Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Süfli Cin Daveti Nedir, Süfli Cin Çağırma Nasıl Yapılır?

Süfli cin daveti nedir, nasıl yapılır? Süfli cinlerle büyü yapılır mı? Süfli cin hakkında bilgilere yazımızdan detaylı şekilde bakabilirsiniz.

 Süfli Cin Daveti Nedir, Süfli Cin Çağırma Nasıl Yapılır?

Süfli cin çağırma tekniklerinin doğru yapılması sonucunda süfli cinlerle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Cin çağırma tekniklerinin doğru bir şekilde yapılması için özellikle Cin suresinin okunması gerekir. Bununla birlikte okunacak tılsımlı sözcükleri destekleyici somut malzemelerin de kullanılmasında yarar vardır.

Neden Süfli Cin Çağırılır?

Süfli cinlerin çağrılmasının altında birçok sebepler yatmaktadır. Aşağıda Süfli cinlerin çağrılma nedenleri hakkında detaylar sırasıyla verilmektedir:

 • Süfli cinlerin çağrılmasındaki en büyük neden, kişilerin hayatları boyunca merak ettikleri bütün her şeyi öğrenmek istemeleridir.
 • Bununla birlikte kişilerin geçmişlerinde yaşadıkları bir olayı daha derinlemesine öğrenmek istediklerinde de Süfli cinler çağrılabilir.
 • Aynı zamanda önceden kaybolmuş eşyaların da bulunması için Süfli cinlerden yardım alınabilir.
 • Süfli cinlerin çağrılmasında merak duygusu da ön plana çıkar. Cinleri çağırmak isteyenler, eğlence ve zevk amaçlı olarak da Süfli cinleri çağırabilir. Fakat, bu durumun cinler tarafından anlaşılması sonucunda kişilere Süfli cinler hayatları boyunca her zaman musallat olur.

Yukarıda verilen nedenler sonucunda Süfli cinleri çağırmak mümkündür. Bunun için çok dikkatli olmak gerekir. Cin çağırma işleminde yapılan herhangi bir hata sonucunda sonuçlar kötü olabilir.

Cin çağırma nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Süfli Cinlerle Büyü Yapma

Büyü yapılması sırasında Süfli cinler çağırılabilir. Çünkü, büyünün etkisinin arttırılmasında cinlerin üstün güçleri oldukça önemlidir. Bu yüzden bir büyünün yapılmasında medyum hocalarına gidilerek Süfli cinlerin çağrılması gerekir. Çünkü, özellikle kötü niyetle yapılan büyülerde Süfli cinlerin çağrılması sonucunda etkisini arttırmak amacı varsa,  cinlerin muhakkak medyum hocası tarafından görevlendirilmesi gerekir. Yanlış cinlerle iletişim kurulduğu zaman cinler hem size hem de büyünün yapıldığı kişiye musallat olarak zarar verir. Hepinizin akıl sağlıklarının bozulması için her şeyi yapar.  Bu yüzden büyü yaparken Süfli cinleri çağırmayı medyum hocası yapmalıdır.

Süfli Cin Çağırılması İle İlgili Önemli Noktalar

Süfli cinlerin çağrılmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Aşağıda bu noktaların neler olduğu detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Süfli cinlerin çağrılması esnasında abdestli olmak gerekir. Bununla birlikte vücut temizliğinin ve kıyafetlerin de temiz olması gerekir. Ayrıca Süfli cinlerin çağrılacak odanın da çok temiz olması gerekir. Odanın temiz olmaması durumunda Süfli cinler çağrınızı dikkate almaz ve gelmez.
 • Süfli cinleri davet etmek için kesinlikle bu konuda ilim kaynaklarından bilgiler almak gerekir. Bütün yöntemlerin öğrenilmesinden sonra cin çağırma işlemi yapılmalıdır.
 • Bununla birlikte Süfli cinlerin ve diğer cin türlerinin çağrılmasında muhakkak içten ve samimi olmak gerekir. Eğer, hiçbir sebep ve amaç olmadan cinler çağrılırsa,  bu duruma cinler çok büyük tepki gösterir ve bir ömür boyu kötü güçlerini sizin üzerinizde kullanır.

Yukarıda verilen noktalara çok dikkat etmek gerekir.  Çünkü, Süfli cin ve diğer cinlerin çağrılmasında sonuçlar her zaman iyi olmaz. Cinlerle hatalı bir şekilde iletişme geçildiği zaman bunun sonuçlarına ölene kadar katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden bahsedilen önemli hususları göz ardı etmemek gerekir.

Kolay Bir Şekilde Süfli Cin Çağırılması İçin İstenen Şartlar Nelerdir?

Kolay bir şekilde Süfli cin çağırmada bazı şartların yerine getirilmesi gerekir.  Aşağıda kolay bir şekilde Süfli cinlerinin çağrılması için sağlanması gereken koşullar sırasıyla verilmektedir:

 • Süfli cinlerin çağrılması için ilk olarak 3 gün önce hayvansal ürünleri yeme veya içme olayları bırakılmalıdır.
 • Bununla birlikte Süfli cinlerin hoşuna giden kokuların üzerinize dökülmesi gerekir. Bu kokular kesinlikle alkol maddesi içermemelidir
 • Aynı zamanda Süfli cinlerin çağrılmasından önce odaya tütsü yakılmalıdır.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi sonucunda Süfli cinleri çağırma işlemleri kolay bir şekilde yapılabilir.

Süfli Cin Çağırma Aşamaları Nasıl Gerçekleşir?

Süfli cinleri çağırma aşamalarının eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Aşağıda Süfli cinleri çağırmada uygulanması gereken adımlar sırasıyla verilmektedir. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Süfli cinleri çağırmak için ilk olarak temiz ve karanlık bir odada yatsı namazından sonra masanın üzerine mum veya tütsü yakılmalıdır.
 • Mumların veya tütsülerin yakılmasından sonra kıbleye yönünüzü dönerek 489 defa “Ya Fettah” demelisiniz.
 • Bunun ardından niyetler edilerek Süfli cinlerin çağrılması yapılır. Cinler geldiklerini belli ederek kapıyı açar. Açılan kapının kesinlikle geri kapatılmaması gerekir.
 • Bundan sonra “Fe teâlâllâhul melikul hakku. Rabbenâ, ic’al ulkiye bin muhammed elûguz ve lenâ min ledunke nasîran ve veliyyen ve vezîren. Rabbi, zidni ve ulkiye bin muhammed elûguz ilmen ve allem min te’vîlil ehâdîs ilmen. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Amin.” duası 32 kere okunmalıdır.

Yukarıda verilen adımların 3 gün boyunca yapılması durumunda Süfli cinlerin geldiği artık net bir şekilde hissedilir ve Süfli cinlere istediğinizi sorabilirsiniz.

Süfli Cinlerin Kötülüklerini Yok Etme

Süfli cinlerinden korunmak için okunması gereken bazı dualar ve sureler vardır .  Aşağıda Süfli cinlerin kötülüklerini uzaklaştırmak için okunması gereken dua yer alır:

 • Rabbi inni messeniyeşşeytanu binusbin ve azab; rabbi euzu bike min hemezatişşeyatiyni ve euzu bike rabbi en yahdurun. ve hifzan min külli şeytanin marid.

Yukarıda verilen duanın her gün 41 ya da 100 kere okunması gerekir. Duanın istenilen sayıda okunması durumunda cinler size hiçbir şekilde musallat olamaz. Bu sayede cinlerden bir ömür boyu korunmuş olursunuz.

Dualarla Süfli Cinlerden Korunmak

Süfli cinlerden korunmak dualarla mümkün hale gelir. Aşağıda verilen duanın her gün 100 kere okuması sonucunda Süfli cinlerden korunma durumu meydana gelir. Bu dua şu şekildedir:

 • “Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim.”

Yukarıda verilen duanın sürekli bir şekilde her gün sabah ve akşam okunması gerekir.  Duanın okunmasından sonra Süfli cinler hiçbir şekilde duayı okuyan kişilerin yanına gelemez ve onlara musallat olamaz.

Süfli Cinlerin Yararları Var Mı?

Süfli cinlerin hiçbir şekilde insanlara yararı yoktur. Aksine insanların akıl ve beden sağlıklarını bozarak onların daha kötü bir durumda olmalarını sağlar. Çünkü,  Süfli cinler tamamen kötü ruhlu cinlerdir. Amaçları sadece insanların ruhuna ve kanına girerek onlara zarar vermektir. Süfli cinler insanların bedenlerine girerek onları sanki birisi boğuyormuş hissini verip insanların psikolojileriyle oynar. Bu durum sonucunda insanlar akıllarını kaybetme noktasına gelir. Bu yüzden Süfli cinlerin hiçbir şekilde yararları yoktur.

Fakat ulvi cinler insanların iyiliğini isteyen cinlerdir. Süfli cinlerin insanlar üzerinde meydana getirdikleri zararların giderilmesinde görevlendirilir. Ulvi cinlerin yardımı sayesinde hem ruhsal hem de bedensel anlamda büyük zararlar görmüş kişiler eski hallerine dönebilir. Bunun sonucunda da insanlar daha sağlıklı ve düzgün bir ruh ile yaşamaya devam eder.

Süfli Cinler Görülebilir Mi?

Süfli cinler görülmeyen cinlerdir. Hayvan ve insan kılığına girerek  kendilerini çağıran  insanlarla iletişime  geçer. Cinler, özellikle kedi, köpek, yılan, keçi,  fare, akrep ve böcek gibi hayvanların kılığına girer. Bu hayvanların herhangi bir yerde görülmesi sonucunda onlara dokunup öldürmemek gerekir. Bu hayvanların öldürülmesi durumunda cinler bütün herkese musallat olur ve bir ömür boyu kötülüklerini bu kişilerin üzerinden çekmez.  Bunun için bahsedilen hayvanlara hiçbir şekilde dokunmamak gerekir.

İfrit ve cin musallatı nasıl olur? İnceleyebilirsiniz.

Süfli Cin Musallat Olur Mu?

Süfli cinlerin musallat olma durumları vardır. Fakat iman etmiş cinler hiçbir koşulda insanlara musallat olmaz. İman etmemiş cinler ise insanlara musallat olarak onların delirmelerine neden olur. Örneğin; insanlara olmayan bir şeyi görüyormuş havası verip onları korkuturlar. Bununla birlikte insanların bedenlerine de zarar vererek onların tedavisi olmayan hastalıklara yakalanmasına neden olurlar.

Özellikle günümüzde ekmek kırıntılarının üzerine yatılması veya kemik ile taharetlenme yapılması durumunda iman etmeyen cinler, bu kişilerin yanına gelerek onları rahatsız eder ve onların korkmalarına neden olur. Bunun dışında başka konularda da cinler kolay bir şekilde insanlara musallat olabilir. Aşağıda cinlerin insanlara musallat olmasına sebebiyet veren durumlar sırasıyla verilmektedir:

 • Dinin kuralları doğrultusunda hayatlarını idame ettirmeyen kişilere cinler kolay bir şekilde musallat olur.
 • Bununla birlikte aşırı derecede makyaj yapan ve takılar takan kişilere cinler musallat olur. Özellikle altın takının takılması sonucunda cinler daha çok bu insanlara zarar verir. Çünkü cinlerin en çok zaafının olduğu şey altındır.
 • Çok fazla alkol tüketip gece hayatı içerisinde olan kişilere de cinler musallat olabilir.
 • Boy abdestinin alınmaması sonucunda da cinler rahatsızlık verir
 • Bunun dışında adet olunduğu zaman kadınların cinsel ilişkiye girmesi durumunda cinler her koşulda bu kişilere huzursuzluk verir.
 • Evde çıplak bir şekilde dolaşan kişileri de cinler rahatsız eder.
 • Aynı zamanda sıcak suların bilinçsiz bir şekilde yerlere dökülmesi sonucunda da cinler musallat olur.

Yukarıda verilen durumlar sonucunda cinler insanları huzursuz ederek onların ölene kadar peşlerini bırakmaz. Bu yüzden yaşamımızda belirtilen noktalara dikkat etmek gerekir.

Süfli Cinler Ne Gibi Zarar Verebilir?

Süfli cinlerin insanlara musallat olmasından sonra bazı belirtiler meydana gelir. Aşağıda Süfli cinlerin insanları rahatsız ettiğinin nasıl anlaşılacağı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Süfli cinlerinin musallat olduğu kişilerin davranışlarında ve hareketlerin bazı değişmeler meydana gelir. Özellikle cin çarpmış kişilerin ellerinde ve ayaklarında sürekli olarak kasılmalar görülür.
 • Bununla birlikte ellerde bu kişilerin yanma olayları meydana gelir.
 • Aynı zamanda Süfli cinlerinin musallat olduğu kişilerin çenelerinde kilitlenme görülür.
 • Bunun haricinde cinlerin rahatsız ettiği kişiler sürekli olarak uyur. Üzerlerinde hep bir halsizlik ve yorgunluk meydana gelir.
 • Ayrıca cinlerin musallat olduğu kişilerde kekemelik meydana gelir. Hiçbir şekilde konuşmaları anlaşılmaz.
 • Bu kişiler geceleri anahtar olmadan kilitli kapıyı açma isteği içerisinde olur. Yani imkansız olan  şeylerin yapılmasında ısrarcı bir  tavır
 • Cin çarpmış kişiler, sürekli olarak ölecekmiş hissine kapılır. Sanki bir yerden düşme veya boğulma sonucunda öleceklerini düşünürler.
 • Bununla birlikte geceleri rüyalarında hep kabus görürler. Bu yüzden uykularından aniden uyanırlar.
 • Kadınlarda özellikle saçların çok fazla dökülmesi de cinlerin kendilerine musallat olduğunun belirtisidir.
 • Bunun dışında kişilerde dikkat dağınıklığı ve unutkanlık meydana geliyorsa, cinlerin musallat olma durumu görülür.
 • Bir kişi birden bire eşinden ve çocuklarından nefret ediyorsa, bu durum sonucunda Süfli cinler kesinlikle bu kişiyi rahatsız ediyordur.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesi durumunda cinlerin sizi rahatsız edebileceğini kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Bu yüzden cinlerden korunmak için her gün özellikle Ayet el Kürsi duasının okunması gerekir.  Bu duanın okunması sonucunda cinler hiçbir şekilde musallat olmaz.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

İfrit ve Cin Musallatı Nasıl Olur, Nasıl Anlaşılır?

cin musallati nasil olur
İfrit ve cin musallatı vakaları, günümüzde manevi ilimler ve alemler hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isteyenlerin... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Cin Çağırma Nasıl Yapılır? Gerçek Cin Daveti Yöntemleri 

cin cagirma nasil yapilir
Cin çağırma  eyleminin  iyi niyetlerle yapılması doğrultusunda herhangi bir  zararı  yoktur. Cin çağırma işleminin hocalarla beraber... Devamını oku

İfrit, Cin Kabilesi ve Musallat nedir? Belirtileri, Kurtulma ve Korunma Duaları

musallat nedir
İfrit ve musallat, özellikle bu tür dünya dışı varlıkların şerrinden korunmak isteyenlerin bilgi sahibi olmak istedikleri... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz