Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır? Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Papaz Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır? Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Papaz büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır, nasıl belli olur? Papaz büyüsü nasıl yapılır, ne işe yarar? Papaz büyüsünü kimler yapabilir? Merak edilen tüm bilgilerin cevabına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Papaz Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır? Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Papaz büyüsünün yapılmasından sonra belirtilerini ve etkilerini yansıtmasında bazı noktalara bakmak gerekir. Bu noktalara bakıldığı zaman bir insana papaz büyüsünün yapılıp yapılmadığı hemen ortaya çıkar. Bunun dışında papaz büyüsünün kendisine yapıldığından şüphe eden kişiler de medyum hocasına giderek büyünün yapılıp yapılmadığını kolay bir şekilde öğrenebilir.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü eski zamanlardan günümüze kadar yapılmaya devam etmektedir. Bu büyünün yapılmasından sonra kişilerin iradeleri tamamen ortadan kalkar ve büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Bunun sonucunda da sizin kontrolünüz altında büyüyü yaptığınız kişi davranışlarını şekillendirir. Papaz büyüsü genellikle intikam duygusu içerisinde yapılan bir büyü türüdür.  Daha önceden sizi bırakıp giden sevgilinizi veya eşinizi yeniden kendinize bağlayarak yaşadığınız üzüntüleri ona da yaşatabilirsiniz. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, muhakkak medyum hocasına gitmelidir.

Papaz Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Papaz büyüsü hem ak hem de kara büyülerin arasında yerini aldığı için etkisi de oldukça kuvvetlidir. Büyünün yapılmasında doğru ritüeller kullanıldığı zaman kısa sürede belirtilerini yansıtması meydana gelir. Bu büyünün yapılmasından sonra kişilerin akıl ve ruh sağlıkları tamamen bozulur. Şuursuz bir şekilde sadece büyünün etkisi ile davranışlarını göstermeye başlarlar.

Bunun dışında papaz büyüsünün yapılmasının ardından mutlu giden evlilikler veya ilişkiler birdenbire biter ve ayrılıklar meydana gelir. Büyünün yapılmasında cinlerden de yararlanıldığı için etkisi daha da güçlü bir şekilde olur. Bu yüzden papaz büyüsünün etkisinin net bir şekilde görülmesini isteyenler, işinde uzman ve bilgili olan medyum hocalarına gitmelidir.

Papaz Büyünün Etki Ettiği Kişiler Kimlerdir?

Papaz büyüsünü dileyen herkes yaptırarak istedikleri kişilere büyü yapılırken ettikleri niyet doğrultusunda etkilerini göstermeye başlayabilir. Bu büyüyü evli çiftler yaptırdıklarında evliliklerinde meydana gelen sorunlar tamamen ortadan kalkar ve evli çiftler birbirlerine daha sımsıkı bir şekilde bağlanır.

Büyünün kötü niyet doğrultusunda yapılması sonucunda mutlu giden evlilikler tamamen biter ve ayrılan çiftlerden istediğinizi kendinize bağlayarak amacınıza ulaşmış olursunuz. Bunun dışında papaz büyüsünü bekârlar da yaptırabilir. Bu büyüyü evli olmayanlar yaptırdıklarında istedikleri kişiyi kendilerine bağlayarak evliliğe adımlarını atmış olur.

Yani papaz büyüsü her türlü kesime ve cinsiyete uygun olarak yapılabilir. Bu büyünün yapılmasında önemli olan şey, niyetlerin doğru bir şekilde edilmesidir. Bu sayede hangi amaçla büyüyü yaptıysanız, o doğrultuda etkilerini görmüş olacaksınız.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün uzman medyumlar tarafından yapılması durumunda belirtilerini kısa sürede göstermeye başlar. Aşağıda papaz büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisine giren kişilerde meydana gelen değişimler yer alır. Bu değişimleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Papaz büyüsünün evli çiftlerden birine yapılması durumunda evli olan kişi büyüyü yapana aşık olur ve evliliği bitirmek ister. Bununla birlikte aşık olduğu kişiden başka kimseyi gözü görmez ve yuvasını bırakarak evi terk eder.
 • Bunun haricinde papaz büyüsünü bekârların yaptırması durumunda da istedikleri kişiyi kendilerine aşık ederek onunla mutlu bir hayat kurmak için planlar yapmaya başlar.
 • Bunun yanı sıra papaz büyüsünün etkisinde olan kişilerin saçlarında dökülmeler meydana gelir ve vücutlarında birdenbire yaralar oluşmalar başlar.
 • Ayrıca büyünün etkisinde olanlar, bir türlü uyuyamaz ve uykusuz bir şekilde bütün günlerini geçirir.

Yukarıda verilen belirtiler ile papaz büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

İzmir’de ünlü büyücü ve medyumları merak ediyorsanız yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün etkisinin tehlikeli ve kalıcı olmasından dolayı büyünün uzman ellerle yapılması gerekir. Bunun için ilk olarak medyuma giderek büyünün yapılmasını talep etmelisiniz. Medyuma başvurduktan sonra medyum hocası büyünün yapılacağı kişinin kıl, saç, deri, tırnak veya kan örneklerinden birini temin etmenizi ister. Daha sonra istenilen malzemeleri medyum hocasına vermeniz durumunda medyum hocası bu örnekler üzerine tılsımlı sözcükler ve dualar okur. Okuma işlemlerinin 3 gün boyunca yapılmasından sonra büyünün etkisi hemen kendini göstermeye başlar ve hangi niyetle büyüyü yaptırdıysanız, o yönde belirtilerini karşı tarafta göstermeye başlar.

Papaz Büyüsünün Evde Yapılması Mümkün Müdür?

Papaz büyüsünün evde yapılması mümkündür. Fakat bunun için ilk olarak büyünün nasıl yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde medyum hocasına giderek öğrenmek gerekir. Bütün ritüelleri öğrendikten sonra papaz büyüsünün evde yapımına başlanmalıdır.

İlk olarak büyünün yapılacağı kişinin vücudunda yer alan saç, kıl, deri, tırnak gibi örneklerden bir tane elde ediniz. Aldığınız örneğin üzerine medyum hocasının kişiye özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri okumanız gerekir. Bunun dışında büyüyü yapmanızdaki amacı ve niyeti de dile getirdiğiniz zaman büyünün yapım aşaması tamamlanmış olur. Bunun sonucunda da büyünün yapılmasından hemen sonra ertesi gün etkileri ve belirtileri net bir şekilde görülür.

Papaz Büyüsünün Etki Etmemesi

Papaz büyüsünün doğru adımlarla yapılmasından sonra tutmama gibi bir durumu yoktur. Bu büyünün gerekli ritüellerle yapılmasından sonra hemen büyünün yapıldığı gün tutması meydana gelir. Bu yüzden papaz büyüsü diğer büyülerden oldukça farklıdır. Büyünün etki etmesinde aynı zamanda işinde uzman olan medyum hocalarına başvurulması gerekir. Bu sayede papaz büyüsü hem kısa sürede hem de etkili bir şekilde belirtilerini ortaya çıkarır. Dileyen herkes papaz büyüsünü istedikleri kişiye yaptırabilir.

Papaz Büyüsü Kalıcı Mı?

Papaz büyüsünün yapılmasından sonra aynı gün içerisinde etkisini göstermesinden dolayı oldukça kuvvetli bir büyü olduğu bariz bir şekilde gözle görülür. Bunun dışında papaz büyüsünün niyetler doğrultusunda yapılması sonucunda edilen niyete göre etkilerini göstermeye başlar. Bu durumda da büyünün bozulmasını işinde uzman olan medyum hocasına yaptırmadığınız takdirde büyünün etkisi sonsuza kadar kalmaya devam eder. Çünkü, medyum dışında bu büyünün bozulması imkansızdır.  O yüzden papaz büyüsü kalıcı etkiye sahip bir büyüdür.

Papaz Büyüsünün Bozulması

Papaz büyüsünün olumsuz etkilerinden dolayı büyünün bozulması yetenek ve güç isteyen bir iştir. Bunun için bu büyünün bozulmasını isteyenler, ilk olarak işinde ehli olan ve büyü kitaplarının hepsine hâkim olan medyumlara gidilmelidir. Daha sonra medyumlar büyünün kontrolünü yaptıktan sonra büyünün bozulması için vefkler veya muskalar hazırlar. Bunun yanı sıra büyünün bozulmasında tılsımlı sözcükler ve dualar da okunur. Bu sayede büyünün etkisi tamamen ortadan kaybolur ve bir daha büyünün yapılması mümkün olmaz. Bunun için muhakkak büyünün bozulmasını medyum hocasına yaptırınız.

Papaz Büyüsünün Etkisinden Korunmak İçin Okunan Dualar

Papaz büyüsünün etkisinden korunmak için her gün sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması gereken dualar vardır. Bu duaları okuyan kişilere hiçbir şekilde papaz büyüsü yapılamaz. Aynı zamanda istenilen duaların okunması sonucunda papaz büyüsünün etkisinden kurtulmak ve uzaklaşmak da mümkündür. Aşağıda papaz büyüsünün etkisinden korunmak ve uzaklaşmak için okunması gereken dualar yer alır: Bu dualar şu şekildedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Kafirun Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul yâ eyyühel kâfirûn, Lâ a’büdü mâ ta’büdûn, Ve lâ entüm âbidûne mâ a’büd, Ve lâ ene âbidün mâ abedtüm, Ve lâ entüm âbidûne mâ a’büd, Leküm dînüküm veliye dîn.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
 • Necm Suresi: Ven necmi iza heva, Ma dalle sahıbukum ve ma ğava, Ve ma yentıku anil heva, İn huve illa vahyuy yuha, Allemehu şedidul kuva, Zu mirrah festeva, Ve huve bil ufukıl a’la, Summe dena fe tedella, Fe kane kabe kavseyni ev edna, Fe evha ila abdihi ma evha, Ma kezebel fuadu ma raa, Efe tumarunehu ala ma yera, Ve le kad raahu nezleten uhra, Inde sidratil munteha, Indeha cennetul me’va, İz yağşes sidrate ma yağşa, Ma zağal besaru ve ma tağa, Le kad raa min ayati rabbihil kubra, E fe raeytumul late vel uzza, Ve menates salisetel uhra, E lekumuz zekeru ve lehul unsa, Tilke izen kısmetun dıyza, İn hiye illa esmaun semmeytumuh entum ve abaukum ma enzelellahu biha min sultan iy yettebiune illaz zane ve ma tehvel enfus ve le kad caehum mir rabbihimul huda, Em lil insani ma temenna, Fe lillahil ahıratu ve ula, Ve kem mim melekin fis semavati la tuğni şefaatuhum şey’en illa mim ba’di ey ye’zenellahu li mey yeşau ve yerda, İnnellezine la yu’minune bil ahırati le yusemmunel melaiket tesmiyetel unsa, Ve ma lehum bihi mim ılm iy yettebiune illez zann ve innez zanne la yuğni minel hakkı şey’a, Fe a’rıd am men tevella an zikrina ve lem yurid illel hayated dunya, Zalike mebleğuhum minel ılm inne rabbeke huve a’lemu bi men alle an sebilihi ve huve a’lemu bi menihteda, Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil erdı li yecziyellezine esau bima amilu ve yecziyellezine ahsenu bil husna, Ellezine yectenibune kebairal ismi vel fevahışe illel lemem inne rabbeke vasiul mağfirah huve a’lemu bi kum iz enşeekum minel erdı ve iz entum ecinnetun fi butuni ummehatikum fe la tuzekku enfusekum huve a’lemu bi menitteka, E fe raeytellezi tevella, Ve a’ta kalilev ve ekda, Eındehu ılmul ğaybi fe huve yera.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Halise 30 Mart 2020 22:26

  Hocam merhaba erkek arkadaşım gitti başkasıyla nişanlandı 3 ay oluyor ne yapabiliriz

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz