Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Gideni geri getirme büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi nasıldır? Gideni geri getirme büyüsünü kimler yapabilir? Yazımızdan detaylara bakabilirsiniz.

 Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için medyum hocalarına danışılmalıdır. Geri getirme büyüsünün ritüelleri ve tılsımlı sözcükleri öğrenildikten sonra evde de yapılabilir. Gerekli teknikleri bilmeyenler, bu büyüyü yapmayı denememelidir. Büyünün yapılmasından sonra en erken 3 gün içerisinde gideni geri getirme büyüsü etkisini göstermeye başlar. Bu sayede sizden ayrılan sevgilinizin ve aşkınızın arkasından giderek pes etmeyip sevdiğiniz insanı yeniden kendinize bağlayabiliriniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni geri getirme büyüsü, terk edilip ortada bırakılanların aşklarının peşinden gitmeleri için onlara sunulan bir fırsattır. Bu büyü sayesinde ayrıldığınız sevgilinizi veya boşanma aşamasında olduğunuz eşinizi yeniden kendinize aşık olmasını sağlayarak elde edebilirsiniz. Ayrıca gideni geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra sevgiliniz veya eşiniz sizi bir daha asla bırakmaz. Bu büyü, ömür boyu etkisini göstererek size bağlanmalarına yardımcı olur. Bununla birlikte büyünün bozulması da çok zordur. Hiç kimse aranızdaki ilişkiyi ve bağı bozamaz. Bunun için gideni geri getirme büyüsünü gönül rahatlığı ile medyum hocasının talimatları doğrultusunda yapabilirsiniz. Böylece bütün ipleri kendi elinize alarak sevdiğiniz adamı veya kadını yanınızdan bir an bile ayırmayabilirsiniz.

Yakarak yapılan aşk büyülerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü ile terk edilenler ve bırakıp gidenler yeniden bir araya gelerek aşklarını ölene kadar birbirlerine bağlı bir şekilde yaşar. Bu büyü sayesinde ayrılmak istemediğiniz kişiyi kendinize aşık edip her zaman yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte boşanmak istemeyip eşinizi eve bağlamak istiyorsanız, gideni geri getirme büyüsü yaparak evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Ayrıca bu büyü imkânsız aşkların da kavuşmalarına yardımcı olur. Büyünün yapılmasında gerekli tılsımların hazırlanıp niyetlerin iyi bir şekilde edilmesi gerekir. Bu büyünün niyeti tamamen iyi bir şekilde yapılmalıdır. Büyünün yapılmasından sonra en geç 1 hafta içerisinde etkilerini ve belirtilerini bariz bir şekilde göstermeye başlar. Sizi bırakan sevgiliniz sizinle barışmak için her türlü çabayı gösterirken, evli olan çiftler ise evliliklerini kurtarmak için birbirlerine bir kez daha şans verir. Bu sayede bir daha hiçbir şekilde ayrılma ve terk etme gibi durumların olmaması sonucunda ömür boyu mutlu bir şekilde ilişkiler sürdürülür.

Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Yapılan Büyü

Sevgiliyi geri döndürmek için birçok türden büyüler yapılabilir. En etkili büyünün yapılması için muhakkak medyum hocalarına gidilip fikirler alınması gerekir. Özellikle eski sevgilinizin size pişman bir şekilde geri dönmesini istiyorsanız, geri getirme büyüsünü yapabilirsiniz. Bu büyünün gücü o kadar kuvvetlidir ki hiçbir şekilde bozulma gibi bir durumu yoktur. Üstelik büyünün tutma süresi de çok sürmez. Geri getirme büyüsünün yapıldığı kişiye göre etki süresi belli olur. Çünkü, geri getirme büyüsü her insana aynı anda ve zamanda etki etmez. Sevgiliyi geri getirme büyüsünün yapılmasında okunan dualar ve medyum hocasının hazırlayacağı tılsımlar da çok önemlidir. Medyum hocasına sizi bırakıp giden eski sevgilinizin kişisel bilgilerini doğru bir şekilde vermeniz durumunda büyünün yapılması tamamlanır ve ayrıldığınız sevgiliniz sizi rüyalarında sürekli olarak görmeye başlar. Yeniden sizinle birlikte olmak için planlar yapar ve bir araya gelmeniz için gün ayarlar. Bunun sonucunda da ölene kadar ayrılmamak şartı ile bir ömür boyu sizin elinizden tutarak hep yanınızda kalacağının garantisini verir.

Gideni Geri Getirme Büyüsünü Yaptıranlar Nasıl Etkilenir?

Gideni geri getirme büyüsünü yaptıranlar, eski sevgililerinin veya eşlerinin kendilerine sırılsıklam bir şekilde aşık olarak döndüklerini gördükleri zaman amaçlarına ulaşmış olur. Bütün güçleri ellerine alarak kendilerini zamanında bırakıp gidenlerin hatalarının farkına varmalarına yardımcı olur. Bu sayede ne istiyorlarsa, kendilerine yeniden bağlanan sevgililerine veya eşlerine yaptırabilir. Gideni geri getirme büyüsünün de en güzel yanı, ömür boyu sevdiğiniz insanla birlikte yaşantınızı paylaşmaktır. Büyüyü yaptıranlar, hiçbir koşulda sevgilisinden veya eşinden ayrılmayacağını bildiği için ilişkilerini hep mutlu bir şekilde yaşar. Karşı tarafın kendisine duyduğu sevgi ve bağlılık duygusunu hissettiği zaman tamamen içlerinde hep sevinç meydana gelir. Bununla birlikte evli olup boşanma aşamasında olan da geri getirme büyüsünü yaptırdığında eşini evine ve çocuklarına bağlayarak ömür boyu birlikte yaşlanmaya başlar. Bunun sonucunda da büyüyü yaptıran, eşinin kendisine karşı gösterdiği sadakat ve saygısını gördüğünde mutluluktan havalara uçar ve içinde artık eşinin evi terk edebileceğine dair şüpheleri yok olur. Çünkü gideni geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir şekilde ayrılma durumu söz konusu olmaz. Aksine eşine ve sevgilisine geri dönen taraf, bağlılık ve özlem duygusu ile yanıp tutuştuğu için hiçbir koşulda bir daha evden gitmek istemez ve hep sevdiğinin yanında ölene kadar kalır.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Uygulanışı

Gideni geri getirme büyüsünün uygulanışında farklı teknikler kullanılır. Genellikle medyum hocaları, kişilerin fiziksel ve ruhsal özelliklerine göre muskalar veya tılsımlar hazırlayarak büyüyü yaptıran kişiden bu özel hazırladıkları muska veya tılsımı evlerinde saklamalarını talep eder. Bunun dışında terk eden kişinin kişisel eşyaları üzerinden de büyüyü yapmak mümkündür. Eski sevgilinizin veya eşinizin özel eşyasını medyum hocasına götürerek üzerinde dualar okutup büyünün yapılmasını sağlayabilirsiniz. İsteyenler, bu büyüyü evde de kendileri yapabilir. Yani öncelikle medyum hocasının size ve sevdiğiniz insana özel hazırladığı tılsımlı sözcükleri almanız gerekir. Daha sonra evin karanlık ve sessiz bir bölümünde bu tılsımlı sözcüklerle birlikte karşı taraf hakkında niyetin iyi bir şekilde edilmesinden sonra büyünün yapılma aşamalarını tamamlayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 10 gün içerisinde büyü belirtilerini karşı tarafta yansıtır. Yani büyünün etkisi altına girenler, her gece rüyalarında büyüyü yaptıran kişinin suratını net bir şekilde görür. Bununla birlikte sürekli ona karşı özlem içinde olur. Aynı zamanda her daim hayatının her anında terk ettiği kişiyi veya eşini düşünür. Bu sayede de evine veya sevgilisine dönmek isteyenler, size ulaşarak yeniden bir araya gelirsiniz. Bundan sonra ayrılmamak üzere her zaman yan yana mutlu bir şekilde ilişkinizi güzel ilerletebilme şansını elde edersiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Tutma Süresi

Gideni geri getirme büyüsünün tutma süresi,  büyünün yapıldığı kişiye göre farklılık gösterir. Yapılan bu büyü, yaklaşık olarak en geç 2 hafta içerisinde tamamen etkisini gösterir. Büyünün hazırlanmasındaki teknikler ve malzemeler doğru bir şekilde uygulandıktan sonra bu süre daha da önceye çekilebilir. Sadece geri getirme büyüsünün iyi yapılıp yapılmadığına göre sürede değişiklikler meydana gelir. Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra etkisini güçlü bir şekilde hissettirir. Büyünün etki altına girenler, kendi iradeleri ile hareket ediyormuş gibi davranarak zamanında terk edip bıraktığı kişiyi deli gibi özlemeye başlar ve onun yanında olmak ister. Hiçbir şekilde büyünün etkisinde olduğunu hissetmez. Bunun sonucunda sevdiği kadına veya erkeğe geri dönerek ilişkileri için yeni bir sayfa açarlar. Bununla birlikte evli olan çiftler de gideni geri getirme büyüsü sayesinde evliliklerini kurtararak sonsuza kadar evliliklerinin sürmesi için birbirlerine olan sevgi ve saygıları yeniden canlanarak davranışlarına yansır. Bu yüzden büyünün tutma oranı, yapıldıktan hemen sonra çok net bir şekilde gözle görülür.

Mumla yapılan aşk büyüsü nedir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Gideni geri getirme büyüsünün etkileri, diğer büyülere göre olumlu bir şekilde sonuçlanır. Bu büyünün etkisinde olanların davranışlarında ve fikirlerinde büyük oranda değişimler meydana gelir. Özellikle bırakıp gittikleri eşlerine veya sevgililerine karşı büyük pişmanlık ve hasret duygusunu ruhlarında barındırırlar. Bununla birlikte her zaman içlerinde mutluluklar görülmeye başlar. Bunun sebebi, sevgi ve bağlılık duygusunu büyü sayesinde tatmaya başlamalarıdır. Gideni geri getirme büyüsü, her zaman çiftlerin bir ömür boyu birbirlerini severek yaşlanabilmeleri için yapılır. Bu büyü sayesinde mutsuz evlilikler olumlu bir hale dönüşerek ölene kadar devam eder ve ayrılan aşıklar ise daha önceden yaşayamadıkları aşklarını yeniden bir kez daha yaşarak daha mutlu olur. Dileyen herkes gideni geri getirme büyüsünü medyum hocasına giderek yaptırabilir. Çünkü, medyum hocasına gidilerek yaptırılan büyülerin etkisi daha çabuk bir şekilde ortaya çıkar.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Yapıldığı Kişi Nasıl Davranır?

Gideni geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra büyünün etkisinde olanlarda bazı değişimler meydana gelir. Özellikle bu kişiler, sosyal hayatlarına son vererek sadece sizin yanınızda olmak ister. Evli olan çiftlerde ise büyünün yapıldığı kişi, dışarı hayatını tamamen sonlandırarak eşine ve çocuklarına bağlı bir şekilde hayatlarına devam eder. Bununla birlikte büyü yapıldıktan hemen sonra 1 hafta içerisinde büyünün yapıldığı kişiler, rüyalarında eşlerini veya eski sevgililerini görür. Bunun sonucunda sürekli onlara karşı bir sevgi ve aşk beslerler. Aynı zamanda bu kişilerin uyku düzenlerinde de sorunlar meydana gelir. Sürekli uykuya dalan insanlar, büyü yapıldıktan sonra hiçbir şekilde uyuyamaz. Çünkü, sadece sizi düşünür. Hep sizin yanınızda olmak isterler. Bunun için kafalarında bir sürü düşünceler geçirirler. Böylece çok fazla derin düşünceler içine girerek içe kapanık bir ruh haline bürünürler. Büyünün etkisi ile bütün hayatları boyunca yalnızca sizi mutlu etmek için yaşamak isterler. Bütün bu etkilerin kısa sürede meydana gelmesini isteyenler, gideni geri getirme büyüsünü kesinlikle medyum hocasına giderek yaptırmalıdır.

Gideni Geri Getirme Büyüsünden Sonraki Dönem

Gideni geri getirme büyüsünden sonraki dönemde kişilerin hayatları tamamen değişir. Özellikle terk edilip ortada bırakılan aşıklar, sevdiklerine yeniden kavuşarak bütün çektikleri acıları unutmuş olur. Bu sayede artık kendilerine çok aşık olan bir insanı elde etme şansına sahiptirler. Bununla birlikte evli olan çiftler, boşanma aşamalarına geldiklerinde bu büyüyü yaptırdıktan sonra evliliklerindeki bütün kara bulutlar ortadan kalkar. Yuvalarını güzel bir şekilde toparlayarak mutlu evlilik yaşamaya kaldıkları yerden devam ederler. Bu sayede büyüyü yaptıranlar, artık eşlerinin evi bırakıp gitmeyeceklerine emin olarak tereddüt etmeden eşlerine güven duygusunu yansıtabilir. Büyünün etkisinde olanlar ise daha önceden yapmış oldukları hataların hiçbirini yapmaz ve sadece sevgi ve bağlılık duygusu ile ilişkilerini veya evliliklerini devam ettirir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Gideni geri getirme büyüsü birçok kişiye yapılabilir. Sadece evi terk eden evli çiftlere yapılmaz. Bununla birlikte ayrılan çiftler de geri getirme büyüsünü yaptırarak yeniden bir araya gelebilir. Aynı zamanda anne ve babası ile aralarında sorunlar olup evden kaçan çocukların eve geri dönmesi için de bu büyü yapılabilir. Bu sayede evden kaçan çocuklar, eve bağlanarak ebeveynleriyle beraber mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder. Büyünün yapılmasından sonra hemen etkisini göstermesinden dolayı en geç 10 gün içerisinde büyü kalıcı bir şekilde ömür boyu izlerini bırakır.

Geri Getirme Duası

Gideni geri getirme duası şu şekildedir:

Vedduha.
Velleyli iza seca.
Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.
Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.
Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.
Elem yecidke yetiymen feava.
Ve vecedeke dallen feheda.
Ve vecedeke ‘ailen feağna.
Femmel yetiyme fela takher.
Ve emmessaile fela tenher.
Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.
Bismillahirrahmanirrahim
Ya Vedud,
Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.
Ya Mucip,
Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.
Ya Cami,
Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim.
Ya Latif,
Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.
Bismillahirrahmanirrahim
Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.
Bismillahirrahmanirrahim.
El hamdü lillahi rabbil alemin.
Er rahmanir rahıym.
Maliki yevmid din.
İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.
İhdinas sıratal müstekıym.
Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Nasıl yapılır?

giden sevigiliyi geri getirme buyusu
Giden sevgili için geri döndürme büyüsü yapmak en eski zamanlardan beri kullanılan güçlü bir büyü yöntemidir.... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz