şüphesi ile gün yüzüne çıkmaktadır. Bir başka deyişle eğer kişinin üzerinde herhangi bir şekilde icra edilmiş bir büyü varsa ve o kişi büyünün tesiri altına girmişse, ilk olarak yalnız kaldığında ve hayatını gözden geçirdiğinde kendine büyü yapıldığından şüphelenecektir.

Kendine ya da sevdiklerine büyü yapıldığından şüphelenen kişilerin büyü belirtisi nasıl anlaşılır şeklinde sorular ile internet üzerinden araştırma yaptığı görülmektedir. Bu araştırmaların pek çok yanıtı bulunsa da genel olarak bir kişi üzerinde büyü yapılmasıyla birlikte daha önceden görülmeyen birtakım anormal olayların meydana gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. İşte kendi üzerinde büyü olup olmadığını merak edenlerin dikkat etmesi gereken büyü belirtileri testi bu tür olayların derinlemesine gözlem yolu ile ortaya çıkarılmasından ibarettir.

En Belirgin Büyü Belirtileri

Genellikle manevi alanda yapılan uygulamalarda büyü belirtileri, büyünün yapılış amacına göre değişiklik göstermektedir. Bilindiği üzere kadim büyü kitaplarından günümüze kadar gizli saklı kalmayı başararak gelen kara büyüler, pek çok farklı şekilde ve ritüelde icra edilebilmektedir. Bu nedenle büyünün yapılış uygulamaları, yapılış amacı ve büyü etkisinin yönlendirildiği kişinin manevi dünyası gibi faktörler büyünün belirtilerini de değiştirmektedir. Büyü cin belirtileri her ne kadar büyünün amaçlarına göre değişse de en bilinen belirtiler şunlardan oluşmaktadır:

  • Üzerinde büyü olan kişinin yaşamında görülen köklü değişiklikler. (Sevdiğinden ayrılma, zenginken fakir duruma düşme, aile ve akraba bağlarının kopması, kariyerinde dibe çökme, işsiz kalma, el atılan işlerden sonuç alamama vb)
  • Üzerinde büyü olan kişinin ruhsal yönden büyük bir hezeyan içine girmesi (mutluluğu kaybetmesi, yaşam sevincini yitirmesi, hiçbir şeyden keyif ve zevk alamama)
  • Üzerinde büyü olan kişinin bedensel hazların tükenmesi (güzel bir manzaradan veya müzikten keyif almama, yiyeceklerden tat alamama, uyuyamama, cinselliğe karşı aşırı ilgisizlik)
  • Üzerinde büyü olan kişinin gaipten sesler ve görseller görme (kafasının içinde birinin konuştuğunu duyma, duvarlarda ve zeminlerde aniden beliren geometrik cisimler, gece karanlığında parlak çizgiler ve ışıklar görme)
  • Üzerinde büyü olan kişinin vücudunda hissedilen fiziksel değişimler (tırnakların geç uzaması, saçların geç uzaması, dökülmesi, gözde çapaklanmaların artması, kişinin nefesinin kokması, deri üzerinde beliren sebepsiz lekeler, çizikler ve pislikler)
  • Üzerinde büyü olan kişinin sağlık durumunda bozulmalar meydana gelmesi (nedensiz yere başlayan ve vücutta sürekli yer değiştiren ağrılar, kesintisiz bağ ağrısı, kulakta çınlama veya su sesi işitme, görmede bozukluk, fiziksel gücün tükenmesi ve yorgunluk)
  • Üzerinde büyü olan kişinin uyku düzeninin bozulması (uyuyamama, aşk büyüsü varsa sürekli rüyada aynı kişiyi görme, rüyada cinsel tacize uğrama, kabus ve karabasan görme)

Büyünün belirtileri diyanet ve diğer ilmi kaynaklarda en açık tabiri ile bu şekilde öne çıkmaktadır. Bu belirtilerin bir insan üzerinde bir ya da daha fazla olması durumunda ne yazık ki büyünün varlığından söz etmek kaçınılmaz olmaktadır. Dolayısıyla bu tür gözlemlerin zamanında ve en ciddi şekilde yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsü nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Büyü Belirtilerinde Ne Yapılması Gerekir?

Eğer gözlem yöntemi ile büyü belirtilerinin varlığı şüphe götürmez bir gerçekse bu durumda yapılması gerekenler bellidir. İlk olarak büyü belirtileri testi yapılmalıdır. Bu test sadece ve sadece manevi konularda deneyimli, havas ve ledün ilimleri gibi alanlarda yüksek derecede ilme sahip medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Gerçek medyum hocalar insanların içinde bulundukları olumsuz durumdan kurtulmaları için deneyimlerinden yola çıkarak vefk ve tılsım gibi uygulamaları icra edebilmektedir. Fakat kişiye özel oluşturulan bu vefklerden maksimum verim alınmadan önce kişinin mutlaka bakım hizmeti alması gerekmektedir.

Manevi boyutta doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olan medyum hocalar, dünya dışı varlıklar ile doğrudan veya dolaylı yoldan kolay bir şekilde iletişime geçebildikleri için, bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığını da bir bakışlarıyla anlayabilmektedir. Büyünün olumsuz etkilerinin artmaması yani tesirinin tamamen kişileri ele geçirmemesi için zamanında medyum hocalara başvurmak hayati önem taşımaktadır.

Büyü Belirtisi Nasıl Bozulur?

Bir kişinin büyünün manevi tesiri altından tamamen kurtulması için o kişinin gerekli manevi desteği alarak büyü ile bağlantısının kesilmesi gerekmektedir. Bunun için de en bilinen ve denenmiş sonuçlar veren yöntemler dua ve tılsım uygulamalarıdır. Bir kişi veya kişiler üzerinde kurulan büyünün bozulduğunun belirtileri bu yöntemler sayesinde kolaylıkla görülebilmektedir. Büyünün bozulması bir nevi dua ve tılsım işlemleri ile o kişi üzerinde gözle görülmez manevi bir kalkan kurmaktır. Bu sayede büyünün tesiri zaman içinde giderek etkisini kaybedecektir. Dolayısıyla kişinin büyüden kurtulması bu sayede mümkün olabilecektir.

Büyü bozma işlemleri üzerinde ciddiyetle durulması gereken ve kesinlikle deneyimli kişilerin gözetiminde yapılması gereken manevi uygulamalardır. Öncelikle dini konular hakkında bir kişinin bilgi sahibi olması bu tür büyülerin ortadan kaldırılmasında tek başına yeterli değildir. Dolayısıyla İslam dini konusunda tüm kaynakları hatmetmiş ve engin bilgi birikimine sahip kişilerin tek başlarına büyüyü bozma yetenekleri bulunmamaktadır. Büyünün bozulması için manevi uygulamalarda deneyimli ve özellikle havas ve ledün ilimlerinde bilgi sahibi medyum hocalara ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu şekilde büyü çözülme belirtileri kişinin yaşamında ortaya çıkabilmektedir.

Büyü Bozulurken Nasıl Belirtiler Ortaya Çıkar?

Üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişilerin pek çoğu da büyü bozulunca belirtileri hakkında detaylı bilgilere sahip olmak istemektedir. Çünkü; büyünün tesir etmesi kişinin haberi dışında gelişen bir olayken; büyü etkisinin sonlandırılmasında kişinin bilinçli bir hareketi yani medyum hocaya başvurup bazı ritüelleri uygulaması gerekecektir. Bu tür uygulamalar insanların büyük bir çoğunluğunu korkutsa da; büyü altında esaret çekmektense bu tür uygulamaları icra etmek en faydalı çözüm olacaktır.

Büyü bozulurken genellikle insanların şuurunda daha önce deneyimlemedikleri bir yaşantı söz konusu olmaktadır. Dua ve tılsımlar eşliğinde insanın hayatını alt üst eden veya sevdiklerinden ayrılmasına sevdiklerinin onu terk etmesine neden olan büyünün ortadan kaldırılmasında kişiler derin bir ruhani huzur ve rahatlama yaşamaktadır. Adeta yeniden doğum gibi betimlenen bu uygulama yalnızca havas ve ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocaların gözetiminde icra edilmesi gereken bir uygulamadır. Büyünün çözülme belirtileri kendini göstermeye başladıktan sonra da insanlar yeniden mutlu ve huzurlu yaşamlarına geri dönebilmektedir.

Eğer bakım hizmeti alacak kadar ciddi şekilde belirgin büyü belirtileri söz konusu ise; bu kişilerin mutlaka en kısa sürede alanında deneyimli ve Allah rızası için manevi uygulamalar yapan medyum hocalardan destek alması tavsiye edilmektedir. Bu süre zarfında vakit kaybedilmesi pek çok sorunun ortaya çıkmasına neden olacağı için en kısa sürede doğru kişilere başvurulması gerekmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz