Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

72 Saatte Geri Getirme Duası ve Büyüsü 

72 saatte geri getirme ve duası nasıl yapılır ve etkisi nasıldır? 72 saatte geri getirme ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 72 Saatte Geri Getirme Duası ve Büyüsü 

72 saatte geri getirme duasının okunması gereken günde ve miktarda yapılması durumunda sizi bırakıp gitmiş olan sevgilinizi ve eşinizi geri getirebilirsiniz. Duanın okunma aşamasına geçmeden önce muhakkak abdest alınmalıdır. Bununla birlikte 2 rekat namazın kılınması da önemlidir. Duanın okunması esnasında kendinize dönmesini istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Duanın okunmasının bitmesinden sonra ise üç İhlas ve bir kere Fatiha okunması gerekir. Bu sayede 72 saat içerisinde giden kişi evine ve sevdiğine geri döner.

72 Saatte Geri Getirme Duası Neden Okunmalı?

72 saatte geri getirme duasının okunma nedenleri farklılıklar gösterebilir. Kimileri bu duayı, intikam almak için de okuyarak karşı tarafın geri dönmesini isteyebilir. Yani sevdiğiniz kişinin bir başkası için sizi bırakıp gitmesi durumunda intikam alma hakkınızı kullanarak geri döndürme duasını, okunması gereken kurallarla okuyup sevdiğiniz kişinin mutlu giden ilişkisini veya evliliğini bozarak size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede karşı tarafın size bağlanmasını sağlayarak hem intikam almış olursunuz hem de sevdiğiniz kişiyi yeniden elde edebilirsiniz. Bunun dışında evli olduğunuz eşinizin gözü dışarıda ise onu eve bağlamak için de geri getirme duası okuyarak eve döndürebilirsiniz. Bunun sonucunda da eşiniz evine ve size sadık kalarak bir daha evi terk etmez ve sürekli olarak size sevgisini belli eder. Geri getirme duasının okunması için zamanın ve sayısının çok dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekir. Yani 72 saatte geri getirme duasının hemen sonuç vermesini isteyenler, duayı istenilen sayıda ve zamanda okumalıdır.

Ayrıca geri getirme büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

72 Saatte Geri Getirme Duası Nasıl Edilmelidir?

72 saatte geri getirme duasının edilmesi için istenilen şartların yerine getirilmesi gerekir. Öncelikle duanın okunmasına geçilmeden niyet edilerek abdest alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra 2 rekat namazın kılınması gerekir. Bununla birlikte on kez tevbe, salavati şerife ve kelime-i tevhidi okunmalıdır. Duanın okunmasından önce yapılması istenenler, yerine getirildikten sonra geri getirme duası okunmaya başlanır. Duanın okunması uzun bir zaman diliminde gerçekleşir. Bu yüzden duayı okuyacaklar, zamanlarını buna göre ayarlamalıdır. Bununla birlikte duanın okunacak yeri çok sessiz olmalıdır. Kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir yerde geri getirme duasını okumalısınız. Duanın hepsinin doğru bir şekilde okunmasından sonra ise üç İhlas ve bir kere Fatiha duaları okunmalıdır. Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra 72 saat içerisinde sevdiğiniz insan veya eşiniz size geri dönerek bir daha hiçbir koşulda sizi yalnız bırakmaz ve her zaman size olan sevgisini ve bağlılığını gösterir.

72 Saatte Geri Getirme Duası Okurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

72 saatte geri getirme duası okurken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Aşağıda geri getirme duasının okunmasında dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili bilgiler yer alır. Bu bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Geri getirme duasının hızlı bir şekilde okunmaması gerekir. Çünkü, hızlı okuma durumunda kelimeler arada gözden kaçırılabilir. Bu yüzden duayı sonuna kadar yavaş okuyarak eksiksiz bir şekilde bitirmek gerekir.
 • Bununla birlikte duanın okunması esnasında Allah’ın isimlerinden Esmaların 99 kere söylenmesi gerekir. Bu isimlerden toplam 7 tane söylenmelidir.
 • Bunun dışında duanın kesin olarak 72 saatte etkisini gösterebilmesi için geri getirme duasının okunmasının ardından Fatiha, İhlas, Felak ve Nas Surelerinin de okunması gerekir.
 • En son olarak Ayet el Kürsi’nin 7 kere okunması sonucunda duanın okunma aşaması tamamlanmış olur.

Yukarıda verilen hususlara dikkat etmek gerekir. Doğru bir şekilde geri getirme duası okunup niyetler edildikten sonra 72 saat içerisinde sevdiğiniz insan size geri dönerek ölene kadar sizi hiç yalnız bırakmaz ve sizi bir ömür sevmeye devam eder.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğini geri getirme büyüsü ile ayrıldığınız nişanlınızı, eşinizi veya sevgilinizin kendinize geri gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için medyum hocasına giderek büyü için gerekli olan malzemeleri öğrenip büyünün yapım aşamasına başlayabilirsiniz. Aşağıda sevdiğini geri getirme büyüsünün nasıl uygulandığı ile ilgili ayrıntılar açıklanmaktadır:

 • Büyünün yapılmasına başlanmadan önce hepsi 3 adet olacak şekilde salatalık, sarımsak, nohut ve buğday tanesi temin edilmelidir.
 • Malzemelerin istenilen sayıda alınmasından sonra Cuma sabahından kapalı bir kutu içerisinde 1 hafta bekletilmeye başlatılır.
 • 1 hafta geçtikten sonra yine Cuma günü sabahı gusül abdesti alınıp sabah namazının kılınmasıyla birlikte malzemeler kapalı kutudan çıkarılarak büyünün hazırlanması için kullanılır.
 • Kutudan alınan malzemelerin hepsinin ezilmesi gerekir.
 • Bütün malzemeler ezildikten sonra malzemeler macun kıvamına gelecek şekilde karıştırılmalıdır.
 • Daha sonra geri dönmesini istediğiniz eşinizin veya sevgilinizin fotoğrafına her yerine macunu iyice sürmeniz gerekir.
 • Karışımı sürme aşamasında medyum hocasının hazırladığı özel tılsımlı sözcüklerinde söylenmesi gerekir.
 • Bu sayede büyünün başarılı bir şekilde yapılmasından sonra 72 saat içerisinde geri dönmesini istediğiniz kişi, size anında geri döner ve sizi bıraktığı için sürekli olarak içinde pişmanlık duygusunu barındırır.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Çünkü, geri getirme büyüsünün 72 saatte tutması için bütün malzemeler ve ritüeller kullanılmalıdır.

Yumurta Büyüsü İle Gideni Geri Getirme

Yumurta büyüsü ile gideni geri getirme en çok tercih edilen büyülerin arasındadır. Çünkü, yumurta büyüsünün yapılmasında harcanacak maliyet çok düşüktür. Yumurta büyüsünün yapılması için medyum hocasına gidilmesi gerekir. Bunun sebebi, büyü yapılırken doğa üstü varlıklarla iletişime geçilmesidir. Yumurta büyüsünün yapılması için gerekli olan malzemeler satın alınıp medyum hocasına verilmelidir. Bu sayede büyünün yapılması için bütün hazırlıklar tamamlanmış olur. Yumurta büyüsünde medyum hocasının talep ettiği malzemeler aşağıda listelenmektedir:

 • 1 adet yumurtanın herhangi marketten alınması gerekir.
 • Bununla birlikte sarı bir renkte kâğıt temin edilmelidir.
 • Aynı zamanda 1 adet mum alınmalıdır.

Yukarıda verilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde satın alınıp medyum hocasına teslim edilmesinden sonra medyum hocası kişiye özel tılsımlar hazırlar. Bunun sonucunda yapılan büyü sayesinde 72 saatte ayrıldığınız kişiyi yeniden kendinize aşık ederek size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra evliliğinizdeki problemlerden de kurtularak eşinizin eve ve size bağlanmasına yardımcı olarak bir daha evden gitmesine engel olabilirsiniz.

Yumurta Büyüsünün Uygulanışı

Yumurta büyüsünün yapılmasında bütün adımların eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir. Aşağıda yumurta büyüsünün yapılmasında kullanılması gereken yöntemler yer alır:

 • Yumurta büyüsünün yapılmasından önce size dönmesini istediğiniz sevgiliniz veya eşiniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.
 • Daha sonra büyü sessiz ve karanlık bir odada yapılmalıdır.
 • Büyünün yapılması için kıble yönüne dönmeniz gerekir.
 • Ardından yere oturularak yumurtanın kırılması için zemine vurulması gerekir.
 • Yumurtanın kırılmasından sonra yumurtanın içi, beyaz kâğıda boşaltılmalıdır.
 • Bu adımların yapılmasında yalnızca sağ elin kullanılması gerekir. Sol el ise kalbin üzerinde bulunmalıdır.
 • Sağ elin işaret parmağı ile yumurta karıştırılmalıdır.
 • Daha sonra bu esnada medyum hocasının size özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcüklerin sözlenmesi gerekir.
 • Gözlerinizi kapatarak doğa üstü güçlerle iletişime geçin. Bu süre toplamda 1 dakika olmalıdır.
 • Bu adımdan sonra 1 gece hazırlanan kâğıt bekletilmelidir.
 • Ertesi gün kâğıt ikiye katlanmalıdır.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından hazırlanan büyü, 7 gün boyunca yattığınız odada saklanmalıdır.

Yukarıda verilen adımların tamamının doğru bir şekilde yapılmasından sonra 72 saat sonra büyünün etkisi tamamen ortaya çıkar. Yani geri dönmesini istediğiniz kişi sizi hiçbir zaman terk etmemek üzere geri döner. Bu sayede sevdiğiniz insanı sonsuza kadar kendinize bağlayarak gitmesini engellemiş olursunuz.

Çevirgel duası nedir? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Bozulabilir Mi?

Yumurta büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün bozulması evde gerçekleşmemelidir. Büyünün etkisinde olanlar, yumurta büyüsünü kendilerine yaptırıldığını fark ettikleri zaman direkt medyum hocasına gitmelidir. Daha sonra medyum hocası, büyünün bozulması için ulvi güçler ile irtibata geçer ve onları yönlendirir. Bunun sonucunda hoca yeniden tılsım ve vefk yazarak büyünün bozulma işlemini tamamlamış olur. Büyünün bozulması yapıldıktan sonra 3 saat içerisinde büyünün etkisinde olanlar, eski haline döner. Davranışlarında değişmeler meydana gelir. Büyünün bozulmasından sonra bir daha yumurta büyüsü yapılarak istediğiniz kişiyi geri döndüremezsiniz. Bu yüzden büyüyü bozmadan önce çok iyi düşünülmelidir. Bununla birlikte büyünün bozulmasını kendiniz denemeyiniz. Eğer yanlış bir hareket veya işlem yaparsanız, ömür boyu cinler size musallat olabilir.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Amacı

Gideni geri getirme büyüsünün amacı, evliliklerinde problemler yaşayan çiftlerin evliliklerini kurtarmak istemesi durumunda eşini kendine bağlayarak eve geri dönmesini sağlamaktır. Gideni geri getirme büyüsünün gücü çok fazladır. Bu yüzden etkisini 72 saatte gösterir. Büyünün yapılması sonucunda evini ve eşini terk eden taraf, kısa sürede pişman olarak geri döner. Bununla birlikte sizi her zaman çok sevdiğini hisseder ve sizsiz yaşayamayacağını düşünür. Bu sayede siz de evliliğinizi bir ömür boyu kurtarmış olursunuz. Gideni geri getirme büyüsünün yapılmasından sonra bozulması çok zordur. Bu yüzden bu büyüyü hiç kimse kolay kolay bozamaz ve ayrılmanız için adımlar atılamaz. Bunun yanı sıra bu büyü ile ayrıldığınız sevgilinizi de kendinize bağlayarak yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsünde Kimler Uzmandır?

Gideni geri getirme büyüsünün yapılmasında görevlendirilen uzman doğa üstü varlıklar vardır. Bu büyünün yapılmasında görevlendirilen varlığın adı Hüddam Garaminar’dır. Hüddam Garaminar bütün varlıkların arasında en güçlü olan hüddamların başında gelir. Bu yüzden gideni geri getirme büyüsünde görev aldığı için büyünün gücü ve etkisi çok fazladır. Bunun için Hüddam Garaminar ile doğru bağlantılar kurulması gerekir. Eğer, Hüddam Garaminar size düşman olursa, sizin için her türlü kötülüğü yaparak bir ömür boyu size musallat olabilir. Bu yüzden Hüddam Garaminar ile ruhen iyi iletişimler kurulmalıdır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kuvvetli Mi?

Gideni geri getirme büyüsü oldukça kuvvetlidir. Çünkü, büyünün yapılmasında şeytani güçler etkili olmaktadır. Bu durumdan dolayı ilerleyen zamanlarda bu şeytani varlıkların size veya karşı tarafa musallat olma olayı meydana gelebilir. Bunun için sevdiğiniz kişinin veya eşinizin size geri dönmesini istediğinizde büyüyü yapmak için çok iyi karar vermeniz gerekir. Gideni geri getirme büyüsünün çok kuvvetli olmasından dolayı etkisini yaklaşık olarak 72 saatte gösterir. Hızlı sonuçlar vermesi sebebi ile kısa sürede sevdiğiniz insan veya eşiniz size geri dönebilir. Bu büyünün etkisini kimse bozamaz. Ömür boyu büyüyü yaptırdığınız kişide izleri ve yansımaları kalmaya devam eder ve bir ömür boyu sevdiğiniz insandan ayrılmazsınız.

Geri Getirme Duası

Gideni geri getirme duası şu şekildedir:

Vedduha.
Velleyli iza seca.
Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.
Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.
Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.
Elem yecidke yetiymen feava.
Ve vecedeke dallen feheda.
Ve vecedeke ‘ailen feağna.
Femmel yetiyme fela takher.
Ve emmessaile fela tenher.
Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.
Bismillahirrahmanirrahim
Ya Vedud,
Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.
Ya Mucip,
Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.
Ya Cami,
Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim.
Ya Latif,
Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.
Bismillahirrahmanirrahim
Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.
Bismillahirrahmanirrahim.
El hamdü lillahi rabbil alemin.
Er rahmanir rahıym.
Maliki yevmid din.
İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.
İhdinas sıratal müstekıym.
Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz