Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Samsunda Ünlü Büyücü Medyumlar

Samsun’da ünlü büyücü medyumlar hangileridir? Samsun’da güvenilir büyücü var mı? Samsun medyum adresi ve iletişim bilgileri nelerdir? Gerekli bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Samsunda Ünlü Büyücü Medyumlar

Samsun’da işinde uzman olan medyumlar oldukça azdır. Bu yüzden Samsun’da yaşayanlar, kesinlikle büyü yaptırmadan önce detaylı araştırmalar yapmalıdır.  En iyi medyumları seçerek büyülerin kısa sürede tamamlanmasını sağlamalıdırlar. Bunun için internetten ayrıntılı araştırmalar yapabilirler.

Samsun’da Büyü Türleri

Samsun’da büyü yaptırmak isteyenler, her türlü büyüyü daha önceden yapmış olan medyumlara giderek yaptırmalıdır. Bu medyumlardan birisi Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca her türden büyüler yaparak etkili bir şekilde sonuçlarını ortaya koymasına yardımcı olur. Aşağıda Bestami Hoca’nın yaptığı büyüler detaylı bir şekilde listelenmektedir:

 • Bestami Hoca bağlama ve aşık etme büyülerinde oldukça ustadır.
 • Bunun dışında evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak için evli çiftlerin birbirlerine daha sıkı bağlanmasında büyü de yapabilmektedir.
 • Bunun yanı sıra talepler üzerine ayırma ve soğutma büyülerini de başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Yukarıda verilen büyü türlerinden istediğinizi seçerek medyum Bestami Hoca’ya gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Samsun’da Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Samsun’da yapılan büyülerin doğru bir şekilde uygulanmasından sonra belirtileri kısa sürede ortaya çıkar ve büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında büyük oranda değişimler meydana gelir. Bu değişimler aşağıda şu şekilde listelenmektedir:

 • Büyünün yapıldığı kişiler genel olarak ruhsal ve akıl olarak kendinde olmaz.
 • Bunun dışında rüyalarında her zaman büyüyü yapan kişileri görürler.
 • Aynı zamanda fiziksel olarak da sürekli olarak kendilerini yorgun ve bitkin bir halde hissederler.
 • Bunun yanı sıra yalnız kalmaktan mutlu olurlar ve çevrelerinden tamamen uzaklaşırlar.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi durumunda büyünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Samsun’da Yapılan Büyülerden Koruyan Medyumlar

Samsun’da yapılan büyülerden korunmak için kesinlikle işinde uzman olan medyumlara gitmekte yarar vardır. Özellikle Bestami Hoca büyülerden korunmak için dualar ve ayetlerle birlikte bir vefk hazırlar. Bu vefkin sürekli olarak üzerlerde taşınması durumunda yapılabilecek herhangi büyüye karşı korunmuş olunur. Bunun için bir başkasının kötü enerjisinden veya yaptığı büyülerden korunmak için muhakkak Bestami Hoca’ya ulaşmak gerekir.  Bestami Hoca büyüden korunma konusunda en uzman medyumlardan birisidir.

Samsun’da Büyüleri Bozan Medyum

Samsun’da büyülerin bozulmasında gidilmesi gereken medyumlar vardır. Büyülerin bozulmasını muhakkak işinde uzman medyumun desteğini alarak yapmak gerekir.  Yapılan büyülerin bozulmasında işinde deneyimli ve donanımlı olan Bestami Hoca tercih edilmelidir. Bestami Hoca büyülerin bozulmasından önce ilk olarak rabıta bakımı yaparak hangi büyülerin kim tarafından yapıldığını kontrol eder. Daha sonra aşağıda verilen adımları tek tek uygular. Bu sayede büyülerin bozulması kısa sürede gerçekleşmiş olur. Bu adımlar şu şekildedir:

 • Bestami Hoca yapılan büyünün kabını önce çıkarır.
 • Daha sonra yapılan büyüyü metal bir kabın içerisine koyar.
 • Ardından metal kabın içerisine sirke döker
 • Sirkeyi döktükten sonra 1 gün metal kabı bekletir.
 • Daha sonra ertesi gün büyünün kurumasını sağlayarak metal kaptan alır ve büyüyü yakar. Büyünün yakılmasından sonra bir toprağın altına sirke ile birlikte gömer.
 • Bütün bu işlemlerin ardından yapılan büyülerin etkisi tamamen ortadan kaybolur ve büyünün etkisinde olan kişi eski haline geri döner.

Samsun’da Aşk Büyüsünün Yapımı

Samsun’da platonik olarak aşk duyguları yaşayanlar, aşklarına karşılık bulmaları için işinde uzman olan medyumlara giderek aşk büyüsünü yaptırabilir. Her medyum aşk büyüsünü farklı tekniklerde ve yöntemlerde yapar. Bunun için işinde en iyi olan medyumların seçilmesi her zaman daha karlı olacaktır.

Samsun’da aşk büyüsünü en usta şekilde yapan ve deneyimli olan medyumlardan birisi Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca özellikle büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafının üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okuyarak aşk büyüsünün direkt olarak etki etmesini sağlar. Bunun sonucunda da sevdiğiniz insan size kısa sürede ve etkili bir şekilde aşık olup bağlanır. Bu sayede aşkınıza karşılık bulmuş olursunuz.

Bestami Hoca aynı zamanda sadece Samsun’da yaşayanlara değil, başka illerdeki insanlara da aşk büyüsünü yapabilmektedir. Bu yüzden aşk büyüsünün etkilerini hemen görmek isteyenler Bestami Hoca’ya ulaşmalıdır.

Samsun’da Bağlama Büyüsünde Uzman Medyumlar

Bağlama büyülerinin yapılmasında işinde uzman olan medyumların her zaman seçilmesi gerekir. Çünkü bu büyünün yapılmasında çeşitli malzemelerden ve doğa üstü varlıkların yardımından yararlanıldığı için büyünün uzman ellerle yapılması gerekir. Bu sayede yapılan bağlama büyüsü doğru sonuçlar ortaya koyar.

Genellikle Samsun’da yaşayanlar bağlama büyüsünü eşlerini kendilerine daha da bağlamak ve onların dışarıya gözlerinin kaymaması için yaptırır. Büyünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra evli çiftler birbirlerine sonsuza kadar deli gibi bağlanır ve bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşarlar. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler kesinlikle işinde uzman olan medyum Bestami Hoca’ya başvurmalıdır. Bestami Hoca hem hızlı hem de etkili bir şekilde bağlama büyüsünü yaparak başarılı sonuçlar elde eder.

Samsun’da Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Papaz büyüsü Samsun ilinde en çok tercih edilen büyülerden birisidir. Bu büyünün yapılmasında hem iyi niyet hem de kötü niyet yer alır. Bunun dışında papaz büyüsü yapıldıktan sonra büyünün etkisi altında olan kişiler kendi iradelerini tamamen kaybeder ve sadece büyünün etkisi ile hayatına devam eder. Bunun sonucunda da istediğiniz her hareketi sevdiğiniz insana rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Papaz büyüsü iradeye etki ettiği için deneyimli ve bilgili medyumlar tarafından yapılmalıdır. Özellikle daha önceden bu büyüyü birçok kez yapmış olan Bestami Hoca’ya gitmeniz tavsiye edilir. Bestami Hoca papaz büyüsünü doğru ve kişiye özel malzemelerle yaparak büyünün kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Bu yüzden dileyen herkes Bestami Hoca’ya papaz büyüsünü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Samsun’da büyücüler ve büyü yapan medyum hocalara yazımızdan bakabilirsiniz.

Samsun’da Geri Döndürmek İçin Yapılan Büyüler

Samsun’da genellikle eşleri veya sevgilileri kendilerini terk etmiş kişiler geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyünün doğru adımlarla ve yöntemlerle yapılmasından sonra sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size kısa sürede geri dönmesini görmüş olacaksınız. Geri döndürme büyüsünün yapımında genellikle büyünün yapılacağı kişinin kişisel eşyaları veya resmi kullanılır. Bu özel eşyalara veya resme duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra eşiniz veya sevgiliniz size geri döner ve bir daha sizi hiçbir koşulda bırakmaz. Böylece sonsuza kadar mutlu bir şekilde hayatınıza devam etmiş olursunuz.

Geri getirme büyüsünün yapılmasında muhakkak işinde uzman olan Bestami Hoca’ya gitmeniz gerekir. Büyünün hem kısa sürede tamamlanması hem de etkili bir şekilde sonuç vermesi sağlanmış olur.

Samsun’da Kara Büyülerin Yapımı

Kara büyülerin yapılması çoğunlukla intikam duygusu doğrultusunda meydana gelir. Sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişilerin hayatlarında her zaman mutsuz olmasını istemeniz durumunda onların iradelerini kara büyüler sayesinde ele geçirebilirsiniz. Kara büyülerin yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişiler akıl almaz bir şekilde hayatlarına devam eder ve kendi iradeleri dışında amaçsız bir şekilde yaşarlar. Bunun sonucunda da bu kişiler hayattan zevk almaz ve ölmek isterler. Böylece intihar eğiliminde bulunmaları da an meselesi haline gelir.

Kara büyülerin yapımında muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Çünkü bu büyüler şeytanlar ve cinler ile birlikte yapılır. Bu yüzden Havas ve Ledün ilmi konusunda tecrübeli olan medyumlar her zaman tercih edilmelidir.

Samsun’da Büyüler Nasıl Yapılır?

Samsun’da büyü yapan bir sürü medyumlar vardır. Üstelik kendilerini büyü yapan medyum olarak tanıtan sahtekarlar da oldukça fazladır. Bu yüzden büyü yaptırma konusunda insanların çok dikkatli olması gerekir. Büyü yapımında seçilecek medyumlarda bakılması gereken özellikler vardır. Örneğin; işinde uzman olan bir medyumun seçilmesinde doğuştan gelen yeteneklerine ve ruhen iletişimlerinin güçlü olmalarına bakmak gerekir. Bunun dışında büyü ilmi konusunda bilgileri olup olmadıklarına da bakmakta yarar vardır. Aynı zamanda daha önceden yaptıkları büyü çalışmalarına ve sonuçlarına da bakarak işinde uzman olan medyumlar seçilmelidir.

Bir medyumun büyü yapması için aynı zamanda Kuran-ı Kerim’de yer alan bütün ayetlerin ve surelerin Arapçalarını biliyor olması gerekir. Bunun dışında büyülerin yapımında vefklerin de yazılmasından dolayı iyi ve başarılı medyumlar vefk yazmayı da çok iyi bilmelidir. Bütün bu özellikleri taşıyan medyumlara gidererek gönül rahatlığı ile istediğiniz büyüleri yaptırabilirsiniz.

İstenilen özelliklerin hepsini barındıran medyumlardan birisi Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca alanında en iyi medyumlardan birisidir. Her türden vefk ve büyü çalışmaları yaparak başarılı sonuçlar elde etmiştir. Özellikle vefklerinde yazdığı özel dualar ile büyülerin etkili bir şekilde belirtilerini göstermesinde etkili olmuştur. Bu dualar aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz