Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü Bozma >
 • Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, Büyü Bozulduğunda ne olur?

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, Büyü Bozulduğunda ne olur?

Büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır, büyü bozulduğunda ne olur, büyü nasıl bozulur? Büyü bozma ile ilgili detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, Büyü Bozulduğunda ne olur?

Büyünün bozulup bozulmadığının anlaşılması, büyü tesiri altında olanlar kadar bu kişilerin yanında yaşamına devam eden sevdikleri tarafından da merak konusu edilmektedir. Yüzyıllar boyunca insanların manevi dünyasını etkileyen tehlikeli büyüler, günümüzde de giderek artan bir şekilde etkisini göstermeye ve milyonlarca kötü niyetli kişi tarafından icra edilmeye devam etmektedir. Eğer size büyü yapıldığından endişe duyuyor ve büyünün bozulması için birtakım manevi uygulamaları icra ediyorsanız büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır sorusu ile üzerinizdeki büyü tesirinin tamamen kalkıp kalkmadığını merak etmeniz gayet normaldir. Kadim büyü kitaplarında belirtilen usullere göre büyünün bozulmasında ortaya çıkan birtakım belirtiler vardır. Bu sebeple büyü bozulduğunda ne olur sorusunun yanıtlarını da yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler ve yaşananlar nelerdir? Ayrıntılar yazımızda bulunmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

İlk olarak bu konuyla ilgili olarak internet üzerinde de en çok araştırma yapılan konulardan biri olan büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtlarını vermek gerekmektedir. Günümüzde kadim büyü kitaplarının en gizli öğretilerine bir şekilde ulaşmayı başaran sıradan insanlar bile büyü yapabilmekte ve pek çok kişinin bu büyülerden olumsuz etkilenmesine  neden olabilmektedir. Büyünün yapılışına dair bilgiler gizli öğretilerde veya bazı özel topluluklar içinde nesilden nesle aktarılsa da günümüzde internet üzerinden de tehlikeli büyülerin yapılışı hakkında önem teşkil eden bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Hal böyle olunca büyü uygulamalarına başvuran kişilerin sayısı artmakta ve dolayısıyla da bu büyülerin bozulması için gerekli işlemlerin de öğrenilmesi gündeme gelmektedir.

Büyünün bozulması için gerekli olan bazı unsurlar bulunmaktadır. Her nasıl büyü tesiri oluştururken yani büyü icra edilirken bazı ritüellere ve uygulamalara başvurulması şartsa, büyünün bozulmasında da yine özel işlemlerin icra edilmesi en temel koşuldur. Bir büyü asla kendi kendine ortadan kalkmaz. Büyünün bozulmasında etkili olan unsurlardan bazıları ve en çok tercih edilenleri şunlardır:

 • Büyü bozan dua ve ibadetlerin aksatılmadan yapılması
 • Büyü bozan vefk, tılsım ve muskaların yapılması
 • Büyü bozan ak büyülerin (korunma ve savunma amaçlı büyü) yapılması
 • Büyü bozan okunmuş sıvı ve yiyeceklerin tüketilmesi
 • Büyünün manevi tesirini hafifleten uygulamalar olan sadaka verme, küçükleri ve büyükleri gözetme, tüm canlıları sevme gibi davranışların alışkanlık haline getirilmesi

Bu maddelerde yer alan işlemlerin ilk üçü manevi ilimler konusunda uzmanlaşmış medyum hocaların hazırladıkları çalışmalar sonucu elde edilen ekipmanlar ve yöntemlerle icra edilen işlemlerdir. Dolayısıyla büyü bozulduğu nasıl anlaşılır konusunda açıklayıcı olmak adına büyü bozma işlemlerinde manevi çalışmalar konusunda deneyimli medyum hocaların desteklerine başvurmak çok önemli bir yere sahiptir.

Büyü Bozulmasında Medyumların Faydaları Nelerdir?

Medyum sıfatıyla günümüzde pek çok insana bir şekilde maddi manevi hizmet veren şahıslar, esasında manevi yönden çok kuvvetli bir güce sahip, üçüncü gözü açık kişilerdir. Medyumlar sıradan insanların aksine maddi alem olarak adlandırılan bu dünyanın dışında bir de manevi alemler olarak kutsal kitaplarda da sıklıkla bahsedilen dünyalar ile bağlantısı çok kuvvetli olan kişilerdir. Medyumların pek çoğu bu yeteneklerine doğuştan sahip olmalarının yanı sıra çok küçük bir kısmı da kendilerinden önceki saygıdeğer medyumların ve din alimlerinin eğitimleri sonucunda özel olarak bu göreve getirilmiş kişilerdir. Halk arasında bu uygulamaya “el verme” ya da “el alma” denmektedir. Bu kişiler dünya dışı varlıklar olan iyi ya da kötü niyetli cinler, iblisler ve diğer varlıklarla doğrudan iletişim ve bağlantı kurabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede büyünün bozulması ya da yapılması konusunda etkili sonuçların ortaya çıkmasına vesile olabilmektedir.

Büyü bozulması nasıl anlaşılır sorusunun yanıtlarını arayan kişilerin ilim ve irfan sahibi olduğu kesinleşmiş medyum hocalardan manevi destek alarak icra ettikleri uygulamalarda gördükleri faydalar şunlardan oluşmaktadır:

 • Ruhsal alemlerdeki yardımsever cinlerle iletişime geçme,
 • Bu alemlerdeki kişileri göreve çağırma,
 • Büyünün olumsuz tesirlerini ortadan kaldırmak için gerekli olan tüm dua ve tılsımların yazımı,
 • Bir kişi üzerinde büyü olup olmadığının anlaşılması,
 • Bir kişi üzerindeki büyünün bozulup bozulmadığının anlaşılması

Bağlanma büyüsü nasıl yapılır? Gerçek bağlılık büyüsü hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Büyü Bozan Dualar Nelerdir?

Eğer bir kişi üzerinde büyünün olduğundan şüpheleniyorsa, büyünün tesirlerine ve kendisinde gördüğü etkilere dikkat etmelidir. Bu işlemlerin yanı sıra kesin olarak fikir sahibi olabilmek için deneyimli ve manevi ilimler konusunda engin bilgilere sahip medyum hocalardan destek alması da şarttır. Bu sayede büyünün gerçekten tespit edilmesinden sonra büyü bozma duaları ve diğer manevi uygulamaları ile büyü bozum işlemlerine geçilebilmektedir.

Manevi ilimlerde büyünün bozulmasında en etkili olan pek çok duanın olduğu bilinmektedir. Büyü ve sihir bozulmasında etkili dua uygulamalarından bazıları şunlardır:

Büyük bir sahana, temiz bir mürekkep ile Yasin-i Şerif yazılır.

 • Mübin’den sonra Fatiha
 • Mübin’den sonra Ayet-el Kürsî
 • Mübin’den sonra Hüvellahüllezi la ilahi illahu, alimül gaybi veş-şehadeti
 • Mübin’den sonra ihlas sûresi
 • Mübin’den sonra Kafurun sûresi
 • Mübin’den sonra Felak sûresi
 • Mübin’den sonra Nas sûresi

Yazıya eklenir ve bu yazı bol suyla güzelce silinir. Suyun içme suyu olmasına özen gösterilir. büyü tesirindeki kişi bu sudan üç yudum içer ve kalanını da banyo yaptığı suya katar. Büyünün yıkıcı etkisinden bu şekilde kurtulanların sayısı hiç de azımsanmayacak kadardır.

Büyü ve Sihir Bozan Dua

Büyünün gerçek anlamda bozulmasında en etkili dua uygulamalarından biri de büyü tesirini kuran cinlerin ve iblislerin, kişinin üzerindeki manevi etkisinin yıkımı ile ilgilidir. Dolayısıyla bu büyü tesirinin ortadan kaldırılması için manevi yönden kişiye güç veren duaların okunması din alimleri tarafından sık sık tavsiye edilmektedir. İşte büyünün etkisini ortadan kaldıran dua ve anlamı:

 • “Bismillahirrahmanirrahim, Allahümme aminün min külli şey’in haifün, fe biemnike min küllü şey’in ve havfi külli şey’in minke amini mimma ve ahzeru inneke ala külli şey’in kadir. Ya settaru stürni. Ya settaru stürni. Bi setrikelllize seterte bili ala zalike fela aynün terake vela yedün, tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina Muhammedin, ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya errahmanirahim.”
 • Anlamı: “Rahman olan Allahın adı ile başlarım ki Ya Rab sen ki her şeyden her zaman emin ve sağlamsın. Senden her şey korkar. her şeyden salim olman vesilesi ile ve her şeyin senden korkması en güçlü olman vesilesi ile sen beni her şeyden emin ve salim kıl. Korktuğum ve çekindiğim her yerde beni emin ve salim kıl Allah’ım. Sen her şey üzerine Kadirsin.”

Büyü Bozulduktan Sonra Ne Olur?

Büyü başarılı bir şekilde bozuldukta sonra kişinin üzerinden büyük bir yük kalkar. Genel olarak birbirinden farklı amaçlar için uygulanmış olsa da günümüzde en sık icra edilen büyülerin bozulmasından sonra kişide meydana gelen değişimler şunlardır:

 • Eşleri, anne babaları ve çocukları başta olmak üzere sevdikleriyle arası açılanlar yeniden barışır
 • İşleri rast gitmeyenler hayırlı işlerle yeniden tanışır
 • Bereketi kaçanlar, kazançları borçlarına yetmeyenler ekonomik olarak düzlüğe ulaşır
 • Fiziksel ağrı veya ruhsal olarak huzursuzluk yaşayanlar mutluluğa erişir
 • Manevi yönden ferahlama ve rahatlık yaşam sevinci gelir.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Tuğba ÇETİN 8 Mayıs 2020 02:04

  Merhaba son 3 haftadır kaşıntı ve kızarıklık kabarıklık oluyor vücudumda bunun manevi bir yanı var mı sadece vücutsal rahatsızlık olduğunu düşünmüyorum üzerime yapılan herhangi bir işlem veya bir sıkıntı

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz