Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Büyü Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyü Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyü yapılırken hangi malzemeler kullanılır? Büyü yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Büyü nasıl ve ne şekilde yapılır? Detaylı bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Büyü Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyülerin yapılmasında kullanılan malzemeler oldukça fazladır. Büyünün türüne göre kullanılacak malzemeler temin edilir. Özellikle aşk ve bağlama büyülerinin yapılmasında istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması büyünün etkili bir şekilde etkilerini ve belirtilerini yansıtmasında yardımcı olur.

Büyü Yapılırken Neler Kullanılır?

Büyü yapılırken kullanılan malzemelerin türleri oldukça fazladır.  Yapılan büyünün amacına ve özelliklerine göre işinde uzman olan medyumlar malzemeler  talep eder. Bu malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra büyünün yapım aşamalarına başlanır.

Büyülerde genellikle canlı veya hayatını kaybetmiş hayvanlar ve hayvanlara ait parçalar, her türden bitkiler,  özel eşyalar, madenler, vb. gibi değişik türden malzemeler kullanılır. Bu malzemeler büyülerin daha etkili ve kalıcı bir şekilde etkisini göstermesi için kullanılır. Bunun için işinde uzman olan medyumlara gidilerek istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanıp büyülerin yapımına geçilmesi gerekir.

Büyüde Hayvanların Kullanılması

Bağlama ve aşık etme büyülerinin yapılmasında genellikle hayvanlar kullanılır.  Bu hayvanlar ölmüş veya canlı hayvanların kalıntıları veya parçaları olabilir. Özellikle papaz büyüsünün yapılmasında hayvanlardan yararlanılır. Bu büyünün hayvanlardan alınan parçalarla beraber yapılması sonucunda büyünün etkisi kısa sürede kendini göstermeye başlar. Domuz yağı büyüsünde de domuz hayvanının parçalarından yararlanılır. Bu sayede hayvanlar birçok büyü türlerinde kullanılarak büyülerin daha hızlı ve etkili bir şekilde tutmasını sağlar. Dileyen herkes işinde uzman olan medyum hocalarına giderek hayvanlarla beraber istedikleri büyüyü yaptırabilir.

Büyüde İnsanların Kullanılması

Büyülerin yapımında ölü veya diri insanlardan malzemeler alınabilir. Özellikle aşık etme ve bağlama büyülerinin yapımında insanlardan parçalar sıklıkla alınır. Aşk ve papaz büyülerinde genellikle kadınların adet kanından yararlanılır. Bunun dışında sevdiğiniz insanın size aşık olmasını istiyorsanız, onun saç teli veya tırnağından da örnekler alarak büyünün yapımını gerçekleştirebilirsiniz.

Ölmüş insanların malzemelerinden ise genellikle ölü kefen bezi ve ölü kemiği kullanılır. Bu malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra yapılan büyülerin kalıcı ve etkili sonuçlar göstermesi meydana gelir. Bunun için işinde uzman olan medyumlara gitmekte yarar vardır.

Büyüde Madenlerin Kullanılması

Büyülerin yapımında kullanılan malzemelerden birisi de madenlerdir. Özellikle kurşun, kalay, demir, altın, bakır, cıva ve gümüş madenleri medyumların en çok istedikleri malzemelerden birisidir. Bu madenlerin kullanılması ile yapılan büyüler kısa sürede etkisini göstermeye başlar.

Bunun dışında madenlerle birlikte bazı özel taşlar da büyülerin yapımında sıklıkla kullanılır. Özellikle ametist, akik, kuvars gibi özel ve enerjisi yüksek olan taşların kullanılması sayesinde aşık etme ve bağlama büyüleri etkili sonuçlar göstermeye başlar. Dileyen herkes işinde uzman olan medyumlara giderek bu malzemelerle istedikleri büyüleri yaptırabilir.

Büyüde Çizgilerin Kullanılması

Büyülerin yapımında özellikle çizgiler de sıklıkla kullanılır.  Bu çizgilerin her birinin farklı anlamları vardır. Bu anlamlar doğrultusunda büyülerin yapım aşamasında bu çizgiler kullanılır. Örneğin; daire şeklinde olan çizgiler öz ruhu temsil eder. Bunun dışında artı işareti ise canlı bir insanı veya bedeni simgeler. Bunun haricinde ters üçgen şeklinde meydana gelen çizgiler dişiliği sembolize eder. Bunun yanı sıra düz üçgen çizgiler ise erkekliği ifade eder.

Özellikle birleştirme ve ayırma büyülerinde daire çizgileri sıklıkla kullanılır. Dairenin ortasına Kuran-ı Kerim’den ayetler ve sureler yazılarak büyülerin etkili bir şekilde belirtileri ortaya çıkar. Bununla birlikte korunma büyülerinde de daire çizgileri sıklıkla kullanılır. Bu yüzden yapılan büyülerde kullanılan çizgiler anlamına ve usulüne uygun olarak tercih edilir.

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Büyüde Harflerin Kullanılması

Büyülerin ve vefklerin yapımında sıklıkla harfler kullanılır. Özellikle İbranice ve Süryanice harfleri eski zamanlardan günümüze kadar en çok tercih edilen ve kullanılan harflerin arasında yerini alır.  Bu harfler ile tılsımlı sözcükler oluşturulur.  Bunun dışında kişiye özel olarak cümleler kullanılarak da büyülerin kolay bir şekilde etki etmesi sağlanır.

Kullanılan harflerin eşyalara veya taş gibi cisimlerin üzerine yazılması durumunda her türlü büyünün etkisi hızlı bir şekilde yansımaya başlar. Bunun dışında harflerle birlikte yazılan vefkler de büyülerden ve kötü enerjilerden korunmak için oldukça önemli bir yere sahiptir. Harflerin kullanılmasında Havas ve Ledün ilminden yararlanan medyumların tercih edilmesi gerekir. Dileyen herkes harfler ile vefkler veya muskalar hazırlatabilir.

Büyüde Kullanılan Malzemelerin Önemi

Büyülerin yapılmasında kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Çünkü her büyünün yapımında farklı malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin kullanılması ile de büyüler farklı bir şekilde etkilerini göstermeye başlar. Büyülerin yapımında malzemelerin yanında aynı zamanda doğa üstü varlıklardan da yararlanılır. Büyülerde özellikle insan ve hayvan parçaları kullanılır. Bu malzemeler genellikle kara büyülerin yapımında tercih edilir.

Bunun dışında çeşitli taşlar, çizgiler, harfler ve eşyalar da büyülerin daha etkili bir şekilde belirtilerini yansıtması için kullanılır.  Kullanılan malzemeler her zaman yapılan büyünün amacına ve niyetine göre farklılık gösterir. Bu yüzden işinde uzman olan medyumlara gidilerek yapılacak büyülerde kullanılması gereken malzemeleri öğrenmeniz gerekir.

Büyülerin Yapımında Medyumlarla Görüşme

Büyülerin yapımında her zaman işinde uzman olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Medyumlara gidilerek yapılan büyülerin hepsi etkili ve kısa bir sürede tutmaya başlar. Bunun sonucunda da yapmak istediğiniz amacınıza ulaşmış olursunuz. Bunun yanı sıra medyumlara danışılarak yapılacak büyülerde kullanılan malzemelerin neler olduğunu öğrenmek gerekir. Çünkü malzemelerden en ufacık bir eksiklik olduğu zaman büyünün tutma durumu tamamen ortadan kalkar.

Her medyum aynı türde büyüler yapmayabilir. Bu yüzden işinde uzman olan medyumlar seçilmelidir.  Medyumlar somut cisimlerle papaz büyüsü, evlilik büyüsü, aşık etme ve bağlama büyüleri,  dil bağlama büyüsü, vb. gibi türlerde büyülerini yapmaktadır. İşinde ehli olan medyumlar istenilen malzemelerle yaptıkları büyüler sonucunda her zaman başarılar elde etmiştir. Bu yüzden dileyen herkes büyü yapma konusunda tecrübeli olan medyumlara gitmelidir.

Büyü Yapılırken Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Büyülerin yapımında uygulanan teknikler ve yöntemler oldukça fazladır. Bunun dışında her yapılan büyüde muhakkak kullanılan malzemeler de vardır. Bu malzemelerin türleri yapılan büyünün amacına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Örneğin; genellikle büyülerde bitkiler kullanılır. Bitkiler yakılarak büyülerde kullanılır. Bitkilerin yakılması sonucunda kötü enerjilerden korunmak mümkündür.  Bunun dışında bitkiler yakılarak doğa üstü varlıkların çağrılması sağlanır.

Bunun dışında büyülerde taşlar, ölü veya canlı insanların vücutlarından alınan parçalar, çizimler, harfler,  semboller ve sayılar da sıklıkla kullanılır. Bunların kullanılması durumunda yapılan büyülerin amaçları doğru bir şekilde ortaya çıkar.  Her medyum kendi teknikleri ve bilgileri doğrultusunda bu malzemeleri kullanarak büyülerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Böylece istenilen amaca ulaşılmış olur.

Büyü Bozulurken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyülerin bozulmasında kullanılan yöntemler ve malzemeler her büyü için her zaman farklı olur. Bu yüzden medyumlar da büyüleri bozarken kendilerine uygun olacak şekilde kendi yöntemleriyle büyüleri bozar. Büyülerin bozulmasında kullanılacak malzemeler de oldukça etkilidir. Özellikle aşık etme ve bağlama büyülerinin etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bu büyülerin bozulmasında istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir.

Büyülerin bozulmasında kullanılan malzemeler çok çeşittir. Çünkü yapılan büyülerin amaçlarına ve hangi türde olduğuna göre medyumlar büyü bozma işlemlerini yapar. Genellikle büyülerin bozulmasında kullanılan malzemelerin başında hayvan yağları, bitkisel yağlar, mum gibi malzemeler kullanılır. Bunun dışında kişiye ait olan saç, tırnak, kan, kıyafet, takılar, vb. gibi malzemeler de büyülerin bozulmasında kullanılır.

Bunun dışında büyülerin bozulmasında harfler de kullanılır. Bu harfler ile kişiye özel olarak vefkler hazırlanır. Aynı zamanda harflerle Kuran-ı Kerim’de yer alan duaların ve ayetlerin de yazılması ile muskalar ve vefkler de hazırlanır. Bununla birlikte büyülerin bozulmasında duaların da edilmesi çok önemlidir. Kullanılan malzemelerin dışında edilen dualar ile de cinlerin ve büyülerin etkisinden korunmak mümkündür.

Aşağıda büyülerin bozulmasında en çok okunan dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Fihinne kasıratut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve la can. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz