Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Domuz Büyüsü Nedir, Domuz Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Domuz Büyüsü Nedir, Domuz Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Domuz yağı büyüsü nedir, ne işe yarar? Domuz yağı büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında ayrıntılı bilgiler yazımızda yer almaktadır.

 Domuz Büyüsü Nedir, Domuz Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Domuz büyüsü, diğer büyü çeşitlerinin arasında en tehlikeli olan büyülerin başında gelir. Bu büyün yapılmasında şeytani varlıkların katkısı vardır. Bununla birlikte pis hayvanların parçaları ve yağı ile yapılır. Büyünün yapılmasındaki niyet her zaman kötüdür. Domuz büyüsü yapıldıktan sonra direkt etkisini gösterir. Bu büyünün yapılması evde denenmemelidir. İşinde uzman medyum hocalarına gidilerek domuz büyüsü yaptırabilir. Domuz büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olanlar, bu durumu fark ettikleri zaman direkt olarak medyum hocasına büyüyü bozdurmak için gitmelidir. Büyünün bozulmasında yeni vefkler ve tılsımlar hazırlanır. Bununla birlikte büyünün etkisinin silinmesinde birçok sure ve duaların da okunması gerekir. Özellikle Fatiha ve İhlas surelerini her gece ve sabah 7 gün boyunca okuduğunuz zaman cinler ve iblisler tamamen kişinin ruhundan çıkar ve bir daha hiçbir şekilde geri gelmez. Bu sureler, cinlerin uzaklaşmasında çok etkilidir.

Domuz Büyüsünün Tarifi

Domuz büyüsünün yapılışı, diğer büyülerden farklıdır. Özellikle büyünün yapım aşamasında şeytani farklılarla muhakkak iletişime geçilmesi gerekir. Bununla birlikte domuz yağı ve domuz hayvanının parçalarından büyü elde edilir. Büyünün yapılmasında bu malzemelerin muhakkak elde edilmesi gerekir. Büyünün yapılmasındaki amaç her zaman kötüdür. Büyü yapılırken edilen niyetler de hep kötü olarak düşünülür. Bu yüzden domuz büyüsü, kara büyü olarak tarihe geçmektedir. Domuz büyüsü, genellikle intikam almak veya sevmediğiniz insanın hayatta hep olumsuzluklarla karşılaşması için yapılır. Büyüyü yaptırmak isteyenler, gerekli olan malzemelerle beraber medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocası size özel tılsımlar hazırlayarak büyünün yapılmasında yardımcı olur. Bunun sonucunda da büyü ertesi gün bile sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişide etkisini gösterir. Bu büyünün yapıldıktan sonra bozulması çok zordur. Hiç kimse büyünün bozulmasını yapamaz. Çünkü, domuz büyüsünün gücü, akıl erdirilemeyecek kadar büyüktür.

Kısmet açma büyüsü ve duası nedir? İçeriğimizden bakabilirsiniz.

Domuz Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir?

Domuz büyüsünün etkileri oldukça fazladır. Aşağıda domuz büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen belirtiler ile ilgili detaylar aşağıda sırasıyla verilmektedir:

 • Domuz büyüsünün etkisinde olanların bütün hayatları zindana döner. Hiçbir şekilde işleri yolunda gitmez.
 • Bununla birlikte evli olduğu kişi ile aralarında birden sorunlar olur ve aniden boşanma kararı alırlar.
 • Aynı zamanda ekonomik anlamda çok iyi olmalarına rağmen, kendilerine domuz büyüsü yapıldıktan sonra bütün işleri bozulur ve ekonomik anlamda büyük sıkıntılar yaşarlar.
 • Bunun dışında domuz büyüsünü yapanlar, sevmediği veya nefret ettiği kişinin ölmesini istedikleri zaman büyünün etkisinden sonra karşı taraf, tedavisi olmayan ölümcül hastalığa yakalanarak aniden hayata gözlerini kapatabilir.

Yukarıda verilen belirtilerin sonucunda domuz büyüsünün ne kadar etkili ve kuvvetli olduğu açık bir şekilde belli olur. Bu büyüyü yaptıracaklar, çok iyi düşünmelidir. Çünkü, büyünün etkisi bir ömür boyu karşı tarafın üzerinde kalır ve ölüm durumları meydana gelebilir.

Domuz Büyüsü Neden Yapılır?

Domuz büyüsünün yapılmasında birçok sebepler meydana gelebilir. Aşağıda domuz büyüsünün ne amaçla yapıldığı ile ilgili detaylar tek tek açıklanmaktadır.

 • Domuz büyüsü tamamen kötü niyet üzerine yapılan bir büyüdür. Bu büyünün sonuçları her zaman kötü olur. Örneğin; sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz aşıkları birbirlerinden ayırmak için domuz büyüsünü yapabilirsiniz.
 • Bununla birlikte çok iyi anlaşan iki kardeşin arasını bozmak için de domuz büyüsü yapılabilir.
 • Aynı zamanda hiç hoşlanmadığınız kişinin ruhsal açıdan bunalımlar ve sorunlar yaşayıp ölmesini istemeniz durumunda domuz büyüsü yapılarak ölümcül hastalığa yakalanıp kısa sürede vefat edebilir.
 • Bunun dışında çalıştığınız yerde birinin çok başarılı olmasını gördüğünüz zaman içinizdeki kıskançlık duygusu ile domuz büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesini isteyenler, domuz büyüsünü medyum hocasına giderek yaptırabilir. Bu büyünün yaptırılmasından hemen sonra ertesi gün bile etkisini karşı tarafta yansıtabilir. Büyünün yapılmasında yardımcı olan şeytani varlıklar sebebiyle evde kesinlikle denenmemesi gerekir.

Domuz Yağının Büyüde Kullanılması

Domuz büyüsünde kesinlikle domuz yağının olması gerekir. Bunun dışında domuz hayvanının parçalarından da yararlanılır. Malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinde yarar vardır. Çünkü büyünün kesin bir şekilde tutması için kullanılan malzemeler ve uygulanan ritüeller oldukça önemlidir. Bununla birlikte şeytani güçlerle de ruhen iletişime geçmek gerekir. Eğer evde bu büyüyü yapmayı deneyip şeytani varlıklarla yanlış bir şekilde iletişime geçerseniz, bir ömür boyu iblis ve cinlerin etkisinden kurtulamazsınız ve size bu varlıklar her zaman musallat olmaya devam eder. Bunun için muhakkak ruhen iletişimi çok güçlü olan medyum hocalarına gidilmesi tavsiye edilir. Bu sayede ilerde meydana gelebilecek olumsuzluklardan etkilenmemiş olursunuz.

Domuz Yağı Büyüsü Tehlikeli Mi?

Domuz yağı büyüsünün yapılmasından sonra karşı tarafta çok büyük tehlikeler meydana gelebilir. Özellikle sevmediğiniz birine karşı domuz yağı büyüsü yaparken kötü niyetinizi ölmesi üzerine ederseniz, büyünün etkisini göstermesinden hemen sonra kişi, kanser gibi hastalıklara yakalanarak vücudunun bu hastalığı kaldıramayacak durumda olmasından dolayı kısa sürede ölebilir. Bunun dışında domuz yağı büyüsünün yapılmasını istediğiniz kişinin psikolojisine ve ruh sağlığına etki etmesini istiyorsanız, büyü yapıldıktan sonra karşı tarafta ruhsal anlamda çok büyük sorunlar meydana gelir. Örneğin; kişi çok öfkeli ve kendini kontrol edemez durumda olur. Tamamen akıl ve ruh sağlığı büyük derecede etkilenir. Bununla birlikte kişi sürekli kabuslar ve şeytani varlıkları rüyalarında görmeye başlar. Oldukça bunalımlı süreçler içine girerler. Bunun sonucunda intihar etme teşebbüsünde bile bulunarak kendilerini ölüme terk edebilir. Verilen durumlardan da anlaşıldığı üzere domuz yağı büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Ayrıca etkisini çok çabuk yansıttığı için de kısa sürede ölümler veya psikolojik sorunlar meydana gelebilir. Bu büyünün bozulması da bu yüzden çok zordur. Bunun için büyüyü intikam amaçlı bile yaptıracaksanız, çok iyi düşünmeniz gerekir.

Domuz Yağı Büyüsü Nereye Yapılır?

Domuz yağı büyüsünün yapıldığı yerler farklılık gösterebilir. Çünkü, büyünün yapılmasında şeytani varlıklardan yararlanıldığı için büyünün yapıldığı yeri de şeytani güçler bilir. Domuz yağı büyüsünün nereye yapıldığını öğrenmek isteyenler, muhakkak medyum hocasına gitmelidir. Bu sayede medyum hocası cinlerle ruhen irtibata geçerek büyünün yapıldığı yeri öğrenir ve size söyler. Siz de büyüyü bozdurmak istediğiniz zaman önceden büyünün yapıldığı yeri öğrenerek domuz yağının sürüldüğü yeri temizleyebilirsiniz. Domuz yağı büyüsü genellikle kıyafetlere, evin her bölümüne veya kapı eşiklerine sürülebilir. Bu yerlerde sarımsı lekeler görüldüğü zaman domuz yağı büyüsünün yapıldığını düşünebilirsiniz. Daha sonra bu durumu kontrol ettirmek için profesyonel hocalara gidebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Amacı Nedir?

Domuz yağı büyüsünün yapılmasındaki amaç edilen niyete göre farklılık gösterir. Örneğin; karşı tarafın hangi durumlarda başına kötü olayların gelmesini istediğinize göre domuz yağı büyüsü değişik amaçlara eşlik eder. Fakat, bu büyü kesinlikle kötü sonuçlar ortaya koyar. Büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisi altında olanların hayatları hiçbir şekilde mutlu gitmez. Aksine hep bir sorun ve problemlerle karşı karşıya kalır. Üstelik karşılaşılan problemlerin bir çözümü de bulunmaz. Tamamen çaresi ve çözümü olmayan durumlar meydana gelir. Bu yüzden çok eski yıllardan beri kara büyü olarak herkes tarafından bilinir. Büyünün yapılmasındaki amaç, genellikle sevmediğiniz veya hoşlanmadığınız bir insandan intikam almak ve ona acı çektirmektir. Özellikle sizi terk edip giden eski sevgilinizi kendinize yeniden bağlayıp aşık ederek kapınıza gelerek deliler gibi pişman olduğunu söyleyip ona acı çektirebilirsiniz. Size yaşattığı bütün üzüntüleri ve acıların aynısını kendisine de yaşatabilirsiniz. Böylece intikamınızı almış olabilirsiniz.

Evde büyü nasıl anlaşılır? Merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Türleri

Domuz yağı büyü türleri oldukça fazladır. Büyüyü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarına gidip bilgiler almalıdır. Çünkü, domuz yağı büyüsü fiziksel ve ruhsal karakterlere göre özel yapılır. Yani büyüyü yapılmasını istediğiniz kişinin bilgilerini medyum hocasına doğru bir şekilde vermeniz durumunda hoca nefret ettiğiniz kişinin adına özel tılsımlar hazırlar. Bu sayede bu büyü sadece sizin istediğiniz kişiye etki etmiş olacaktır. O yüzden domuz yağı büyüsü isteğe bağlı olarak çeşitli konularda yapılabilir. Önemli olan nefret ettiğiniz ya da sevmediğiniz kişinin hangi konuda veya alanda başarısız veya mutsuz olması gerektiğini tam anlamıyla niyet ederek belli etmenizdir. Niyetinizin doğru edilmesi durumunda istediğiniz şekilde medyum hocası tarafından domuz yağı büyüsü yapılır. Büyünün yapılmasında hoca gerekli olan duaları okur ve şeytani varlıklarla iletişim kurar. Bütün işlemler yapıldıktan sonra büyü elde edilir. Bu büyünün yapılmasını istediğiniz kişinin evinde herhangi bir yere sürülmesi durumunda 7 güne kadar büyü tamamen etkisini gösterir. Siz de amacınıza ve niyetinize yönelik domuz yağı büyüsünü yapmış olursunuz.

Domuz Yağı Büyüsünün Anlaşılması Nasıl Olur?

Domuz yağı büyüsünün anlaşılmasında bazı durumların meydana gelmesi gerekir. Özellikle büyünün etkisi altında olanlar, evlerinin kapı eşiklerinde veya herhangi bölümünde, kıyafetlerinde sarımsı bir leke gördükleri zaman şüpheye düşmelidir. Bunun dışında bu sarı lekeler yerden silindiği zaman veya kıyafetlerin yıkanması sonucunda hiçbir şekilde geçmiyorsa, muhakkak bu durum domuz yağı büyüsünün yapıldığını gösterir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalanlar,  acil bir şekilde medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocası domuz yağı büyüsünün yapılıp yapılmadığını kontrol ettikten sonra gerekli işlemleri yapar. Büyünün yapıldığı anlaşılırsa, medyum hocası büyünün bozulması için yeni bir tılsım hazırlar. Bu tılsımla birlikte dualar edilir. Büyü bozma işlemlerinin yapılmasından 3-4 saat sonra büyü etkisini kaybeder ve şeytani varlıklar,  bu kişilerden uzaklaşmış olur. Büyünün tamamen etkisinin gitmesi için aynı zamanda 7 gün boyunca bazı surelerin okunması gerekir. Özellikle Nas ve Felak Sureleri her sabah ve gece düzenli bir şekilde okunursa, büyü ve cinlerin etkisi ortadan yok olur. Felak ve Nas Sureleri, cinlerin ve iblislerin etkisini anında kaybettiren en önemli surelerden birisidir.

Domuz Yağı Büyüsünün Etkilerinde Neler Görülür?

Domuz yağı büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisi altında olanların davranış ve hareketlerinde değişmeler meydana gelir. Özellikle kişin, düzenli uykularının olmasına rağmen büyü yapıldıktan sonra hiç uyuyamaz. Bununla birlikte sürekli olarak kabuslarında şeytani varlıkları görür. Büyünün yapıldığı kişiler, içine kapanarak sosyal hayattan tamamen uzaklaşır. Üstüne çok asi ve sinirli olurlar. Sürekli olarak tedirginlik ve şüphe içerisindedirler. Bununla birlikte büyünün etkisi altında olanlar, büyüyü yaptıranları kötü bir şekilde her zaman hayallerinde ve rüyalarında görür. Bu kişiler, aynada sabah kalktıklarında kendilerine bakmak istemez. Ruhsal bunalımlar geçirdikleri için intihar eyleminin gerçekleşmesinde planlar yaparlar. Bu yansımaların sonucunda büyünün etkisinde olanlar, yaptıkları hareketleri ve davranışları bilinçli bir şekilde yapmaz. Büyünün bu kadar kötü sonuçlar vermesi ile bu kişilerin hayatları tamamen karanlık bir şekilde devam eder. Hiç mutlu olmadan yaşamaya kendilerini alıştırmış olurlar.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz