Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Resimle Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle papaz büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Resimle papaz büyüsünü hangi hoca yapar? Resimle yapılan büyüler nelerdir? Merak ettiğiniz bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Resimle Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle papaz büyüsünün yapılmasında uygulanacak teknikler oldukça önemlidir. Çünkü papaz büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı resim üzerine doğrudan büyü etki edeceği için etkilerini yanlış bir şekilde yansıtmaması gerekir. Papaz büyüsünün yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişi büyünün etkisi altına girer ve büyünün etkisi ile bundan sonra kalan hayatını idame ettirir.

Resimle Papaz Büyüsünün Yapılması

Resimle papaz büyüsünün yapılması sonucunda büyü etkisini direkt olarak karşı tarafın üzerinde göstermeye başlar. Bu sayede 1 gün içinde bile karşı tarafı kendinize aşık ederek bağlamış olursunuz. Resim ile papaz büyüsünün yapılmasında öncelikle büyünün yapılacağı kişinin net bir şekilde fotoğrafı gereklidir. Yüzün görülebileceği fotoğrafın temin edilmesinden sonra fotoğrafın üzerine çeşitli sayıda duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunması ile büyü etkisini hemen göstermeye başlar. Bunun sonucunda da hangi niyetle papaz büyüsünü yaptıysanız o doğrultuda büyü yansımalarını gösterir.

Papaz Büyüsü İle Birini Bağlama Nasıl Gerçekleşir?

Papaz büyüsünün doğru niyetle ve malzemelerle beraber yapılmasından sonra istediğiniz insanın size bağlanmasını ve aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün doğru bir şekilde etkilerini gösterebilmesi için kesinlikle işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Medyum hocalarının talimatlarıyla birlikte yapılan papaz büyüsü her zaman net sonuçlar ortaya koyar. Böylece istediğiniz kadının veya erkeğin size deliler gibi bağlanmasına ve aşık olmasına vesile olabilirsiniz. Bunun yanı sıra papaz büyüsü bağlama büyülerinin arasında en kuvvetli büyülerden birisidir. Bu yüzden etkisini çok net ve güçlü bir şekilde yansıtma özelliğine sahiptir.

Papaz Büyüsünde Resmin Kullanılması

Papaz büyüsünde resim kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü büyülerin kısa sürede etki etmesinde resimler en etkili çözümdür.  Resimlerin üzerine doğrudan tılsımlı sözcükler ve dualar okunduğu zaman ertesi gün bile yapılan papaz büyüsü etkisini hemen göstermeye başlar. Bunun sonucunda da papaz büyüsünün etkisi ile istediğiniz kadını veya erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Bu sayede platonik olan aşklar her zaman karşılık bulmuş olur ve sonsuza kadar mutlu ilişkiler sürmeye devam eder. Dileyen herkes papaz büyüsünü işinde profesyonel olan medyum hocasına yaptırabilir.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Papaz büyüsünün yapılması ile edilen niyetler doğrultusunda yapılan büyüler daha kısa sürede ve net bir şekilde etkilerini göstermeye başlar.  Papaz büyüsü aynı zamanda diğer bütün bağlama büyülerinin arasında en kuvvetli etkisi olan büyülerden birisidir. Çünkü bu büyünün yapımında resim kullanılır.

Büyünün yapılacağı kişinin resminin üzerine çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler okunarak yapılan papaz büyüsünün etkisi net bir şekilde ve direkt olarak kendini göstermeye başlar. Böylece kısa sürede bağlanma ve aşık olma durumları meydana gelir. Dileyen herkes papaz büyüsünü yaptırarak platonik olarak aşk besledikleri kişileri kendilerine bağlayabilir.

Papaz Büyüsü İle Gideni Geri Döndürme

Papaz büyüsü ile sevdiğinizin veya eşinizin yeniden size aşık olmasını sağlayarak onları kendinize geri döndürebilirsiniz. Papaz büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra ve işinde uzman olan medyumlarla çalışılmasının ardından sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesi kolay bir şekilde sağlanmış olur.

Papaz büyüsü ile gideni geri döndürmek için ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin 1 adet resmi gerekir. Temin edilen resmin üzerine işinde uzman olan medyum hocaları çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Aynı zamanda büyünün yapılması esnasında karşı tarafın hakkında da iyi niyetler edilir.  Bu sayede papaz büyüsü doğru malzemelerle ve adımlarla yapıldığı için etkisini kısa sürede ve kuvvetli bir şekilde yansıtmaya başlar.  Bunun sonucunda da sizi terk eden sevgiliniz veya eşiniz size pişman olmuş bir şekilde geri dönmüş olur.  Aranızdaki problemler tamamen ortadan kalkar.

Papaz Büyüsünde Okunacak Dua

Papaz büyüsünün yapılmasında okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunması sonucunda büyünün tutması ve etkisini göstermesi daha kısa sürede gerçekleşir. Resmin üzerine okunacak duaların muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir. Bunun dışında duanın okunacak yerin de temiz olmasında yarar vardır. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra papaz büyüsü hemen etkisini göstermeye başlar.

Papaz büyüsünün yapılması esnasında ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin resmi alınır. Resim temin edildikten sonra resmin üzerine 77 defa “Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür”  duası okunmalıdır. Duanın okunmasının hemen ardından kendinize aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunmanızda yarar vardır. Bu sayede istenilen işlemlerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılmasının ardından papaz büyüsü belirtilerini ve yansımalarını net bir şekilde göstermeye başlamış olacaktır.

Papaz Büyüsünün Uygulanışı

Papaz büyüsünün yapılması için ilk olarak işinde ehli olan medyumların tercih edilmesinde yarar vardır.  Çünkü büyünün etkilerinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış yapıldığı zaman geri dönüşü olmayan hatalar meydana gelir. Bunun sonucunda da büyü yanlış şekilde kişilerin bilinçaltına etki eder.

Papaz büyüsünün yapılmasında medyum hocaları genellikle büyünün yapılacağı kişinin resmini talep eder. Daha sonra resmin üzerine Kuran-ı Kerim’de yer alan özel duaları ve tılsımlı sözcükleri okur. Bunun ardından niyetler de edilerek papaz büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur. Bu büyünün resmin üzerine yapılmasından dolayı etkisi doğrudan karşı tarafın üzerinde görülmeye başlanır. Bu sayede 1 gün içerisinde bile büyünün belirtileri ortaya çıkmış olur. Dileyen herkes sevdikleri insanı kendilerine aşık etmek için papaz büyüsünü işinde uzman olan medyumlara giderek yaptırabilir.

Resmin Üzerine Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle papaz büyüsünün yapılmasında uygulanacak yöntemlerin kesinlikle eksiksiz bir şekilde takip edilmesi gerekir. Papaz büyüsünün yapılmasında öncelikle işinde uzman olan ve daha önceden papaz büyüsünü yapmış olan tecrübeli medyumlara gitmekte yarar vardır. Medyumların yapacakları papaz büyüsü her zaman etkisini daha kısa sürede ve net bir şekilde göstermeye başlar. Papaz büyüsünün yapılmasında ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin resmi alınır. Daha sonra medyum hocası büyüyü yapandan bilgiler aldıktan sonra resmin üzerine özel dualar ve kişiye özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri okur. Bütün okuma işlemlerinin yapılmasından sonra niyetler iyi bir şekilde edilir. Ardından okunmuş resmin yakılması veya herhangi bir suyun içerisine atılması gerekir.

Bunun sonucunda da büyünün etkisi yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde kendini göstermeye başlar. Papaz büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin iradesi tamamen yok olur ve sadece büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Böylece size aşık olmasını istediğiniz insanın hareketlerini ve davranışlarını kolay bir şekilde kendinize uygun olarak yönlendirebilirsiniz.

Resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Resimle Yapılan Papaz Büyüsünün Türleri

Resimle yapılan papaz büyüsünün çeşitleri oldukça fazladır. Çünkü papaz büyüsü edilen niyete göre farklı belirtiler ortaya koyar. Bunun sonucunda da insanlar hayatlarını yapılan büyünün etkisi ile yönetmeye başlar. Papaz büyüsü genellikle platonik olarak duyulan aşkların karşılık bulması amacı ile yapılır. Bunun dışında evli çiftlerin veya sevgililerin birbirlerine daha çok bağlanması amacı ile de papaz büyüsüne başvurulur.

Papaz büyüsünün yapılmasında ayrıca kötü niyetler de yatmaktadır. Bu büyünün özellikle mutlu giden evliliklerin ve ilişkilerin bozulmasında etkisi oldukça fazladır.  Nefret ettiğiniz insanın mutlu giden ilişkisini bozmak ve bu çiftleri birbirlerinden ayırmak veya soğutmak için papaz büyüsünü yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda papaz büyüsü kısmet kapatmak için de yapılabilir. Büyünün etkisi tamamen edilen niyete göre şekillenir. Dileyen herkes gönül rahatlığı ile işinde uzman olan medyuma giderek papaz büyüsünü yaptırabilir.

Resimle Yapılan Papaz Büyüsünün Tutma Süresi

Resimle yapılan papaz büyüsünün tutmasında medyumların katkısı oldukça fazladır. Çünkü işinde uzman ve tecrübeli olan medyumlara papaz büyüsünü yaptırdığınız zaman hemen sonuç göstermeye başlar. Bunun dışında resimle yapılan papaz büyüsünün tutmasında büyünün yapıldığı kişinin fiziksel ve karakteristik özellikleri de etkili olur. Her insanda aynı zamanda büyü etkisini göstermeye başlamaz.

Bu yüzden kısa sürede resimle yapılan papaz büyüsünün etkisinin net bir şekilde ortaya çıkması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Yaklaşık olarak papaz büyüsü işinde ehli olan medyumlar tarafından yapıldığı zaman 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da yapılan büyü edilen niyete göre belirtilerini yansıtır.

Resimle Yapılan Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi?

Resimle yapılan papaz büyüsünün evde bozulması mümkün değildir. Çünkü büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesi tavsiye edilir. Resimle yapılan papaz büyüsünün etkisi doğrudan karşı tarafa yansıdığı için büyünün bozulması da aynı şekilde gerçekleşmelidir. Yani papaz büyüsünün bozulması için medyum hocası büyünün yapıldığı kişinin resmini alır ve resmin üzerine büyünün bozulmasında etkili olan duaları okur. Bu dualar sayesinde yapılan papaz büyüsü bozulmuş olur.

Aşağıda medyum hocalarının papaz büyüsünün bozulmasında resmin üzerine okudukları dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz