Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Konya En iyi Medyumlar

Konya en iyi medyumlar hangileridir? Konya aşk, bağlama, papaz büyüsü yapan hoca var mı? Konya güvenilir medyumlar ve iletişim adreslerine yazımızdan bakabilirsiniz.

 Konya En iyi Medyumlar

Konya’da büyü yaptırmak isteyenler işinde uzman olan medyum hocalarını seçmelidir. Medyum hocalarının yaptıkları büyüler sayesinde istediğiniz büyünün sonuçlarını başarılı bir şekilde görürsünüz. Bu yüzden büyünün sonuçlarının doğru olmasında işinde profesyonel olan medyumların katkıları oldukça fazladır.

Konya’da Medyum

Medyumlar büyü dışında aynı zamanda insanların ruhen arınmalarına da yardımcı olur. Yani kişiler işinde uzman olan medyumlara giderek bakımlar yaptırıp herhangi bir kötü enerjinin etkisinde kurtulabilir. Medyumlar insanların yaşamlarını daha huzurlu  ve mutlu bir şekilde geçirmelerinde oldukça önemli etkenlerden birisidir. İşinde ehli olan medyumlara gidilerek istenilen büyüler kısa sürede ve etkili bir şekilde yapılıp sonuçlar ortaya çıkar. Bu sayede hayatınızda değişimler meydana gelir.  Bu değişimler sizin için her zaman olumlu olur. Bunun için Konya’da medyuma gidecekler muhakkak Bestami Hoca’ya müracaat etmelidir.

Konya’da Medyuma Nasıl Başvurulur?

Konya’da büyü yaptırmak isteyenler, ilk olarak medyum seçimlerini doğru bir şekilde yapmalıdır. Özellikle medyumların arasından en güvenilir olanının seçilmesi sonucunda büyülerin yapım aşamaları hızlı bir şekilde tamamlanmış olur. Bununla birlikte medyumların bilgili ve donanımlı olması da büyülerin sonuçlarının doğru ve etkili bir şekilde yansıdığını kanıtlar. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyumlara gitmelidir. Bunun dışında daha önceden birçok büyü türleri ile çalışmalar yapmış medyumların seçilmesi de işlemlerin hızlanmasında önemlidir.

Konya’da Medyumların Çalışmaları

Konya’da işinde uzman olan medyum hocaları her alanda büyü çalışmalarını yapmaya devam etmektedir. Özellikle Bestami Hoca her türlü büyü çalışmalarını yaparak her zaman başarılı sonuçlar elde eder. Özellikle hoca, aşk ve bağlama büyülerinin yapımında oldukça başarılıdır. Bunun dışında soğutma ve ayırma büyülerini de isteklere göre dikkatli bir şekilde yapmaktadır.

Aynı zamanda büyünün etkilerinden ve nazarın kötü enerjilerinden korunmak isteyenlere de koruma büyüleri yapmaktadır. Bu sayede her alanda ve konuda çeşitli sayıda çalışmalar yaparak büyü konusunda iyice uzmanlaşmıştır. Bestami Hoca’ya Konya’da ikamet eden herkes diledikleri büyüyü yaptırarak hayatlarında daha mutlu bir şekilde yaşayabilir.

Konya’da Bağlama Büyüsü İçin Medyuma Gitmek

Bağlama büyüsünün yapımı diğer büyülere göre daha zordur. Bu yüzden bu büyünün yapılmasında tecrübe ve bilgi gerekir. Özellikle bağlama büyüsünü yapacak medyum hocalarının Havas ve Ledün ilmi hakkında detaylı bilgilere sahip olmaları gerekir. Bu sayede bağlama büyülerini ilim kaynaklarından yararlanarak yapıp insanların aşık olmalarını ve bağlanmalarını sağlar.

Konya’da bağlama büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan ve daha önceden birçok defa bağlama büyüsü yapmış olan medyum Bestami Hoca’ya başvurmalıdır. Bestami hoca engin bilgileri sayesinde bağlama büyüsünü kısa sürede yaparak aşıkların birbirlerine kavuşmalarını sağlar.

Medyuma Gitmeden Önce Yapılması Gerekenler

Medyuma gitmeden önce büyü yaptıracakların dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Özellikle medyum seçimlerinde çok titiz olmalıdırlar. Çünkü işinde uzman olmayan medyumlara büyü yaptırıldıktan sonra büyü ters bir şekilde etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da birçok sorunlar ortaya çıkar.

İyi ve güvenilir medyumların seçilmesinde internet üzerinden medyumlar hakkında araştırmalar yapılmalıdır. Özellikle işinde uzman olan medyumların hepsinin ruhsatı olmalıdır. Ruhsatlı bir şekilde çalışan medyumlar her zaman işinde başarılar elde etmiş demektir. Bunun dışında iyi bir medyumun bütün büyü türlerini yapmış olması gerekir. Bunun için de medyumların daha önceden yaptıkları çalışmalar detaylı bir şekilde incelenmelidir.  Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra en uygun ve doğru medyumu seçerek istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz.

Konya’da Vefk Yapan Medyumlar

Konya’da vefk yazdırmak isteyenler çok dikkatli olmalıdır. Çünkü vefkin yazılması için medyumların doğuştan yetenekli olmaları gerekir. Bunun dışında medyumların Havas ilmi konusunda da detaylı bilgilere sahip olması gerekir. Aynı zamanda medyumların ruhen iletişimleri de güçlü olmalıdır. Bütün bu özellikleri barındıran medyumları seçerek istediğiniz kişiye özel olarak vefk yazdırabilirsiniz.

Konya’da vefk konusunda tecrübeli olan Bestami Hoca, Türkiye’nin her bölgesinde yaşayan insanlara ulaşarak onların istedikleri şekilde vefk çalışmalarını yapar. Bu yüzden medyum Bestami Hoca’ya dileyen herkes Konya dışından da başvuruda bulunabilir. Bestami Hoca’nın üstün yetenekleri ve bilgileri doğrultusunda hazırlanan vefklerin etkisi kısa sürede kendini göstermeye başlar.  Bu sayede insanların hayatları her zaman huzurlu bir şekilde olur.

Ayrıca Antalya ünlü büyücü medyumlar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Konya’da Aşk Tılsımını Kimler Yaptırabilir?

Konya’da insanların en çok medyumlara giderek yaptırdıkları şey aşk tılsımlarıdır. Aşk tılsımlarının yapılmasında birçok türden değişik malzemeler kullanılır.  Aşk tılsımlarının etkisinin doğru bir şekilde kendini göstermesinde işinde uzman olan medyumların etkisi oldukça fazladır. Bunun için aşk tılsımını hazırlatmak isteyenler ilk olarak işinde uzman olan medyumları araştırarak onlara başvurmalıdır.

Aşk tılsımının etkisini gösterme süresi tılsımın yapılacağı kişinin özelliklerine göre değişir. Bununla birlikte aşk tılsımını yapacak medyum hocalarının el becerileri de oldukça etkilidir. Yaklaşık olarak aşk tılsımları doğru uzman medyumlar tarafından yapıldığında 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu süre 1 ayı da bulabilir. Tılsımın hazırlanmasından sonra istediğiniz insanın size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında evliliğinizde veya ilişkinizde meydana gelen sorunları da tamamen aşk tılsımı sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.

Konya’da Domuz Yağı Büyüsünün Yapılması

Konya’da yapılan domuz büyüsünün kesinlikle işinde uzman olan medyum hocalarına yaptırılması gerekir. Çünkü, domuz büyüsü kara büyülerin en tehlikelilerindendir. Bu büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan taraf hayatına bile son verebilir.  Bunun sonucunda da ölümler meydana gelir.

Domuz büyüsü her zaman kötü niyetle yapılır.  Bu büyüyü genellikle insanlar intikam almak ve nefret ettikleri kişinin hayatlarında her zaman olumsuz olayları yaşamaları için yapılır. Domuz yağı büyüsü domuz yağından ve büyünün yapılacağı kişilerin özel eşyaları ile yapılır. Bu büyünün yapılmasında Bestami Hoca’ya gitmeniz tavsiye edilir.  Bestami Hoca daha önceden domuz yağı büyüsünü başarılı bir şekilde yapmıştır.

Bestami Hoca ile yapılan domuz yağı büyüsünün sonucunda intikam almak istediğiniz kişinin hayatında her zaman olumsuz olaylar meydana gelir. Bunun dışında büyünün yapıldığı kişinin akıl ve ruh sağlığı tamamen ortadan yok olur. Şuursuz bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışır.

Konya’da Kısmet Açan Medyumlar

Konya’da doğuştan kısmetleri kapalı olanlar veya büyünün etkisi ile kısmetleri kapanmış olanlar Bestami Hoca’ya müracaat ederek kısmet açma büyüsünü yaptırabilir. Bu büyü sayesinde bir türlü evlenemeyenler hayatındaki doğru insanı bularak evlilik yolunda ilk adımlarını atar. Bunun dışında kısmet açma büyüleri sayesinde evliliklerde meydana gelen sorunlar tamamen ortadan kalkar.

Kısmet açma büyüsünün yapımında farklı teknikler kullanıldığı için kesinlikle işinde uzman olan Bestami Hoca’ya gidilmelidir. Bestami Hoca kişiye özel olarak kısmet açma büyüsünü yaparak evlenemeyenler veya ilişkilerinde sorunlar yaşayanlar mutlu bir hayata kavuşmuş olur. Hoca kısmet açma büyüsünü yaparken halat, mum, vb. gibi malzemeler kullanır. Bunun dışında vefkler de yazarak kısmetlerin açılmasını sağlar. Konya’da dileyen herkes Bestami Hoca’ya ulaşarak kısmet açma büyüsünü yaptırabilir.

Konya’da Büyü Bozdurmak İçin Hangi Medyuma Gidilir?

Konya’da kendilerine yapılan büyünün bozulmasını isteyenler kesinlikle işinde uzman olan medyum hocalarına gitmelidir. Medyum hocaları büyü bozma işleminden önce ilk olarak bakımlar yaparak hangi büyünün ne zaman yapıldığını ortaya çıkarır. Bunun sonucunda da büyünün bozulması için en uygun büyüyü hazırlar.

Bunun dışında Bestami Hoca büyü bozmada vefkler ve muskalar da hazırlar. Aynı zamanda bir gece boyunca uzaktan büyünün etkisinde olan kişiye dualar okuyarak ruhen arınmasını sağlar. Böylece okunulan dualar ile yapılan büyünün etkisi tamamen ortadan kalkar. Büyü bozdurmak isteyenler ve Konya’da ikamet edenler kesinlikle Bestami Hoca’ya gitmelidir. Bestami Hoca aynı zamanda Konya dışında da bütün herkese ulaşarak yapılan büyülerin etkilerini ortadan kaldırır.

Aşağıda Bestami Hoca’nın büyünün bozulmasında okuduğu dualar yer alır:

  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.

Yukarıda verilen dualar büyülerin bozulmasında oldukça etkilidir. Bu yüzden bu duaların düzenli bir şekilde okunması  da gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz