Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Süryani Büyüsü Nedir, Süryani Büyüleri Nasıl Yapılır?

Süryani Büyüsü Nedir, Süryani Büyüleri Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Süryani büyülerini kimler yapabilir? Süryani büyüsü kalıcı mı? Büyü ile ilgili gerçek bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Süryani Büyüsü Nedir, Süryani Büyüleri Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsünün yapılmasından sonra iki âşıkların birbirlerine bağlanması sağlanır.  Bu büyünün adından da anlaşılacağı gibi, Süryani kökeninden gelen işinde uzman medyum hocasına yaptırılması ile büyünün gücü etkili bir şekilde ortaya çıkar.  Çünkü, bu ırktaki hocaların enerjileri ve pozitif güçleri oldukça kuvvetlidir. Bunun için bu büyüyü yaptırmak isteyenler, Süryani kökeninden olan medyum hocasına gitmelidir.

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsünün yapılmasından sonra evli çiftler veya sevgililer birbirlerine daha çok bağlanarak ilişkilerinin daha uzun soluklu olmasını sağlar. Bunun yanı sıra Süryani büyüsünün yapılmasının ardından aşık olduğunuz kişi size deliler gibi bağlanarak sizinle bir ömür boyu yan yana olmak ister. Bu büyünün yapılmasında muhakkak Süryani kökenli medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Çünkü, bu ırkta olan hocalar, büyünün etkisini daha kuvvetli bir şekilde ortaya çıkarır.

Süryani Büyüsünde Önemli Noktalar Nelerdir?

Süryani büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle büyünün yapılmasında Süryani kökenli medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Bununla birlikte karşınıza çıkan her medyum hocasına bu büyüyü yaptırmamanız gerekir. Çünkü, Süryani büyüsünün yapım teknikleri diğer bağlama büyülerine göre farklı olduğu için büyünün yanlış yapılması durumunda etkisini de ters bir şekilde yansıtmaya başlar. Bu yüzden Süryani büyüsünün yapılmasından önce yaptırılacak medyum hocasının çok iyi bir şekilde araştırılması gerekir.

Sarımsak büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Süryani Büyüsü Neden Yapılır?

Süryani büyüsünün yaptırılmasındaki amaç, sevenlerin bir araya getirilmesini sağlamaktır. Büyünün yaptırılmasından sonra platonik olarak aşk beslediğiniz kişinin size bağlanmasına  vesile olabilirsiniz. Bununla birlikte bazı sebeplerden dolayı bir türlü kavuşamayan aşıklar da birbirlerine bağlanarak sonsuza kadar hayatlarına birlikte devam eder. Bunun dışında Süryani büyüsünü evli çiftler veya nişanlılar aralarındaki bağı daha da kuvvetlendirmek amacı ile de yaptırabilir. Büyünün sonucunda evli çiftler ve nişanlılar eskisinden daha iyi bir şekilde birbirlerine bağlanarak evliliklerini sürdürmeye devam eder.

Süryani Büyüsü Kimlere Yaptırılır?

Süryani büyüsünü dilediğiniz herkese yaptırabilirsiniz. Yani bu büyüyü içinde aşk ve sevgi bağları besleyen kişilere yaptırdığınız zaman kısa sürede diledikleri aşklarına kavuşabilme şanslarını elde eder. Bunun dışında Süryani büyüsünü evli çiftlere veya sevgililere de yaptırabilirsiniz. Özellikle evliliklerde ve ilişkilerde meydana gelen anlaşmazlıkların veya soğumaların ortadan kaybolması için Süryani büyüsü yaptırılır. Bu büyünün sonucunda evli çiftlerin veya sevgililerin aralarındaki sorun tamamen yok olur ve çiftler sonsuza kadar birbirlerine bağlanır. Bu yüzden Süryani büyüsü, genellikle evli çiftlere veya sevgililere yaptırılır.

Süryani Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Süryani büyüsünün kesinlikle  evde denenmemesi gerekir. Büyünün muhakkak işinde uzman medyum hocası tarafından yapılması gerekir. Bu medyum hocalarının arasından da iyi seçimlerde bulunmakta yarar vardır. Özellikle bu büyüyü Süryani kökenli medyum hocalarına yaptırmanız gerekir. Çünkü, büyünün yansıttığı etkilerin çok kuvvetli enerjilerden meydana gelmesinden dolayı bu pozitif enerjileri de ancak Süryani kökenli medyum hocası yansıtır.

Aynı zamanda büyünün yapılmasında şeytani varlıklardan da yararlanılmasından dolayı Süryani kökenli medyum hocası doğa üstü varlıklarla doğru bir şekilde iletişime geçerek büyünün yapılmasını daha kolay tamamlayabilir. Bu yüzden Süryani büyüsünü kesinlikle Süryani kökenli medyum hocasına yaptırmalısınız.

Süryani Büyüsünün Uygulaması

Süryani büyüsünün uygulanmasında manevi olarak işlemler yapılır. Örneğin; kendinize bağlamak istediğiniz kişinin aklına Süryani kökenli medyum hocası uzaktan telkinler göndererek size aşık olmasını sağlar. Medyum hocası bu telkin işlemlerini aynı zamanda şeytani varlıkların enerjisi ve gücü ile yapar. Bu sayede büyünün yapılacağı kişinin zihnine ve kalbine gerekli kodlamalar yapılarak onun size bağlanması gerçekleştirilir. Büyünün doğru bir şekilde yapılmasının sonucunda etkisini 2 hafta içerisinde tamamen gösterir. Bunun sonucunda tek taraflı aşk yaşayan kişi,  büyüyü yaptırarak aşkına karşılık bulur ve sonsuza kadar sevdiği insanla mutlu olur.

Süryani Büyüsünün Belirtileri

Süryani büyüsünün yaptırılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin tavır ve davranışlarında büyük değişimler meydana gelir. Özellikle büyünün yapılması sonucunda büyünün  etkisinde olan kişi, daha önceden sevdiği şeylerden şimdi nefret  etmeye başlar. Bununla birlikte hiç aşık olmayacağı insana yani büyüyü yaptıran kişiye birden aşık olur ve sürekli onu düşünür. Bu durumun ardından da aşık olduğu insanla bir araya gelmek için fırsatlar kollamaya başlar.

Bunun dışında evli çiftlerin de bu büyüyü yaptırması sonucunda evliliklerinde meydana gelen sorunlar ortadan kalkar ve birbirlerine olan sevgi bağları daha da güçlenir. Süryani büyüsünün belirtileri, doğru ritüeller ile yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 15 gün içerisinde etkisini tamamen gösterir ve sonsuza kadar bu etkiyi büyünün yapıldığı kişinin üzerinde yansıtmaya devam eder.

Süryani Büyüsü Herkeste Tutar Mı?

Süryani büyüsünün yapılmasından sonra tutması herkeste aynı sürede ve etkide gerçekleşmeyebilir. Çünkü, büyünün yapıldığı kişilerin karakteristik ve fiziksel özellikleri tamamen farklı olduğu için büyünün tutma süresi ve etki oranı da otomatik olarak farklılık gösterir.

Bunun dışında büyünün herkeste farklı bir şekilde tutmasında cinsiyet ve yaş kavramları da oldukça önemli rol oynar. Yani, Süryani büyüsünün herkeste aynı oranda tutması mümkün değildir. Bu yüzden tutma sürelerinde  bazı oranlarda  değişimler meydana gelebilir. Fakat büyünün yapılmasından sonra tutma süresi genel olarak 2 hafta verilir. 2 hafta sonunda büyünün etkisi ve yansımaları kendini göstermeye başlar ve aşıkların hepsi birbirlerine kavuşturulur.

Süryani Büyüsünün Dindeki Yeri

Süryani büyüsünün dinde yeri yoktur. Çünkü, büyünün yapılmasında bir kişinin akıl ve ruh iradesini bozarak tamamen büyünün etkisi ile hayatına devam etmesi sağlanır. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişi, kendi iradesi dışında size aşık olur ve bu durumda da zorla kendinize bir insanı aşık etme yolunu seçersiniz. Bu düşünce bde dinde haram ve günah olarak kabul edilmiştir. Bununla ilgili Kuran-ı Kerim’de birçok ayet ve sureler de vardır. Bunun için Süryani büyüsünü yapmak da yaptırmak da daima günah olarak bilinmektedir. Bir insanın kendinize aşık olmasını ve aşkınızın karşılık bulmasını istiyorsanız, öncelikle dualar ederek Allah’a sığınmanız gerekir. Allah da iyi niyetle ve içten bir şekilde edilen bütün duaları kabul eder.

Süryani Büyüsü Kalıcı Mı?

Süryani büyüsünün doğru ritüeller ve Süryani medyum hocası tarafından yaptırılmasından sonra etkisini kalıcı olarak sürdürmeye devam eder. Yani bu büyüyü olması gerektiği gibi yaptıranlar, sonsuza kadar sevdikleri adam veya kadınla bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilir.  Süryani büyüsünün kalıcı olmasından dolayı büyünün bir başkası tarafından bozulması imkânsızdır. Büyünün bozulmasını isteyenler, büyüyü yaptırdıkları medyum hocasına giderek talepte bulunabilir.

Sakız büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Süryani Büyüsünün Yapılmasında Etkili Olan Dualar

Süryani büyüsünün yapılmasında manevi yönden iletişimlerin kullanılmasından dolayı  büyünün daha kuvvetli bir şekilde etkisini ve belirtilerini  gösterebilmesi için Kuran-ı Kerim’den bazı ayetlerin ve surelerin okunması gerekir. Bu surelerin okunmasının ardından büyünün etki oranı daha güçlü bir şekilde olur ve belirtilerini net bir şekilde yansıtır. Aşağıda Süryani büyüsünün yapılmasında büyünün yapılacağı kişinin aklına ve kalbine telkinlerde bulunma sırasında okunması gereken sureler ve ayetler aşağıda sırasıyla verilmektedir. Bu sureleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Fihinne kasıratut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve la can. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Ke ennehunnel yakıtı vel mercan. Fe be eyyi alai rabbikuma tukezziban. Hel cezaul ıhsani illel ihsan.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.

Yukarıda verilen Bakara ve Rahman sureleri Süryani büyüsünün etkisini göstermesinde çok önemlidir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz