Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Çingene Büyüsü Nedir, Çingene Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Çingene Büyüsü Nedir, Çingene Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Çingene büyüleri nedir, nasıl yapılır? Çingene büyüsünü kimler yapabilir? Çingene büyüsü ile ilgili ayrıntılara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Çingene Büyüsü Nedir, Çingene Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Çingene büyüsü yapılışı, kadim büyü uygulamaları arasında en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. İnsanlar üzerinde manevi yönden birtakım ritüellerin icra edilmesi sonucunda o kişide istenen etkilerin, davranışların, duygu ve ruh durumunun gerçekleşmesini sağlayan büyü uygulamaları; günümüzden yüzyıllar öncesine kadar dayanmaktadır. Kadim büyü kitaplarında tüm detayları ile yer alan manevi uygulamalar arasında günümüzde en çok icra edilen büyülerden biri de çingene büyüsü uygulamalarıdır. Günümüzde manevi konular üzerinde ilim ve irfan sahibi medyum hocaların yardımı ile icra edilen bu uygulama insanların ruh yapısını alt üst etmesiyle ünlüdür. Çingene büyüleri nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını ve bu uygulamalar hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzden yüzyıllar öncesine dayanan ve özellikle Hindistan’dan bizim topraklarımıza kadar gelen çingene büyüsü, uygulanan kişinin ruhsal dengesini bozarak ona hem manevi hem de maddi anlamda kayıplar verdirmek maksadıyla icra edilen bir tür ruhani yöntemdir. Çingene büyüsünün etkileri çok kuvvetli olduğu bilinen bir büyü çeşididir. Çok hızlı sürede tesir gösteren bu büyü hem kadınlara hem de erkeklere yönelik yapılabilmektedir. İnsanların hayatını alt üst eden bir kara büyü olarak bilinen çingene büyüsü muhakkak üzerinde dikkatle durulması gereken gerçekten çok ciddi etkiler bırakabilen bir büyüdür.

Tatlı yedirme büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Çingene Büyüsü Nedir?

Esasında yüzlerce yıldır Anadolu’da yaygın bir şekilde icra edilen çingene büyüsü, çok daha eski dönemlerde Hindistan’dan gelen büyü üstatları tarafından manevi alanda yetenekli kimselere öğretilen bir büyü çalışmasıdır. Çingene büyüsü nedir sorusunun yanıtlarını şu şekilde vermek mümkün olmaktadır:

 • Çingene büyüsü çok eski büyü kitabelerine dayanan bir çeşit kara büyüdür.
 • Çingene büyüsü hem erkeklere hem de kadınlara yönelik uygulanabilmektedir.
 • Çingene büyüsünü yapanlar veya yaptıranlar, karşılarındaki kişinin hayatının alt üst olmasını ve bu kişilerin bir daha bellerini doğrultamamaları için başvurdukları bu uygulama ile hedeflerine ulaşabilmektedir.
 • Çingene büyüsü medyum üstatlar aracılığı ile yapılması gereken tehlikeli bir büyüdür.
 • Çingene büyüsünün diğer helak etme büyülerine göre çok daha hızlı sürede ve kesin sonuçlar ortaya koyduğu bilinmektedir.

Çingene Büyüsüne Neden Bu İsim Verilmiştir?

Hindistan’dan gelen büyü üstatlarının ilk olarak Anadolu’ya sonradan gelen çingene ırkına mensup kişilere öğrettiği bu büyüler, zamanla çingene büyüsü olarak adlandırılmıştır. Manevi alanda yetenekli olan çingenelerin büyü üstatlarından edindikleri kadim öğretiler sayesinde bu büyüyü, yüzyıllar boyunca uyguladıkları bilinmektedir. Ancak çingene büyüsünü bütün çingeneler yapamaz. Sadece manevi alanda yetenekli ve henüz çocukluğundan itibaren dünya dışı varlıklar ile ciddi şekilde iletişime geçmeyi başarabilen ruhani kişilikler uygulayabilmektedir.

Çingeneler aracılığıyla yapılan bu büyü daha sonra havas ve ledün ilimleri arasına da girmiştir. Çünkü büyüde kullanılan teknikler ve ritüeller, esasında havas ilminde pek çok karşılığı bulunan manevi uygulamalardan oluşmaktadır. Fakat çingene büyüsünün babadan oğula veya anneden kıza geçecek şekilde günümüze kadar gelmesi sebebiyle büyünün bu şekilde adlandırıldığı bilinmektedir.

Çingene Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Hayattan bezmiş ve içinde yaşamaya dair zerre heves kalmamış kişilerde görülen çingene büyüsü aynı zamanda kadim büyü uygulamalarının en tehlikeli ve en çok yapılan büyülerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çingene büyüsü nedir ve kimlere yapılır sorusunun yanıtlarını arayan kişiler, bu büyünün hangi amaçlarla icra edildiğini de merak konusu haline getirmektedir. Kara büyüler arasında öne çıkan ve kişileri hayattan bezdiren çingene büyüsünü yapılış amaçları şunlardır:

 • Çingene büyüsü çevresi tarafından mutluluğu kıskanılan kişinin mutsuz bir duruma düşmesi ve intihara sürüklenecek kadar depresyona girmesi için yapılır.
 • Aralarında su sızmayan arkadaşlıklar ve dostlukları, daha önce benzeri görülmemiş seviyede düşmanlığa dönüştürmek için yapılır.
 • Her konuda mükemmel bir aile portresi çizen, çocuklarıyla veya baş başa mutlu bir hayat kuran karı ve kocaların birbirlerinden ayrılmaları için yapılır.
 • Çevreleri tarafından çok sevilen, işinde başarılı ve kariyerli kişilerin tüm varlıklarını kaybederek yataklara düşüp hastalıktan kırılmaları için yapılır.
 • Kayınvalidesi ve kayınbabasının yanı sıra tüm akrabaları ile iyi geçinen bireylerin, akrabaları tarafından düşman bellenmesi ve dışlanması için yapılır.
 • Bir süre birliktelik yaşanan kadın ve erkeğin bir daha asla mutlu olacak ilişki kuramaması ve nasiplerinin gemici düğümü gibi bağlanması için yapılır.

Görüldüğü üzere çingene büyüsü yapanlar pek çok farklı amaca yönelik bu büyüyü başarılı bir şekilde icra etmek için adeta bir servet ödemektedir. Bu büyünün çok tesirli ve kısa zamanda etki gösterdiğini bilen kişiler, çevrelerinde çingene büyüsü yaptıracak kişileri aralar da bu büyüyü layıkıyla yapacak manevi kudrete ve yeteneklere sahip kişilerin günümüzde çok az sayıda olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Çingene Büyüsü Kimlere Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında yer alan uygulamalar ne yazık ki sadece aşk ve bağlama büyüleri gibi mutluluk içeren büyülerden oluşmamaktadır. Ezoterik öğretilerle yüzyılların birikimi olarak günümüze dek gelmeyi başaran bu tip uygulamalar içinde, acı, kan, gözyaşı ve ölüm de vardır. İnsanların hayatlarını alt üst edecek kadar şer odaklı bir büyü olarak karşımıza çıkan çingene büyüsü, pek çok kişiye yönelik icra edilebilmektedir. Hatta büyüye inanmayan, büyünün kendisine tesir etmeyeceğini düşünen kişilere bile kısa zamanda etki gösterebilen bu uygulamalar aynı zamanda doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde bazı tehlikeli durumların da ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bu tehlikeli durumlara geçmeden önce çingene büyüsünün kimlere yönelik icra edilebileceğini hatırlatmak gerekmektedir. Çingene büyüsü alfabede A’dan Z’ye isme sahip herkese, yaşı 1’den 100’e tüm yaş gruplarına cinsiyeti kadın veya erkek fark etmeksizin tüm insanlara yönelik uygulanabilmektedir. Bu sebeple kara büyüler arasında en tehlikeli ve aynı zamanda savunulması yani manevi kalkan oluşturulması da en zor olan büyü çeşididir.

Çingene aşk büyüsü ile tesir altına alınması istenen kişilerin kadın ya  da erkek olmasının bir önemi yoktur. Bunun yanı sıra çingene büyüsü etkisi altında bırakılmak istenen kişinin evli ya da bekar olması da hiçbir önem teşkil etmemektedir. Çingene büyüsü hem evlilere hem bekarlara yönelik uygulanarak bu kişilerin genç yaşta ölü toprağı altında kalması sağlanmaktadır.

Çingene Büyüsünü Kimler Yapar?

İnternet üzerinde çingene büyüsü yapılışı hakkında birtakım bilgiler ve tarifler yer almaktadır. Ancak bu tür tarifler arasında ne yazık ki sadece çok az bir kısmı gerçek anlamda çingene büyüsü olarak kabul edilebilir seviyededir. Manevi ilimler konusunda üstün yeteneklere sahip kişiler, günümüzde bu insanlara medyum denmektedir, bu kişiler sayesinde çingene para büyüsü başarılı şekilde icra edilebilmektedir. Fakat medyumların çoğu işini Allah rızasını kazanmak amacıyla yaptığı için bu tür çingene büyüsü gibi lanetli uygulamaları icra etmemektedir. Ancak gerekli kaynaklara ve manevi kudrete sahip olan medyum hocalar, diledikleri takdirde bazı çaresiz durumlara düşmüş insanların isteği üzerine çingene büyüsünü icra edebilmektedir.

İlim ve irfan sahibi medyum hocaların aksine çingene büyüsünü icra eden kişiler daha çok küçük yaşlarından itibaren manevi konularda bazı çalışmalar yapmış yetenekli kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler genellikle çingeneler arasında yer almaktadır. Çünkü çingeneler büyü uygulamalarını kendilerinden sonra yetişen ve doğuştan doğaüstü yeteneklere sahip olan küçüklere aşılamaktadır. Bu bilgilerle yıllarca çalışmalar yapan çingeneler, büyü uygulamalarını da başarılı bir şekilde icra edecek kalibreye ulaşabilmektedir. Fakat çingene büyüsünü yapan bu kişilerin çok fazla ücret talebinde bulunduklarını hatırlatmakta fayda vardır.

Çingene Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kara büyüler arasında en çabuk tesir eden büyü türü olarak karşımıza çıkan çingene büyüsü kendi içinde de birtakım çeşitlere ayrılabilmektedir. Çingene büyüsü çeşitleri, daha önceden bahsetmiş olduğumuz gibi birtakım amaçlara göre farklılık gösteren uygulamalardan oluşmaktadır. Yani çingene büyüsünün çeşidini belirleyen temel ilke o büyünün hangi amaçla icra edildiği ile doğrudan ilgilidir. Dolayısıyla günümüzde yüksek manevi kudrete sahip çingeneler tarafından icra edilen bu çalışmaların en bilinen çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Çingene aşk büyüsü
 • Çingene para büyüsü
 • Çingene hastalık büyüsü
 • Çingene ayrılık büyüsü
 • Çingene nasip kapatma büyüsü

Tırnak yedirme büyüsü nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Çingene Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda pek çok kişi kendilerine çingene büyüsü yapılıp yapılmadığı hakkında detaylı bilgilere sahip olmak istemektedir. Bu yüzden son dönemde en çok merak edilen konulardan biri de çingene büyüsü belirtileri üzerine olmaktadır. Çingene büyüsü kadim büyü uygulamaları arasında en tehlikeli büyüler arasında olduğu için mutlaka belirtilerini kısa sürede göstermesi gereken büyü uygulamalarındandır. Ancak büyünün belirtileri büyü yapılan kişinin kişilik özellikleri, büyünün yapılış biçimi ve ritüelleri ve büyünün amacı gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin çingene nasip kapama büyüsünün belirtileri, kişinin genç, varlıklı ve sosyal çevresi geniş birisi olmasına rağmen bir türlü hayatını birleştireceği kişi ile karşılaşamaması gibi unsurlardır. Bu kişiler yeni tanıştıkları gelin ve damat adayları ile kısa sürede ilişkilerinin beklenmedik şekilde sonlanmasına engel olamazlar.

Çingene Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyüler arasında en tehlikeli sonuçları doğuran çingene büyüleri; eğer zamanında manevi açıdan müdahale edilmezse hiç de hesapta olmayan durumlara sebebiyet verebilmektedir. Özellikle hayatlarında sevgi, neşe, başarı, mutluluk, para ve huzur varken bir anda sahip oldukları bu varlıkları kaybeden kişiler, çok hızlı bir şekilde dibe çekilmektedir. Adeta bir uçurumdan düşer gibi insanların gözü önünde yaşam sevincini ellerinden kayıp yitiren bu kişilerin kısa vadede depresyon ve yalnız kalma, uzun vadede ise intihar ve hatta cinayet gibi olaylara da zemin hazırlaması kaçınılmaz olmaktadır. Bu yüzden çingene büyüsünün bozulması hayati önem taşıyan ve üzerinde mutlaka ciddiyetle durulması gereken bir unsurdur.

İnternet üzerinde kendilerine çingene büyüsü yapıldığını tahmin eden veya belirtilere göre şüphelenen kişileri çingene büyüsü nasıl bozulur şeklinde sorularla araştırmalar yaptıkları görülmektedir. Fakat bilinmelidir ki çingene büyüsü bozulmasından önce bu kişilerin şüphelerinin haklılık payı olup olmadığı netleştirilmelidir. Bunun için bu kişiler, çingene büyüsünün tespit edilmesi için ilk olarak bakım hizmeti almaları gerekmektedir. Alanında uzman ve yüksek ilim sahibi medyum hocalar; bakım hizmeti ile herhangi bir kadının ya da erkeğin üzerinde çingene büyüsü kurulduğunu tespit etmesinin ardından büyünün çözümü için gerekli uygulamalara daha kısa zamanda geçilebilmektedir.

Çingene büyüsünün bozulması diğer büyü çeşitlerinde olduğundan daha farklı birtakım uygulamalar içermektedir. Kişilerin hem kendi hem de sosyal çevrelerine etki eden bu tür uygulamalar ile dua ve koruma vefkleri hazırlanarak büyünün olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır. Manevi yönden ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteği ile zor da olsa bu büyü tamamen kişinin hayatından söküp atılabilmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz