Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Birini Kendine Getirmek için Yapılan Büyüler

Birini Kendine Getirmek için Yapılan Büyüler

Birine kendine getirmek için hangi büyüler yapılır, nasıl yapılmalıdır? Kendine getirme büyüleri nelerdir? Birini kendine getirme büyüsünü kimler yapabilir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Birini Kendine Getirmek için Yapılan Büyüler

Birini geri getirmek için genellikle geri getirme büyülerine başvuruda bulunulur. Bu büyülerin yapılmasından sonra sizi bırakıp giden sevgilinizin veya eşinizin geri dönmesi ve size yeniden bağlanması sağlanır. Yeniden geri döndürme büyülerinin yapılmasında muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır.

Birini Getirmek İçin Bağlama Duasının Okunması

Birini geri getirmek için genellikle büyülere ihtiyaç duyulur. Fakat büyülerin dışında da dua yöntemiyle de sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.  Bunun için istenilen duaların abdestli bir şekilde okunması gerekir. Aşağıda birini geri getirmek için okunması gereken dua yer alır:

  • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayniİz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunaYühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillahZüyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meabkiramen katibine ya’lemune ma yafalunAllahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.

Birini Kendine Getiren Büyü Nasıl Yapılır?

Birini kendine getiren büyünün yapılmasında kesinlikle işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Çünkü bu büyü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili ve kuvvetli olan büyülerden birisidir. Yanlış yapıldığı zaman hatalı ve ters sonuçlar meydana gelebilir.

Birini kendine bağlamak için büyünün yapılmasında bazı malzemeler medyum hocaları tarafından talep edilir. Bu malzemeler genellikle büyünün yapılacağı kişinin saç teli, tırnak ve kan örneğidir. Bu özel malzemelerin üzerine duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunması sonucunda kendinize bağlamak istediğiniz kişi size sımsıkı bağlanır ve aşık olur. Böylece istediğiniz kişiyi elde etmiş olursunuz.

Birini Kendine Getiren Büyü Herkese Yapılabilir Mi?

Birini kendine getiren  büyüyü   dileyen herkes yaptırabilir. Bu büyünün yapılmasını genellikle evli çiftler veya sevgililer ilişkilerinde yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak amacı ile talep eder.  Büyünün doğru işlemlerle yapılmasından sonra eşler arasında meydana gelen kavgalar ve tartışmalar son bulur. Böylece evli çiftler eskisinden daha çok evine ve çocuklarına bağlı ve sevgi dolu olur.

Aynı zamanda bu büyüyü sizi terk etmiş giden sevgiliniz için de yaptırabilirsiniz. Büyünün yapımının sonucunda sizi bırakıp giden sevgiliniz sizden özür dileyerek bir şans daha ister ve verilen bu şansı çok iyi kullanarak size olan aşkını göstermiş olur. Dileyen herkes işinde uzman olan medyumlara giderek geri getirme büyüsünü eşlerine veya sevgililerine yaptırabilir.

Birini Kendine Getiren Büyüyü Yapan Medyumlar

Birini kendine getirme büyüsünün yapılmasında özellikle Havas ve Ledün ilmi konusunda yeteri kadar bilgisi ve donanımı olan medyumlara gidilmesi gerekir. Bunun dışında bu büyünün yapılması için gidilecek medyumun daha önceden bu büyüyü yapmış olmasında fayda vardır. Çünkü geri getirme büyüsünün yapılmasından sonra hatalar olduğunda büyünün etkileri ve belirtileri yanlış şekilde yansımaya başlar ve size geri dönmesini istediğiniz kişinin tavırları size karşı daha asabi ve öfkeli olur. Bu gibi durumlara sebebiyet vermemek için muhakkak işinde uzman ve tecrübeli olan medyumlara gitmekte her zaman yarar vardır.

Aynı zamanda işinde ehli olan medyumlara giderek geri getirme büyüsünü daha kısa sürede yaptırabilme şansına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede büyünün yapımından hemen sonra etkisi kısa sürede ortaya çıkmış olur.

Bağlama Büyülerinde Önemli Noktalar

Bağlama büyülerinin yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu büyünün yapılmasından sonra büyünün etkilerinin doğru bir şekilde sonuç vermesi için muhakkak büyünün yapımında niyetlerin içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir. Aynı zamanda büyünün yapımında istenen özel malzemelerin büyünün yapılacağı kişiye ait olduğundan emin olmakta fayda vardır.

Bunun yanı sıra büyünün yapımında etkili sonuçlar elde edilmesinde kesinlikle işinde ehli olan medyumların seçilmesi gerekir. Bütün bu unsurlara dikkat edildiğinde büyünün yapımı başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Bunun sonucunda istediğiniz insanın size geri dönmesini ve bağlanmasını sağlamış olursunuz.

Bağlama Büyülerinde Okunacak Dua

Bağlama büyülerinin yapımında malzemelerin üzerine okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunmasından sonra büyünün etkili bir şekilde tutması meydana gelir. Bağlama büyülerinin yapımında okunması gereken duaların muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir. Bunun dışında duanın okunacağı yerin de çok temiz olması şartı aranır.

Aynı zamanda okunacak duanın içten ve samimi bir şekilde okunarak etkisinin en kısa sürede göstermesine yardımcı olunmalıdır. Bağlama büyülerinde okunması gereken duanın haftada her gün 1 kez okunması gerekir. Bu sayede büyünün etki etme oranı daha güçlü hale dönüşür.

11 düğüm büyüsü nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Birini Kendine Getiren Büyü Gerçek Mi?

Birini geri getiren büyünün doğru adımlarla yapılmasından sonra etkisini her zaman doğru ve kalıcı bir şekilde göstermeye devam eder. Geri getirme büyüsünün uzman medyumlar tarafından ve doğru malzemelerle yapılmasından sonra 1 hafta içerisinde sizi bırakıp giden eşinizi kendinize geri döndürerek evine ve çocuklarına bağlı bir eşe dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bunun dışında size karşı ilgisiz ve sevgisiz olan sevgilinizin de gözünün dışarıda olmaması için ve her zaman size bağlı kalması için bu büyüyü yaptırarak kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. Bu sayede evliliklerde veya ilişkilerde meydana gelen olumsuz durumlar tamamen yok olur ve her zaman sevdiğiniz insanla mutlu bir şekilde yaşamaya devam edersiniz.

Uzakta Olana Bağlama Büyüsünün Uygulanması

Uzakta olan kişiye bağlama büyüsünün yapılması durumunda her zaman sevgilisine veya eşine sadık halde olur. Bunun sonucunda da uzakta olsa bile bir başkası ile bir şeyler yaşamak yerine sadece eşine veya sevgilisine olan sadıklığı ile hayatına devam eder. Uzakta çalışan veya yaşayan eşinize veya sevgilinize bağlama büyüsünü yaptırmanız için ilk olarak en iyi medyumu seçmeniz gerekir.

Daha sonra seçtiğiniz medyuma kendinizin ve eşinizin veya sevgilinizin kişisel bilgilerini ve isimlerini vererek medyum hocasına vefk hazırlatmanız gerekir. Medyum hocası kişisel bilgilerle beraber çeşitli dualar, esmalar, ayetler ve sureler de yazarak kişiye özel olarak vefk hazırlar. Bu vefki üzerinizde veya evinizin bir bölümünde sonsuza kadar saklamanız durumunda hayatınız boyunca uzakta yaşayan sevgiliniz veya eşiniz size bağlı bir şekilde yaşamaya devam eder ve sizden başka kimseyi düşünmez.

Ayrılanlara Bağlama Büyüsünün Yapılması

Özellikle ayrılan evli çiftlere ve sevgililere yapılan bağlama büyüsü her zaman olumlu sonuçlar vermeye devam etmektedir. Bu büyünün iyi niyetler doğrultusunda yapılmasından sonra sizden boşanan eşiniz size geri döner ve yeniden yuva kurmak için sizden bir şans daha ister.

Aynı zamanda çok sevdiğiniz sevgiliniz de sizi bırakıp gittiği zaman yapılan büyü sayesinde size pişman ve üzgün bir şekilde geri döner ve yeniden ilişkinize bir şans verme fırsatına nail olursunuz. Bunun için bağlama büyüsünün etkisinin kısa sürede ortaya çıkması ve sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesi için kesinlikle işinde profesyonel olan medyumlara gitmeniz gerekir.

Birini Kendine Getiren Büyünün Ortadan Kaybolması

Özellikle eşinize veya sevgilinize kötü amaçla üçüncü kişiler tarafından yapılan bağlama büyülerinin etkisinin yok olmasında muhakkak medyum hocasına gitmeniz gerekir. Medyum hocası bu büyünün kim tarafından ve hangi niyetle yapıldığına baktıktan sonra yeniden bir büyü hazırlar ve yapılan büyünün etkisinin yok olmasına yardımcı olur. Bunun dışında sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesi için yaptırdığınız geri getirme büyüsünün yok olmasını istemeniz durumunda da medyum hocalarına giderek özel vefkler hazırlatabilirsiniz.

Medyum hocaları vefklerin içerisine Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerden ve surelerden en etkili olanını yazarak yaptırdığınız büyünün bozulmasını sağlar. Bunun sonucunda da eşiniz veya sevgiliniz eski ilgisiz ve umursamaz hallerine geri dönerek sizden uzaklaşır.

Aşağıda medyum hocasının geri getirme büyüsünün bozulması için hazırladığı vefklerde yazılı olan dualar detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz