Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Dil Bağlama Büyüsü Nedir, Dil Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Dil bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile alakalı detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Dil Bağlama Büyüsü Nedir, Dil Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler bu büyüyü genellikle, kişinin diğer insanlara karşı ağzını kapatması için yaparlar. Dil bağlama büyüsü aileye, sevilen kişiye, akrabalara, arkadaşlara, öğretmenlere ve rakiplere karşı yapılabilir. Dil bağlama büyüsü yaptıran kişiye karşı kötü yorum yapmak mümkün olmaz. Dil bağlama büyüsü yaparken iki aşama bulunur. İlk olarak dil bağlama duası okunur. Ardından dil bağlama büyüsü yapılır. Dil bağlama büyüsünün kesinlikle şer amacı ile yapılmaması gerekir. Zaten şer amaçlı yapılan duaların islam dininde yeri yoktur. Kişinin bütün Müslüman kardeşleri ve büyüklerinin aklını dinlemesi gerekir.

Dil Bağlama Büyüsü Kimler Üzerinde Etki Eder?

Dil bağlama büyüsünün etki ettiği kişiler herkes olabilir. Genellikle insanlar aşağıda sayılan kişiler için dil bağlama büyüsü yaptırmak istemektedirler:

 • Gelin,
 • Görümce,
 • Kaynana,
 • Aile üyeleri,
 • Eş,
 • Öğretmen,
 • Patron,
 • Juri üyeleri için dil bağlama büyüsü yapabilirsiniz.

Dil bağlama büyüsü ne işe yarar diye merak ediyorsanız, büyüyü yapan kişiye karşı ağız açmak mümkün olmaz diyebiliriz. Büyüyü yapan kişinin arkasından konuşmak mümkün olmaz. Kimse kişi hakkında kötü yorum yapamaz ya da iftira atamaz. Kişiye üzücü ve gereksiz söylemlerde bulunulamaz.

Ayrıca kendine aşık etme büyüsünü inceleyebilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsünün yapılması için büyüyü yapacak olan kişinin ilk önce büyüyü neden yapacağına karar vermesi gerekir. Büyüyü yapmak isteyen kişinin kötü olmayan ve geçerli bir sebebi olmalıdır. Kötü niyetli kişilerin yapacakları dualar kabul olmayacaktır. Büyünün tamamlanması adına  düşmanın dilini bağlama muskası gibi araçlardan faydalanmak mümkündür. Faydalanılan araçlar kişinin yapacağı büyünün daha etkili olmasına ya da etkisinin azalmasına yol açabilir. Bu nedenle dikkatli davranmak gerekir.

Büyü yaparken en geçerli neden kişinin bir haksızlığa uğramasıdır. Örneğin kayın validesinin sürekli gerçekçi olmayan ve yorumlara maruz kalınıyorsa, gelin bu durumdan kurtulmak adına dil bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilir. Ya da bir kadının kocası, sürekli kendisine hak etmediği yorumları yapıyorsa, dil bağlama büyüsü yapılabilir. Her bir farklı nedenden kaynaklanan farklı ritüeller bulunmaktadır. Büyünün haksız yere yapılmaması gerekir.

Dil Bağlama Büyüsünün Gerçekleşmesi için Geçmesi Gereken Süre Ne Kadardır?

Dil bağlama büyüsünün gerçekleşmesi için geçmesi gereken süre herkes için değişiklik göstermektedir. Ortalama büyünün gerçekleşmesi için 5 günlük bir süre geçmesi gerekir. Büyüyü yaptıran ya da kendileri yapan kişiler aile hayatlarında mükemmel değişimler gösterdikleri bilinmektedir. Bir çok aile bu dil bağlama büyüsü sayesinde kurtulmuştur. Büyünün gerçekleşmesi adına mutlaka gerekli materyallerin temin edilmesi ve büyünün belirtildiği şekilde yapılması önemlidir. Büyünün gerçekleşmesi için 7 gün de geçmesi gerekir. Sürenin belirlenmesinde kişinin büyüyü yaptıktan sonra nasıl davrandığı ve neler yaptığı önem taşır. Büyü sırasında büyünün işe yaramayacağına inanmayan kişilerin büyülerinin işe yaraması mümkün değildir. Bu nedenle büyü bozma durumunun söz konusu olmaması için, mutlaka dikkat edilmesi gereken kurallara dikkat etmek gerekir.

Dil Bağlama Büyüsünün Kuralları Nelerdir?

Dil bağlama büyüsünde uyulması gereken kurallar vardır. Kurallara uyulmadığı sürece hızlı tutan dil bozma büyüsü yapmış olsanız bile, büyünüzün etkisini görmeniz mümkün olmaz. İlk olarak büyü yapan kişinin ağzı sıkı olmalıdır. Eğer kişi herkese dil bağlama büyüsü yaptırdığını söylerse, bütün dikkatleri üzerine çeker. Bazı insanlar bu büyüden rahatsız olabilir. Herkese her şeyi anlatmak İslam anlayışına da aykırıdır. Özel olması gereken şeylerin özel yaşanması gerekir. Aksi halde büyü yapmak isteyen kişi zor durumda kalabilir.

Kocanın dilini bozma büyüsü yaptırıyorsanız kimseye bu konudan bahsetmeyin. Ketum olun. Bunun bir sır olması gerektiğinin farkında olun. En yakınınızda bulunan bir kişi bile olsa, büyü yaptığınızı söylemeyin. Bu büyünün yalnızca medyum ile sizin aranızda kalması gerekir. Ne yazık ki bazı insanlar ketum kalamadıkları için, büyünün ters etki ettiğini gözlemlemişlerdir. Ters etkinin yaşanmaması adına, dikkatli olmak şarttır.

Dil Bağlama Büyüsünün Etki Etmediği İnsanlar Var mıdır?

Dil bağlama büyüsünün etki etmediği kişiler vardır. Bu kişilere ne kadar güçlü büyü yapılırsa yapılsın büyüden sonuç almak mümkün olmaz. Eğer kişi daha önceden kendisi için cevşen yazdırmışsa, dil bozma büyüsü işe yaramaz. Bu tarz korumaları aşmak basit büyüler ile imkansızdır. Büyü yapmak için medyuma gittiğiniz zaman medyum tarafından yapılan bakımlarla birlikte kişinin kendi için cevşen yazdırıp yazdırmadığı ortaya çıkacaktır. Özellikle remil bakımları cevşenlerin ortaya çıkarılmasını sağlar. Eğer kişinin üzerinde dil bağlama muskası gibi bir koruyucu varsa, büyü yapmadan önce ayrıca işlem yapılması gerekir. Fakat koruma cevşenleri çok nadir olarak karşımıza çıkarlar.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Kullanılan Dualar Nelerdir?

Dil bağlama büyüsü yapılırken kullanılan dualar ya Arapça ya da İbranice dillerinde olurlar. Bu dualar özeldir. Gizli ilimler hazinesi içinde yer alan dualardan bazıları bu büyünün yapılması için yeterli gelmeyebilir. Duaların mutlaka denenmesi gerekir. Tahmin yürütmek fayda etmez. Ağız kitleme büyüsü yapılırken dua tercihi sırasında kişiye özel seçim yapmak önemlidir. Her seçilen duanın kişi üzerinde farklı bir etkisi olacaktır. Medyum hocanın işlemin hayata geçirileceği zaman tercih yapması gerekir. Her yerde dolaşan, kaynağı belli olmayan ve uydurma dualar işe yaramaz. Bu dualar yüzünden zaman kaybedersiniz.

Bir kişide işe yarayan büyü, bir başka insan için işe yaramayabilir. Bu nedenle dua seçimi yaparken kişinin harmanlamadan faydalanması gerekir. Bazen duaların en başından hazırlanması gerekir. Bazen de tamamen hazır dualar işleme alınır. Ortalama 3 gün içinde duanın işe yarayıp yaramadığı ortaya çıkar. En uzun süre olarak 7 gün belirlemiştir. En azından 7 gün beklemek gerekir.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Okunan Dualar Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekir?

Dil bağlama büyüsü yapımı sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar bilindiği zaman, büyüyü yapan kişi çok daha kısa sürede ve etkili bir şekilde büyüden sonuç alacaktır. Bu noktalardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyü yapan kişinin duayı okuduğu sırada büyünün işe yarayacağına kalpten inanması gerekir.
 • Dua okunduğu sırada karanlık ve sessiz bir yerde olmak gerekir.
 • Büyü işlemi kesinlikle yarıda kesilmemelidir. Büyü işlemi eğer yarıda kesilirse, büyüyü yapmaya yeniden başlamak gerekir.
 • Büyü sırasında okunan duaların kaynağı olması gerekir. Nereden geldiği ve ne olduğu bilinmeyen duaların okunmaması gerekir.
 • Büyü yapılır yapılmaz işe yaramayabilir. Bu noktada büyünün işe yaracağından emin olarak, sabır etmek gerekir.
 • Büyü kabul olmadığı zaman isyankar olmamak gerekir.
 • Büyünün yapılma nedeni kötü niyetli olmamalıdır.
 • Büyü gerçekleştiğinde sonuçlar herkesin iyiliği için olmalıdır.

Bıçak Kullanılarak Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bıçak kullanarak dil bağlama büyüsünün yapılması mümkündür. Bıçak dışında kilitle dil bağlanma büyüsü de yapılabilir. Bıçak ile büyü yapılacaksa 1 tane bıçak almak gerekir. Bazı kadim büyü kitapları içinde dil bağlama büyüsü için yalnızca bıçak büyüsü denmesinin sebebi büyünün bıçak kullanarak yapılmasıdır. Eşin dilini bağlama için bıçak büyüsü yapılıyorsa, bıçağın açılır kapanır olması gerekir. Bıçağın açılır kapanır olması kişinin ağzını temsil eder. Büyü yapmak için alınan bıçağın ilk defa kullanılıyor olması şarttır. Büyü yapmak istiyorsanız marketten yeni bir bıçak temin edin.

Dil bağlama büyüsü yapmak için bıçak aldıktan sonra bıçak ile küçük bir miktarda et kesmesi gerekir. Kesilecek olan et, balık eti, tavuk eti ya da kırmızı et olabilir. Fakat büyü yapılırken kesilecek olan et kesinlikle domuz eti olmamalıdır. Eğer kişi bilerek ya da bilmeyerek domuz eti kullanırsa, yapılacak büyü tersine döner. Büyü yapmak isteyen kişilerin hayatları domuz eti yüzünden mahvolabilir. Bu nedenle et seçiminde çok dikkatli olmak gerekir.

Et kesimi sırasında kişinin kimin ya da kimlerin ağzını bağlamak istiyorsa, o kişilerin adının zikredilmesi gerekir. Et kesiminde tek bir parça bir kişiyi temsil eder. Bir kişi için kesilen et parçasında başka insanların adı zikredilmez. Örneğin eğer kişi 3 kişi için dil bağlama büyüsü yapıyorsa, 3 farklı parça et kesilmesi şarttır.

Büyü bozulduğunda ne olur? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Son Aşama Nedir?

Dil bağlama büyüsünde son aşama kesilen etlerin ortadan kaldırılması gerekir. Etlerin ortadan kaldırılması sırasında kişinin niyetinin ne olduğu önem taşır. Eğer kişinin büyü yama amacı ticaret ve evlilik gibi olumlu ise, etin görünmeyecek şekilde toprağa gömülmesi gerekir. Eğer şer durumlar söz konusu ise de (Özellikle haram mal yeme, boşanma gibi) kesilen parçaların köpeklere yedirilmesi gerekir. Köpekler sokaktan bulunabilir. Ya da evcil bir hayvan olabilir. Büyü yapmak için kullanılan bıçağın işlemden sonra güzelce temizlenmesi gerekir. Bıçağın ağzının kapanmaması gerekir. Bıçak ağzının kapanması işleminden önce 141 defa kişilerin adının okunması gerekir. Her bir kişi için 141 kere isim okunması şarttır. İsimler gerekli şekilde okunduktan sonra, bıçağın ağzı kapanabilir. Bıçak bir yere konulacağı zaman, bıçağın kimse tarafından görülmemesi gerekir. Eğer bıçak başka bir kimse tarafından bulunursa ve bıçağı ağzı açılırsa, büyü ne kadar güçlü olursa olsun büyü bozulur. Büyünün etkisi toplamda 14 aydır. Eğer büyünün etkisinin 14 ay boyunca devam etmesi isteniyorsa, bıçağın iyi korunması şarttır. Eşek dili büyüsünde de benzer noktalar geçerlidir.

Dil Bağlama Büyüsünün Bozulması için Ne Yapmak Gerekir?

Dil bağlama büyüsünün bozulması adına bazı muhtelif yollardan faydalanmak mümkün olabilir. En etkili büyü bozma yöntemi faydası olduğu bilinen büyü bozma duasının okunmasıdır. Eğer bir kişi çok konuşmak istemesine rağmen yine de konuşamadığını fark ediyorsa bu durumda kişinin dil bağlama büyüsü altında olduğu söylenebilir. Büyü bozdurmak isteyen kişilerin Felak ya da Nas surelerini okuması gerekir.

Dua okunduğu sırada ortamın sessiz ve sakin olması gerekir. Dua okunduğu sırada bir başka kimsenin kesinlikle duaya engel olmaması gerekir. Dua okunacak ortamın sakinliği sağlandıktan sonra, dua gönülden gelerek okunulmalıdır. Büyü bozmanın işe yaraması adına, mutlaka okunan duaya inanmak gerekir. Duayı okumadan önce eğer kişi Arapça bilmiyorsa, duanın Türkçe anlamına bakmak gerekir. Duanın Türkçe anlamı iyice sindirilmeli, ardından Arapçasına geçmek gerekir. Büyü bozma duasının illa kişinin kendisi tarafından okunması şart değildir. Kişi, bir başkasına vekalet vererek de bu duanın okunmasını sağlayabilir. Eğer duayı okuyan kişi büyünün gerçekleştiğine inanırsa büyünün bozulması mümkün olmaz. Dua okuyan kişinin düşünceleri çok önemlidir. Düşünce gücü ile kişinin büyüyü bozması mümkün olabileceği gibi, düşünce gücü ile büyünün kendisi de gerçekleşebilir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz