Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyüden Kurtulduğumuzu Nasıl Anlarız? 

Büyüden nasıl kurtulunur? Büyüden kurtulduğumuzu nasıl anlarız? Kötü insanların yaptıkları büyüler nelerdir? Büyü bilgilerine içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Büyüden Kurtulduğumuzu Nasıl Anlarız? 

Büyünün etkilerinin yok olduğu, insanların hem fiziksel hem de duygusal anlamda belirtiler verildiğinde anlaşılır. Bu belirtilerin net bir şekilde meydana gelmesinde işinde uzman olan medyumların etkisi oldukça fazladır. Bu yüzden her zaman medyumlara büyülerin bozulma işlemleri yaptırılmalıdır.

Büyülerin Bozulması

Büyülerin etkileri sayesinde insanların davranışlarında birtakım değişmeler olur. Örneğin; aşk büyüsü yapıldığında insanlar birbirlerine deli gibi aşık olur. Hatta ilk görüşte aşk kavramı bu yapılan aşk büyüleri ile gerçekleşir. Büyülerin etkisi ile birlikte insanların gözleri birbirlerinden başkasını görmez. Aşk büyüleri etkisi en çok uzun süren büyülerdendir.

Büyüler yapıldıktan sonra bozmak için medyumlara gidilmesi gerekir. Bununla birlikte yapılan bereket büyülerinin etkileri de kalıcı etkiler arasında yer alır. Bu büyüler yapıldıktan sonra sürekli para kazanma durumları oluşur. Hatta bazı zamanlarda gelen paraların kaynağı da bilinmez. Bereket büyülerinin ve aşk büyülerinin etkilerinin yok olması sonucunda insanlar hayatlarının bir anda değiştiğini görür. Aşık olanlar içlerinde aşk duygusunun yok olduğunu fark eder.

Bunun yanı sıra birisi aşık edildiyse, o kişinin duyduğu aşk duygusu da ortadan kaybolur. Bereket büyülerinin bozulması sonucunda insanlar maddi sıkıntılar içerisinde olur. Sürekli olarak bolluk ve bereket içerisinde olanlar büyünün bozulmasının ardından para anlamında büyük sıkıntılar çeker. Büyünün bozulması durumunda bunların yanı sıra çeşitli sorunlar ile de karşılaşılabilir. Örneğin; kısmet açma büyüsünün bozulması ile birlikte insanların kısmetleri kapanır ve karşılarına kimse çıkmaz.

Büyülerin Bozulmasının Olumlu Etkiler Nelerdir?

Büyüler bozulduktan sonra bazı zamanlarda bu büyü bozma işlemlerinin olumlu etkileri de görülebilir. Eğer büyü kötü niyetli insanlar tarafından yapıldı ise büyülerin bozulması insanların hayatlarına güzellikler katar. Özellikle ayırma ve nefret büyülerinin bozulması insanlar için faydalı olaylardır. Çünkü bu büyüler yapıldığında insanların hayatlarında çeşitli sorunlar ortaya çıkar. Ayırma büyüsü ile birlikte birbirini çok seven sevgililerin aralarındaki aşk biter. Ayırma büyüsü ile evli insanlar dahi boşanma aşamasına kolay ve hızlı bir şekilde gelebilir. Bu sebepten dolayı kötü amaçlarla yapılan büyülerin etkileri oldukça tehlikelidir.

Bunun yanı sıra yapılan nefret büyüleri de tehlikeli olan büyülerdendir. İnsanlar, onlara yapılan nefret büyüleri sonucunda sevdikleri kişilerden bile nefret edebilir. Bazı zamanlarda birbirini çok seven arkadaşlar da bu büyü ile küsebilir. Büyünün varlığının anlaşılması üzerine medyumlara gidilerek büyü bozma işlemleri yaptırılmalıdır. Medyumlar insanlara yapılan bu kötü niyetli büyülerin etkisini yok ederek onların hayatlarının daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlar. Tehlikeli büyülerden kurtularak tüm sorunlara kalıcı bir şekilde çözüm bulunabilir.

Büyüler Bozulmazsa Ne Olur?

Büyüleri etkisinin yok edilmemesinin insanlar üzerinde birçok anlamda olumsuz etkileri vardır. Bu etkiler özellikle sağlık anlamında da sıkıntılar yaratabilir. İnsanlar büyünün etkisi sonucunda fiziksel anlamda sorunlar yaşar. Örneğin; vücut ağrıları ve sürekli hastalık durumu oluşur. Çoğu zaman sebebi bir türlü bulunamayan yorgunlukların altında yapılan büyüler yatabilir. Ayrıca depresyon durumu da yapılan büyülerin olumsuz sonuçları arasındadır. Büyü yapıldıktan sonra bazı kötü insanların yaptırdıkları büyüler ile birlikte insanlar üzerlerinde ağırlık hisseder. Canları hiçbir şey yapmak istemedikleri için sürekli uyku durumu hakimdir.

Bununla birlikte bu depresyon moduna ek olarak mutsuzluk hali de eklenir. Hiçbir durumundan mutlu olamama ve sürekli olarak ağlama isteği yapılan büyülerin etkilerindendir. Depresyonun ortadan kalkıp insanların mutlu olabilmesi için yapılan büyülerin bozulmasında medyumlara gidilmesi oldukça büyük önem taşır. Bu şekilde büyülerin kötü etkileri yok olur ve insanlar rahat bir şekilde hayatlarına devam eder.

Nazar Büyülerinin Bozulmama Durumu

Nazar büyüsünün etkisinden kurtulmak için medyumlara gidilmesi gerekir. İnsanlar nazar değdikten sonra bazı zamanlarda çok büyük sorunlar ile de karşılaşabilir. İnsanlara nazar değdikten sonra hem ikili ilişkilerinde hem de iş hayatlarında sorunlar ardı ardına gelir. Sevgilisi ya da eşiyle çok mutlu olan kişiler nazar demesi ile birlikte mutluluklarının kaybolduğunu görür. Bazı zamanlarda evliliği çok iyi giden çiftler de nazar değmesi ile boşanma noktasına gelebilir. Evlerde olan huzur bir anda bozulur. İnsanlar sürekli kavga etmeye başlar ve tartışmalar bitmek bilmez.

Bunun yanı sıra başarılı olanlar da nazar değmesi üzerine başarılı olmamaya başlar. Özellikle iş hayatında başarılar elde edenler nazardan sonra işlerinin ters gittiğini görür. Bununla birlikte eğitim alanında da başarılı olanlar bir anda istedikleri başarıları elde edemez. Nazar büyüleri insanların ölmesine sebep olacak kadar kuvveti büyülerdir. Ayrıca etkisi uzun süren büyüler arasında yer alır.

Enerjisi düşük olanlara nazar değmesi daha olası bir durumdur. Enerjisi düşük olanlar bu durumda nazarın etkilerinin ağır sonuçları ile karşılaşır. Ayrıca her yaştaki insana nazar değebilir. Bu sebepten dolayı bu konuda uzman medyumlara gidilerek nazar değmesinin önüne geçilebilir.

Ayrıca nazar değmemesi için de alınacak önlemler vardır. Evden çıkmadan önce ya da gece uyumadan önce nazar duaları okunmalıdır. Dualar okunmadan önce abdest alınması duanın kabul olması açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte dua ederken oldukça sessiz ve dikkatlerin dağılmadığı bir ortamda dua edilmelidir.

Kötü İnsanların Yaptıkları Büyüler Nelerdir?

Niyeti kötü olan insanların yaptıkları büyülerin önüne geçmek bazı zamanlarda epeyce zordur.  Kötü insanlar başkalarına zarar vermek için büyü yapar. Bu büyüler sonucunda insanlar üzülür ya da çok kötü dönemler geçirir. Bazen işlerin hep ters gitmesi de büyü yapıldığının göstergesi olabilir. Özellikle çevresinde çok fazla düşmanı olan kişiler büyülerin kötü etkileri altında kalabilir. Büyülerden ve onların tehlikeli etkilerinden kurtaran büyüler vardır. İnsanlar bu büyüleri yaptırdıktan sonra koruma kalkanları onları korur. Kötü niyetliklerin verdikleri zararlar karşısında çok fazla etkilenmezler.

Bunun dışında kötü insanlardan korunmak için arkadaş çevresinin iyi bir şekilde seçilmesi gerekir. Zararının olacağı kişiler dikkatli bir şekilde incelenerek bu kişilerden uzak durulmalıdır. Özellikle düşman olarak görenler tehlikeli büyüler yaptırabilir ve zarar verecek durumlar ile karşı karşıya getirebilir. Bu sebepten dolayı insanların iyi bir şekilde tanınması ve ona göre davranılmasında fayda vardır. Böylece gelebilecek zararlardan kurtulmak mümkün olur.

İntikam Büyülerinin Bozulması

İntikam duygusu üzerine yapılan büyülerin bozulması için medyumlara gidilmesi gerekir. Ciddi anlamda tehlikeli olan bu büyülerin yapılması halinde hemen fark edilmesi gerekir. Büyüler fark edilmezse insanlar büyülerin kötü etkileri altında kalarak çok sayıda kötü olaylar ile karşılaşabilir.

İntikam duygusu geçmiş yıllardan bu yana süren bir duygudur. Bu duygu ile birlikte zamanında insanlar birbirine çok fazla zarar vermiştir. Bu zararın oluşması üzerine en yakın arkadaşlar bile birbirine küsebilmişlerdir. İntikam duygusu genellikle içinde kötülük olanların yaşadığı bir duygu halidir. Bu duygu yüzünden sevdiklerine ya da sevmediklerine ciddi zararlar verebilecek duruma gelirler.

Bazı zamanlarda intikam duygusunun önüne geçmek çok zordur. Bu intikam duygusu ile insanlar can yakmak için tehlikeli büyüler yaptırabilir. Bu büyülerin fark edilip hemen bozulması gerekir. Bunun için uzman ve başarılı medyumlar ile görüşülmelidir. Aksi halde insanların hayatlarında daha tehlikeli durumlar görülebilir. İyi medyuma gidilmesi sonucunda zarar veren büyüler bozulur. Büyü bozulduktan sonra büyünün kötü etkileri ortadan kalkar ve kişiye kimseye zarar veremez.

Ayrıca büyü yapımında kullanılan bitkilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Dualar İle Büyü Bozma İşlemi

Büyü bozulurken dua edilmesi büyünün daha kısa sürede bozulmasına yardımcı olur. Duaların dinimizde yeri çok fazladır ve dualar oldukça önemlidir. Ne zaman başımız sıkışsa hemen dua ederiz. Allah’a dua etmek ve ona her konuda yalvarmak herkesin yaptığı bir davranıştır. Her konuda olduğu gibi büyü yapanlardan da korunmak mümkün olur. Özellikle kötü büyülerin etkisinden dua edilerek korunmalıdır.

Duaların yanında bazı durumlara da dikkat edilmelidir. Örneğin; insanlar dua etmeden önce kötü düşüncelerinden arınmalıdır. Kalbi temiz olan insanlar ve temiz düşünenler gönül rahatlığı ile dua edebilir. Fakat kötü bir insan olup ondan sonra dua edildiğinde o duanın kabul olması daha düşük bir olasılıktır. Bunun yanı sıra temiz olmak da dua edilirken yapılması gereken durumlardan bir tanesidir. Temiz olamayan insanlara başka varlıkların musallat olması gibi durumlar vardır. Bundan dolayı her zaman güzel bir şekilde abdest alınarak bedensel temizliğe önem verilmesi gerekir.

Ayrıca bulunulan ve dua edilen ortamın da temiz olması gerekir. Bu şekilde edilen duaların büyüden ve kötülüklerden koruma etkisi bulunur ve dua kabul olduktan sonra bu etki kendini göstermeye başlar. İçten ve samimi duygular ile edilen dualar kabul olarak büyüden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulmak mümkün olur. Böylece de en ufacık kötülük karşısında dahi yıkılmadan güçlü bir şekilde kalınabilir.

Büyüler Kalıcı Mı?

Büyülerin yaptırıldıktan sonra kalıcı ya da geçici olma konusu epeyce düşündüren konulardan bir tanesidir. Bu durum yaptırılan büyüye ve büyünün kime yaptırıldığına bağlı olarak değişim gösterir. Fakat etkisi çok fazla görülen ve fazla olan büyüler genellikle aşk büyüleridir. Bu tür büyüler en çok başvurulan büyüler arasında da yer alır.

Yapılan büyüler sağlıklı bir şekilde yapıldığında ve tecrübeli medyumlara gidildiğinde büyülerin etkileri daha kalıcı olur. Aşk gibi etkisi uzun süre devam eden büyüler bazı zamanlarda sürekli aynı kuvvetli etkide devam eder. Bu özelliğin hem iyi hem de kötü yanları bulunur. İyi niyetli olarak yapılan büyülerin uzun sürmesi insanlar açısından olumlu bir özelliktir. Fakat kötü niyetli insanların yaptıkları büyülerin uzun sürmesi insanlara zarar veren bir durumdur. Özellikle evli insanları ayırmak için bir başkasına aşık etme durumları ile ilgili büyüler yapıldığında çok tehlikeli olaylara yol açılabilir. Bu gibi durumlarda olan bitenin hemen farkına varılıp hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir.

Hocaların Büyü Bozması

Medyumların yanında hocalar da bazı büyüleri bozabilir. Özellikle nazar ve kötülüklerden  korunma büyüleri sonucunda hocalara gidilmelidir. Büyü bozmada çeşitli dualar kullanılır. Hocalar bu duaları etkili bir şekilde eder. Fakat gidilecek hoca konusunda iyi bir tercih yapılmalıdır. Güvenilir ve yaptığı işte başarılı olan hocalar tercih edilmelidir. Böylece olası zararlardan da korunmuş olunur.

Kaç Çeşit Büyü Bozulur?

Büyü türlerinden bozulabilen büyüler hemen hemen hepsidir. Büyü çeşitlerine bakıldığında her konuda büyü bulunur. İnsanlar tüm sıkıntıları için her türden büyü yaptırma olanağı bulur. Büyü yaptırıldıktan sonra bazen pişman olunduğu için bazen de başkalarının yaptırdığı büyünün etkilerinden korunmak için medyumlara gidilerek büyü bozma işlemleri yapılabilir. Büyü türlerinin hepsinde büyü bozma işlemi yapılır. Burada önemli olan nokta bu büyü bozma işleminin gerçekten bu işin ustası olan kişiler tarafından yapılmasıdır. Buna dikkat edildiği takdirde bozulmayacak herhangi bir büyü türü bulunmaz.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz