Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak dualar nelerdir? Karı koca bağlılığının artması için yapılması gerekenlere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Karı kocayı arasını düzeltmek için okunacak dualar genellikle eşleri ile evlilik sürecinde ciddi boyutlarda tartışma yaşayan kişiler tarafından merak konusu haline getirilmektedir. Sanıldığının aksine bu tür manevi uygulamalar sadece evli kadınlar tarafından araştırılmamaktadır. Karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak dualar hakkında araştırma yapıp, istenilen sonuçlara ulaşabilen pek çok evli erkek ya da evlilik dışı kişiler bulunmaktadır. Evlilik dışı kişilerden kasıt yanlış anlaşılmamalıdır. Karı ve kocanın aile içinde yaşamının iyi olmasını isteyen anne ve babalar ya da çocuklar ve akrabalar da bu tür duaları okuyarak istedikleri sonuçlara kısa sürede ulaşabilmektedir.

Genellikle kocasıyla birtakım problemler yaşayan ve bu problemlerin sonucunda evliliğin dağılma aşamasına kadar gelen pek çok evli kadın bu yöntemler hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. En nihayetinde yuvanın dağılmaktan kurtulmasında çok etkili olan bu dualar aynı zamanda karı ve koca arasındaki aşk ve sevgi duygularının da artmasına vesile olmaktadır. Kocayı karısına bağlamak için okunacak dua ve manevi uygulamalar usullerine göre icra edildiği takdirde kısa sürede istenilen sonuçlar sağlamaktadır.

Ayrıca karı koca arasını bulmak için yapılacak uygulamalara da bakabilirsiniz.

Karı Kocayı Birbirine Bağlayacak Dualar Var Mıdır?

Pek çok kişinin merak ettiği konulardan biri de karı kocayı birbirine bağlayacak duaların gerçekten işe yarayıp yaramadığıdır. Özellikle manevi ilimlere uzak olan kişiler tarafından merak edilen bu konu hem ilim ve irfan sahibi medyum hocalar hem de bu tür uygulamaları deneyerek başarılı sonuçlar elde eden pek çok kişi tarafından yanıtlanmaktadır. Nitekim kocanın karısına düşkün olması için dua evliliğin dağılma aşamasında dahi çok büyük etki göstererek yıkıldı yıkılacak denilen yuvaları kurtarmakta ve kopma noktasına gelen bağları yeniden aşk ile bağlamaktadır.

İslam dinimizde içinde bulunan her türlü kötü ve olumsuz durumdan kurtulmak için okunması tavsiye edilen sure ve dualar ya da zikir ve esmalar gibi manevi uygulamalar bulunmaktadır. Dolayısıyla sadece evli kişilerin ya da sevenlerinin evlilikleri kurtarmasında değil aynı zamanda kederli ve stresli anlarda, borç içinden çıkılamadığında, evin huzurunun kaçtığında ve benzeri olumsuz durumlarda da okunması tavsiye edilen dualar bulunmaktadır.

Karı ve Kocayı Birbirine Aşık Etmek İçin Okunacak Dualar

Bilindiği üzere manevi ilimlerde ve sağlam dini kaynaklarda aşık etme duası gibi pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların kesinlikle aşk ya da bağlama büyüleri ile karıştırılmaması gerekmektedir. Yapılan evliliklerin her ne kadar severek ve çok aşık olarak yapılmış olmasına rağmen bir süre içinde heyecanını yitirdiği kaçınılmaz bir son olarak görülmektedir. Ancak evli kişilerin bu konuda ne yapması gerektiğini bilmesi durumunda evlilikler çok daha yaşanabilir ve mutlu bir hal alabilmektedir.

Erkeklerin evlilik süresince yavaş yavaş evle ilgili bağını koparması ve enerjisini evin dışına harcaması durumlarında mutlaka kocayı bağlayacak dua uygulamalarına başlanması tavsiye edilmektedir. Tüm bu duaların yanı sıra alanında uzman yani manevi ilimler konusunda yüksek bilgi birikimine sahip medyum hocalardan yararlanarak güçlü aşk vefki çalışmaları sayesinde kocanızı kısa sürede kendinize bağlayabilirisiniz. Bir kocanın karısını deli divane sevmesi için uygulanması gereken dua ve diğer manevi yöntemlerin ne zaman ve ne şartlar altında icra edileceğine de dikkat etmekte fayda bulunmaktadır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

Özellikle eşleri tarafından yeterince sevilmeyen ve ilgi görmeyen kadınlar tarafından uygulanan bu dua uygulaması sayesinde bir hafta gibi kısa sürede istenen sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır. Eşiniz ile aranızdaki sevgi bağlarını kuvvetlendirmek ve bu sayede kocanızı sadece evine, size ve çocuklarınıza bağlamak istiyorsanız 7 adet küp şeker ile bu dua uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu duanın uygulamasında okunacak ayeti kerime şu şekildedir:

 • “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”
 • Bu ayeti kerimenin her bir küp şekere 7’şer kere okunması gerekmektedir.
 • Küp şekerleri doğrudan kocanıza yedirebilirseniz daha makbule geçen bu dua uygulamasında böyle bir imkan bulamazsanız çayına ya da yiyeceklerine eklemeniz de faydalı sonuçlar doğuracaktır.

Bu duayı okuduğunuz 7 adet küp şekerin hepsini bir anda kocanıza yedirmek zorunda değilsiniz. Şekerleri ayrı bir yerde muhafaza ederek bir hafta içinde kocanızın bu şekerleri yemesini sağlayarak aranızdaki muhabbeti artırabilirsiniz. Karı ve koca arasındaki muhabbet duası uygulaması şeker dışında Tebbet Suresi ile de yapılabilmektedir. Bir suya 41 kere Tebbet Suresi’ni okuyup üfledikten sonra bu sudan bir yudum siz alıp geri kalanını eşinize içirmeniz aranızdaki sevgi bağlarının kuvvetlenmesine vesile olacaktır.

Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Esma

Esmaül Hüsnalar dileklerin kabul olmasında çok makbule geçen zikir uygulamaları arasında yer almaktadır. Aynı şekilde muhabbet esması olarak da bilinen bu tür manevi uygulamaların faziletinden yararlanarak kısa sürede karı ve koca arasındaki aşk, sevgi bağlarını kuvvetlendirmek mümkün olmaktadır. Muhabbet esması ile kocayı kendine aşık etmek isteyen kadınların yapması gereken işlemler şu şekilde tavsiye edilmektedir:

 • İlk olarak güzelce gusül abdesti alınır.
 • Ardından “Ya Vedud” esması 99 kere zikredilir.
 • Ya Vedûd, Yüce Allah’ın 99 isminden biridir ve sevgi, muhabbet, aşk, mutluluk sevecenlik ve iyilik gibi manaları taşır.
 • Esmanın okunuşu bittikten sonra Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.
 • En kalbi duygularla karı veya kocanın sevgi ve merhamet duyması için dua edilir.
 • Burada herhangi bir dua tertibine gerek duyulmamaktadır. İçinizden geldiği gibi sözlerle dua etmeniz mümkündür.
 • Son olarak şu dua okunur ve zikir uygulaması sonlandırılır.
 • “Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Karı koca arasını yapmak için çok etkili muhabbet büyüsü detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Eşlerin Bağlanması İçin Okunacak Dua

Evli kişilerin zamanla yaşadıkları problemlerle birbirlerinden uzaklaşmaları durumunda bazı manevi yöntemlere başvurarak yeniden aralarındaki sevgi bağlarını ve aşk duygularını kuvvetlendirebilmeleri mümkün olmaktadır. Eşlerin bağlanması için okunacak dua uygulaması şu şekildedir:

 • “Yüce Allah’ım, Sen, Sonsuz Kudret Sahibisin. Şüphesiz benim de dileklerimi kabul etmek için kadirsin. Zaten dergahına yüce ve kutsal bir maksatla geldim. Eşimi kendime bağlamak için, dua etmek ve Sen den medet beklemek istedim. Sen, eşimin kalbini, ettiğim duaların hürmetiyle ve Ya Vedûd adının hürmeti ile bana geri çevir. Kalp merkezine beni yerleştir. Lütfen eşimi kendime bağlamak için ettiğim bu duanın yüzü suyu hürmetine bana ilk zamanlarda olduğu gibi, sevgi, muhabbet ve aşk beslemesini sağla. Amin”

Karı Koca Muhabbet İçin Yiyeceğe Okunan Sure

Karı koca arasındaki muhabbetin artması ve sevgi bağlarının kuvvetlenmesi için özellikle tatlı bir yiyeceğe 7 defa okunması gereken ve daha sonra eşlerin yemesi tavsiye edilen sure şu şekildedir:

 • “Bismillahirrahmanirrahim
  Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbınehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.”

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Hüseyin korkmaz 20 Nisan 2020 02:47

  Selamünaleykûm hocam eşimle sürekli tartışıyoruz ve yaklaşık bir yıldır eşimle odalarımız ayrı .eşimi eskisi gibi aramızdaki soğukluğun kalkmasını ve eşimin bana saygı ve sevgiyle bağlanmasını ve güvenmesini istiyorum.

 2. Osman Ö... İ... 20 Nisan 2020 01:44

  Hocam karımın başkasıyla konuştuğundan şüpheleniyorum. Bu durum ayrılma seviyesine geldi. Bir kızım var. Karımı çok seviyorum. Yardım edin Allah rızası için.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz