Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Papaz Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Papaz Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Papaz büyüsünün yan etkileri nelerdir? Papaz büyüsü ne işe yarar, ne kadar sürede etki eder? Papaz büyülerini kimler yapabilir? Büyü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Papaz Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Papaz büyüsü hem olumlu hem de olumsuz olaylarda yapılan bir büyüdür. Örneğin papaz büyüsü ile kısmet açılabildiği gibi aynı zamanda kısmetin kapanması da mümkündür.

Papaz Büyüsünü Kim Yapar?

Papaz büyüsü, etkisi oldukça fazla olan büyü olduğu için uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Evde büyü yapmak biraz risklidir. Papaz büyüsü yapılırken büyü sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi büyüde kullanılan malzemelerin eksiksiz bir şekilde olmasıdır.

Büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur ise büyüde söylenen sözlerin dikkatli bir şekilde söylenmesidir. Kullanılan kelimelerde yapılan hatalar sonucunda papaz büyüsünün etkisi kendini göstermez. Bununla birlikte büyüde söylenen sözler medyumlar tarafından farklılık gösterir. Alanında uzman ve deneyimli olanlar söyledikleri sözler ile büyünün daha kısa sürede tutmasına yardımcı olur. Bu sebepten dolayı evde tek başına büyü yapmak yerine bu işi bilen inanlara büyü yaptırmak gerekir.

Papaz Büyüsünün Türleri Nelerdir?

Papaz büyüsü aşk, kısmet açma, kısmet kapama, vb. gibi türlerden meydana gelir.  İnsanlar birilerini kendilerine aşık etmek ya da bağlamak için papaz büyüsüne başvurabilir. Bununla birlikte eski sevgiliyi ya da kocayı geri döndürmek amacıyla da papaz büyüsü yapılabilir.  Birçok amaç için yapılan büyü birilerini soğutmak için de yapılabilir. Papaz büyüsünde hangi tür büyü yapılacaksa, büyü sırasında onla ilgili sözler söylenir. Bu şekilde papaz büyüsünün türüne uygun olarak uygulama yapılmış olur.

Papaz Büyüsünde Dua Edilir Mi?

Papaz büyüsünde tılsımlı sözlerle birlikte dua da edilebilir. Aşağıda büyü sırasında edilebilecek dua yer alır. Bu dua şu şekildedir.

  • Ey, kulların acımadığı kimseye acıyan; ey, kentlerin kabul etmediği kimseyi kabul eden; ey, kendisine muhtaç olanları küçültmeyen; ey sürekli kendisinden bir şeyler isteyenleri nasipsiz bırakmayan; ey, kendisine doğru kılavuzluk edenleri reddetmeyen; ey, ithaf olunan küçük şeyi de kabul buyuran; ey, hoşnutluğunu kazanmak için yapılan az ameli de ödüllendiren; ey, az amele büyük karşılık veren; ey kendisine yaklaşana yaklaşan; ey kendisinden yüz çevireni kendisine doğru çağıran; ey nimeti değiştirmeyen, cezalandırmakta acele etmeyen; ey, iyiliği kat kat artıran,kötülüğü bağışlayıp ortadan kaldıran! Arzular, kereminin sonuna ulaşmadan hacetlerine kavuştu; dilek kapları bol bağışınla hemen doluverdi; sıfatlar, seni anlatamadan dağılıp gitti. Çünkü her yücenin üstünde en yüce yücelik ve her ululuğun üstünde en onurlu ululuk sana aittir. Her büyük, senin katında küçüktür; her onurlu, senin onurunun yanında hakirdir. Senden başkasına gidenler eli boş geri döndüler; senden başkasını arayanlar hüsrana uğradılar; senden başkasına konuk olanlar mahvolup gittiler ve senin fazlından nimet isteyenlerin dışında diğer nimet isteyenler kıtlığa duçar oldular. Kapın isteyenlerin yüzüne açık; ihsanın dileyenler için mubah; imdadın imdat isteyenlere yakındır. Sana ümidi olanların ümitleri boşa çıkmaz; ihsanını isteyenleri mahrum bırakmazsın; mağfiretini dileyenleri azabına duçar etmezsin. Sana karşı gelip muhalefet edenlerden rızkını esirgemezsin; seninle düşmanlık edenlere hilminle davranırsın; kötülük yapanlara iyilik yapmak âdetindir; haddi aşanlara mühlet vermek sünnetindir. O kadar mühlet verirsin ki, mühletine aldanarak, hakka geri dönmez, batıldan el çekmezler. Oysa sen, emrine dönmeleri için onlara mühlet verir; saltanatının sürekliliğine güvendiğin için onları hemen cezalandırmazsın. Sonuçta; saadet ehlinden olanları saadete kavuşturur, şekavet ehlinden olanları şekavetle baş başa bırakırsın. Hepsi de sonunda hükmüne dönecek, emrine boyun eğecektir. Uzun süre onlara mühlet verişin saltanatını gevşetmez; onları cezalandırmakta acele etmeyişin aleyhlerindeki açık kanıtını geçersiz kılmaz. Kanıtın bütünüyle anlatılmaktan çok daha yüce; büyüklüğün künhüyle belirlenmekten çok daha yüksek; nimetin tamamıyla sayılmaktan çok daha fazla ve ihsanın en azının bile şükrü yerine getirilmekten çok daha büyüktür. Suskunluk, seni övme gücünü almış benden; çekingenlik, seni ululamaktan âciz kılmış beni. Yapabileceğim en fazla şey, Allah’ım, aczimi itiraf etmektir. Bu yüzden kapına gelmiş, ihsanını dilenmekteyim. O halde, Muhammed ve âline salat eyle ve râz-u niyazımı işit; duamı kabul buyur; günümü başarısızlıkla sonuçlandırma; isteklerim hususunda reddetme beni; katından ayrılışıma ve tekrar sana dönüşüme değer ver. Hiç kuşkusuz, sen, dilediğini yapmakta güçlük çekmez, istenenden âciz kalmazsın. Çünkü sen, her şeye kadirsin. Günahlardan sakınmamız, itaate güç bulmamız ancak yüce ve büyük Allah’ın yardımıyladır.

Papaz Büyüsü Kalıcı Mı?

Papaz büyüsü etkisi kalıcı olan bir büyüdür. Büyü bozma işlemi gerçekleşmez ise papaz büyüsü bozulmaz.  Büyü yaptırıldıktan sonra etkileri zaman içerisinde kendini göstermeye başlar. Bununla birlikte büyü yaptırılırken dikkatli bir şekilde düşünülmesi gerekir. Bunun sebebi büyü bozulmadığı sürece etkilerini göstermeye devam eder. Büyünün etki süresinin uzun olmasına rağmen tutma süresi kısadır. Büyü yapıldıktan sonra yaklaşık 15 gün içerisinde belirtileri insanlar üzerinde görülmeye başlar. Bu süre zarfında da oldukça sabırlı bir şekilde beklemek gerekir.

Nazar değen kişiye okunacak dualar nelerdir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsü İle Aşık Etme

Papaz büyüsü ile istenilen kişi kolay ve hızlı bir şekilde aşık edilebilir.  Büyü sayesinde insanlar arasında kuvvetli bir aşk oluşmaya başlar. Daha önce platonik olarak aşık olanlar aşklarına karşılık bulur. Bununla ilikte papaz büyüsü ile birini kendine bağlamak da mümkündür. Büyü sonucunda insanlar ilgisiz olduğunu düşündükleri insanı kendine bağlayabilir. Papaz büyüsü ile birlikte eski koca ve sevgili de geri dönebilir. Büyü yapıldıktan sonra ayrılmak isteyenler yeniden aşık olup birbirlerine bağlanmaya başlar.

Bununla birlikte kısmetini açmak isteyenler de papaz büyüsü ile aşık olacakları ve kendilerine aşık olan insanlar ile karşılaşabilir. Ayrıca büyü sayesinde daha önce evliliği düşünmeyenler evlenme kararı alabilir.  Bu şekilde büyü sonucunda aile kurularak düzenli bir yaşama kavuşmak mümkün olur. Papaz büyüsü aşk için yapıldığında büyünün etkileri sonucunda kime büyü yapıldıysa, o kişi hayatındaki insana inanılmaz bağlı olur. Gece rüyasında sürekli sevgilisini ya da eşini görmeye başlar. Hayatta tek amacı onu mutlu etmek olur.

Papaz Büyüsünün Olumsuz Etkileri

Papaz büyüsünün zararlı yanları da vardır. Büyünün olumsuz etkilerinden biri aşırı gerginlik ve sinirlilik durumudur.  Büyü yapıldıktan sonra daha önce sakin yapıda olanlar birdenbire sinirlenmeye başlayabilir. Büyünün etkisi ile öfke otokontrolü kaybedilir.  Bununla birlikte sürekli yorgunluk ve uykusuzluk hissi de büyünün olumsuz sonuçları arasında yer alır. Bu depresyon modunun artması ile birlikte insanlar yapacakları işleri de yapmak istemez. Hayattan bıkma noktasına gelirler.

Ayrıca büyü sonucunda kabus görme durumu da yaşanabilir. Rüyada sürekli kötü ve korkutan şeyler görülerek insanların psikolojilerinin bozulması da gözlenebilir. Papaz büyüsü sonucunda aynı zamanda uzaklaşma etkileri de görülebilir. Bazen büyünün yanlış yapılması sonucunda büyü kendini yan etki olarak göstermeye başlar. Bu gibi durumlarda bağlanma ve aşk duyguları yerini nefret ve uzak durma duygularına bırakır.

Papaz Büyüsü Ve İsmi Azam

Papaz büyüsü yapılırken İsmi Azam duası edildiğinde büyünün etkisi artar. Bu dua aşağıda şu şekilde yer alır.

  • Allahumme inni eseluke’l-hamdu la ilahe illa ente’l-mennanu ya hannanu ya mennanu ya bedia’s-semavati ve’l-erdı ya zel celali vel ikram.Ya Hayyu Ya Kayyum. La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu mine’z-zalimin. Allahumme inni eseluke bi enni eşhedu enneke entellahu la ilahe illa ente’l-ehadu’s-samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekunlehu kufuven ehad. Elif Lam Mim Allahu la ilahe illa huve’l-hayyu’l-kayyum.ve ilahukum ilahun vahıdun la ilahe illa huve’r-rahmanur-rahim ya zel celali vel ikram ya erhame’r-rahimin. Allahumme inni eseluke bi enneke entellahu la ilahe illa ente’l-vahidu’l-ehadu’l-ferdu’s-samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehu kufuven ehad. La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh,lehu’l-mulku ve lehu’l-hamdu ve huve ala kulli şey’in gadir, la ilahe illallahu ve la havle ve la guvvete illa billahi’l-aliyyi’l-azimi eseluke bismike’l-eazzu’l-ecellu’l-ekramu. Rabbi rabbi rabbi ya rabbi ya rabbi ya rabbi, la ilahe illallahu vahdehu la şerike leh,lehu’l-mulku ve lehu’l-hamdu ve huve ala kulli şey’in gadir. Elhamdulillahi subhanallahi ve’l-hamdulillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber ve la havle ve la guvvete illa billahi’l-aliyyil-azim.

Papaz Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Papaz büyüsü bozma işlemleri medyumlar tarafından yapılır. Evde büyü bozma yapılmamalıdır. Bununla birlikte etkisi ömür boyu kalıcı olan bu büyüden kurtulmak için büyü bozdururken alanında çok iyi olan ve bu konuda uzman medyumlara başvurmak gerekir.  Papaz büyüsü bozulurken büyü yapım aşamasında olduğu gibi tılsımlı sözler söylenir ve istenildiği takdirde dualar edilir. Bu sözler söylenirken ve dua edilirken dikkatli olunması gerektiği için büyü bozma işlemi medyumlara yaptırılmalıdır.  Büyü bozulurken söylenen sözlerden bazıları aşağıda şu şekilde yer alır.

  • “Ey Hüddam Apraziyal, sen elbette ki hüddamlar içerisinde en güçlü ve en yetenekli görevli varlıklardan birisin, istediğin büyü sözlerini sana aktarıyorum; çünkü sen bunu hak ediyor ve kesinlikle yardımcı olacağını biliyorum. İçimdeki niyeti sana sunuyorum ve senin de bu niyetimi en kısa sürede gerçekleştirip binlerce hatta yüz binlerce kişiye yardım ettiğin gibi bana da yardım edeceğini düşünüyorum. Bu büyü sözleri tılsımın ta kendisidir ve Hüddam Apraziyal Efendi şimdiye kadar bütün açmazları devre dışı bırakıp çıkmaz sokakları ve engelleri kaldıran bir güce sahiptir. İşte ben de gücünün farkında olarak başka varlıklara gitmek yerine seni tercih ettim ve seninle birlikteyim.”

Papaz Büyüsünün Kısmete Etkileri

Papaz büyüsü ile kapalı kısmetler kolay bir şekilde açılabilir. Büyü sonucunda birden fazla insandan ilgi ve alaka gelir. Kime büyü yapıldıysa, hayatında kısmetli bir dönem başlar. Bu gelişmeler maddi ve manevi olarak gerçekleşebilir. Kısmet açma büyüsü ile aşk hayatında hareketlilik gerçekleşir. Bununla birlikte maddi olarak da birçok değişimler ortaya çıkar. Beklenmedik yerden para gelerek bereketli dönemler yaşanır. Ayrıca iş ve kariyer anlamında da kısmet açılabilir. Bu şekilde insanlar kendini yükselmiş olarak görebilir. Papaz büyüsü sayesinde gerek aşk gerekse kariyer ve para anlamında kısmet açılarak mutlu bir yaşamın oluşması sağlanabilir.

Papaz Büyüsünden Korunma Yolları

Papaz büyüsünün etkilerinden korunmak isteyenler, Felak ve Nas suresini gece yatmadan önce okumalıdır. Bu sureler insanların kötülüklerinden korur. Bununla birlikte dualar sadece gece edilmeyip aynı zamanda gündüz de evden çıkılmadan önce edilmelidir.  Bunun yanı sıra insanlara kötülük düşünmek de kötülükleri çekmeye sebep olur. Kalpte kötülük olmayarak dua edilerek Allah’tan büyünün olumsuz etkilerinden ve zararlarından korunmak mümkündür. Bu duaların okunmasından önce aynı zamanda abdest de alınmalıdır. Abdestsiz bir şekilde okunan dualar asla kabul olmaz.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz