Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

Evini terk eden adamı geri getirme pişman etme ritüeli nasıl yapılır, neler gereklidir, kimler yapabilir? Gideni geri getirme hakkında denenmiş ve kısa sürede etkisini gösteren işlemleri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir.

Evden Giden Adam İçin Kurşun Ritüeli

Kurşun döktürme ritüeli aşağıdaki gibi uygulanmaktadır:

 • Bir adet cezve alınmalıdır.
 • Cezvenin içerisine kurşun konulmalıdır.
 • Cezve ocağın üzerine alınır ve kurşunun ısınması sağlanır.
 • Bir adet çarşaf kurşun dökülecek kişinin üzerine serilir. Bu çarşafın gergin olması gerekmektedir.
 • Gerilen çarşafın üzerine cezveden kurşun dökülür.

Kurşun dökmede dikkatli olunması gereken en önemli nokta, sıcak kurşunun başa temas etmemesidir. Aksi takdirde yaralanmalar meydana gelebilir.

Evden Giden Adamı Ayna Ritüeli İle Pişman Etme

Aynalar ile giden erkekleri pişman edip geri döndürmek için öncelikle aynanın temiz olması gerekmektedir. Daha sonra aşağıda yer alan adımlar tek tek uygulanır:

 • Aynanın karşısına geçilir ve sanki karşıda terk edip giden adam varmış gibi hayal edilir.
 • Aynaya bakarken onun geri dönmesine ihtiyaç duyulduğu ve hala aşık olunduğu söylenmelidir.
 • Aynanın yansıma özelliğinden dolayı duygular karşı tarafa yansır ve onun da aynı duygular hissetmesine olanak sağlar.
 • Aynada sadece güzel sözler söylenmelidir. Negatif ya da emir verici cümleler söylendiğinde ritüel etkisini kaybetmektedir.

Evden Giden Kocaları Döndüren Dua Ritüeli

Terk eden kocalar için Cuma günleri aşağıda yer alan dua okunmalıdır:

 • Bismillahirrahmanirrahîm. Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca’nın gönlünü bana dost kıl. Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca’nın gönlünü çevirgel. Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca’nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca’nın gönlünü bana dost kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil. İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur’ân-ı Kerim. Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm. Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm. Ve bihürmeti İmanil mü’minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin. İlâhi senin lûtfun için ve senin in’amın için ve senin ihsanın için. İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için. Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca’nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil. Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca’nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Bu sözlerin ardından duanın ikinci aşaması şu şekildedir:

 • Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca’nın gönlünü bana çevirgil. İlâhi Musa Aleyhisselâm’ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi müminin velmüminat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca’nın aklına, Filanca’nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil. Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil. İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Maruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve müminler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Ritüele başlamadan önce yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Abdest alınmalıdır.
 • Dua edilecek yer temiz ve sessiz olmalıdır.
 • Kalpte herhangi bir kötü düşünce bulunulmamalıdır.
 • Duanın kabul olunacağına inanılmalıdır.

Erkekleri Evine Döndüren Kravat Ritüeli

Erkeklerin geri dönmesi için yapılan ve etkileri kısa sürede görülmeye başlayan kravat ritüelinin uygulanması şu şekildedir:

 • Öncelikle daha önce kullanılmamış bir adet kravat alınmalıdır.
 • Alınan kravat her renk olabilir. Renginin ritüele herhangi bir şekilde etkisi yoktur.
 • Kravat bağlanılırken giden insanın tekrardan dönmesi için telkinlerde bulunulmalıdır.
 • Giden insanın bir şekilde bu kravatı takması gerekir.
 • Kravat takıldıktan sonra terk eden erkekler yeniden dönmek ister ve yeniden aşık olur.

Bu ritüelin etkisi kravat takıldıktan hemen sonra görülmeye başlar. Ritüel sadece erkekler için geçerlidir. Kadınların yapması halinde herhangi bir etki görülmez. Uygulama konusunda herhangi bir zaman dilimi bulunmamaktadır.

Ayrıca bağlama büyüsü ritüeli ile aşık etme bilgilerine bakabilirsiniz.

Yıldız Ritüeli İle Erkekleri Evine Döndürme

Yıldızlar dileklerin sembolü olarak bilinmektedir. Birçok ritüelde gece vakitleri yıldızlardan dilek dileme uygulaması bulunur. Bu ritüelde ihtiyaç duyulan malzemeler şu şekildedir :

 • Bir adet boş bir kağıda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kâğıdın rengi beyaz olmalıdır.
 • Bir adet kurşun ya da tükenmez kalem gerekmektedir. Kalemin rengi herhangi bir tonda olabilir.

Uygulamaya ilk olarak kağıda giden sevgilinin ya da kocanın geri dönmesi yazılarak başlanmalıdır. Daha sonra kağıtta yazılan cümlenin sonuna ya da kağıdın başına bir adet yıldız çizilmelidir. Bu yıldız hafif bir şekilde olmalıdır. Dilek gerçekleştikten sonra kağıt açılır ve yıldızın yok olduğu görülür. Uygulama diğer toplumlarda da oldukça yaygındır ve yapılışı eski yıllara dayanmaktadır. Aşk ve geri döndürme ritüellerinin içerisinde en etkili uygulamalardan bir tanesidir.

Papaz Ritüeli İle Gideni Döndürme

Papaz ritüeli büyüler arasında güçlü ve bir o kadar da tehlikeli olan bir uygulamadır. Tehlikeli olmasının sebebi, ritüelde hata yapılması halinde ters etkiler oluşturabilmesidir. Öncelikle bu ritüel evde tek başına yapılmamalıdır. Uzman bir medyuma gidilmelidir. Medyumların yanlış seçimi sonucunda da uygulama etkili olmayabilir. Bu sebepten dolayı bu konuda tecrübeli ve daha önce yaptığı papaz büyülerinde başarılı olan insanlar tercih edilmelidir. Papaz ritüeli için şu adımlar uygulanır:

 • Kime büyü yapılacaksa onun resmi istenmektedir.
 • Resme bakılarak onun geri dönmesi ve çift arasında ömür boyu sürecek kalıcı bir bağın oluşması söylenir.
 • Bazı medyumların aşk büyülerinde kendilerine özgü tılsımlı sözleri bulunmaktadır. Bu sözler de resme söylenebilir. Bu şekilde işlem tamamlanır.

Papaz ritüeli yapıldıktan sonra etkiler bir hafta ile 15 gün arasında görülmeye başlar. Bu süre büyünün kime yapıldığına ya da büyünün kim tarafından yapıldığına bağlı olarak değişim göstermektedir.  Papaz büyüleri sadece erkeklere yapılmaz. Evini terk eden kadınlara da bu büyü yapılarak dönmeleri sağlanabilir. Papaz ritüelinin gerçekleşmesinin ardından görülen etkiler şu şekildedir:

 • Erkekler evlerinden gittikleri için pişman olur ve hemen evlerine dönmek ister.
 • Eşlerin ya da sevgililerin değeri daha net bir şekilde anlaşılır.
 • Çocuğu olan ve giden erkekler evine ve çocuklarına daha bağlı bir hale gelir.
 • Çiftler arasında kaybolan muhabbet yeniden oluşur ya da aralarındaki muhabbet ve bağlılıklar daha da artar.
 • Sorumluluklarından uzak olan erkekler evlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirir.
 • Eşinin sıkıntılı anlarında yanlarında olmayan erkekler bu uygulama ile daima eşlerinin yanında olur.
 • Sinirli olan erkekler eşlerine karşı daha sakin ve ılımlı olur.
 • Evinde ve yuvasında sürekli tartışma ve huzursuzluk yaşayan çiftler bu uygulama sonucunda huzura kavuşur.

100 Adet Mum Ritüeli İle Erkekleri Bağlama

Özellikle aldatan erkekleri evlerine bağlamak ve yeniden gitmelerini engellemek için 100 adet mum alınmalıdır. Ardından mumların her biri tek tek yakılmalıdır. Bu arada kullanılan mumlar mor ya da kırmızı renkte olursa etki daha fazla olur. Çünkü bu renklerin enerjileri son derece fazladır. Mumlar yakıldıktan sonra evin her odasına eşit bir şekilde dağıtılır.

Bununla birlikte duvar kenarlarına mumlar dizilmelidir. Mumlar yakılırken “giden sevgili ya da eş geri dönsün bir daha hiç gitmesin” denilmektedir. Yanan ateşin enerjisi ile sözler karşı tarafa ulaşır. Mumlar bir gece boyunca bu şekilde yanar. Daha sonra sabahın erken saatlerinde mumların her biri tek tek söndürülür. Bu şekilde işlem tamamlanır. Uygulaması biraz zahmetli olsa da son zamanlarda aşk ve bağlılık ritüellerinde son derece hızlı etkiler gösteren bir uygulamadır. Bu şekilde uzakta olan biri için de işlem yapılabilir. Ritüelin etkileri görülmeye başlayınca aldatıp giden erkekler eşlerine geri döner ve sevgililerini terk eder. Tekrar eşlerini aldatmazlar.

Muska Ritüeli ile Erkekleri Geri Getirme

Muska dinimizde insanları kötülüklerden koruyan bir uygulama olarak bilinse de istenilen bir şeyin yapılması için de kullanılabilir. Bunun için öncelikle bir hocaya gidilmelidir. Ardından muskanın hazırlanması için içine dualar yazılmalıdır. Bu dualar çok hızlı bir şekilde kabul olur ve kim geri döndürülmek isteniyorsa o tekrar döner ve büyük bir bağlılık içerisinde olur. Yapılan muska hem gece hem de gündüz takılmalıdır. Bu şekilde 24 saat etkisi altında olunur.

Nazar Değen İlişkilerde Erkekleri Geri Döndürme Ritüeli

İyi giden ilişkiler için bazı zamanlarda nazar olması durumunda bir hocaya başvurulmalıdır. Ortada herhangi bir sorun yokken nazardan dolayı tartışmalar ve bunun sonucunda da terk edilme durumları görülür. Bunun önüne geçmek için hocalar nazarı bozar. Evlere nazar boncuğu koyulması da nazarın önüne geçer.

Terk Eden Kocayı Geri Döndürme Ritüeli

Tütsü yöntemleri birçok konuda etkili olan bir yöntem olduğu gibi terk eden kocaları döndürmek için de kullanılır. Bunun için öncelikle aşağıda yer alan bitkiler temin edilmelidir:

 • Adaçayı gerekmektedir.
 • Ihlamur bitkisi kullanılmaktadır.
 • Defne yaprağı gerekmektedir.
 • Papatya gerekmektedir.
 • Rezene kullanılmaktadır.

Bu bitkilerin tamamı bir cezveye konulmalıdır. Ardından ocakta 5 dakika boyunca kaynatılmalıdır. Daha sonra cezve ev ve iş yerlerinin tüm odalarında gezdirilmelidir. Bu şekilde ortaya çıkan enerji ile ilişkilerde yenilenme görülür ve kocalar geri döner.

POPÜLER YAZILAR

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku

Evi Terk Eden Kocayı Getirme Duası

evi terk eden kocayi geri getirme duasi
Evi terk edip giden kocayı geri getirmek için büyünün yapılması dışında duaların da edilmesi etkili sonuçlar... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz