Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

İstanbulda Ünlü Büyücü Medyumlar 

İstanbul’da ünlü büyücü medyumlar hangileridir, adresi ve telefonları nedir? İstanbul’da güvenilir medyumlar var mı? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 İstanbulda Ünlü Büyücü Medyumlar 

İstanbul’da büyü yaptırmak isteyenler, öncelikli olarak iyi bir araştırma yaparak hangi medyuma gideceklerini belirlemelidir. Daha sonra bu medyum hakkında yapılan yorumlara bakılmalıdır. Medyumların seçilmesinde dikkat edilmesi gereken konular vardır. Özellikle işinde uzman ve güvenilir medyum hocalarının  olduğunu anlamak için ruhsatının ve vergi levhasının olup olmadığına  bakmak gerekir. Bunun dışında Havas ve Ledün ilmi konusunda da bilgisi ve donanımı olan hocaların her zaman tercih edilmesi tavsiye edilir.

İstanbul’da İyi Medyumlar Nasıl Bulunur?

İstanbul ilinde yaşayanlar iyi medyum seçerken medyumların daha önce o büyü konusunda tecrübe sahibi olmalarına dikkat etmelidir.  Özellikle günümüzde çok fazla sayıda medyum ve büyücü bulunur. Fakat bunların bir kısmı güvenilir, bir kısmı ise güvenilir değildir.  Büyü yaptırmak hafife alınmayacak kadar ciddi bir iştir. İnsanlar yaptırdıkları büyüler sonucunda hayatlarında dönülmez hatalara sebebiyet verebilir. Büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken özellikler bulunur. Bunlardan bir tanesi büyüde kullanılan tılsımlı sözlerdir. Bu sözlerin güzel bir şekilde söylenmesi gerekir. Bununla birlikte büyülerde dua da edilebilir. Hangi alanda büyü yapılacaksa, o konuda çeşitli dualar edilebilir. Bu duaların edilmesi sırasında da dua edilirken dikkat edilen durumlara uyulması gereklidir. Yanlış kelimelerin telaffuz edilmesi sonucunda dualar amaçları dışında edilmiş olur. Bununla birlikte medyum seçimlerinde bu işi ticaret amaçlı yapanlara dikkat edilmelidir. Özellikle büyü yapmak için aşırı miktarda para talep edenlere aldırış edilmemelidir. Bu kişilerin amacı sadece insanlardan para almaktır.

Ayrıca İstanbul medyum hocalar ve yorumlarına bakabilirsiniz.

İstanbul’da Gideni Döndürme Büyüsünün Yapılması

Terk eden sevgiliyi döndürmek isteyenler, İstanbul’da döndürme büyüsü yapan medyuma başvurmalıdır. Bu konuda kendini geliştirmiş ve tecrübeler edinmiş Bestami hoca ile iletişime geçilmelidir. Gideni geri döndürme büyülerinde aşk ve bağlama büyüsüne benzer büyüler kullanılır. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra insanlarda bu durumu gözlemek oldukça kolaydır. Dileyen herkes bu büyüyü yaptırabilir. Büyünün yapılmasının ardından kime yapıldıysa, ona karşı bir bağlılık durumu oluşur.  Giden sevgililer bir anda özlemeye başlar. Gözü sevgilisinden başkasını görmez. Bununla birlikte gideni geri döndürme büyüsü sadece sevgililere yapılmaz. Evli olup eşi terk etmiş kişiler de bu büyüyü kolay bir şekilde yaptırabilir. Gideni geri getirme büyüsü yaptıran evli çiftlerden giden geri döner. Artık ailesine ve eşine daha çok vakit ayırır. Gideni geri döndürme büyüsü sayesinde boşanmaların da önüne geçilebilir.  Daha önce boşanma kararı almış çiftler büyü sonrasında birbirlerini sevdiklerini anlar ve boşanmaktan vazgeçer.  Bu büyüyü yaptırmak için sevgili ya da evli olmak gerekir. Bunun dışında büyü için herhangi bir koşul bulunmaz.

Medyumların Görevleri Nelerdir?

Medyumların yaptıkları işler genelde sadece büyü yapmak ile sınırlandırılmıştır. Fakat medyumlar büyü yapmanın yanında başka işlerle de ilgilenir. Buna örnek verilecek olunursa, pozitif ve iyi enerji peşinde olanlar medyumlara müracaat edebilir. Medyumlar büyü yapmak dışında yaptıkları mutluluk iksirleri ile insanların neşe ve huzur içerisinde olmalarını sağlar. Bununla birlikte medyumlar hem erkekler hem de kadınlar üzerinde büyü yapabilir. Ayrıca büyü yapma konusunda yaş kısıtlaması da yoktur. Dileyen herkes medyumlara gelerek istedikleri büyü türünü kolay bir şekilde yaptırabilme imkânına sahiptir. Bestami hoca kendinin görevlerinin farkında olup insanlara karşı sorumluluk duygusu hisseder. Bu sebepten dolayı ona verilen görevleri layığı ile yapmaya çalışır.

İstanbul’da Büyü Bozan Medyumlar

İstanbul’da büyü yapmak kadar büyü bozma da talep edilen isteklerdendir. Yapılan büyünün etkisinden kurtulmak isteyenler ya da kendilerine kötü enerjili insanların büyü yaptığına inananlar medyumlara giderek büyünün bozulmasını sağlayabilir. Büyü bozma işlemlerinde büyü yapmada olduğu gibi çeşitli sözler söylenir. Bu sözler büyülerin etkisinin ortadan kalmasını sağlar. Bununla birlikte sözler dikkatli bir şekilde söylenmelidir. Büyü bozmanın her aşamasında son derece dikkatli olan Bestami hoca ile birlikte yapılan her büyünün etkisini yok etmek mümkündür. Büyü bozmak isteyenler bunu evde tek başlarına denememelidir. Ayrıca büyü yaptıranlar etkilerinin olumsuz olarak yaşamalarının ardından hemen bu büyüyü bozdurmalıdır.  Bununla birlikte İstanbul’da büyülerin kötü etkisinden korunmak isteyenler evden çıkmadan önce Felak ve Nas surelerini okumalıdır. Sadece evden çıkarken değil, gece uyumadan önce edilen dualar da insanları başkalarının kötü enerjilerinden korumuş olur.  Hem dua ederek hem de büyü yapılmışsa etkisinden kurtularak kötü insanların enerjileriyle kolay bir şekilde mücadele edilmesi mümkündür. Bu konuda herhangi bir şekilde tereddüt edilmeden Bestami hoca ile iletişime geçilmelidir.

İstanbul’da Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler bu büyü türünü aşk, mutluluk, bereket, vb. gibi birçok alanda yaptırabilir. Papaz büyüsü etkisi kuvvetli olan ve diğer büyülere kıyasla daha kuvvetli olan bir büyü türüdür. Büyü yapıldıktan sonra etkisinin hızlı bir şekilde kendini göstermesi için büyünün bu konuda uzman bir medyuma yaptırılması gereklidir. Burada işinde son derece başarılı olan Bestami hoca devreye girer. Papaz büyüsü yapılırken öncelikle malzemeler hoca tarafından istenir. Daha sonra bu malzemelerin temin edilmesinin ardından büyünün yapım aşaması başlar. Büyü ne için yapılacaksa, büyüde o sözler söylenir. Örneğin; aşk büyüsü ise, sevgililer ve eşler arasında kuvvetli bir aşkın oluşması için büyü yapılır. Bunun yanı sıra bereket olması için büyüsü yapılacaksa, bereketi getiren sözler söylenir. Papaz büyüsü sonucunda insanların hayatları daha mutlu ve huzur dolu olmuş olur. Böyle bir hayata kavuşmak isteyen herkes tereddüt etmeden Bestami hocanın yanına gelebilir. Bu şekilde hayatlarını düzene sokacak mucizevi bir yaşam tarzı elde edilir.

İstanbul’da Bağlama Büyüsünü Yapan Medyumlar

Son yıllarda medyumlara gelen insanların sıklıkla talep ettiği bağlama büyüsü bir yandan güzel bir yandan da tehlikeli bir büyüdür. Büyünün güzel olmasının tarafı, insanlar bağlama büyüsü sayesinde hayatlarındaki kişiyi kendilerine daha sadık bir hale dönüştürebilir. Bağlama büyüsü yapılan kadınların ve erkeklerin gözü sevgililerinden başkasını görmez. Hayatlarındaki amaç sadece onları mutlu etmek olur. Bununla birlikte evli olan insanlara bu büyü yaptırıldıktan sonra ailesine ve çocuklara daha bağlı insanlar ortaya çıkar. Bağlama büyüsünün olumlu yanlarının yanı sıra tehlikeli tarafları da bulunur. Bu büyüde yapılan hata ile birlikte insanlar kendilerine yanlış kişiyi bağlayabilir ya da yanlış insana bağlanabilir. Ayrıca bağlama büyüsünde çok fazla etkili olan bağlama ve aşk duaları vardır. Bu duaların da yerinde ve zamanında edilmesi gerekir. Bağlama büyülerinde büyü kime yapılacaksa, onun resmine tılsımlı sözler söylenir. Bu aşama büyünün uzmanlık gerektiren aşamasıdır. Burada işinde oldukça profesyonel olan Bestami hoca yaptığı gizemli hareketler ile büyünün daha kolay ve hızlı bir şekilde etki etmesini sağlar.

İstanbul’da Aşk Büyüsünü Yapan Medyumlar

Aşk büyüsü yapan medyumlar büyü sırasında çeşitli malzemeler kullanır. Bu malzemeler kimi zaman yiyecek olurken kimi zaman da eşya olabilir. Aşk büyülerinde büyünün yanlış kişiye tutma durumu söz konusu olabilir. Bu yanlışlığın sebebi büyüde yapılan hatalardır. Aşk büyüleri Bestami hocanın uzman olduğu alanlardan biridir. Sadece yakındaki birine deği,l uzakta olan birine de etkili aşk büyüsü yapar. Uzakta olan birine aşk büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra büyü yapılan aşk ve sevgi duygusu hissetmeye başlar.  Daha önce böyle bir duygu yaşamamış olanlar bile büyü sayesinde birilerine aşık olabilir. Bestami hocanın yaptığı bu büyü sayesinde evlenmek isteyen kişiler bile evlenme kararı alabilir. Büyü yapıldıktan sonra geri dönüşlerini paylaşan insanlardan görülür ki aşk büyüsünün sonucunda insanlar hayatlarındaki gerçek aşka kavuşmuş olur. Aşk büyüsü sayesinde çiftler arasında sadece aşk oluşmaz. Daha önce çok fazla anlaşamayan insanlar büyünün etkisi ile birlikte saygılı bir şekilde anlaşmaya başlar. Evlerinde huzursuzluk olan çiftler de aşk büyüsü sayesinde dinginliğe ve sakinliğe kavuşmuş olur.

İstanbul’da Medyumların Seçilmesi

İstanbul’da medyum arayanlar için her semtte çok sayıda medyum bulunur. Büyü yaptıranların yaşadığı ilçeler arasında Kadıköy, Şişli, Nişantaşı, vb. gibi çok sayıda semt yer alır. Bestami hoca her semtten müşteri ağırlayan ve alanında kendini geliştirmiş uzman bir medyumdur. Yaptığı işi son derece dikkatli ve özenli bir şekilde yapan hoca fiyatlar konusunda da diğer medyumlardan farklı bir bakış açısı ile hareket eder. İstanbul’da yer alan medyumların birçoğunda büyü olayı sadece para kazanmak amacıyla yapılır. İnsanlardan çok yüksek miktarda para talep edilir. Fakat Bestami hocanın önceliği paradan ziyade işinde başarılı olup insanları mutlu etmektir. Bu sebepten dolayı hoca ile iletişime geçilerek her alanda büyü yaptırılabilir.

Ankara’da ünlü büyücü medyumlara yazımızdan bakabilirsiniz.

Medyumlardan Pozitif Enerji Elde Etme

Negatif enerjinin kötü etkilerinden korunmak için de medyumlara gidilir. Özellikle nazar gibi kötü etkiler bırakan durumlar ile karşılaşıldığında bir medyuma gidilerek bu etkiden kurtulmak mümkündür. Medyum, nazar değmesinin üzerine çeşitli uygulamalar sonucunda nazarın ortadan kalkmasını sağlar. Ayrıca medyumlar nazara karşı kurşun da dökebilir. Bu uygulama için cezvede kurşun ısıtılır. Daha sonra kime kurşun dökülecekse, onun üzerine bir çarşaf gergin olarak serilir. Bunun üzerine kurşun dökülür ve oluşan şekiller yorumlanmaya başlanır. Medyumlara yaptırılan bu işlemde son derece dikkatli olunması gerekir. Burada yapılan hatalar sonucunda fiziksel olarak sağlık sorunlarının ortaya çıkması muhtemel bir durumdur. Bunun dışında kendinde negatif enerji hisseden herkes Bestami hocanın pozitif enerjisi ile hayat dolu olabilir. Hoca yaptığı enerji çalışmaları ile birlikte olumsuz düşüncelerin ortadan kalmasını sağlar. Bu olumsuz düşüncelerin yerine pozitif düşünceler gelir.  Bu şekilde insanlar aldıkları enerji seansları sayesinde hayata daha pozitif bir şekilde bakarak kendilerinin ve çevresindekilerin daha mutlu olmasını sağlar.

İstanbul’da Terapi Yapan Medyumlar Kimlerdir?

Terapi ihtiyacı olan ve İstanbul’da yaşayanlar için mutluluk ve huzur terapi seansları bulunur. Bu seanslar sonucunda hayatında olumsuzluklar yaşamış ve kötü günler geçirmiş kişiler kendilerini daha güvende ve mutlu hissedebilir. Özellikle aldatma gibi travma etkisi yaratan durumlar sonucunda kadınlar desteğe ihtiyaç duyar. Bununla birlikte sadece kadınlar değil, erkekler de hayatlarında yaşadıkları kötü günler için yardım talep eder. Bu şekilde bir durumun içerisinde olanlar İstanbul’da Bestami hoca ile iletişime geçmelidir. Hocanın uyguladığı terapiler sonucunda kendini daha iyi hissetmek mümkündür. Bunun yanı sıra sakinleşmek için de çeşitli terapiler alınabilir. Özellikle günlük yaşamda sinirli bir yapısı olanlar hocadan terapi alarak sakinliğe kavuşabilir. Bununla birlikte hocanın verdiği terapi her yaşa uygundur. Yaşlılar ve gençler bu terapileri alabilmek için iletişim haline geçebilir.  İstanbul’un ve hayatın verdiği stresli ve hüzünlü yaşama karşı alanında uzman olan Bestami hoca insanların rahatlamasını ve yaşamlarında kaybettikleri yaşam enerjilerinin yenden kazanılmasını sağlar. Geçmişte yaşanılan her türlü kötü olaylara karşı terapi ile rahatlamak mümkündür.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz