Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bakır Levha Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Bakır levha büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Bakır levha büyülerini kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Bakır Levha Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Bakır levha büyüsü, sizi bırakıp giden eşinizi veya sevgilinizi geri döndürmek için yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü,  eski zamanlardan günümüze kadar çok sıklıkla ve tecrübe doğrultusunda yapılan büyü olarak tarihe geçmiştir. Bakır levha büyüsünün yapılması  sonucunda uzak  ülkeler de bile yaşayan  insanları yeniden bir araya getirerek onların birbirine bağlanması sağlanabilir. Bu yüzden bakır levha büyüsünü yapmak isteyenler, medyum hocalarına danışabilir.

Bakır Levha Büyüsü

Bakır levha büyüsünde bakır levhalar ve bakır teller kullanılır. Bu malzemelerin doğru  ritüeller eşliğinde kullanılması sonucunda ayrılan çiftler bir araya getirilir ve bunun sonucunda çiftlerin birbirlerine bağlanması sağlanır. Bakır levha büyüsünün amacının bağlama ve yeniden aşık etme olduğu için büyünün yapılmasında muhakkak iyi niyetlerin edilmesi gerekir.

Bakır levha büyüsü, eski çağlarda çok sıklıkla tercih edilen büyülerden birisidir. Bu büyünün etkisi de hemen kendini gösterir ve ayrı olan çiftler veya bir türlü kavuşamayan aşıklar birbirlerine bağlanarak kavuşabilir. Bakır levha büyüsünün kesinlikle işinde ehli olan hocalara yaptırılması gerekir.

Su falı nedir, su falına nasıl bakılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bakır Levha Büyüsünün Amacı

Bakır levha büyüsünün yapılmasında meydana gelen nedenler ve amaçlar vardır. Özellikle bu büyünün yapılmasında aşık olma ve yeniden bir araya gelme durumları amaçlanmaktadır. Bunun dışında sadece sizin sevdiğiniz bir kişinin size aşık olmasını istediğiniz zaman da bakır levha büyüsünü gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bakır levha büyüsünün yapılmasında başka  amaçlar da vardır. Bu amaçlar aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bakır levha büyüsü, evli çiftlerden birisinin evi terk etmesi sonucunda onu geri evine ve karısına ya da kocasına döndürmek için yapılır.
 • Bununla birlikte bakır levha büyüsü sevgililerin birbirlerini bırakıp terk etmesi sonucunda yeniden bir araya gelmek için de yaptırılabilir.
 • Aynı zamanda evlilik düşüncesi olmayan insanlara bakır levha büyüsü yaptırıldığı zaman onların evliliğe daha olumlu bakmaları sağlanır.
 • Bunun yanı sıra evli çiftlerin veya sevgililerin ilişkilerinde daha çok sevgi ve saygı kavramlarını gösterebilmeleri için de bakır levha büyüsü yapılır.

Yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda bakır levha büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde profesyonel olan uzman medyum hocalarına giderek büyünün yapım aşamalarını başarılı bir şekilde tamamlayabilir.

Herkes Bakır Levha Büyüsü Yapabilir Mi?

Bakır levha büyüsünü herkes yapabilir.  Bunun için ilim kitaplarından bilgilerin detaylı bir şekilde elde edilmesi gerekir. Bakır levha büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarına giderek de büyünün nasıl yapılması gerektiği hakkında fikirler alabilir.

Büyünün doğru ritüellerle yapılması sonucunda evli çiftler terk eden eşlerini yuvasına geri döndürebilir.  Bununla birlikte nişanlıların veya sevgililerin ayrılma durumunda bakır levha büyüsü sayesinde aralarındaki ilişki yeniden filizlenerek aşklarını daha sevgi dolu bir şekilde yaşayabilir.  Bu yüzden bakır levha büyüsünü ilişkilerinde sorunlar veya problemler yaşayan herkes uzman kişiler eşliğinde yaptırabilir.

Bakır Levha Büyüsünün Uygulanışı

Bakır levha büyüsünün yapılışında istenilen uygulamaların eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Bakır levha büyüsünün yapılmasından önce ilk olarak ebced hesabı yapılır ve bundan sonra özel tılsımlı sözcükler ve ayetler okunur. Bu adımların doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Bakır levha büyüsünün yapılmasında oluşturulan tılsımlı sözcükler, büyünün yapılacağı kişinin ve annesinin adlarına göre ebced hesabı yapılarak meydana getirilir. Daha sonra kişiye özel   olarak hazırlanan  tılsımlı sözcükler bakır levha üzerine yazılır. Yazılma işleminde özel çiviler veya teller kullanılır. Bununla birlikte yazılan yazıların üzerine miski amber ve safran da uygulanır. Bunun sonucunda da yazılan yazıların üzerine dualar ve sureler okunarak bakır levha büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur.

Bakır levha büyüsünün uygulanmasında muhakkak medyum hocasına gidilmelidir. Çünkü, okunacak tılsımlı sözcüklerin medyum hocası tarafından hazırlanması gerekir. Bu yüzden ebced hesabının da doğru bir şekilde yapılması için de medyum hocası tercih edilmelidir.  Ebced hesabının yanlış yapılması durumunda büyü için yapılan bütün işlemler hatalı olur ve büyü tutmaz. Bunun için bakır levha büyüsünün uzman medyum hocaları aracılığı ile yapılması gerekir.

Bakır Levha Büyüsünde Önemli Noktalar

Bakır levha büyüsünün etkisinin ve belirtilerinin doğru bir şekilde meydana gelmesi için muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Bununla birlikte bakır levhanın gece  yarısından sonra ocakta veya ateşte pişirilmesi gerekir. Pişirme işlemi sırasında bakır levhanın  üzerine büyüyü yapacağınız kişiler hakkında  iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Bakır levhanın  ısıtılmasında niyetin  edilmesinden sonra medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcük muhakkak söylenmelidir. Bu tılsımlı sözcük aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • “Bakırın tavada yandığı gibi sen de benim için yan ve en kısa sürede bana geri dön, bakır gibi ol ve benim aşkımın ateşinde yan.”

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün bakır levhanın ısıtılması esnasında 7 kere söylenmesi gerekir. Bunun sonucunda da büyünün yapılması durumunda belirtilerini kısa sürede herkes  net bir şekilde görmüş olur.

Bakır Levha Büyüsünde Uzman Kişi

Bakır levha büyüsünün etkili ve kısa sürede tutması için işinde uzman olan ve Havas ilmi ile ilgilenen hocaların seçilmesine dikkat edilmelidir. Büyünün doğru bir şekilde yapılmasında bu işi daha önceden yapıp tecrübe edinmiş insanların tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Bakır levha büyüsünün etkisi o kadar kuvvetlidir ki belirtileri ve yansımaları büyü yapıldıktan hemen sonra karşı tarafta gösterir. Bunun sonucunda da büyüyü yaptığınız insan size geri dönerek yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bakır levha büyüsüne maruz kalanlar, büyüyü yapan kişilere geri dönerek sonsuza kadar onların yanından hiçbir koşulda ayrılmaz.

Bakır Levha Büyüsünün Dindeki Yeri

Bakır levha büyüsünün yapılmasındaki niyetin iyi olmasına rağmen büyüyü yapmak veya yaptırmak dinimizde günah ve haram olarak kabul edilmiştir. Çünkü, işin içinde büyü olayı meydana geldiği için Kuran’-ı Kerim’de her türlü büyünün yapılması durumunda kişilerin cehenneme gideceği belirtilmektedir.

Bakır levha büyüsünü yaptırarak bir insanın size bağlanmasını sağlamak yerine, Kuran-ı Kerim’den dualar ve sureler okuyarak Allah’a yalvarıp O’ndan yardım isteyebilirsiniz. Büyü  yapmak Allah’a şirk  koşmak olarak nitelendirildiği için hiçbir şekilde yapılmaması tavsiye  edilir.

Eşler Arasında Bakır Levha Büyüsünün Yapılması

Bakır levha büyüsünü evli çiftlere yaptırdığınız zaman evli çiftlerin arasındaki ilişkilerde farklılıklar meydana gelir.  Özellikle bakır levha büyüsünü yaptıran evli çiftler, aralarındaki sevgi ve saygı bağlarını daha da geliştirerek birbirlerine olan bağlılıklarını açık bir şekilde dile getirir. Bununla birlikte bakır levha büyüsünü yaptıranları hiçbir güç ayıramaz.  Bu çiftler, sonsuza kadar birbirlerine bağlı bir şekilde yaşamaya devam eder.

Bakır levha büyüsünün etkisinde olan çiftler,  büyünün etkisinden sonra kötü anlamda değişimler göstermez. Çünkü, bu büyü iyi niyetle yapıldığı için her zaman sonucu da iyi olur. Büyünün yapılmasındaki amaç, evli çiftleri veya sevgilileri birbirine bağlamak olarak kabul edildiği için büyünün yapılmasının ardından evli çiftler birbirlerine deliler gibi bağlanır ve evi terk edip giden eş, pişman olarak yuvasına geri döner. Bunun sonucunda da çiftler, birbirlerinden başka kimseye yan gözle bakmaz.

Lamia büyüsü nedir, lamia büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bakır Levha Büyüsünde Adet Kanının Kullanılması

Bakır levha büyüsünde adet kanının kullanılması mümkündür. Bu kanın kullanılması  sonucunda geri döndürme etkisi daha çabuk  bir şekilde gerçekleşir. Adet kanının bakır levha üzerine dökülmesinin ardından kanın kuruması için biraz beklenilir. Kanın kurumasından sonra bakır levhanın üzerine birbirlerine bağlanmasını istediğiniz çiftlerin adını yazarak levhaya tılsımlı sözcükleri ve duaları okumanız gerekir.

Bütün işlemlerin yapılmasının ardından bakır levha büyüsü etkisini hemen gösterir. Etkisini göstermesinden sonra evli çiftler veya sevgililer arasında yaşanan tatsız durumlar tamamen ortadan yok olur ve sonsuza kadar çiftler birbirlerine bağlanarak yaşamaya devam eder. Bu yüzden bakır levha büyüsünün daha kısa sürede yansımalarını ortaya çıkarabilmesi için adet kanının kullanılması tavsiye edilir.

Bakır Levha Büyüsünün Bozulması

Bakır levha büyüsünün bozulması mümkündür.  Fakat büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün bozulmasında medyum hocalarından yardım almak gerekir. Büyünün bozulmasında özellikle medyum hocaları vefkler ve muskalar hazırlayarak bozma işlemlerini yapar. Bu muskaların veya vefklerin evde saklanması ya da içilmesi durumunda bakır levha büyüsü etkisini hemen büyüye maruz kalan kişilerden uzaklaştırır. Bunun sonucunda da geri döndürdüğünüz eşiniz veya sevgiliniz yeniden evini terk ederek bir daha  hiçbir şekilde sizinle bir araya gelmez.

Bunun dışında bakır levha büyüsünün bozulmasında gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan  sonra okunması gereken dualar ve sureler vardır.  Bu duaların her gün okunması durumunda büyünün etkisi ortadan yok olur.  Aynı zamanda büyünün yapılması engellenerek büyüden korunmuş olunur. Aşağıda bakır levha büyüsünden kurtulmak ve korunmak için okunması gereken surelere sırasıyla verilmektedir. Bu sureleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen surelerin her gün okunması durumunda bakır levha büyüsü bozulur ve bir daha bu duaları ve sureleri okuyan kişilere hiçbir şekilde bakır levha büyüsü yapılıp   aşık etme durumları meydana gelmez.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz