Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Büyü Nedir, Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Çeşitleri

Büyü Nedir, Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Çeşitleri

Büyü nedir, nasıl yapılır, çeşitleri nelerdir? Büyüyü kimler yapabilir? Büyü hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını yazımızdan bulabilirsiniz.

 Büyü Nedir, Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Çeşitleri

Büyü yapımı ve büyü çeşitleri en az insanlık tarihi kadar eskidir. Kişiler isteklerinin yerine getirilmesi için büyü yaparak istedikleri sonucu elde edebilmektedirler. Büyü yaparken bilinmesi gereken en önemli nokta büyü yapmanın istenmeyen sonuçlara yol açabileceğidir. Özellikle büyü yapan kişiler eğer deneyimli kişiler değillerse, büyünün ters etkileri ortaya çıkarak tarafların zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle büyülerin deneyimli hocalar tarafından yapılması makbul olur. Büyü yaparken bir çok farklı amaç olabilir. Bir kişinin birine aşık edilmesi, giden kişinin geri getirilmesi, bir kişiyi kendine bağlama, bir kişinin pişman olmasını sağlama amaçlarının gerçekleştirilmesi için büyü yapılabilir.

Sevdirme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Büyü ile bir Kişi Kendine Nasıl Aşık Edilir?

Büyü ile birisini kedine aşık etme bilinen en eski büyü çeşitleri arasında yer alır. Bir kişinin size aşık olmasını istiyorsanız, büyünün etkili olması için kendinize aşık etmek istediğiz kişinin kişisel eşyasını kullanın:

 • Saat,
 • Yüzük,
 • İç çamaşırından kesiliş bir parça,
 • Atlet,
 • Araba anahtarı gibi eşyalar büyü sırasında işe yarar.

Büyü ile kendine aşık etme amacında iseniz kullandığınız kişisel eşyaya tılsımlı sözcükler söylemeniz gerekir. Örneğin eğer kişinin saati aldıysanız ve bu eşya ile büyü yapacaksanız “Sevdiğimin saatini aldım. Bu saatin bana iyi etki edeceğine baktım.” İfadesini söylemeniz gerekir. Ardından kişinin aldığınız eşyasını en az 7 gün boyunca kullanmanız gerekir. Saat kullanacaksanız saati her gün, uykunuzda da dahil olmak üzere takın. 7 günün sonunda 77 kere eüzü bemele çekin. Ardından eşyayı çıkarın ve geri aldığınız yere götürün. Kişi eşyasını yeniden kullanmaya başladığı andan itibaren büyü de etkisini göstermeye başlar.

Büyü ile Giden Eski Sevgili Nasıl Getirilir?

Giden eski sevgiliyi getirmek için büyü yapmak için iki parça ipe, toprağa ve bol miktarda suya ihtiyaç duyacaksınız. Büyü ile gideni geri getirme işlemine başlamadan önce niyetinizi dışarıdan sesli bir şekilde söyleyin. “Niyet ettim giden eski sevgilimi geri getirmek için bu büyüyü yapmaya. Kalksın büyünün önündeki bütün angarya.” İfadesini işlemden önce 22 kere tekrar ettiğinizden emin olun.

Ardından toprağı bir bardak içine alarak toprağı sulayın. Toprağı sulamanız eski umutların yeşermesi, eski günlerin geri gelmesi anlamlarına gelmektedir. Bu sırada “eski umutları geri ettirmek için toprağı sulamak için başladım. Ben bu işe baş koydum.” Deyin. Toprağı suladıktan sonra iplerin birini alın ve ipi kolunuza bağlayın. Bu ip sizin bağlılığınızı sembol edecektir. Bu ipi bileğinizde bir ay boyunca takılı tutun. Bir ayın sonunda büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozulması bazı durumlarda çok zor olabilir hatta hiç mümkün olmayabilir. Özellikle yanlış yapılmış büyülerin bozulması zordur. Eğer büyü güçlü ise etkisinin kırılması adına çok çalışmak gerekir. En etkili büyü tarifleri kullanılarak yapılan büyüler bozulmaları en zor olanlardır. Eğer işini bilen bir hoca ile çalışırsanız, biraz zaman alsa da en inatçı büyüleri bile bozabilirsiniz.

Büyü bozmak için bilinen en eski yöntem yapılan büyünün tersinden uygulanması işlemidir. Büyüyü bozmak isteyen kişi büyünün bozulması için bazı ritüelleri yerine getirmesi gerekir. Bu ritüeller bozulmak istenilen büyünün türüne göre değişiklik gösterir. Örneğin;

 • Eğer şeker büyüsü bozulmak isteniyorsa şeker,
 • Bağlama büyüsü bozulmak isteniyorsa ip,
 • Kısmet kapanması büyüsü bozulmak isteniyorsa nazar boncuğunun kullanılması gerekir.

Büyü sırasında takip edilen adımların tersinin takip edilmesi esastır. Eğer büyü yapan kişi önce ipleri düğümlediyse, sizin bu aşamaya gelmeden önce diğer adımları tamamlamanız gerekir.

En Etkili Büyü Çeşitleri Nelerdir?

En etkili büyü çeşitleri insanların en çok yapmayı istedikleri büyü çeşitleridir. En çok:

 • Bir erkeği kendine aşık etmek içi büyü,
 • Kısmet açılması için büyü,
 • Bereket getirilmesi için büyü,
 • Kötü güçlerden korunmak için büyüsü yapılmaktadır.

Büyü çeşitleri ak büyüler ve kara büyüler olmak üzere 2 farklı başlık altında incelenebilirler. Yukarıda sayılan amaçların gerçekleştirilmesi amacı ile:

 • Adet kanı büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Geri döndürme büyüsü,
 • Nohut büyüsü,
 • Bağlama büyüsü,
 • Aşk büyüsü yapılmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü çeşitlerinin tümü tek bir amaca hizmet eder. Bu tür büyüler kara büyü olarak adlandırılmaktadır. İki kişinin arasını bozmak için büyü türlerinden biridir. Genel olarak cinlerin yardımı alınarak büyü etkisini gösterebilir. Eğer cini olan hocalar varsa, bu hocalar domuz yağı büyüsü çeşitlerinin tümünü başarı ile yaparlar. Domuz yağı büyüsü çeşitlerinin tümünde öncesinde tılsım hazırlanır. Ardından büyü yapılmak istenilen kişinin evine gidilir. Kişinin evinde bulunan:

 • Duvar,
 • Kapı,
 • Pencere,
 • TV,
 • Evin içindeki süs eşyaları,
 • Klozete bu yağ sürülür.

Domuz yağı büyüdü etkisi altına girmiş bir kişinin eve gitmesi ile beraber bütün huzuru kaçar. Kişi iştahtan kesilir. Evin içinde olmadığı zamanlarda bile mide bulantısı, baş ağrısı, kusma isteği gibi durumlardan şikayetçi olur. Bilinen en güçlü büyülerden bir tanesidir.

Yumurta Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Yumurta büyüsü çeşitleri genelikle karı ile kocanın ayrılması amacı ile yapılmaktadır. Bu nedenle büyü kara büyü olarak bilinir. Pratik yapılan bir büyü olduğunda insanlar bu büyüyü yapmayı tercih ederler. Yumuta büyüsü yapmak isteyen bir kişi büyü ritüellerine Cuma gününden başlar. Genellikle gece yarısı ritüellerin yapılması önerilmektedir. Dolunayın olduğu günler büyünün 5 kata kadar daha fazla etki ettikleri bilinmektedir. Büyü malzemeleri tamamlanıp, büyü yaptıktan sonra evli olan insanlar kısa süre içinde ciddi problemler yaşamaya başlar. Sevgilisi olan kişiler sevgililerinden ayrılmak isteyebilirler. İlişkilerde hep huzursuzluk vardır. Yumurta büyüsü çeşitleri yapılma yöntemine göre farklılık göstermektedir:

 • Büyü yapılmak istenen kişiye yumurta yedirilebilir,
 • Büyü yapılan kişinin evinin kapısına yumurta konulabilir,
 • Büyü yapmak isteyen kişi yumurtaya tılsımlı sözcükler söyleyerek yumurtayı büyü etkisine almak istediği kişinin evinin yakınında bir toprağa gömebilir.

En etkili yumurta büyüsü çeşidi, büyü yapılmak istenilen kişinin yumurtayı yemesi ile olur. Diğer yöntemlere kıyasla bu büyüyü yapmak biraz daha zordur fakat etkisini kısa sürede gösterdiğinden büyü yapan kişiyi mutlu eder. Etkisi diğer büyüler ile kıyaslandığında çok daha uzun sürer.

Sabun Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Sabun büyüsü çeşitleri kolay olarak hazırlanır bu nedenle insanlar tercih eder. Bağlama büyüsü gibi aşk hakkındaki büyüler sabun kullanılarak yapılabilir. Ne var ki sabun büyüsü türlerinin hepsi kara büyü türlerine girer. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekir. Sabun büyülerini yapmadan önce:

Rabbena Lâ tuziğ kulûbenâ, ba’de iz hedeytena, ve heblenâ mil’ledünke rahmeh, inneke entel Vehhâb.

Duasının 33 kere okunması, ardından işleme başlanması gerekmektedir. Büyü yapımı için kırmızı ya da mavi renkli sabun kullanmak gerekir. Sabun büyülerinde genellikle sabunun bir kuyuya atılması gerekir.  Büyü etkisini suya girdikten sonra göstermeye başlayacaktır. Yakın çevresinde kuyu olmayan insanlar büyüyü yaparken sabunu denize ya da göle atabilir. Sabun büyüleri haftanın yalnızca belli saatlerinde yapılır. Hafta sonu yapılması makbul olmaz. Genelde akam saat 5 ile 6 civarı büyü yapılması tavsiye edilir. Sabun büyüsünü kuyuya ya da denize attıktan sonra sabunun mutlaka erimesi gerekir. Sabun tamamen eridikten sonra dilediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Papaz büyüsü çeşitleri yapımı zordur çünkü Süryani dilini kullanmak gerekir. Şeker büyüsü yaparken büyünüzü papaz büyüsü ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Hocaya söylemeniz yeterli olur. Papaz büyüsünü yaparken bir amaç sevilen kişinin bağlanması iken diğer amaç bir kimseye zarar vermektir. Yani papaz büyüsü hem ak hem de kara büyü olarak değerlendirilebilir. Papaz büyüsü yapılan kişiler üzerinde son derece etkili olur. Bu nedenle papaz büyüsü bir kere yapıldığında bozulması imkansız denecek kadar zordur. Büyüyü yapmadan önce çok iyi düşünülmesi, ardından büyü işlemine başlanması gerekmektedir.

Papaz büyüsü yapmak isteyen bir kişinin sabahın erken saatlerinde uyanması gerekir. Gün doğmadan hemen önce uyanan kişilerin yapmış oldukları büyüler etkili olur. Büyünü işe yaraması için 7 gece boyunca aynı saatlerde işlemi tekrar etmek gerekecektir. 7 gün sonunda büyü etkileri kendiliğinden ortaya çıkar. Büyü yapılan kişinin başına gelen en büyük etki, kişinin seçim iradesini kayıp etmesidir. Zaman geçtikte büyü kişiye iyice nüfus eder. Büyüden kurtulmak zorlaşır.

İkna etme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nedir?

Bağlama büyüsü çeşitleri her ne kadar toplumda tersi bilinse de aslında ak büyüler kategorisinde yer alır. Saç büyüsü esasında kişilerin birbirine bağlanması amacı ile yapılır. Büyünün yapan kişi üzerinde zararlı bir etkisi bulunmaz. Zararsız tılsımlardır. Tılsımlar aracılığı ile ruhani varlıklar harekete geçerek iki kişinin birbirini sevmesini sağlar. Bağlama büyüleri muska yardımı ile ya da yazılı vekfleri kullanılarak olabilir. İki yöntem de eşit derecede etkili olmakla beraber yalnızca uygulanma şekilleri farklıdır. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyü etkisi altına giren kişi, büyüyü yapan kişinin yanında olmak isteyecektir. Bu büyünün yapılması için büyü yapılan kişinin daha önceden büyü yapan kişiye karşı bir şeyler hissetmesi gerekir. Çünkü bu büyü yalnızca eskiden olan fakat şimdi yitirilmiş duyguların harekete geçirilmesi amacı ile yapılabilir.

Saç Büyüsü Çeşitleri Nedir?

Saç büyüsü çeşitlerini kullanarak bir kişiye ölümcül derecede zarar verebileceğiniz gibi, iki kişi arasında aşk bağının kurulmasını da sağlayabilirsiniz. Büyü bozma yöntemlerinin bir çoğu saç büyüleri üzerinde etki etmez. Bu nedenle büyüyü yapmadan önce kesin kararınızı verin. Kararsız kaldığınız durumlarda kesinlikle büyü yapmaya kalkmayın. Sonuçlarını toparlamanız imkansız olabilir. Adından da anlaşılacağı üzere, saç büyüsü yaparken kullanılan temel malzeme insan saçıdır. Büyü yapmak için büyü yapılan kişiden bir tutam kadar saç teli temin etmek gerekir. Bazı büyü çeşitlerinde büyü yapmak isteyen kişi kendi saçını da kullanabilir.

Kişiden alınan saça tılsımlı sözcükler söylenir. Ayıca bir parça bez parçası alınarak saçın iyice sarılması esastır. Bu işlem önemlidir çünkü ritüel ancak bu sayede kapanır ve etki etmeye başlar. Saç tutamını gömmek zorunludur. Gömeceğiniz yerin en az 5 cm olmasına özen gösterin. Ölçüler kesinlikle net olmalıdır.

Büyü yapımında özellikle Perşembe akşamları tercih edilir. Büyü yapımına bir iki hafta kadar tekrar edilecektir. Tekrar büyülerinde işlemi yine Perşembe günleri aynı saatlerde yaptığınızdan emin olun. Aksi halde büyü sonuç vermeyecektir. Büyü yapımında kişiler evrenin enerjisinden faydalanırlar. Evrensel enerjinin harekete geçmesini sağlamak kolay değildir. Bu nedenle büyü hem güçlü hem de derin bilgi sahibi olan insanlar tarafından yapılmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz