Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Sevdirme Büyüsü Nedir, Sevdirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sevdirme Büyüsü Nedir, Sevdirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sevdirme büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etkileri nelerdir? Sevdirme büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında merak edilen soruların cevaplarına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Sevdirme Büyüsü Nedir, Sevdirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kendini çevrendekilere sevdirme büyüsü, kadın ya da erkek demeden hemen hemen herkesin merak ettiği manevi çalışmalar arasında yer almaktadır. Kadim büyü kitaplarında yer alan sevdirme büyüsü uygulamaları, insanlık tarihi boyunca her zaman önemli olmuştur. Çünkü bu sayede insanlar toplumda çok başarılı roller kazabilmiş ya da sevdiği insanın gönlüne girmeyi başararak onunla evlenmeyi ve hayatlarını birleştirmeyi başarabilmiştir. Bu sebeple kadim büyü kitaplarında ve manevi ilimlerle ilgilenen medyum hocaların kaynaklarında kendisine geniş yer bulan sevdirme büyüleri kadın ve erkeklerin ilgisini çekmektedir. Sevdirme büyüleri nasıl yapılır sorusu da bu ilginin en belirgin örneği olarak internet üzerinde yanıt aranan araştırmalara konu olmaktadır.

Sevdirme büyüsü özellikle sevdikleri ya da hoşlandıkları kişilerin kendilerini sevmesini isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Bunun yanı sıra havas ve ledün ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin iyi bileceği gibi bu yöntemler sadece bir kişiye değil birden fazla insana yönelik icra edilebilmektedir. Bu sayede büyüye başvuran kimseler, ritüelleri gerçekleştirdiği takdirde kendilerini iş hayatındaki kişilere, patronlarına, sevdiği kişinin ailesine ve akrabalarına kolay bir şekilde sevdirebilme imkanına erişebilmektedir.

Kısmet ve rızık kapama büyüsü nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Sevdirme Büyüsü Nedir?

Yüzyıllar boyunca manevi çalışmaları yapan ruhani yeteneklere sahip kişiler, nesilden nesle aktardıkları büyü uygulamaları arasında birine kendini sevdirme büyüsü uygulamalarını da bulundurmaktadır. Sevgi kavramı çok önemli ve üzerinde muhakkak durulması gereken bir unsurdur. Çünkü dünya üzerinde olmasının yanı sıra dünya dışında da yani maddi ve manevi alemde sevginin açamayacağı kapı yoktur. Bu sebeple medyumlar ve büyü üstatları çalışmalarını sevgi üzerine yoğunlaştırarak insanların manevi dünyasını etki altında bırakıp onların neyi sevip neyi sevmeyeceğine müdahale edilebilmesini başarabilmiştir.

Sevdirme büyüsü de adından anlaşılacağı üzere bir kişinin manevi dünyasını tesir altına alarak o kişinin gerçekten kimi sevip sevmeyeceği, kime aşık olacağı ve kimden hoşlanacağı gibi kriterlerin belirlenmesi sağlanmaktadır. Dolayısıyla sevdiği kişilerin de aynı şekilde kendilerine aşık olmasını isteyen kadın ve erkekler bu büyü uygulamasını çok yoğun bir şekilde tercih etmektedir.

Sevdirme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Büyü uygulamalarında çok nadir olarak insanların belirlenmesi söz konusudur. Dolayısıyla genel olarak büyüler hemen hemen herkese uygulanabilmektedir. Kendini herkese sevdirme büyüsü de özel olarak bazı kişilere yönelik yapılabileceği gibi herkese de tutan büyülerdendir. İsterseniz iş yerinizdeki çevrenize, iş arkadaşlarınıza, patronlarınıza kendinizi sevdirebilirsiniz. İsterseniz arkadaş çevrenizde ve yeni arkadaşlar edindiğinizde bu kişilerin size hayran olmasını sağlayabilirsiniz. Ailenizde ve akrabalarınız arasında her zaman iyi hatırlanıp en çok sevilen kişi olmak da mümkündür.

Ancak günümüzde kendini sevdirme büyüsü genellikle sevilen kişiye yönelik yapılmaktadır. Bu sayede o kişinin de büyü yapana veya yaptırana aşık olması sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra karşılıklı aşkın kurulması bazen yeterli olmamaktadır. İşte bu gibi durumlarda ise sevilen kişinin ailesine de sevdirme büyüsünü yönlendirmek gerekmektedir. Kaynanaya kendini sevdirme büyüsü işte bu noktada devreye girmektedir.

Sevdirme Büyüsü Amaçları Nelerdir?

Sevdirme büyüsü amacı çevresinde her zaman kötü gözle bakılan ve kötü anılan kişilerin çevresi tarafından sevilip kabullenmesidir. Bu sayede özellikle sevdiklerine kavuşup mutlu ve mesut bir yuva kurmak isteyen kişiler sevdirme büyüsü yapmaktadır. Sevdirme büyüsü kişinin kendisine değil çevresindekilere yönelik icra ettiği bir büyüdür. Bunun yanında kadim büyü kitaplarında yer alan masum büyüler arasında gösterilmektedir. Yani kötü bir niyet taşımayan sevdirme büyüsü tehlikeli ruhani uygulamalar içinde yer almamaktadır. Bu yüzden kadın ve erkek fark etmeksizin günümüzde pek çok kişi tarafından icra edilmektedir.

Sevdirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde havas ve ledün ilimleri hakkında araştırma yapan kimseler, büyü uygulamalarını da merak konusu haline getirmektedir. Özellikle aşık olduğu kişilerin de kendilerine aşık olmasını sağlamak isteyenler sevdirme büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Sevdirme büyüsünün pek çok farklı çeşidi bulunduğu için tek bir tarifte bahsetmek mümkün değildir. Sevdirme büyüsü genellikle şu şekilde icra edilen büyü ritüellerinden oluşmaktadır:

 • Mumla yapılan sevdirme büyüsü
 • Kaşıkla yapılan sevdirme büyüsü
 • İpe düğüm atılarak yapılan sevdirme büyüsü
 • Sarımsakla sevdirme büyüsü

Sevdirme büyüsü yapılışı sırasında bu uygulamaların esaslarına uygun hareket etmek gerekmektedir. Bu sayede başarılı bir şekilde büyünün tesiri kurulmuş olacaktır. Havas ve ledün ilimlerinde büyü uygulaması yapmak için deneyim ve bilgi birikimi önemlidir. Bu yüzden manevi alanda bu çalışmalara ömrünü adamış, tecrübeli ve iyi niyetli medyum hocalardan destek alınması her zaman tavsiye edilmektedir. Çünkü medyum hocaların hem ilmi birikimleri hem de manevi çalışmalarda sıradan insanlara göre üstün yeteneklere sahip olmaları sayesinde çok hızlı ve başarılı sonuçlara ulaşılması mümkün olmaktadır.

Mumla Yapılan Sevdirme Büyüsü

Sevdiği kişinin kendisini ya da ailesini manevi yönden tesir altına alarak kendine hayran bıraktırmak isteyen kadın ve erkekler kendini sevdirme büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını aradıklarında karşılarına mumla yapılan sevdirme büyüsü uygulaması çıkmaktadır. Bu çalışma manevi ilimler arasında yapılışı yönünden basit ve tehlikesiz olması sebebiyle havas ilimlerinde yoğun ilgi görmektedir.

Mum yöntemi çevresine veya özellikle bir kişiye kendini sevdirmek isteyen birisinin kolaylıkla uygulayabileceği bir yöntemdir. Mum büyüsüne tam anlamıyla başlamadan önce bu manevi uygulamanın kaç gün sürdürüleceğine karar vermek ve niyetlenmek gerekmektedir. Uygulamaya geçildiğinde mumun üstüne istenilen kişinin ve annesinin adı Arapça olarak yazılır. Daha sonra kaç gün niyet edildiyse yani başta verilen karara göre o kadar mum yakılır. Mum yakıldıktan sonra sevdirme büyüsü duası okudur. Mumum eriyen parçaları mutlaka saklanmalıdır. Bu parçalar özel bir bez torba içinde muhafaza edildikten sonra belirlenen süre bittiğinde insanların temas edemeyeceği şehir merkezlerinden uzak bölgelerde toprağa gömülmelidir. Ancak böyle bir imkan olmamasında suya (kanalizasyon) veya ateşe atılabilir.

Kaşıkla Yapılan Sevdirme Büyüsü

Havas ve ledün ilimlerinde en etkili ve en köklü manevi çalışmalardan biri de tahta kaşıkla yapılan sevdirme büyüsü uygulamalarıdır. Evde aşık etme uygulamalarında en çok tercih edilen yöntemlerden biri olmasına rağmen esasında tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden bu büyünün icra edilişinde mutlaka deneyimli kişilerin desteğine başvurulması tavsiye edilmektedir. Medyum hocalar ve büyü üstatları tahta kaşık büyüsü tarifi hakkında insanlara şu bilgileri vermişlerdir:

 • Büyü için bir tahta kaşık, temiz bir beyaz bez, bir avuç toz şeker ve 1 küp şeker gerekmektedir.
 • Büyünün malzemeleri temin edildikten sonra ilk olarak niyet kısmına geçilir.
 • Büyü niçin icra ediliyorsa yani kimin kimi sevmesi isteniyorsa yüksek sesle tekrar edilerek niyet kısmı tamamlanır.
 • Daha sonra beyaz bezin içine bir avuç toz şeker ile 1 adet küp şeker konur.
 • Bez bohça haline getirildikten sonra tahta kaşık sağ elle tutulur ve 21 defa “ya kaşık” denir.
 • Sonra bohça yapılan bezin üzerine kaşıkla vura vura toz şeker içindeki küp şekerin tamamen eriyip toz şekerlere karışması sağlanır.
 • Ardından bu şeker kendinizi sevdirmek istediğiniz kişi veya kişilerin tüketmesine sunulmalıdır. Küp şeker tamamen eridiğinde büyü de tamamlanmış olmaktadır.
 • Bu şeker sevmesi istenen kişilerin çayına veya tatlılarına atılabilir.

Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır? İçeriğimize de bakabilirsiniz.

İp ve Düğüm Büyüsü ile Kendini Sevdirme Büyüsü

Kadim büyü kitaplarında hem aşık etme büyüleri hem de kendini sevdirme büyüleri arasına en çok bilinen uygulamalardan birisi de düğüm atma büyüsüdür.  İp ve düğüm büyüsü ile kendini sevdirme büyüsünü birleştirmek büyü üstatlarının üstün çalışmaları sonrasında gerçekleşmiştir. Bu yüzden diğer uygulamaların aksine bu büyüyü icra ederken çok daha dikkatli olunması tavsiye edilmiştir. Düğüm büyüsü yapılışı şu şekildedir:

 • Düğüm büyüsü icra etmek için gerekli malzemeler , bir adet kırmızı ip ve bir adet de siyah renk orta uzunlukta iptir. İplerin ne tür bir ip olduğunu bir önemi yoktur.
 • Pazar günü sabah güneşin doğmasına yakın kalkılır. Perdeler açılmaz ve eve ışık girmesi engellenir.
 • Sessiz ve karanlık bir odada yere oturulur ve kıble istikametinin tam tersine dönülür.
 • Kırmızı ve siyah ip yana alınır ve gözler tamamen kapatılarak 77 defa “Ya Hüddam Garaminar Efendi” denir.
 • Bu zikir sırasında bir yandan içten olacak şekilde büyünün niyeti geçirilir.
 • Niyet bittikten sonra gözler açılır, ilk olarak kırmızı ip alınır “Hüddam Garaminar hatırına beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme” deyip kırmızı ipi yere bırakıp siyah ipi almalı ve siyah ipe de “sen, müracaat ettiğim görevli varlığın bir vesilesi ve aracısı olarak bana hizmet etmelisin ve hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin” denir.
 • Daha sonra kırmızı ve siyah ipler birbirine 3 defa kör düğümle bağlanır. Daha sonra düşümlü ip yere koyulur ve şu tılsımlı sözler söylenir: “siyah ve kırmızı ip bana hizmet edecek ve benim niyetimi yine ifa edecek. Hüddam Garâminâr da düğüm atacak artık güzellikler gelecek mutlu olup yaratık”
 • Bundan sonra bu düğümlü ip 7 gün boyunca kimseye asla gösterilmeden özel bir yerde muhafaza edilir. Bu işlemin ardından düğümle sevdirme büyüsü son bulur.

Sarımsakla Sevdirme Büyüsü

Pek çok kişinin kadın veya erkek demeden başvurduğu sevdirmek için büyü uygulamalarında deneyim ve bilgi birikimi çok önemlidir. Bu yüzden söz konusu manevi çalışmaların gerçekten çok kısa sürede ve çok etkili bir şekilde etki göstermesi isteniyorsa mutlaka deneyimli medyum hocalardan veya kimliklerini gizleyen büyü üstatlarından yardım alınması gerekmektedir. Bunların dışında evde kolay yapılan sevdirme büyüsü çeşitlerinden birisi de sarımsakla yapılan sevdirme büyüsüdür.

Sevdirme büyüleri arasında en çok bilinen yöntemlerin başında gelmektedir. Tesiri çok defa kanıtlanmış olan sarımsakla aşk büyüsü, sevdirme ve şirinlik amacıyla da kullanılabilmektedir. Büyünün yapılışı sırasında şu aşamaların büyük bir titizlikle ve ciddiyetle yerine getirilmesi önerilmektedir:

 • Bir diş sarımsak alınıp ortadan ikiye kesilir.
 • Temiz bir beyaz kağıt üzerine bu sarımsağın kesilmiş iç tarafı ile bir halka çizilir.
 • Bu halkanın içine sevmesi istenen kişi veya kişilerin adı yazılır.
 • Daha sonra bu kağıt hiç beklemeden bakır bir tas içinde ateşe verilip yakılır. Külleri aşık olması istenen kişinin ya da sevmesi istenen kişilerin yemeklerine ya da sularına karıştırılır. Bu kişilerin bu büyülü yiyecekleri tüketmesi sağlanır.
 • Bunun yanı sıra küller aşık edilmek istenen kişinin her gün kullandığı gündelik eşyalarının üzerine de sürülmelidir.
 • Bu işlemler bittikten sonra sarımsakla aşık etme büyüsü de sonuçlanmış olmaktadır.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz