Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

7 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 düğüm büyüsü nasıl yapılır, ne işe yarar, ne kadar sürede etki eder? 7 düğüm büyüsünü kimler yapabilir? Düğüm büyüsünden nasıl kurtulunur? Gerçek bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 7 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsünün yapılmasının ardından hem aşk hem de bağlılık durumları oluşur. Bu sayede meydana gelen ilişkiler sonsuza kadar uzun soluklu olmaya devam eder ve aşıklar her zaman mutlu bir şekilde yaşar.

Düğüm Büyüsü İle Aşık Etme

Yapılan düğüm büyüsü sayesinde insanlar sevdiklerini kendilerine aşık edebilir. Bu büyü sayesinde insanlar platonik olarak sevdiklerini kendilerine aşık edebilir. Platonik aşk konusunda birçok insan çoğu zaman umutsuzluk içerisine girer. Aşık oldukları insanların karşılık vermemesi ile depresyona girme durumları da yaşanabilir. Fakat umutsuz olmak yerine medyuma gidilmelidir. Medyumlar yaptıkları düğüm büyüsü ile insanların platonik olarak hoşlandıkları kişileri kolay ve hızlı bir şekilde aşık edebilir. Böylece de dileyen herkes karşılıklı aşk duygusu yaşayabilir. Fakat burada uzman medyumlara gidilmelidir. Düğüm büyüsü yapılırken ciddiye alınması gereken büyülerden birisidir.  Bu sebepten dolayı medyumların yaptıkları büyüler ile ilgili de araştırma yapılmalıdır. Daha önce düğüm büyüsü yapmış medyumlar ile iletişime geçilmelidir. Böylece onların tecrübeli büyüleri ile aşık etme daha kolay olur. Sevdiğini aşık edip mutlu bir hayat yaşamak isteyenler düğüm büyüsü yaptırmalıdır.

Düğüm Büyüsünde Kullanılan İpler Nelerdir?

Düğüm büyüsünde her türden ip ve renk kullanılabilir. Öncelikle büyüde kullanılan ipin kalınlığına göre büyünün kuvveti atar. Kalın iplerin kullanılması büyünün yapıldığı kişide daha derin duygular oluşmasını sağlar. Bunun yanı sıra büyüdeki renkler de büyünün hangi amaçla yapıldığı ile ilgilidir. Medyumlara gidildiğinde hangi renkte ve kalınlıkta ip istediklerini kendileri söyler. Büyü yaptıracaklar da bu istenilen türdeki ipleri medyumlara getirir. Doğru seçilmiş iple yapılan büyüler sayesinde insanlar diledikleri amaçta kolay bir şekilde büyü yaptırabilir.

Düğüm büyüsünde siyah ipin kullanılması ayrılığa sebep olur. Siyah renk ayrılık ve üzüntü anlamını taşır. Bu sebepten dolayı büyülerde siyah ip kullanılması ile sevenler ayrılır.  Büyülerde kırmızı ip kullanılmasıyla iki kişiyi aşık etmek amaçlanır. Aşk duygusu yaşamak isteyenler de kendilerine kırmızı iple düğüm büyüsü yaptırabilir. Bu renk sayesinde insanların arasında aşk kıvılcımları oluşur ve birden sevgi ile dolmaya başlarlar.

Aşk büyülerinde kullanılan malzemeler genellikle kırmızı renktedir.  Düğüm büyüsü sayesinde sevdiği ile barışmak isteyenler de mavi ya da yeşil renkte ip ile büyü yaptırmalıdır. Bu iki renk genellikle barışı ve huzuru temsil eden renklerdir. Renk çizelgesinde bulunan her bir rengin değişik anlamları vardır. Mavi ve yeşil de bu renk çizelgesinde huzuru ve barışmayı temsil eder. Bu sebepten dolayı ayrılık yaşayanlar için mavi ya da yeşil renk ip ile düğüm büyüsü yaptırılmalıdır.

Düğüm Büyüsü Yaptırmak Riskli Mi?

Düğüm büyüsü yaptırmak isteyenler için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bu noktalardan bir tanesi öncelikli olarak insanların bu büyünün ne kadar kuvvetli olduğunun farkına varmasının gerektiğidir. Geri dönüşü olmayan büyüler arasında yer alan düğüm büyüsü ile hem kötü hem de iyi amaçlar için büyü yapılabilir. İki insanı ayırmak amacıyla düğüm büyüsü yapıldığında sevenler birbirinden ayrılır. Kara büyüler arasında da yer alan düğüm büyüsü ile ayrılanlar için tekrardan barışma durumu oldukça zor bir hal alır. Bu sebepten dolayı böyle bir durum ile karşılaşmamak için oldukça dikkatli olunmalıdır.

Düğüm büyüsü ile küslükler de yaşanabilir. İki arkadaşı ya da iki seveni birbiri ile küstürmek için düğüm büyüsü yapılır. Bu büyü sonucunda daha önce çok iyi bir şekilde anlaşan insanlar bir anda konuşmamaya başlar.  Düğüm büyüsünün güzel etkilerinin yanında bunun gibi zararlı etkileri de bulunur.  Bu zararlı etkilere karşı dikkatli olunmalıdır.

Düğüm Büyüsünde Sözlenen Sözler

Düğüm büyüsünde kullanılan gizemli sözlerin önemi büyü için oldukça fazladır. Yapılan büyülerin uygulanışının yanında büyüdeki tılsımlı sözlerin etkileri de vardır. Bu sözler genellikle medyumdan medyuma göre farklılık gösterir. Her medyum kendi müşterilerine özel tılsımlı sözler hazırlar. Bu sözlerin etki etmesi de medyumların işinde ne kadar başarılı olduklarına bağlı olarak değişir. Alanında başarılı medyumlar için yaptıkları büyülerin sonuçlarına bakılması gerekir. Buradan onların büyülerde başarılı olma oranları düşünülebilir.  İyi bir medyuma gidilerek büyü yaptırılır ve bu büyülerde kullanılan sözler sayesinde insanlar hayatlarındaki değişimin farkına kolay bir şekilde varabilir.

Bununla birlikte büyülerde dualar da edilebilir. Özellikle aşk ve bağlama büyülerinde edilen dualar ile birlikte insanların hayatlarında büyük değişimler olur. Dualar edilirken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bu noktaların başında abdest alınması gelir. Dua etmeden önce abdest alındığında duanın kabul olma olasılığı daha çok artar. Bunun yanı sıra dua edilmeye başlanmadan duanın başında ve sonunda salavat getirilmesi de duanın daha etkili olmasına olanak sağlar. Ayrıca içten ve samimi bir şekilde dua edilmelidir. Her duanın kabul olacağı düşünülerek dua edildiğinde duanın kabul olma durumu daha sık bir şekilde görülür.  Dua edilirken ısrarcı da olmak gerekir. Kabul olmayan dualarda pes etmek yerine dua etmeye devam edilmelidir. Bu şekilde günün birinde gerçek aşk yaşanılıp gerçekten seven insanlar ile karşılaşılır.

Ayrıca resimle papaz büyüsü nasıl yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Düğüm Büyüsünün Etkileri

Düğüm büyüsü yapıldıktan sonra fiziksel ve duygusal anlamda etkiler görülmeye başlar. Bu etkiler büyü yapıldıktan yaklaşık bir hafta içerisinde görülmeye başlar.  Bu etkilerden fiziksel olanları genellikle kalp çarpıntısı ve heyecan duygusu ile kendini belli eder.  Geceleri sürekli kalp çarpıntısı ile uyanma halleri ortaya çıkar. Kişi hayatındaki insanları gördüğünde de çok fazla heyecanlanır.  Bu kalp çarpıntılarının önüne geçmek mümkün olmadığı için büyünün etkilerinin başlarında katlanılması güç bir durum oluşabilir. Bunların yanında fiziksel olarak yorgunluk hali de görülebilir. Sürekli uyuma isteği büyülerde sıklıkla rastlanan durumlardan biridir.

Fiziksel etkiler ile birlikte duygusal etkiler de görülür. Bunlardan bir tanesi sinirlilik ve gerginlik halidir. Özellikle düğümle yapılan ayrılık büyülerinde, normalde sakin olanlar da büyünün etkisi ile sinirli olur. Büyü yapılanda sürekli tartışma isteme duygusu olur. Bundan dolayı da hem huzursuzluk hem de sinirlilik hali hakim olur. Fakat bu durum büyünün tutmasından belli bir süre sonra kaybolur.

Düğüm Büyüsü İle Kör Kütük Aşık Etme

Düğüm büyüsü yapıldığında hem erkekler hem de kadınlar kör kütük bir şekilde aşık edilebilir.  Düğüm büyüleri her yaştaki insana yapılabilir. Gençler bu büyüler sayesinde sevdikleri insanları kendilerine kör kütük aşık edebilir ve onları kendilerine sımsıkı bağlayabilir. Bu şekilde evlilik yolunda güzel adımlar da atılabilir.  Evlilik hayali olmayanlar bile büyünün etkisi ile hayatlarının aşkları ile karşılaşıp evlilik hayali kurmaya başlar.

Düğüm büyüsünde atılan her düğüm çiftleri birbirine daha çok yakınlaştırmaya başlar.  Düğümler atılırken söylenen sözler kör kütük aşık etmek amacıyla söylenir. Medyumların burada uyguladıkları büyü tarifleri ile birlikte insanlar istediklerini kendilerine deli gibi aşık edebilir. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu sebepten dolayı büyü yaptırmaya karar vermeden önce dikkatli bir şekilde düşünülmesi gerekir. Yanlış kişiye yapılan büyüler yüzünden insanların hayatlarında geri dönüşü olmayan hatalar olabilir. Örneğin; büyü yapılan çok yanlış birine aşık olarak hayatında kötü günler yaşayabilir. Bu sebepten dolayı bu konularda dikkatli olunmalıdır.

Düğüm Büyüsünde Mesafe Önemli Mi?

Mesafe kavramı büyülerde çok fazla önemli olmayan kavramlardandır. Bazı insanlar uzaktaki sevgililerini kendilerine aşık edip bağlamak için büyü yaptırmak ister. Fakat bu konuda tereddüt içerisinde olan çok fazla insan vardır. Fakat işinde başarılı medyumlar sayesinde uzakta da olunsa çok kolay ve hızlı bir şekilde büyü yapılabilir. Büyü yapılırken yanındakine yapılandan farklı olarak sözler söylenir. Bu sözler büyünün doğru adrese hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar.

İster yurt içinde isterse yurt dışında olunsun tüm yapılan büyüler kolay bir şekilde adrese ulaşır. Düğüm büyüsü yapılırken uzakta olan için 7 tane düğüm atılır. Daha sonra bu düğümlerin her birinden önce o kişinin aşık olması ve bağlanması istenilir.  Büyü tamamlandıktan sonra etkileri kısa bir süre içerisinde görülmeye başlar. Büyünün tutması ile birlikte uzakta olanlar birden arar ve çok özlediklerini söyler. Sevgililerinin ilgisiz oluşundan yakınanlar da bu büyüler sayesinde ilgi görür. Büyünün kalıcı ve kuvvetli etkileri sayesinde kopmayan bağlar oluşur.

Düğüm Büyüsünden Nasıl Kurtulur?

Düğüm büyüsünün etkilerinin yok olabilmesi için atılan 7 düğümün de tek tek çözülmesi gerekir.  Her bir düğüm çözülürken ayrılma sözleri söylenir. Büyü bozma işlemlerini evde yapmak isteyenlere bu durum tavsiye edilemez. Bunun sebebi bu kadar kuvvetli büyülerin bozulmasında yapılacak adımlarda herhangi bir şekilde hata olmaması gerektiğidir. Aksi takdirde geri dönülmez sorunlar ile karşı karşıya gelinir.  Bu sebepten dolayı düğüm büyüsü için hocaya ya da medyumlara gidilmelidir.

Hocalar da büyü bozma konusunda tecrübeli insanlardır. Onlar büyü bozarken çeşitli dualar da eder. Bu dualar da büyünün etkisinden kurtulmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra medyumlara gidildikten sonra yapılan işlemler ile büyü bozulur ve insanlar hissettikleri duygulardan kurtulur. Bu durum bazı zamanlarda kötü hisler yaratır. Eğer sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak için büyü yaptırdıysanız, büyünün bozulması sonucunda ortada olan bağlılık duygusu yok olur. Fakat kötü insanların yaptırdıkları büyüden kurtulmak için büyü bozdurma işlemi yapıldığında sonunda mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşulur.

Boşanan Çiftlere Düğüm Büyüsünün Yapılması

Boşanan çiftler için yapılan düğüm büyüsü sayesinde insanlar aldıkları boşanma kararlarından vazgeçer. Çevrenizde boşanmak isteyen ve birbirilerini hala deli gibi seven çiftler varsa bu büyü yaptırılabilir. Başkaları için de kolay bir şekilde büyü yapılabilir. Boşanmak isteyen çiftlere büyü yapıldıktan sonra birbirlerini ne kadar sevdiklerinin farkına varmaları sağlanır. Ayrıca evden gidenlere de bu büyü yapıldıktan sonra tekrardan döner. Eşini ne kadar özlediğini fark eder. Büyü hem erkeklere hem de kadınlara yapılabilir. Eşlerin yanında ayrılan sevgililer için de düğüm büyüsü yapılabilir. Aynı şekilde çiftler ayrılmak yerine birbirlerine daha sıkı bir şekilde bağlanır.

Düğüm Büyüsünde Saçın Kullanılması

Düğüm büyüsü yapılırken ip yerine saçın tercih edilmesi medyumlar tarafından başvurulan büyü türleri arasında yer alır. Bu şekilde yapılan büyürlerin de etkisi oldukça fazladır. Saç ile atılan her düğümde kullanılan saçlar kime büyü yapılacaksa ondan alınmalıdır. Bu saçlar dikkatli bir şekilde teslim edilmelidir. Büyü yapılacak kişiden alınan saçlara tek tek düğümler atılır. İple yapılan düğümlerde olduğu gibi toplamda 7 tane düğüm atılır. Büyüde uygulanan diğer adımlar benzer şekilde devam eder ve bu şekilde saç ile düğüm büyüsü tamamlanır. Büyünün etkisini gösterme süresi yaklaşık olarak 10 günü bulur. Bu süre boyunca beklenir ve kuvvetli aşk büyüsü yapılmış olur.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz