Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Karabiber büyüsü nedir, nasıl yapılır? Karabiber büyüsünü kimler yapabilir? Karabiber büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Karabiber büyüsü, evli çiftlerin veya sevgililerin aralarındaki soğuklukları yok etmek için yaptırdıkları büyü türüdür. Bu büyü sayesinde ilişkiler daha da kuvvetli olur ve sevgi bağları daha çok gelişir. Karabiber büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocasına gidebilir.

Karabiber Büyüsü Ne Anlam İfade Eder?

Karabiber büyüsünün yapılmasından sonra aralarda sıkıntı ve sorun olan evlilikler ya da  ilişkiler daha da  düzene girer.  Bu büyü ile dağılan evlilikler toparlanır ve bir türlü güzel bir şekilde sürmeyen ilişkiler mutlu bir şekilde ilerlemeye devam eder.

Karabiber büyüsünün yapılmasından sonra aynı zamanda gelinlerin kayınvalideleri ile aralarındaki buzlar da erir. Bununla birlikte evli çiftlerin başka aile fertleri arasında yaşadıkları sorunlara çözüm bulunmuş olur. Bunun için dileyen herkes karabiber büyüsünü işinde uzman medyum hocasına yaptırarak aileleri ile olan iletişimlerini daha çok güçlendirebilir.

Harut ve Marut kimdir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Neden Yapılır?

Karabiber büyüsünü insanlar iyi niyet doğrultusunda yaptırdıkları takdirde hayatlarında her zaman olumlu şeyler olur. Özellikle ikili ilişkilerinde meydana gelen sorunlar tamamen  ortadan kalkar ve çiftlerin  evlilikleri her zaman  yolunda  gider.

Karabiber büyüsünü yaptıran evli çiftler, birbirlerine daha çok kenetlenir. Bununla birlikte  aralarındaki sevgi ve saygı bağları gitgide artarak  birbirlerine olan bağlılıkları artmış olur. Bunun sonucunda da sonsuza kadar büyüyü yaptıran çiftlerin evlilikleri mutlu ve huzurlu bir şekilde devam eder. Karabiber büyüsünü yaptırmak isteyen evli çiftler veya sevgililer işinde uzman olan medyum hocasına gönül rahatlığı ile gidebilir.

Karabiber Büyüsünün Tarifi

Karabiber büyüsünü yapmak için medyum hocasının yardımına ihtiyaç duyulmalıdır.  Büyünün yapılmasında kullanılacak malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Malzemelerin ve yapılış yöntemlerinin tam olması durumunda karabiber büyüsü etkisini çok  net bir şekilde kısa sürede göstermeye başlar. Aşağıda karabiber büyüsünün nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar yer alır:

 • İlk olarak 21 veya 41 adet karabiber tanesi alınmalıdır.
 • Karabiberin alınmasından sonra karabiberlerin üzerine medyum hocasından alınan tılsımlı sözcüklerin ve ayetlerin okunması gerekir.
 • Okuma işleminin yapılmasının ardından okunmuş karabiber taneleri bakır ve gümüş tavaya koyularak 3 gün 3 gece ateşte kavrulmalıdır.
 • Karabiberlerin kavrulmasından sonra 3. geceye gelindiği zaman karabiberler yakılır. Yakılma işleminde eşiniz veya sevgiliniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.
 • Karabiber büyüsünün yapım aşamaları eksiksiz bir şekilde tamamlanmasından sonra büyü etkisini 14-21 gün içerisinde tamamen göstermeye başlar. Bunun sonucunda size karşı soğuk davranan eşiniz veya sevgiliniz artık sizin bir dediğinizi iki etmez ve size her zaman sevgi dolu yaklaşır.

Karabiber Büyüsünün Etkileri

Karabiber büyüsünün doğru adımlarla ve malzemelerle yapılmasından sonra büyü etkisini  yaklaşık olarak  2 veya 3 hafta içerisinde göstermeye başlar. Büyünün yapılmasından sonra eşiniz veya sevgiliniz size karşı daha farklı davranır. Aşağıda karabiber büyüsünün yapılmasından sonra ortaya çıkan değişiklikler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Karabiber büyüsünün etkisinin altında kalan kişi, eşini veya sevgilisini sürekli olarak rüyasında görür. Özellikle evli çiftlerden birine karabiber büyüsü yapılmışsa, erkek sürekli olarak eşinin yanında olmasına rağmen onu özler.
 • Bununla birlikte büyünün yapılması sonucunda evin içerisinde ve çiftlerin arasında daima huzur ve mutluluk oluşur.
 • Bunun yanı sıra büyünün yapılması sonucunda erkekler kız arkadaşına veya karısına her zaman  sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde yaklaşmaya başlar.
 • Bunun haricinde karabiber büyüsünün sonucunda evli çiftler ve sevgililerin birbirlerine tutkulu bir şekilde yeniden aşık oldukları görülür.

Yukarıda belirtilen etkiler doğrultusunda karabiber büyüsünü herkes medyum hocasına giderek yaptırabilir. Bu sayede evliliklerinde limoni olan çiftler aralarındaki bu soğukluğu giderebilir.

Karabiber Büyüsündeki Tılsımlı Sözler

Karabiber büyüsünün yapılmasında karabiber tanelerinin üzerine büyünün daha kuvvetli bir şekilde tutması için bazı tılsımlı sözcükler söylenmelidir. Bu tılsımlı sözcükleri söylerken muhakkak gözler kapalı olmalıdır ve içinizden size yeniden aşık olup bağlanmasını istediğiniz kişiyi düşünmelisiniz. Aşağıda karabiber büyüsünde kesinlikle okunması gereken tılsımlı sözcükler yer almaktadır:

 • Ya Hüddam Apraziyal Efendi, geçen geçmiştir artık, gelecek ise hala müphemdir; hayatımızdan nasibimiz ise şu geçmek isteyen demdir. Karabiberi sana takdim ederek bana yardımını esirgememeni hayal ediyorum ve bu amaçla senin bana hizmet edeceğini düşünüyorum. Hizmetini hakkıyla ifa etmen için de en çok ihtiyaç hissettiğin büyü malzemelerini senin hizmetine sunuyorum ve sana arz ediyorum. Karanlıklar dağılır, perdeler açılır, bütün engeller birer birer gider ve geçer, yalnız senin hükmün ve senin icraatın kalır. Hükmünü gerçekleştirip icraatını tamam eyle ve bu şekilde benim nihayetinde aşk ve sevdanın içine gönül rahatlığıyla girmeme vesile ol.
 • Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüklerin 7 kere art arda okunması gerekir. Sözcüklerin okunup  büyünün tamamlanmasının  sonucunda büyü hemen  etkisini 2 hafta içerisinde göstermeye başlar. Böylece mutsuz giden ilişkiler huzurlu bir hale dönüşür.

Karabiber Büyüsü Kuvvetli Mi?

Karabiber büyüsünün gücü oldukça fazladır. Çünkü, büyünün yapılmasında doğa üstü varlıklardan da yararlanıldığı için büyünün etkisi kuvvetli bir şekilde karşı tarafa geçer. Büyünün etkilerinin hatasız bir şekilde yansıması için istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde satın alınması gerekir. Bununla birlikte medyum hocasının söylediği bütün talimatları da tam olarak yaptığınız zaman karabiber büyüsü etkisini hem kısa sürede hem de kuvvetli bir şekilde göstermeye başlar.

Karabiber Büyüsü Yapılırken Kullanılan Malzemeler

Karabiber büyüsünün yapılmasında muhakkak temin edilmesi gereken malzemeler vardır. Özellikle büyünün yapılmasında karabiber ve balın kullanılması gerekir. İstenilen malzemelerin kaliteli bir şekilde olması gerekir. Karabiberin muhakkak aktardan alınmasında yarar vardır. Balı da aynı şekilde doğal ürünler satan yerlerden alınması gerekir.

Bütün malzemelerin toplanmasından sonra karabiber büyüsünün adımları tamamlanır ve büyünün tutması için yaklaşık olarak en erken 14 güne kadar beklenmelidir. 14 günün sonunda büyüyü hangi amaç ve niyet doğrultusunda yaptıysanız, aynı şekilde karabiber büyüsü etkisini karşı tarafta gösterir. Böylece eşinizin veya sevgilinizin size olan bağlılığı artar ve her zaman sizin yanınızda olmak ister. Sizi bir ömür boyu bırakmaz.

Karabiber Büyüsü Tehlikeli Midir?

Karabiber büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bazı zararlı etkiler meydana getirebilir. Örneğin; büyünün yapılmasından sonra eşiniz size çok iyi davranmasına rağmen çevresine bir o kadar kötü davranır. Çünkü, büyünün etkisi sebebi ile eşinizin ruhsal anlamda sinirlilik ve asabiyet olayları oluşur. Bununla birlikte eşiniz veya sevgiliniz sadece size bağlanarak hayatını size adar.  Bunun sonucunda bütün sosyal çevresinden koparak hayatını onlardan uzak bir şekilde yaşar.

Bunun haricinde karabiber büyüsü,  doğa üstü varlıkların yardımı ile yapıldığı için bu varlıklarla yanlış iletişime geçildiğinde büyü ters etki gösterebilir. Yani büyünün sonucunda eşiniz veya sevgiliniz size bağlanmak yerine sizden uzaklaşabilir. Bu yüzden doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime geçmede medyum hocalarından yardım almak gerekir.

Güzellik büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Karabiber büyüsünün yapılmasındaki amaç, doğru bir şekilde yerine getirildiği zaman büyüyü yapmak günah değildir. Çünkü, büyünün yapılmasının sonucunda dağılan yuvalar yeniden toparlanır ve ilişkiler daha güzel bir şekilde saygı çerçevesinde ilerlemeye başlar. Sonuçlarının olumlu olmalarından dolayı büyüyü yapmak günah değildir. Ama karabiber büyüsünü sevgilileri veya evli çiftleri ayırıp çiftlerden birini kendinize bağlamak için yaptığınız zaman  büyüyü yapmak dinimizce sakıncalı olarak görülmüştür.  Bu yüzden karabiber büyüsünü iyi niyetler ederek yapmalısınız.

Karabiber Büyüsü Yapılırken Okunması Gereken Dua

Karabiber büyüsünün yapılması aşamasında karabiberlerin üzerine tılsımlı sözcüklerin haricinde bir de Kuran-ı Kerim’den ayetlerin ve surelerin okunması gerekir. Bu ayetlerin  okunmasından sonra  karabiber büyüsü etkisini daha kuvvetli bir şekilde  gösterir ve büyü  en geç 14 günde tutmaya başlar. Bu yüzden büyünün yapılmasında muhakkak istenilen  surelerin ve duaların okunması gerekir. Aşağıda karabiber büyüsünün yapılmasında okunması gereken sureler tek tek listelenmektedir. Bu sureler şu şekildedir:

 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun. Ve la tenkihul müşrikati hatta yü’minn ve le emetüm mü’minetüm hayrum mim müşriketiv ve lev a’cebetküm ve la tünkihul müşrikıne hatta yü’minu ve le abdüm mü’minün hayrum mim müşrikiv ve lev a’cebeküm ülaike yed’une ilen nar vallahü yed’u ilel cenneti vel mağfirati bi iznih ve yübeyyinü ayatihı lin nasi leallehüm yetezekkerun.

Yukarıda verilen surelerin her gün okunması sonucunda karabiber büyüsü etkisini net bir  şekilde gösterir ve eşinizi veya sevgilinizi yeniden kendinize bağlayarak onunla bir ömür boyu  mutlu ve  huzurlu bir şekilde yaşama imkanını  elde edebilirsiniz.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Gülay 18 Mayıs 2020 01:03

  Sizinle iletişime geçmek istiyorum

 2. Øzlem 4 Mayıs 2020 23:35

  Hocam ben esimin bana asik olmasini istiyorum gøzu benden baskasini gørmesin benim cocuklarimi cok sevsin ama onun cocuklari degil benim cocuklarimi hic sevmiyor ailesini unutsun sadece beni dusunsun dedigimi yapsin parasini atiyor Kari kiza gidiyor icki iciyor kumar oynuyor gazinoya gidiyor eski sevgilisini ve karisinda kopamiyor hep isyankar kiskanç burnumdan getiriyor hep efelik yapiyor arkadaslariyla takilir beni døver azarlar ne yapcagimi bekliyorum kiz kardesleri ne degerse onlari yapiyor

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz