Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Nohut büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili ayrıntı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapılması bir kimsenin büyü yapan kişiye aşık edilmesi amacını taşır. Nohut büyüsü giden sevgilinin geri gelmesini sağlayabilir. Nohut büyüsü hakkında internette çok sayıda bilgi bulunmaktadır. Bu bilgiler kullanılarak kişinin kendi başına nohut büyüsü yapmaya kalkmaması çok önemlidir. Nohut büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için, kişilerin kendi başlarına büyü yapmaya çalışmaları büyük problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Nohut büyüsü yaptırmak istediğini medyum hocanın, daha önce bu konuda çalışmalar yaptığından emin olun. Nohut büyüsü yapmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Büyünün yapılacağı yöntem seçilirken, elde edilmek istenilen etkinin ne olduğu büyük önem taşır.

Nohut Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Nohut büyüsü etkileri kendini yapıldıktan kısa süre göstermeye başlar. Büyü altında olan kişiler günler ilerledikçe büyünün etkisi altına girerler.

 • Büyü yapıldığı ilk gün büyü yapılan kişi kendini tuhaf hisseder. Kişide unutkanlık olur. Anahtar, cüzdan ve telefon gibi değerli eşyalar bir yerlerde unutulabilir.
 • Büyünün yapıldığı ikinci gün, büyü tesirindeki kişi sabah vakti uyanmakta zorlanır. Kişi tüm gün boyunca uykulu olur.
 • Üçüncü gün, büyü tesiri altındaki kişi sakarlık yapar. İş yerinde, dışarı çıktığında, evde her yerde cam kırar, çarpmaması gereken objelere çarparak canını yakar.
 • Dördüncü gün, büyüyü yapan kişiyi düşünmeye başlar.
 • Son gün olan beşinci günde ise büyüyü yapan kişi aklında çıkmaz. Sürekli onu düşünür ve onunla iletişime geçmek ister. Sonunda onu arar ya da bulunduğu yere gider.

Yukarıdaki sıralama 41 tane nohut kullanarak nohut büyüsü yapıldığı zaman geçerli olur. Farklı tür büyülerdeki etki süresi ve özellikleri daha farklı olabilir. Hangi büyü türü olursa olsun, büyünün sonunda kişi büyüyü yapan insan ile iletişime geçmek ister. Büyü yapan kişi, büyülenen kişi ile önce konuşmamalıdır. Büyülenen kişinin ilk adımı atması beklenmelidir.

Şirinlik duası ve büyüsü nedir? Bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapmak için taze nohutlara ihtiyacınız olacak. Dilerseniz kara nohut kullanarak da nohut büyüsü yapabilirsiniz. 7 günde etki eden nohut büyüsü yapmak için tam 41 tane nohut alınması gerekir. Büyü yapmadan önce tas ve ateş alın. 41 tane nohut tanesinin üzerine üzerine İhlas Suresi’ni okumak gerekir. Elinizdeki kabın içine duayı okuduktan sonra nohut tanelerini bırakın. Kabın içi yarısına kadar temiz su ile dolu olmalıdır. Tam 20 tane nohutu kaba attıktan sonra, kabın diğer yarısını da su ile doldurun ve nohut tanelerini bitene kadar eklemeye devam edin.

Büyüyü yapmak kolay olduğu için insanların büyük çoğunluğu bu büyüyü kendi başlarına yapmakta bir sakınca bulunmadığını düşünmektedirler. Oysa, bu yanlış bir düşüncedir. Nohut büyüsünü kişiler kendi başlarına yapmamalıdırlar. Mutlaka büyü sırasında kişinin yanında bir uzman olması gerekir. Bunun sebebi büyü sırasında bazı ruhani varlıkların harekete geçmesidir. Uzman olmayan kişiler bu ruhani varlıkların etkisi altına girebilirler. Uzman medyum hocalar bu ruhani varlıkları kontrol altına alabilirler.

Nohut büyüsünü yaparken:

Ve ilâ ervâhi cemî’ı ihvânihî minel-enbiyâi vel-murselîn. Salevâtullâhi ve selâmühû ‘aleyhim ecma’în.Ve ilâ ervâhi âlihî ve evlâdihî ve ezvâcihî ve ashâbihî ve etbâ’ıhî ve cemîı’ zürriyyâtihî rıdvânullâhi te’âlâ ‘aleyhim ecma’în.

Duasını okuyun. 5 kere duayı tekrar edin.

3 Tane Haşlanmış Nohut ile Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 tane haşlanmış nohut ile nohut büyüsü yapabilirsiniz. Nohut tanelerinin her birinin ayrı kap içinde haşlanması gerekir. Nohutların yenilebilecek kadar yumuşak olana kadar haşlanması gerekir. Nohutları haşlamak için ateşin altını açmadan önce “nohut büyüsü yapmak, sevdiğimle kavuşmak için nohut büyüsü yapıyorum, nohut büyüsü beni sevdiklerim ile bağlıyor.” İfadesini 3 kere tekrar edin. Daha sonra ocağın altını sonuna kadar açın.

Nohutlar tamamen haşlandıktan sonra hepsini tek bir kabın içine alın. Nohutları güzelce karıştırın. Nohut büyüsünün son aşaması, nohutların toprağa gömülmesi gerekir. Nohutlar kişinin yaşadığı bahçeye ya da evin içinde bulunan saksılara gömülebilir. Mesafenin sağlanması için evin dışına nohutların gömülmesi daha faydalı olur.

2 Çubuk Kullanarak Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

2 çubuk ile soğutma büyüsünü yapmak etkili büyülerden bir tanesidir. Bir kişinin size aşık olmasını istiyorsanız, sevdiğiniz kişinin hayatında başka bir insan olduğundan şüphe ediyorsanız, 2 çubukla yapılan soğutma büyüsü yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi aldattığını düşünüyorsanız da bu büyü tam size göre. Büyü etkisini göstermeye başladığı zaman kişinin sevdiği kişi, diğer kişiden ayrılır, gözü onu görmez. Kişi büyüyü yapan kişiye tutkulu bir şekilde bağlanır. İki kişinin arası sağlam olur.

Nohut büyüsü ile deli gibi aşık etmek için 2 tane kısa çubuk satın alın. Çubukları birbirine çarpın. Bu sırada yüksek sesle “Çubuklar çarpsın, seven kalpler sevenleri ile buluşsun, aradan engeller kalksın.” İfadesini 50 kere tekrar edin. Ardından bu çubukları saksıya gömün. Saksının kumunun mutlaka temiz olması gerekir. Ardından büyünün etkisini göstermesi için bekleyin.

Nohut Büyüsü Yaparken Kullanılacak Nohut Sayısı Nasıl Seçilir?

Nohut büyüsü için kullanılacak nohut sayısı kişiye özel olmalıdır. Gerçek nohut büyüsü bu şekilde yapılır. 41 nohut büyüsü genel bir büyüdür. Kendinize özel bir büyü yaptırdığınız zaman büyünün etkileri daha fazla olur. Büyü yaparken nohut sayısı iki unsura göre belirlenir. Büyü yapılmak istenilen kişinin annesinin ismi ve kimin size aşık olmasını istiyorsanız bu kişinin ismi önem taşır.

Nohut büyüsü yapmaya başlamadan önce hem kişinin annesi hem de kişinin kendi isminde bulunan sessiz harf sayısı kadar nohut temin edin. Örneğin eğer büyü yapılmak istenilen kişinin adı Murat annesinin adı da Özge ise toplamda 5 tane nohut kullanarak büyü yapmak gerekir. 5 tane nohut bir kabın içine atıldıktan sonra, kendi isminiz ve kendi annenizin ismi için de aynı işlemi yapın. Nohutların bu aşamada ayrı kaplarda olması gerekir.

Ayrı kaplarda bulunan nohutlara her gün tılsım okumak şarttır:

Ve ilâ ervâhi âbâinâ ve ümmehâtinâ ve ihvâninâ ve ehavâtinâ ve evlâdina ve akribâinâ ve ehibbâinâ ve asdikâinâ ve esâtîzinâ ve limen kâne lehû hakkun ‘aleynâ ve li cemî’ıl-mü’minîne vel-mü’minâti vel-müslimîne vel-müslimâti, el-ahyâi minhüm vel-emvâti.

Günde en az 2, tercihen 3 kere bu tılsımı okuyun. Tılsımlar okunduktan sonra ortalama 6 gün içinde büyünün etkisini görmeye başlayacaksınız. 6 gün sonrasında nohut tanelerinin tek bir kabın içine alınarak karıştırılması gerekir.

Bana Nohut Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Nohut büyüsünü yapıldığını anlamak kolaydır. Büyü güçlü olduğundan etkileri kişi üzerinde gözlemlenir. Büyü altında olan kişi:

 • Tembelleşir. İçinden hiçbir şey yapmak gelmez.
 • Büyü tesiriyle birlikte kişi hayattan keyif alamaz hale gelir.
 • Büyülü kişi insanlardan uzak olmak ister.
 • Büyülenmiş kişi depresif duygu ve düşünceler içinde olabilir.

En hızlı etkisini gösteren nohut büyüsünden bir tanesi yapıldıysa kişide görülen belirtiler kısa sürede kendini gösterir. Kişi dün çok mutlu, hayat dolu, sevilen bir kişi olmasına rağmen, ertesi gün hissettikleri başka olur. Büyülenmiş kişiler bu nedenle çevreleri tarafından dengesiz olarak atfedilebilirler.

Nohut Büyüsü Yaparken Nohut Kabına Kalem Kırmak

Nohut büyüsü sırasında nohut kabına kalem kırılması özellikle Azerbaycan’da uygulan bir ritüeldir. Bu ritüel genellikle uzaktan aşık etme büyüsü yapmak isteyen kişiler tarafından yapılır. Eğer aşık etmek istediğiniz kişi sizden çok uzakta ise bu ritüeli denemeniz önerilmektedir. Nohut kabına kalem kırmak için büyünün yapıldığı 6. Günü beklemek gerekir. 6. Gün gelince büyü yaparken kullanılan kabın içine mürekkep damlatılır ya da kalem dividi kırılarak atılır. Eğer kabın içine kalem kırılması isteniyorsa, kalemi mümkün olduğu kadar küçük parçalara bölünmesine özen gösterilir. Ardından kalemler ile birlikte nohutların güzelce karıştırılması gerekir. Kalem parçaları sayesinde gerçekte asla aşık olmayacak kişilerin birbiri arasında kuvvetli bir bağ doğar. Çiftler ileriki zamanlarda evlilik yolu ile hayatlarını birleştirmek isterler.

Nohut Büyüsünü Evli Kişiye Yapabilir miyim?

Nohut büyüsünün evli kişiye yapılması mümkündür. Fakat bu tarz durumlarda büyü yapacak kişinin büyüden önce bazı bakımları yapması gerekir. Hem evli kadınlara hem de evli erkeklere nohut büyüsü yapılabilir. Büyünün etkisi kuvvetli olduğu için kime büyü yapıldığı dikkatli seçilmelidir. Büyünün etkileri nedeni ile yuvalar dağılabilir, çocuklar annesiz ya da babasız kalabilir. Müslüman kişinin büyüsünün tutması için kişinin içinde kötü niyet olmaması gerekir. Kötü niyetli kişilerin büyüleri tutmayacağı gibi, büyünün ters etkileri kişinin kendi başına gelebilir.

Nohut büyüsü ile bağlı olan kişi, bağlandığı kişi hakkında hiçbir eleştiriye açık olmaz. O kişi hakkında yalnızca olumlu düşünebilir. İlişkisi hakkında yorum yapan kişileri art niyetli görür. O kişileri hayatından çıkarmak ister. Kişinin hayatında bir tek o kişinin olması istenir. Kişi öyle bir yere konur ki kendi benliğinden bile yüksek bir yerde olur. Büyülenmiş kişilerin sırf bu nedenden aileleri ile sorun yaşadıkları bilinmektedir.

72 saatte etki eden aşk büyüleri hakkında bilgiler yazımız içerisindedir.

Büyü Aşamalarını Tersten Yaparak Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü aşamalarının tersten yapılarak nohut büyüsünün bozulması mümkündür. Kara nohut büyüsü yapıldığı zaman tersten büyü yapma yöntemi ile büyünün bozulması tercih edilir. Büyünün bozulması için en az 6 gün boyunca işlem yapmak gerekir. 6 gün boyunca evin içinde tılsımlı sözcükler tekrar edilecektir. Büyü işlemi sırasında kişi ne kadar nohut kullandıysa, tılsımlı sözcüklerin de o kadar tekrar edilmesi gerekir. Örneğin büyü sırasında 10 tane nohut kullanıldıysa, tılsımlı sözcüğün 10 kere tercih edilmesi gerekir. Tılsım olarak aşağıdaki duayı kullanabilirsiniz:

Yâ kâdiyel-hâcâti! Yâ mücîbed-d’avâti! İstecib du’âenâ bi rahmetike yâ erhamer-râhimîn. Sübhâne Rabbike Rabbil-‘ızzeti ‘ammâ yasıfûn. Ve selâmün ‘alel-mürselîn. Vel-hamdü lillâhi Rabbil-‘âlemîn. el-Fatiha

Tılsımlı duayı okuduktan sonra ardından Kuran surelerini okuyun. Özellikle Nas ve Felak sureleri büyülerden ve kem gözlerden korunmak için en etkili okumalardandır. Büyünün tersten yapılarak bozulmasında, büyü etkisi yön değiştirebilir. Yani kişinin yapmış olduğu büyünün etkisinden siz kurtulursunuz, sizin yerinize bir başkası büyüden etkilenir. Eğer büyü bozmak isterseniz, büyünün yön değiştirmeden tamamen ortadan kalkması için Kuran surelerini bol bol okumaya özen gösterin. Özellikle akşam vakti uyumadan önce yatağınızda Kuran okuyun. Bu sizi ve ailenizi kötü enerjilerden, kem gözlerden, kötü insanlardan koruyacaktır.

Nohut Büyüsü Kesin Tutar mı?

Nohut büyüsünün kesin tutması mümkündür. Büyü zaten çok tuttuğu için yüzde yüz etkili nohut büyüsü olarak da bilinir. Nohut büyüsü eğer doğru şekilde yapılırsa en geç 11. Gün sonunda etkilerini göstermeye başlar. Nohut büyüsünün Anadolu’da yüzyıllardan beri uygulandığı bilinmektedir. Bu büyünün geçmişi Orta Asya’daki Şaman Kültürü’ne dayanmaktadır. Nohut büyüsünün profesyonel birisi ile yapılması önerilmektedir. Büyünün daha güçlü olmasını isteyen kişiler tılsımlı kelimeler kullanarak duaların etkisinden faydalanabilirler. Nohut büyüsünde en önemli nokta büyü sırasında nohutların aynı kaba alınmasıdır. Çünkü bu ritüel iki kişinin bir araya gelmesini sembolize eder. Eğer nohutlar tılsımlar okunmadan kapta birleşirse büyü tutmaz. Büyünün 11 gün dolmasına rağmen etkisini göstermemesi halinde, büyü tutmamış demektir. Yeni bir büyü yaptırmak gerekir. Yeni büyü yaptırmadan önce büyünün engeli bulunmalıdır.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. isimsiz 17 Mayıs 2020 04:01

  meraba birini seviyorum bakisiyoruz ama bi gelisme yok nohut buyusu yaptirmak ucretlimidir

 2. Yavuz 8 Şubat 2020 13:54

  Hocam nasi yapcam.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz