Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Büyü Yapımında Kullanılan Bitkiler Nelerdir?

Büyü Yapımında Kullanılan Bitkiler Nelerdir?

Büyü yapımında kullanılan bitkiler nelerdir? Büyü nasıl yapılır, kim yapar? Büyü etkisini kaç günde gösterir? Büyü ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Büyü Yapımında Kullanılan Bitkiler Nelerdir?

Büyü yapımında kullanılan bitkilerin her birinin farklı görevi ve işlevi vardır. Bu yüzden büyülerde kullanılması gereken malzemeler çok iyi bir şekilde öğrenilip temin edilmesi gerekir. Bu sayede büyüler amaçlarına uygun ve etkili bir şekilde tutmaya başlar.

Benzoin Bitkisi İle Büyü Yapma

Benzoin bitkisinin kullanılması ile insanların hayatlarında değişimler meydana gelir. Örneğin; bu bitkinin fesleğen ve tarçın ile birlikte kullanılması sonrasında evin içerisine bolluk ve para gelir. Bunun dışında bu bitkinin uygulanacağı kişinin zihni açılır ve zihinsel gelişimleri artar.

Bunun dışında bu bitkinin yakılması sonucunda tütsü olarak kullanıldığı zaman evde meydana gelen tüm olumsuz durumlar ve kötü enerjiler tamamen uzaklaşmış olur.  Bunun için benzoin bitkisi ile büyü yapmak isteyenler işinde uzman olan medyuma gitmelidir.

Büyülerde Buhur Bitkisinin Kullanılması

Buhur bitkisi kötü enerjilerin etkisinden ve yapılan kötü büyülerin yansımalarından korunmak amacı ile kullanılır. Bu bitkinin yakılması sonucunda şansın da arttığı meydana gelir. Bununla birlikte bu bitkinin kullanılması sonucunda ruhsal açıdan meydana gelen bütün hasarlar tamamen ortadan kalkar. Bunun sonucunda bitkinin uygulandığı kişi ruhen arınmış ve gelişmiş olur. Bu bitkinin kullanılması için muhakkak işinde uzman olan medyuma gidilmesinde yarar vardır.

Büyülerde Kiskanu Bitkisinin Kullanılması

Kiskanu bitkisi her zaman kullanıldığı zaman insanlara şifa verir. Bununla birlikte bu bitkinin kullanılmasından sonra cinlerin ve kötü enerjilerin etkisinden kurtulmak mümkündür. Kiskanu bitkisi genellikle yakılarak kullanılır. Bu bitkinin bir evde yakılması sonucunda evin içerisinde meydana gelen olumsuz durumlar tamamen yok olur ve evde huzur ve mutluluk sağlanır.  Dileyen herkes bu bitkiyi kullanarak enerji ve şifa verilmesine yardımcı olabilir. Bunun için kesinlikle işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir.

Lavanta Bitkisi İle Büyü Yapma

Lavanta bitkisinin birçok yararları vardır. Bu bitkinin günlük hayatlarda sık sık kullanılması durumunda birçok olumlu durumlar görülmeye başlanır. Özellikle lavanta kullanan kişilerin ruhlarında her zaman aşk duygusu canlanmaya başlanır. Bunun dışında lavanta bitkisini kullananlar her zaman barış ve sevgi içerisinde hayatlarını sürdürür.

Bunun haricinde lavanta bitkisinin yastık altlarına koyulması durumunda uykusu bir türlü gelmeyen kişiler hemen uykuya dalmaya başlar. Bunun yanı sıra lavanta bitkisi para ve kariyerin gelmesini sağlar. İş hayatında her zaman başarılar elde edilir. Bu bitkinin kullanılması için muhakkak bir medyuma danışmak gerekir.

Büyü Yapılırken Sakız Ağacının Önemi

Sakız ağacı bitkisinin de doğru bir şekilde kullanılmasından sonra birçok yararlar ortaya çıkar. Örneğin; bu bitkinin yakılması durumunda ruhen arınma ve rahatlama meydana gelir. Bununla birlikte yapılan büyülerin veya kötü enerjilerin etkisinden de kurtulmak mümkündür. Bu bitkinin aynı zamanda lavanta ile kullanılmasından sonra büyülerde cinlerle kolay bir şekilde iletişim kurulur. Sakız ağacının öneminin bu kadar fazla olmasından dolayı dileyen herkes medyum eşliğinde yaptırdıkları büyülerde bu bitkiyi gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Büyü Yapılırken Kırmızı Gül Kullanılması

Kırmızı gül her zaman aşkı ve sevgiyi simgelemektedir.  Bu gülün kullanılmasından sonra aşık olma ve bağlanma durumları meydana gelir. Özellikle sevgilisinden veya eşinden ayrılmış kişiler, eşlerini veya sevgililerini geri getirmek için kırmızı gül kullanmalıdır. Bunun için ilk olarak duş alınan suyun içerisine kırmızı gülün yapraklarının dökülmesi gerekir. Daha sonra kırmızı gül yapraklarının bir bez keseye koyulmasından sonra sizi bırakıp giden sevgiliniz veya eşiniz pişman olmuş bir şekilde size geri döner. Bunun sonucunda da eski mutluluğunuza geri dönmüş olursunuz ve sevdiğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Anason Bitkisi İle Büyü Yapma

Anason bitkisinin kullanılması durumunda da birçok olumsuz durumlar olumlu bir hal almaya başlar. Örneğin; bu bitkinin yakılması sonucunda bütün kötü enerjilerin etkisi tamamen ortadan kalkar. Bununla birlikte bu bitkinin yakılıp iplere dizilip takılması durumunda da her zaman insanlara güç ve enerji verir. Bu sayede anason bitkisi insanların hayatlarında iyi enerjiler ve olaylar meydana getirerek yapılan bütün kötülüklerin etkisini yok eder. Dileyen herkes bu bitkinin nasıl kullanılması gerektiğini medyum hocalarına giderek kolay bir şekilde öğrenebilir.

Büyü Yapımında Pelin Otunun Önemi

Pelin otunun kullanılması sonucunda da birçok kolaylıklar elde edilir. Örneğin; bu bitkinin yakılması durumunda her zaman şifa sağlanır. Yani bütün hastalıklardan ve rahatsızlıklardan kolay bir şekilde kurtulmak mümkündür. Bunun dışında pelin otunun yakılması sonucunda doğa üstü varlıkların çağrılması gerçekleşir. Bunun haricinde bu bitkiyi kullananlar geleceği de görebilme şansını elde eder.

Aynı zamanda bu bitkinin tütsü olarak kullanılması sonucunda da bütün kötülüklerin ve olumsuz durumların etkilerinden korunmak mümkündür. Pelin otunun nasıl kullanılması gerektiğini muhakkak medyum hocasına giderek öğrenmek gerekir. Çünkü bitkinin etkileri o kadar kuvvetlidir ki yanlış kullanıldığı zaman geri dönüşü olmayan sonuçlar meydana getirir.

Ayrıca büyü yapılırken hangi malzemeler kullanılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü, kara büyülerin arasında yerini aldığı için her zaman kullanılan malzemeler de büyünün tutmasında oldukça önemlidir. Bu büyünün yapılmasında yanlış malzemelerin kullanılması sonucunda büyünün etkisi hatalı bir şekilde kendini göstermeye başlar ve bu durumun sonucunda çözülemeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden domuz yağı büyüsünün yapımını medyum hocası ile uygulamak gerekir.

Domuz yağı büyüsünün yapılmasından önce genellikle medyum hocaları domuz hayvanının vücudundan parçalar ve kalıntılar ister. Bunun dışında domuz yağının da temin edilmesi talep edilir. Bütün bu malzemelerin alınmasından sonra büyünün yapım aşamaları hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Bu sayede domuz yağı büyüsü ile mutlu giden hayatlar tamamen hüsranla sonuçlanır.

Sabun Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Sabun büyüsü de kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün doğru ritüellerle ve malzemelerle yapılmasından sonra nefret ettiğiniz insanın hayatı kabusa döner. Üstelik büyünün yapıldığı kişinin akıl ve ruh sağlığı bozulduğu için kendini ölüme de terk edebilir. Yani intihar ederek hayatına son verebilir. Bu yüzden bu büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir.

Sabun büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerden en önemlileri sabun ve iğnedir. Sabunun üzerine büyünün yapılacağı kişinin portresi çizilir ve iğne yardımı ile sabunun üzerine batırma işlemleri yapılarak büyünün olumsuz etkileri doğrudan kişiye yansıması sağlanır. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişinin hem fiziksel olarak hem de ruhsal anlamda fazlasıyla rahatsızlıkları meydana gelir.  Bu yüzden bu büyünün yapılmasında muhakkak medyum desteği alınmalıdır.

Büyülerin Bozulmasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Büyülerin bozulmasında kullanılan malzemeler de vardır. Bu malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra büyülerin bozulması başarılı bir şekilde meydana gelir. Genellikle büyülerin bozulmasında kişisel eşyalar kullanılır. Bunun dışında büyünün yapıldığı kişinin saç, tırnak, idrar, vb. gibi vücudundan örnekler de kullanılır. Bu malzemelerin kullanılması ile medyum hocaları kısa sürede büyülerin bozulmasını sağlar.

Bunun dışında büyülerin bozulmasında vefkler ve muskalar da hazırlanır. Bu vefklerin ve muskaların hazırlanmasında harflerden ve sayılardan da yararlanılır. Bunun sonucunda vefkler ve muskalar hazırlanır ve büyünün etkisi 1 hafta içerisinde yok olmaya başlar.

Vefklerin veya muskaların içerisine aynı zamanda dualar ve sureler de yazılır. Bu dualar ve sureler aşağıda detaylı bir şekilde sıralanmaktadır:

  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
  • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz