Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

İstanbul En İyi Medyumlar

İstanbul ilinde en iyi medyumlar hangileri, telefon numarası ve adresi nedir? İstanbul’da güvenilir medyum var mı? Medyum bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 İstanbul En İyi Medyumlar

İstanbul’da  fazla sayıda medyum hocaları vardır. Fakat, büyü yaptırmak isteyenler, medyum konusunda çok seçici olmalıdır. Bunun için de medyumların tercih edilmesinde dikkat etmeleri gereken noktaları detaylı bir şekilde öğrenmeleri gerekir. Bu sayede bu işi yapan her insana güvenilmemesi gerektiğini de görmüş olursunuz.

İstanbul’da İyi Büyü Yapan Medyumlar

İyi bir medyum olmak ve büyü yapmak tamamen doğuştan insanlara bahşedilen bir yetenektir. Büyü yapmak tamamen insanların doğdukları andan itibaren kendilerine verilen özel güçler doğrultusunda meydana gelir. Bu yüzden sonradan kendilerini medyum olarak nitelendiren sahtekârlara inanmamanız gerekir.

İstanbul’da ikamet edenlerin büyü yaptırmak istemeleri durumunda işinde yetenekli ve büyü ilmi hakkında detaylı bilgilere sahip olan medyumları seçmeleri gerekir. Bu medyumlarla yapılan büyüler her zaman kalıcı ve etkili bir şekilde sonuçlar meydana getirir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyenler, büyü konusunda adını duyurmayı başaran medyum hocalarını araştırarak onlara ulaşmalıdır.

İstanbul’da İşini Profesyonel Yapan Medyumlar Kimlerdir?

İstanbul’da insanların büyü yaptırma konusunda çok tereddütlü oldukları açık bir şekilde gözle görülmektedir. Bu konuda büyü yaptırmak isteyenler, her zaman temkinli bir şekilde davranmaya çalışır. İstanbul’da alanında profesyonel olan medyumların bulunması da oldukça zordur. Çünkü, çoğu muskacı veya büyücüler bu işi para için yaparak insanlara yalan bilgiler verebilmektedir. Bunun için medyum seçilmesinde çok hassasiyet gösterilmesi gerekir.

Büyü konusunda işinde hem profesyonel hem güvenilir olarak görev yapan medyumlardan birisi Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca, değişik teknik ve yöntemleri ile yaptıkları büyülerde her zaman başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyenler, Bestami Hoca’ya müracaat edebilir.

İstanbul’da Alanında Güvenilir Medyumlara Büyü Yaptırmak

Büyü yapma konusunda illegal yollarla faaliyet göstermeyen medyumlar her zaman gerçek anlamda medyum unvanını almayı başaran kişilerdir. Bir medyumun seçilmesinde dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de yaptıkları işte izni ve yetkilerinin olması gerektiğidir. Yani kısacası büyü yaptırmak isteyenler, medyumlara giderken muhakkak ruhsatlarının olup olmadıklarına bakmalıdır. Resmi olarak ruhsatlarının olması durumunda bu medyumlara gönül rahatlığı ile güvenerek büyülerinizi yaptırabilirsiniz. Alanında güvenilir medyum olarak büyük işlere imza atmış olan medyum Bestami Hoca’yı aklınızda soru işareti kalmadan tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Ankara’da ünlü büyücü medyumlara yazımızdan bakabilirsiniz.

İstanbul’da Medyumlar Ve Büyüleri

Medyumlar işinde uzman oldukları zaman her türlü büyüyü yapabilme yeteneğine sahip olur. Bunun için büyü yaptırmadan önce ilk olarak büyüyü yapacak medyum hocasını seçerken daha önceden hocanın yapmış olduğu büyü çalışmalarına bakmakta yarar vardır. İşinde başarılı sonuçlar elde etmiş medyum hocaları seçilerek istenilen büyü yaptırılabilir.

Medyumların arasında bütün büyüleri yapabilen kişilerden birisi de Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca özellikle bağlama ve aşık etme büyülerini değişik malzemeler kullanarak yapıp sevenleri birbirine kavuşturmuştur. Bunun dışında para ve zengin olma büyülerini de başarılı bir şekilde yaparak ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan kişilerin evlerine bolluk ve bereketliliğin gelmesini sağlar. Aynı zamanda Bestami Hoca, kara büyüleri de talepler üzerine başarılı bir şekilde yapmaktadır. Bunun için hangi konuda büyü yaptırmak istiyorsanız, Bestami Hoca’ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Birinin Medyum Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Birinin medyum olduğunu anlamak için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. İşinde ehli olan medyumların varlığını doğa üstü varlıklarla iletişim kurup kurmamasına bakarak anlamak gerekir. Yani bir medyum üstün yetenekleri ve ruhen kuvvetli olan iletişimi sayesinde başarılı bir şekilde cinlerle iletişim kurabilme şansına sahiptir. Bu yüzden sizler de medyumların bu özelliklere sahip olup olmadığına bakarak gerçek medyum olduklarını anlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra özellikle Havas ve Ledün ilmi konusunda bilgisi olan medyumların da güvenilir bir medyum oldukları kolay bir şekilde anlaşılır. Medyum olma durumu aynı zamanda doğuştan gelen bir yetenektir. Bu yüzden herkes medyumluk yapamaz. Bunun için büyü yaptırırken bu unsurlara dikkat etmeniz gerekir.

İstanbul’da Başarılı Medyumlar

Büyü yapma konusunda başarılı olan medyumlar parmakla sayılacak kadar azdır. Çünkü herkes büyü yapamaz ve cinlerle kolay kolay iletişime geçemez. Bunun için işinde başarılı olan medyumların seçilmesi her zaman avantaj sağlayacaktır. Başarılı medyumların seçilmesinde ilk olarak daha önceden yaptıkları büyü çalışmalarına ve meydana gelen olumlu sonuçlara bakmak gerekir. Bunun dışında ruhen iletişime geçme konusunda da çok yetenekli olması aranan şartların arasındadır.

Aynı zamanda yaptıkları büyüleri kontrollü bir şekilde takip edip büyüyü yapan ve büyünün yapıldığı kişi ile aynı anda ilgilenmiş olması da başarılı olduklarını gösterir. Bunun dışında başarılı medyumlar her zaman doğuştan üstün yeteneklere sahiptir. Yani bu kişiler, hiçbir zaman sonradan büyü yapabilme kabiliyetini elde etmez. Doğduklarında bu özellikler zaten kendilerine verilmiştir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyenler, başarıları ile ön planda olan medyumları seçmelidir.

İstanbul’da Eski Kocayı Döndürme Büyüsünün Yapılması

Eski kocanızı kendinize geri döndürmeniz mümkündür. Fakat bunun için ilk olarak doğru zamanı ve medyumu seçmeniz tavsiye edilir. Bu büyünün yapılmasında Havas ilminden yararlanılır. Bunun için büyüyü yapacak medyum hocasının Havas ilmi ile içli dışlı olması gerekir. Eski kocayı geri döndürme büyüsünde daha önceden başarılı sonuçlar elde etmiş olan Bestami Hoca’ya gönül rahatlığı ile bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda Bestami Hoca, Havas ilmi hakkında oldukça fazla bilgiye sahiptir. Bestami Hoca, kocayı geri döndürme büyüsü yaparken büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgileri doğrultusunda vefk hazırlar. Bu vefk sayesinde eski kocanızı kendinize kısa sürede döndürebilirsiniz.

İstanbul’da Medyumların Özellikleri

Gerçek medyumların her zaman kendilerinde barındırdıkları özellikler vardır. Bu özelliklere dikkat edilerek en iyi büyü yapan medyum hocasını bulup istediğiniz büyüyü kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Aşağıda başarılı olan medyumların barındırması gereken özellikler detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Medyumların doğa üstü güçlere sahip olması ve ruhen iletişime geçmede yetenekli olması gerekir.
  • Bunun dışında medyumların her zaman insanların hayatlarında olumlu etkiler yaratabilme gücüne sahip olması gerekir.
  • Aynı zamanda işinde profesyonel olan medyumların her zaman hislerinin çok kuvvetli olması gerekir.

Yukarıda verilen özellikler doğrultusunda iyi medyumların seçilmesi daha kolay bir hale dönüşür.

İstanbul’da Medyumların Bakım Yapması

Özellikle hislerinde her zaman kuvvetli olan medyumlar, insanlara büyü yapmadan önce ücretsiz bir şekilde bakımlar yaparak kişilerin geçmişleri ve gelecekleri hakkında detaylar öğrenir. Medyumlar bakımları yaparken karşı tarafın ruhunun komple temizlenmiş olmasına dikkat eder. Yani büyünün yapılacağı kişinin önceden ruhunun arındırılmasını bakımlarla beraber sağlar. Bakımların yapılmasından sonra kişiye özel olarak istedikleri büyüleri başarılı bir şekilde yaparak olumlu sonuçlar elde edilir. Bunun için medyumlara büyü yaptırmadan önce muhakkak bakımlarınızı yaptırmanız tavsiye edilir. Bakım konusunda başarılı bir şekilde hareket eden Bestami Hoca’ya müracaat ederek ruhunuzun arınmasını sağlayabilirsiniz.

Büyü Bozdurmak İçin İstanbul’da Hangi Medyumlar Seçilmelidir?

Büyü bozdurmak için çok hassas seçimler yapmak gerekir. Çünkü, büyülerin etkisinin fazla kuvvetli olmasından dolayı kısa sürede büyünün bozulması da oldukça yetenek ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Bunun için kendilerine yapılan büyüyü bozdurmak isteyenler işinde uzman olan medyum hocalarına giderek ilk olarak hangi büyünün kendilerine yapıldığını ortaya çıkarmaları gerekir. Bu işlemlerin yapılmasında medyum Bestami Hoca’nın tercih edilmesini tavsiye ederiz.

Medyum Bestami Hoca, büyülerin bozulmasında çeşitli dualarla ve ayetlerle birlikte vefk hazırlar ve kısa sürede vefklerin saklanması durumunda büyü etkisini kaybetmeye başlar. Aynı zamanda medyum Bestami Hoca, büyünün bozulmasından önce yaptığı bakımları tamamen ücretsiz bir şekilde uygular. Bunun için büyü bozma konusunda tereddüt yaşayanlar gözleri kapalı bir şekilde Bestami Hoca’yı seçebilir.

Bestami Hoca’nın büyü bozulmasında kullandığı dualar vardır. Bu duaları okuyarak ve yazarak büyülerin kısa sürede bozulmasını sağlar. Aşağıda büyülerin bozulmasında Bestami Hoca’nın okuduğu dualar detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu dualar şu şekildedir:

  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda verilen dua Bestami Hoca’nın büyülerin bozulmasında sürekli olarak kullandığı önemli dualardır.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz