Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Bakım Yapan En İyi Medyumlar ve Hocalar

Ücretsiz bakım yapan en iyi medyumlar ve hocalar hangileridir? Ücretsiz bakım ile kocayı geri döndürme nasıl yapılır? Ayrıntılı bilgiler yazımız içerisinde yer almaktadır.

 Ücretsiz Bakım Yapan En İyi Medyumlar ve Hocalar

Büyü işleminde bazı bakımlar ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.  Bu bakımların ücretsiz bir şekilde bakılmasının sebebi, genellikle dışarıdan herhangi bir malzeme kullanılmamasıdır. Ücretsiz bakım yapan medyum hocaları çok nadirdir.  Birçok hoca işi ticarete döktüğü için büyü yapımında bakımlardan da ücret talep eder. Fakat medyum Bestami hoca hiçbir  şekilde özel bakımlardan dahi  ücret almaz. Bu yüzden bakımlarını yaptırmak isteyenler, muhakkak Bestami hocaya gitmelidir.

Ücretsiz Medyum Hizmeti

Ücretsiz medyum hizmeti sayesinde insanların her koşuldan yararlanmaları sağlanmıştır. Yani medyum Bestami hoca, her statüden insanların büyü hizmetinden yararlanabilmeleri için  bazı bakımları ücretsiz olarak yapar.  Örneğin; rabıta ve su bakımlarını ücretsiz bir şekilde  yapar. Bununla birlikte şans ve basireti açmak gibi yüzeysel büyülerin yapımında ücret talep etmez. Bu yüzden dileyen herkes Bestami hocaya müracaat ederek özel bakımları ve basit büyüleri yaptırabilir.

Ücretsiz Bakım İle Aşık Etme

Ücretsiz bakım sayesinde bazı medyum hocaları deneme yaparak müşterilerinin taleplerini yerine getirip aşık etme ve bağlama büyüsü yapabilir. Özellikle işinde uzman olan medyum hocası Bestami, büyü yapmadan önce ücretsiz bakımlar yaparak büyünün deneme hazırlığını tamamlayabilir. Bunun sonucunda kendilerine gelen insanların talepleri üzerine aşık etme ve  bağlama büyüsünü başarılı bir  şekilde yaparak insanların isteklerini yerine getirir. Dileyen herkes, medyum Bestami hocaya müracaat ederek ücretsiz bakımlar yaptırıp aşık etme ve bağlama büyülerinin hazırlık aşamalarını tamamlayabilir. 

Tuz büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Bakımın Tanımı

Ücretsiz bakım, genellikle özel dualarla birlikte vefklerin  yazılması sonucunda meydana gelir. Ücretsiz bakım sayesinde dileyen herkes, büyü yaptırarak amaçlarına ulaşabilir. Her medyum hocası ücretsiz bakım ve büyü aşamalarını yapmaz. Bunun için siz de bu alanda hem uzman hem de ücretsiz bakım yapan Bestami hocaya gitmeniz gerekir.

Bestami hoca, özellikle rabıta bakımına ücretsiz bir şekilde bakarak büyünün nasıl yapılıp yapılmadığına karar verir. Bunun sonucunda da kişiye özel vefkler hazırlayarak büyülerin yapılmasını sağlayıp insanların taleplerini gerçeğe dönüştürebilir.

Ücretsiz Bakım İle Kocayı Geri Döndürme

Ücretsiz bakım ile kocanızı kendinize geri döndürerek yeniden aşık edebilirsiniz. Bunun için muhakkak medyum Bestami hocaya gitmeniz gerekir. Bestami hoca özel bakımlar sayesinde,  kocanızın eve ve size geri dönmesi için bağlama büyüsü yapar. Bu büyünün sonucunda eşiniz pişman olup size geri döner ve bir daha hiçbir koşulda başkasına gitmez. Bu sayede evliliğinizi kurtararak sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz.  Medyum Bestami hocanın ücretsiz bakım hizmetinden yararlanmak isteyen herkes, hocaya giderek kocayı geri döndürme büyüsünü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Ücretsiz Bakım İle Kısmet Açma

Ücretsiz bakım ile kısmet açma mümkündür. Özellikle yalnızlık duygusunu yaşayanlar ve bir türlü kısmetleri kapalı olanlar, ücretsiz bakım hizmetlerinden yararlanarak kısmet açtırma işlemlerini yaptırabilir. Bunun için medyum Bestami hoca, ilk olarak ücretsiz bakımlar yapar  ve daha sonra  kişiye özel olarak kişisel  bilgiler ve Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetler ve sureler ile bir  kısmet açma  vefki hazırlar. Bu vefk sayesinde kapalı olan kısmetler hemen  açılır ve dileyen herkes sevdiğine kavuşabilir. Bunun sonucunda da ekonomik anlamda  sıkıntılar yaşayan  insanlar da ücretsiz bir şekilde kısmetlerini açtırma şansını elde etmiş olabilir.

Ücretsiz Vefk Uygulaması

Ücretsiz vefk uygulaması ile istenilen bütün büyü türlerinin bakım aşamaları kolay bir şekilde tamamlanabilir. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek ücretsiz bakımı yaptırmanız gerekir. Ücretsiz bakım sayesinde hazırlanacak olan vefk veya muskanın daha etkili bir şekilde ortaya çıkması sağlanır. Bunun için ilk olarak ücretsiz bakımın yaptırılmasında Bestami hocaya gitmeniz gerekir.

Bestami hoca ilk olarak ücretsiz bakım yaparak büyünün yapılmasına engel olabilecek durumları ortadan kaldırır ve daha sonra istediğiniz alanda büyü ve vefk çalışmalarını yapmaya başlar. Size özel dualarla birlikte vefk hazırlayarak ücretsiz bir şekilde sizin taleplerinizi gerçekleştirebilir. Bunun sonucunda da medyum Bestami hocanın hazırladığı vefkler etkisini kuvvetli bir şekilde gösterir ve kısa sürede belirtilerini yansıtmaya başlar.

Ücretsiz Vefk Hazırlamada Okunacak Dua

Ücretsiz vefk hazırlama aşamasında okunması gereken dualar ve ayetler vardır. Bu ayetlerin ve duaların okunması sonucunda hazırlanan vefklerin etkisi daha güçlü bir şekilde olmaya başlar. Bunun sonucunda da yapılan büyülerin tutma oranı gitgide artar. Aşağıda ücretsiz vefk hazırlamada okunacak duaların listesi sırasıyla verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Taha Suresi: Taha, Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka, İlla tezkiratel limey yahşa, Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula, Errahmanü alel arşisteva, Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera, Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa, Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna, Ve hel etake hadiysü musa, İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda, Felemma etaha nudiye ya musa, İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva, Ve enahtertüke festemı’ lima yuha.

Süryani büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Ücretsiz Bakımın Uygulanması

Ücretsiz bakımın uygulanması ile büyülerin yapılmasına zemin hazırlanabilir. Ücretsiz bakımlar her medyum hocası tarafından yapılamaz. Bunun için ücretsiz bakım yapan hocaların detaylı bir şekilde araştırılması gerekir. Özellikle işinde profesyonel olan medyum  hocası Bestami, her  kesime hitap etmek istediği için bakımları ücretsiz bir şekilde yapar. Rabıta bakımını ücretsiz bir şekilde yaptıktan sonra istenilen büyünün yapım aşamalarına başlar. Bu sayede medyum hocası basit büyüleri ücretsiz bir şekilde yaparak herkesin büyüden yararlanmasını sağlar. İsteyen herkes, medyum Bestami hocaya başvurarak hem ücretsiz bakımlarını hem de ücretsiz kolay büyüleri yaptırabilir.

Ücretsiz Bakımda Uzman Medyumların Önemi

Ücretsiz bakım yaptırılmasında çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü, birçok insan, kendini medyum hocası gibi gösterip ücretsiz bakım ve büyü yaptıklarını söyleyerek insanların kişisel bilgilerini alabilir. Bunun sonucunda da kişisel bilgileri kullanarak dolandırıcılıklar yapabilir. Bu yüzden herkes bu konuda çok dikkatli olmalıdır. Çoğunlukla medyum hocaları ücretsiz bakım ve büyü yapmaz. Bu yüzden her insana kişisel bilgilerinizi kesinlikle vermemelisiniz. Aynı  zamanda  işinde ehli olan medyum  Bestami hoca ücretsiz bakımlar ve büyüler yaparak insanların hizmetten ücretsiz bir şekilde yararlanmalarını sağlar. Bunun için güvenilir bir şekilde medyum hocasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Bakım Yapımında Para Talep Edilir Mi?

Birçok medyum hocası ücretsiz bakımın yapılmasında para talep etmez. Çünkü ücretsiz bakımlar yaparak insanları kendilerine çekerek daha çok ilgi görmelerine vesile olurlar. Ücretsiz bakımlar genellikle büyüyü yaptıracak kişilerin ve annelerinin adı ve doğum tarihi bilgileri ile yapılır. Bu bilgilerin doğru bir şekilde iletilmesinden sonra ortaya bir sonuç çıkar ve bu sonuca göre büyünün yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Büyünün yapılmasında herhangi bir engelin olmaması durumunda medyum hocası, aynı şekilde ücretsiz olarak basit ve yüzeysel büyüleri de yapar. Bu sayede istediğiniz insana büyü yaparak amaçlarınıza ulaşmış olursunuz.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Fatima 15 Şubat 2020 15:30

  Hocam bana bakım yapmanızı rica etsem kısmetimle ilgili
  Şimdiden çok tşk ederim

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz