Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Kısmet Açma Duası ve Büyüsü Nedir, Kısmet Açma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Duası ve Büyüsü Nedir, Kısmet Açma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü nedir, ne işe yarar, nasıl yapılır? Kısmet açma büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Kısmet Açma Duası ve Büyüsü Nedir, Kısmet Açma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü yapmak isteyen kişiler etkili dualar okuyarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Kısmet açma büyüsü yapan kişinin kısmeti açılır, kişinin hayatına hoşa giden kişiler girer. Bekar olan büyü yaptırmak isteyen kişiler evlenebilir. Evli olan kişilerin ise kadın erkek fark etmeksizin, eşleri ile arasına olan muhabbetleri artar. Çocuğu olmayan çiftler çocuk yapabilirler. Kısmet açma duaları bütün Müslümanlar tarafından denenmiş ve uygulamadan başarılı sonuç alınmıştır. İş ve bol kazanç isteyen kişiler de bu duaları okuyarak maddi anlamda kazanç sağlayabilirler. Dua okuyan kişi kısa süre içinde sıkıntısından kurtulur. Elbette duaların kabul olması adına temiz kalpli olmak ve dualara inanmak gerekir. Uzun yıllar kısmetleri kapalı olan, işleri yolunda gitmeyen kişiler bu duaları okumaya başlayabilirler.

Kadınlar Evlenmek için Kısmet Açma Duası Okuyabilirler mi?

Kadınların evlenmek için kısmet açma duası okuması mümkündür. Evlilik çağına gelen kızlar, hayatlarında mümin bir erkek olmasını isteyeceklerdir. Bu mümin erkeklerin kişinin hayatına girmesi için evlenmek için dua okunması mümkündür. Dua seçildikten sonra duanın toplamda 66 kere okunması şarttır. Duanın 1 hafta boyunca okunması gerekir. Dua okunurken aksama olmamalıdır. İslam alimleri özellikle duaların akşam vakitlerinde okunmasını önermektedirler. Eğer kişi dua okumak için akşam 8’i seçtiyse, dualar her gün akşam 8’de okunmalıdır.

Dua okunurken kişinin aklında duadan başka bir şey olmamalıdır. Kişi duasına odaklanmalıdır. Günlük sıkıntılar dertler hakkında düşünmemek gerekir. Duaların özellikle Cuma günü okundukları zaman etkili olduğu bilinmektedir. Bu duayı Cuma akşamı okuyan kişiler kalbinde büyük bir huzur hisseder. Kişi ayrıca ahret içinde faydalı bir iş yaptığından sevap işlemiş olur.

Resimle yapılan evlilik büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Erkekler Kısmet Açma Duasını Nasıl Okumalıdırlar?

Erkekler için kısmet açma duasının okunması aynı zamanda maddi anlamda kazancın artmasına yardımcı olur. Okunan dua erkekler için şans ve kısmet açmak için dua yerine geçer. Kadınların ve erkeklerin okumaları gereken dualar ve dua okuma şekilleri farklı olur. Geçim sıkıntısı çeken erkekler bu duayı okudukları zaman, işleri açılır. Bütün işleri yoluna girer. Eskiye göre daha az çalışmasına rağmen, bereketi ve bolluğu artar. Dua seçildikten sonra duaların toplamda 19 kere okunması şarttır. Dua okunurken mutlaka yüksek sesli olmak gerekir.

Duayı okuyan erkekler duayı okuduktan kısa süre sonra giriştikleri işten başarı elde etmiş olurlar. Ellerini neye atsalar, az çaba ile büyük sonuçlar alınır. Duası kabul olan kişilerin parayı ilgilendiren bir problemi kalmaz. Duası kabul olan kişilerin kalbine Allah tarafından huzur duygusu konulur. Eğer erkek için kısmet bağlama büyüsü yapılmışsa, dua sayesinde kısmet yeniden açılır ve büyü kendiliğinden bozulmuş olur.

Kişi Kısmetinin Kapatıldığını Nasıl Anlayabilir?

Kişinin kısmetinin kapandığını anlamak mümkündür. Anlamak için yapılması gereken tek şey belirtilere bakmaktır. İnsanların hayatında tabiî ki problemler ve aksilikler olur. Kişinin karşısına çıkan her problemi sorun olarak görmemesi gerekir. Kişiler kısmetinin kapalı olduğunu düşünüyorsa hayatı bırakmamalıdır. Olumsuz tavır takınmamak gerekir. Eğer çaba harcıyorsanız fakat yinede bir türlü istekleriniz karşılanmıyorsa, kısmetinizin önceden açık olduğunu bilmenize rağmen, yakın zamanda bir türlü kısmetiniz açılmıyorsa kısmet kapanma büyüsü altında olabilirsiniz. Kişi eğer kısmet kapanma büyüsü altında ise aşağıdaki belirtiler görülebilir:

 • Kısmet kapama büyüsü altında olan kişiler insanlarla anlaşamaz.
 • Büyü altında olan kişi çevresindeki insanlar ile sürekli tartışır. Tartışmaların sebebi yoktur.
 • İş hayatında her şey yolunda gitmesine rağmen birden işler bozulabilir. Kişinin kazancı azalabilir.
 • Kişinin mutlu ve huzurlu bir birlikteliği olmasına rağmen, ilişkilerinde problemler olur. Hem de ortada bir sorun yokken kişi eşi, sevgilisi, nişanlısı ile problem yaşar.
 • Büyü altında olan kişi, çevresi tarafından sevilmeyen bir insan haline gelir.

Eğer siz de bu belirtilerden bir kaçı ya da hepsi varsa, kısmet açma büyüsü nasıl yapılır sorusunu kendinize sormanız, anında üzerinizdeki büyüden uzaklaşmanız gerekir. Büyü altında olan kişiler ne kadar çok büyü altında kalırlarsa, o kadar çok büyünün bozulması zor hale gelir. Büyü altında olan kişinin büyüyü fark ettiği anda bilgili bir medyumu ziyaret etmesi gerekir. Aksi halde büyüyü bozmak mümkün bile olmayabilir.

Evlilik ve Kısmet Açılması için Dua Nasıl Okunmalıdır?

Evlilik yapılması ve kişinin kısmetinin açılması için dua okunması gerekir. Evlenmek isteyen kişilerin Fatih Suresi’nin birinci ayeti keriminde olan cümlelerin okunması gerekir. Bu kelimeler aynı zamanda şans büyüsü yerini alır. Dualar okunurken belli bir sıranın takip edilmesi, duanın içten gelmesi, duanın etkili olması gerekir. Ancak bu şartlar yerine getirildiği zaman okunan dualar etkili olur. Dua sıraları ve sayıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Önce dua okuyacak kişinin abdest alması gerekir. Çünkü okunacak dualar kutsal kitaptan alınmıştır. Abdest alındığı sırada kişinin yalnızca duasına ve abddestine odaklanması gerekir. Günlük sıkıntılar düşünülmemelidir.
 • Allah rızası için 2 rekat namaz kılınması gerekir.
 • Ardından 7 kere tövbe duası okunmalıdır.
 • 10 kere peygamber adına salavat getirmek gerekir.
 • Ardından yeniden kalpten niyet etmek gerekir.
 • Gün içinde akla geldikçe Allah anılmalıdır. Niyet her zaman aklın bir köşesinde bulunmalıdır.

Denenmiş kısmet açma büyüsü yapıldığı zaman bir başkasının elde ettiği sonucun elde edilmesi için zorlama olmaması gerekir. Çünkü herkes için dualardan sonuç almak aynı şekilde olmaz. Bir kimse dua okuduktan hemen sonra sonuç alabilirken bir başka insan 40 gün sonrasında duadan sonuç alabilir. Kişinin bu noktada çok sabırlı olması şarttır. Sabır etmeyen kişiler isyankar olabilirler. Duaya karşı umudunu kayıp edebilirler. Böyle yapan bir kişi kendiliğinden duanın etkisine son vermiş olur. Duanın yeni baştan okunması şarttır. Eğer kişi dua okunmasından 2 kere faydalanmasına rağmen sonuç alınamıyorsa dua okunmaya devam edilmeyebilir. Kişi dilerse diğer kısmet açma yöntemlerini deneyebilir.

Kısmet Açmak için Metallere Şekil Vermek

Kısmetin açılması için metallere şekil vermek en etkili yöntemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Eski Arami geleneklerinde metallere şekil vermek vardır. Bu yöntem çok eski tarihlere kadar dayanmaktadır. Kişi metal olarak demir ya da bakır tercih edebilir. Herkesin kullanmak istediği metali kendi bulmalıdır. Bulunan metalin daha önceden kullanılmamış olması gerekir. Yani büyü yapmak için özel olarak metal almak gerekir. Metal seçimi yapıldıktan sonra, metal üzerinde heykel yapılır. Heykel kişinin kendi olacaktır. Kişi metale kendine ne kadar benzer ekil verebilirse, büyünün tutuma ihtimali de o kadar yüksek olacaktır.

Metale gerekli şekil verildikten sonra metalin saklanması gerekir. Saklanan metalin gömülü olması gerekir. Kimin kısmetinin açılması isteniyorsa o kişinin bahçesine metal gömülmelidir. Gömülen çukur ne kadar derin olursa o kadar iyi olacaktır. Kısmeti açılmak istenen kişi yakın bir arkadaş, akraba, tanıdık ya da ebeveyn olabilir. Metal gömüldükten hemen sonra kişinin  kısmeti açılır. Kişiye görücüler gelir. Kişinin çevresine etkileyici kadın ve erkekler belirir.

Kanatlı Hayvan Keserek Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açılması için kanatlı hayvan kesmek işe yarayan diğer bir yöntemdir. Bu metot genellikle Anadolu’da uygulanmaktadır. Anadolu’da insanlar kısmetlerinin kapalı olduğunu fark ettikleri zaman bu büyüyü yaparlar. Özellikle kuşların kesilmesi büyünün kuvvetlenmesini sağlar. Kısmetin kapalı olması fark edildiği anda aşağıdaki kuş türlerinden bir tanesini edinmek gerekir:

 • Saksağan,
 • Pupu,
 • Papağan,
 • Serçe kesilerek büyü yapılabilir.

Büyü yapılırken kuşların kesildiği sırada özel törenden faydalanmak gerekir. Eski zamanlarda sıkça faydalanılan bu yöntemde kuşlara işkence çektirmemek gerekir. Kanatlı hayvan kesildikten sonra etinin gömülmesi gerekir. Kimin kısmetinin açılması isteniyorsa o kişinin yaşadığı yere yakın bir yerin tercih edilmesi şarttır. Et bahçeye gömülebilir.

Eğer kişinin kısmeti 6 aydan daha uzun süredir kapalı ise, kişinin eti bahçeye gömmesinden önce, saksıya gömmesi gerekir. Saksıya gömülen etin 15 gün bekletildikten sonra bahçeye gömmek gerekir. Ardından et kesinlikle yer değiştirilmemelidir.

Yarası Kanadı ile Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır

Yarasa kanadı ile kısmetin açılması için büyü sık faydalanılan bir yöntem olmamasına rağmen etkili yöntemlerden bir tanesidir. Eğer kişi kısmetinin bir başka kişi tarafından bağlandığın düşünüyorsa, bu yöntemden faydalanmak gerekir. Bu yöntem diğer yöntemler ile kıyaslandığı zaman daha zordur. Çünkü  bu türde kişinin kendi başına, bir başkasının yardımı olmadan yarasa yakalaması gerekir. Yarasa yakalamak kişiyi zorlayabilir. Yarasa yakalandıktan sonra yarasının kanadında bulunan ince deriden delik açılması şarttır.

Büyüyü yapacak olan kişi şekerli su karışımı hazırlamalıdır. Şekerli su başka bir bardağa delikten geçecek şekilde doldurulmalıdır. Kısmeti açılmasını isteyen kişinin şekerli suyu bir dikişte içmesi gerekir. Şekerli su içilmeden önce ve içildikten sonra dua okumak gerekir. Ayrıca tılsımlı sözcükler de işe yarar. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kişinin suyu içerken mutlaka tek dikişte bitirmesidir. Birden fazla yudumda birleştirilen suyun içilmesi büyünün etkisinin bozulmasına neden olur.

Ayrıca dil bağlama büyüsü hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Vekf Bebeği ile Kısmet Nasıl Açılır?

Vekf bebeği kullanarak kısmetin açılması en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Kısmetin bağlanması halinde bu yöntem son derece faydalı olur. Bu yöntemden faydalanmak isteyen kişilerin beyaz kumaş kullanarak bir bez bebek yapması gerekir. Bez bebek yalnızca kişinin kendisi tarafından hazırlanmalıdır. Bebek hazırlandığı sırada iş açmak için dua ve kısmet açmak, şans getirmek için duaların okunması gerekir. Kimin kısmetinin açılması isteniyorsa, kişinin yanında bu bebekleri taşıması gerekir. En uzak kişinin çantasında bez bebek bulunması gerekir. Ya da daha iyisi kişi iç cebinde bu bebeklerinin olması gerekir. Bu yöntemden ne yazık ki erkeklerin faydalanması mümkün değildir. Yalnızca kadınlar bu yöntemden faydalanabilir ve kısmetlerini açabilirler.

Birinin Kısmeti Neden Kapanır?

Birinin kısmetinin kapanması ardında bir çok neden yatıyor olabilir. Dualar okunduğu sırada neden kişinin kısmeti kapandığını anlaması, ayrıca kısmetin kapanma nedenine uygun dua okunması gerekir. Kişi bir büyünün altına olduğu için kısmeti kapalı olabilir. Cuma günü okunacak kısmet duası sayesinde kişinin kısmeti yeniden açılabilir.

Kısmet Açmak için Hangi Yöntemler Kullanılmalıdır?

Kısmet açmak için kullanılacak olan yöntemler farklı farklıdır. Kısmet kapatma nedenine gör yöntem tercihini yapmak gerekir. Eğer kişi bir başka kimsenin büyüsü altında olduğu için kısmeti kapalı ise, kişi Cuma günleri dua okuma yönteminden faydalanarak duanın etkisinden kendini kurtarabilir. Kısmeti kapalı olan kişi eğer kadın ise, bez bebek yönteminden faydalanmak mümkündür. Erkekler faydalanamaz.

Kısmet Açma Duası

Kısmet açma duası şu şekildedir:

“Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.”

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz