Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Sevdiğini kendine aşık etme büyüsü ve duası, sevdiğin adamı kendine aşık etmek için okunacak dua ve bağlama büyüsü çeşitleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

 Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Kadim büyü kitaplarında yer alan uygulamalar ve medyum hocaların hazırladığı vefkler arasında en çok tercih edilen uygulamaların başında kendine aşık etme büyüsü gelmektedir. Özellikle sevdiği kadar sevilmeyen ve aşık oldukları kişinin de kendisine aşık olmasını isteyenler tarafından icra edilen bu tür manevi yöntemler gerçekten etkili sonuçlara ulaşılmasına vesile olabilmektedir. Sevdiği birini kendine aşık etmek için zikir ile yapılan Esmalar ve duası uygulamalarının merak edilen tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Sevdiğini kendine aşık etme büyüsü olarak da adlandırılan bu büyü, kadim büyü kitapları arasında en geniş yer kaplayan ve yüzyıllar boyunca pek çok kişi tarafından icra edilen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Sevdiği insanı kendisine aşık etmek isteyen kadın ve erkeklerin uygulayabileceği bu büyü, kısa sürede etkili sonuçlar vermesi sebebiyle halk arasında her zaman popüler olmuş manevi işlemlerden oluşmaktadır.

Kendine aşık etme büyüsü esasında büyü çeşitleri arasında oldukça fazla tercih edilen ve her yaştan kadın ile erkeğin en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Gerçek anlamda aşk büyülerine ilişkin detaylı bilgiler aslında günümüzde manevi ilimlerde yaptıkları çalışmalara hayatını adamış kişilerin ellerinde bulunan kaynaklarda ve kadim büyü kitaplarında bulunmaktadır. Kendi kimliklerini gizleyen büyü üstatlarının yanı sıra ilim ve irfan sahibi medyum hocalar da insanların aşklarına kavuşmaları ya da mutlu mesut bir yuva kurmaları amacıyla aşk vefkleri yapmaktadır.

Kendine Aşık Etme Büyüsünü Kimler Yapar?

Günümüzde kendine aşık etme büyüsü pek çok kişi tarafından icra edilebilmektedir. Özellikle halk arasında kara sevda adı verilen yani platonik olarak aşk yaşayan kişiler, aşklarına karşılık bulmak, sevdikleri kişi tarafından sevilmek amacıyla kendine aşık etme büyüsünü icra etmektedir. Bunun yanı sıra aralarında gönül ilişkisi bulunan sevgililer de aşklarını bir ömür boyu sürdürmek için kendine aşık etme büyüsünü uygulayabilmektedir. Böylelikle sevgililer kısa zamanda dünya evine girdikten sonra hayatlarının sonuna kadar birbirlerine ilk günkü gibi aşık kalarak dillere destan bir birliktelik kurabilmektedirler. Tüm bunların yanı sıra en etkili kendine aşık etme büyüsü bekarlar dışında evli kişiler tarafından da yapılabilmektedir. Kendine aşık etme büyüsünü evli karı kocalar, aralarındaki sorunları çözmek ve evliliklerini yeniden eski günlerindeki gibi aşk dolu bir hale getirmek için bu tür manevi uygulamalara başvurabilmektedirler. Birini kendine sevdirme aşık etme duası başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

 • Kilitle yapılan aşık etme büyüsü
 • Mumla yapılan aşık etme büyüsü
 • Sabun ile aşık etme büyüsü
 • Saç teli ile aşık etme büyüsü
 • Nohutla yapılan aşık etme büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Mercimek büyüsü
 • Tuz ile aşık etme büyüsü
 • Tabakla aşık etme büyüsü
 • Soğan büyüsü

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duaları

Büyü yapmak dinimizce yasaklanmış ve günah olduğu belirtilmiştir. Bu sebeple kendine aşık etme büyülerinde daha çok ilim ve irfan sahibi medyum hocaların tavsiye ettiği aşk vefkleri ve bağlama duaları kullanılması önerilmektedir. Hem dinen caiz olmaları hem de tehlikeli sonuçlara olanak tanımamaları sebebiyle sevdiğini kendine aşık etme duaları son yıllarda hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşk etmek istediğiniz durumlarda özellikle aşk duası tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Sevdiğini kendine aşık etme duaları arasında şu uygulamalar öne çıkmaktadır:

 • “Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh.
  Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn.”

Aşık Etme Duası Ne Zaman Yapılmalı?

Dinimize göre dua etmek için her zaman uygun vakit olarak görülse de duanın kabul olmasında daha makbul olan bazı özel zamanlar bulunmaktadır. En etkili aşık etme duası ve manevi uygulamaların yapılışında da bu tür zamanlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Böylelikle duanın kabul olması çok daha kolay bir şekilde sonuçlanacaktır. Belirtilen bu zamanlarda aşık etme duası usulüne uygun bir şekilde uygulandığı takdirde faydalı sonuçlar elde edilebilir. Bu zamanlar şunlardır:

 • Gece uykudan uyanıp sabah ezanına yakın vakitte aşk duası etmek
 • Cuma gecesi ve cuma günü öğlen mübarek saatlerde aşk duası etmek
 • Arefe günleri aşk duası etmek
 • Yatsı namazından sonra aşk duası etmek
 • Kutsal gün ve gecelerde aşk duası etmek

Bunların yanı sıra aşk duasının yapılışında da bazı usullere uygun hareket etmek duanın çok daha çabuk bir şekilde kabul olmasını sağlamaktadır. Bunlara değinmek gerekirse, dua etmek isteyen kişi gönlünden gelecek şekilde okuyacağı en kuvvetli aşk duası uygulamasında ellerini açarak ve yüzünü kıbleye dönerek dua etmelidir. Eşini kendine aşık etmek ve  bağlamak için dua başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Aşık Etme Duasının 3 Esması

Bilindiği üzere sevdiğin adamı kendine aşık etme duası uygulamalarında Esmaül Hüsnaların da faziletinden yararlanılmaktadır. Aşık etme duasının 3 esması ve anlamları ise şu şekildedir:

 • Ya Rahman: “Merhamet eden” anlamına gelir. Aşk acısı çeken kişiye Allah’ın rahmetini sunması ve ona acıyarak derdine deva göndermesidir.
 • Ya Kâfi: İki anlamı vardır. Birincisi “yeten, yeterli” anlamıdır. İkincisi ise “yetişen” demektir. Bu iki anlam da gönül derdine derman arayanlar için çok önemli mesajlar içermektedir.
 • Ya Vedûd: Aşık etme duasındaki en önemli esmadır. Hem “seven” hem de “sevilen” anlamlarına gelen bir esmadır. Anlamından da anlaşılacağı üzere aşıkların en fazla dile getirdikleri esmadır.

Aşık etme duasında her esma ( rahman, kâfi, vedûd ) sırayla 7’şer defa okunur. Yani sıralama şöyledir: Ya rahman: 7 defa okunur Ya kâfi: 7 defa okunur Ya vedûd: 7 defa okunur 21 esma okunduktan sonra aslında aşık etme duası tamamlanmış demektir.

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz