Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Su Falı Nedir, Su Falı Nasıl Bakılır? 

Su falı nedir, nasıl bakılır, ne işe yarar? Su falına kimler bakabilir? Su falında neler görülür? Fal hakkında bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Su Falı Nedir, Su Falı Nasıl Bakılır? 

Su falına bakılması, diğer falların içerisinde en zor ve güç isteyen fal türüdür. Çünkü, su falına bakanlar, esma hadimi veya hüddamlar aracılığı ile bakar. Bu yüzden su falına bakacakların su ile ruhen olarak iletişime geçebiliyor olması çok önemlidir. Su falına baktırmak isteyenler, bu alanda uzman olan kişilere giderek gelecekleri hakkında bilgiler elde edebilir.

Su Falının Tanımı

Su falının bakılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu fala bakılabilmesi için suyun görüntüsü ile iletişim kurabilen kişilerin seçilmesi gerekir. Su falı, fal türlerinin arasında  en güç ve hissiyat isteyen fal çeşididir. Bu fala herkesin bakması mümkün değildir. Bu yüzden  su  falına bakacak olanların enerjileri de çok  güçlü  olmalıdır.

Su falına bakarken aynı zamanda okunması gereken ayetler ve esmalar vardır. Bu ayetlerin ve  esmaların okunması durumunda su ile iletişime geçmek kolay bir hale dönüşür. Su falının doğru bir şekilde bakılması sonucunda fala baktıranların ileriki hayatlarının hangi yönde  ilerleyebileceği hakkında bilgilere ulaşılabilir.

Su Falına Bakma

Su falı baktırmak isteyenler, ilk olarak işinde ehli olan kişilere müracaat etmelidir. Daha sonra  su falına bakacakların aşağıda verilen  adımları eksiksiz bir şekilde  uygulaması gerekir. Bu adımları şu şekilde açıklayabiliriz:

 • İlk olarak bir kaba ve bardağa su dökülmelidir.
 • Suyun dökülmesinin ardından su falına bakan kişi, karşı tarafa sorular yöneltir.
 • Soruların doğru bir şekilde yanıtlanmasının sonucunda ayetler ve esmalar okunmalıdır.
 • Duaların okunmasının ardından suya çok iyi bir şekilde adapte olmak gerekir.
 • Su falına konsantre olmak için muhakkak falın sessiz ve mum ışığının olduğu bir odada bakılması gerekir.
 • Bu ortamın sağlanmasının sonucunda doğa üstü varlıkların suyun yüzeyinde oluşturduğu şekiller yorumlanmaya başlanır.
 • Bu şekilleri sadece su ve doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime geçenler görebilir.
 • Şekillerin toplamda gün içerisinde 3 defa yorumlanmasında yarar vardır.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından su falına bakılması durumunda fala baktıranların hayatları hakkında bütün detaylar ortaya çıkar.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde yapılması sonucunda su falına bakma aşamaları  hatasız bir şekilde tamamlanmış olur.

Kahve falı nedir, nasıl bakılır? İnceleyebilirsiniz.

Su Falına Bakarken Okunması Gereken Dua

Su falına bakılması sırasında suyun üzerine okunması gereken ayetler ve dualar vardır. Aşağıda su falına bakılması esnasında Kuran’ı Kerim’den okunması gereken sureler ve dualar yer alır:

 • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Mendel Duası: Şeyşeruhin, Baruhin,Taruhin,maruhin,yaruhin. Ecibu eyyühel ervahül ulviyetti ven nariyyeti vel maiyyeti vel havaiyyeti vet turabiyyeti ves sahabiyyeti vel ğamiyyeti ves sufliyyeti ecibu minel kenayisi vel harabati vel amarati vel ardil münkatiati vel hanadiki vel mekabiri bihakki fatihatül arşi elmelik Taykal ve bi-hakki seyyid Meytatarun elhakimü aleyküm Elvahan Elvahan Elvahan Elacele Elacele Elacele Essaate Essaate Essaate.
 • Cin Suresi: Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen aceben yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb’asellahü ehaden ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben ve ennâ künnâ nak’udü minhâ makaide lissem’ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden.

Yukarıda verilen surelerin ve duaların suyun üzerine okunması sonucunda su üzerinde  oluşacak motiflerin meydana gelmesinde yardımcı olacak doğa üstü varlıklar kolay bir şekilde çağrılır. Bunun sonucunda da bu varlıklar su falına bakanlarla iletişime geçerek falın bakılmasını sağlayabilir.

Su Falına Nerede Bakılır?

Su falına bakılması esnasında mekanın da falın bakılması için uygun konumda olması gerekir. Özellikle su falına bakanların aydınlık bir ortamı seçmemesi gerekir. Bunun yerine falın  bakıldığı yerde  mum ışığının olması yeterlidir. Mum ışığının yanında su falının bakılacağı yerin çok sessiz olması lazımdır. Fal bakımı sırasında sizi kimsenin rahatsız etmemesi gerekir.

Bütün koşulların sağlanmasından sonra su falına bakacaklar,  suya daha kolay bir şekilde   odaklanarak doğa üstü varlıklar ve su ile  iletişime geçebilir.  Bu yüzden su falına bakanların  ortam seçimleri konusunda çok  hassas  olmasında yarar vardır. Bunun dışında su falına baktırmak isteyenlerin bu alanda yeteneği olan falcıları veya medyum hocalarını seçmesi gerekir.

İnternet Üzerinden Su Falına Bakılır Mı?

İnternet üzerinden su falına baktırmak mümkündür. Bunun için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. İnternet üzerinden su falına baktırmak isteyenler, güvenilir siteleri tercih etmelidir. Çünkü, su falına bakarken kişisel bilgileri de açık bir şekilde verdiğiniz için bilgilerin korunabilmesinde güvenilir fal sitelerinin tercih edilmesi gerekir.

Uygun su falına bakma sitesi bulunduktan sonra falcı, talimatlarıyla birlikte su falına bakarak fala baktıranların gelecekleri hakkında detayları ileterek onlara tavsiye verebilir. Su falına bakılmasında sanal ortamın kullanılmamasında yarar vardır. Bu yüzden bu fala  baktırmak isteyenler, medyum hocalarına veya işinde uzman falcılara giderek su falına baktırmalıdır.

Kimler Su Falına Bakabilir?

Su falına her insanın bakması imkansızdır. Çünkü, su falına bakılması esnasında doğa üstü varlıklardan da yardım alındığı için onlarla iletişime geçebilmede çok fazla tecrübe sahibi olmak gerekir. Bu yüzden su falına baktırmak için kalbi ve ruhu tamamen kötülüklerden  arınmış  kişilere gitmek gerekir. Bu kişilerin ruhsal açıdan arınmasından dolayı iletişim yetenekleri oldukça kuvvetli olur.

Bunun dışında su falına bakılmasında medyum hocalarına da danışılabilir. Medyum hocalarının üstün yetenekleri ve tecrübeleri doğrultusunda su falına bakma aşamaları kolay bir şekilde gerçekleşerek geleceğiniz hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi suyun yüzeyinde oluşan motifler ve doğa üstü varlıkların aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Su Falında Gelecek Kavramı

Su falında gelecek kavramı oldukça önemli bir konuma sahiptir. Çünkü, su falına bakan  medyum hocaları veya  falcılar, müşterilerinin  gelecekleri hakkında  yorumlarda bulunarak onlara tavsiyeler verir. Su falında suyun yüzeyinde doğa üstü varlıkların yardımıyla birlikte oluşan motifler sayesinde su falına baktıran insanların ileriki hayatlarında nelerle karşılaşabilecekleri hakkında sinyaller verir. Bu sinyaller doğrultusunda su falına bakanlar, gelecek hakkında tahminlerde bulunarak su falına bakma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilir.

Gelecek söz konusu ise, su falına bakılmasında su yüzeyinde oluşan şekillerin ne anlam ifade ettiklerini çok iyi bir şekilde bilmek gerekir. Bu motiflerin anlamlarının ne olduğunu bildikten  sonra  fal  baktıranların gelecekleri ile bağdaştırılması kolay bir hale dönüşebilir. Bu yüzden su falına bakılırken çok dikkatli olmak gerekir.

Su Falı Baktırmak Zararlı Mı?

Su falının işinde uzman olmayan kişilere baktırılması durumunda ilerleyen zamanlarda bir sürü olumsuz durumlar meydana gelir. Özellikle fala bakan kişiler, aynı zamanda karşılarındaki kişilere tavsiyeler vererek onlara yönlendirmeler yapar. Siz de yanlış kişilerin tavsiyelerini dikkate alıp onların dediklerini yaptığınız sürece hayatınızda büyük tehlikelere yol açabilirsiniz.

Genellikle işinden uzman olmayan kişiler fal baktıkları zaman sürekli olarak her zaman geleceğiniz hakkında olumsuz durumları ortaya koyar. Bunun sonucunda da sizin ruhsal açıdan daha depresif bir halde olmanızı sağlar.  Bu yüzden gerçek fal bakmada uzman olan kişilerin her zaman enerjileri pozitiftir.  Bu kişiler, geleceğinize dair olumlu telkinlerde bulunarak sizi pozitif enerjiler eşliğinde yönlendirir. Bu yüzden hayatınızda pozitif olmak için işinde uzman olan kişilere su falını baktırmalısınız.

Bunun dışında su falına bakılması esnasında doğa üstü varlıklarla iletişime geçilir. Bu  varlıklarla iletişime geçecek kişilerin  ruhen  iletişiminin  kuvvetli olması gerekir. Eğer, yanlış iletişimler kurulursa, ömür boyu bu varlıkların eskisinden kurtulamayabilirsiniz. Bunun için medyum hocasına giderek su falına baktırabilirsiniz.

Fal nedir, nasıl bakılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Su Falı Günah Mı?

Su falına baktırmak dinimizce günah olarak kabul edilmiştir. Çünkü, su falına baktıranlar, medyum hocalarından ya da falcılardan gelecekleri hakkında bilgiler almak ister. Bunun sonucunda da Allah’tan başka kimsenin geleceği göremeyeceği ve bilemeyeceği için fal baktırarak ona karşı geldiğinizi gösterir. Bunun için dinde fal baktırmanın doğru bulunmadığı açık bir şekilde Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerde de ifade edilmektedir. Aşağıda yer alan ayet, fal baktırmanın günah olduğunu çok iyi bir şekilde açıklamaktadır. Bu ayet şu şekildedir:

 • “Gaybın anahtarı yalnız Allah’tadır. O’ndan başka kimse bilemez. Bir yaprak düşmez ki; onu bilmesinʺ denilmiştir(En’am 6/59).

Yukarıda verilen ayette de anlatıldığı gibi Allah’tan başka kimsenin gelecek hakkında fikir sahibi olamayacağı açık bir şekilde dile getirilmiştir.  Bu yüzden hem fal bakan hem de fal baktıran her şekilde günah işlemiş olur. Bunun için su falına baktırmak da Allah tarafından  yasaklanmıştır.

Fal Baktırınca Dinden Çıkılır Mı?

Fal baktırmak dinde haram olarak kabul edilir. Hiç kimse Allah’ın dışında geleceği göremez ve gelecek hakkında yorumlar yapamaz. Bunun için özellikle su falı baktıranlar, falı öylesine baktırdıklarını ifade etseler bile aslında birçok şeye kendilerini inandırmayı başarabildiklerinden dolayı fala göre geleceklerini yönlendirmeye çalışır. Bu durum da Allah’a şirk koşmak olarak nitelendirildiği için dinden çıktıklarını ve Allah’a inanmadıklarını gösterir. Bunun sonucunda da kafir olarak kabul edilirler.

Dinin kurallarına uyum sağlamak isteyenler, hiçbir şekilde Allah’ın yasakladığı ve haram kabul ettiği davranışları yapmamalıdır. Bunun için de kesinlikle dinin kurallarına uyum sağlamak için su falına baktırılmamalıdır.

İnançlı Olanlar Fal Baktırabilir Mi?

İnançlı olan hiç kimse fal bakma eyleminde bulunmaz.  Çünkü, inançlı kişiler Allah’ın varlığına ve gücüne inanarak hayatları boyunca hareket etmeye devam eder. Fal bakan kişiler, bu durumun tersini inkar edip geleceği gördüklerini iddia ettikleri için dinimizce kafir olarak kabul edilir.

Fal bakılması Allah’a karşı gelindiğini göstermesinden dolayı dinde haram ve günah işlendiği anlamını verir. Bununla birlikte fala baktıran kişiler de bu insanlara inandıkları için dinin buyruklarını ve kurallarını çiğneyerek kafir konumuna düşer. Bunun sonucunda hem fal  bakan hem de fal baktıran kişiler her zaman  kafir olarak adlandırılır. Özetlemek gerekirse, inançlı insanlar ne fala inanır ne de fal baktırır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

kahve fali ritueli nasil yapilir
Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz