Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Domuz Yağı Sürüldüğünü Nasıl Anlarız?

Domuz yağı sürüldüğü nasıl anlaşılır? Domuz yağı büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Domuz yağı ne işe yarar? Domuz yağı büyüsü ve domuz yağıyla yapılabilecekleri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Domuz Yağı Sürüldüğünü Nasıl Anlarız?

Domuz yağı büyüsü kara büyülerin arasında yerini ilk sırada alır. Bu büyünün yapılmasında cinlerden yardım alınır. Cinler, büyünün yapılmasında büyünün yapıldığı kişilerin bedenlerine ve ruhlarına girerek onları kendi istekleri doğrultusunda yönlendirir. Bunun sonucunda da cinlerin etkisi altına girenlerin bedensel ve ruhsal açıdan davranışlarında değişmeler meydana gelir.

Domuz Yağı Büyüsünün Belirtileri

Domuz yağı büyüsünün yapılmasında pis hayvanların parçaları ve domuz yağı kullanılır. Domuz yağının rengi sarımsıdır. Genellikle bu büyünün yapılmasının ardından domuz yağı evlerin eşiklerine, kıyafetlere ve kapılara sürülür. Domuz yağı silindiği zaman hiçbir şekilde çıkmaz. Bunun için bu tür belirtilerle karşılaşıldığı zaman büyünün bozulması için medyum hocasına gidilmelidir. Aşağıda domuz yağının sürüldüğünün anlaşılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar yer alır:

 • Domuz yağının sürüldüğü evlerde kişilerin ruhsal anlamda hareketlerinde farklılıklar görülür. Örneğin; bu kişiler, aniden sinirlenir ve çevrelerinden nefret eder.
 • Bununla birlikte domuz yağının sürüldüğü kişilerin uykularında düzensizlikler olur. Hiçbir şekilde uyuyamazlar veya uyudukları zaman sürekli olarak uyanırlar.
 • Domuz yağı büyüsü yapılmış kişiler, rüyalarında kedi, köpek, yılan ve akrep gibi hayvanları görür.
 • Ayrıca sürekli olarak baş ve boyun ağrıları ile güne başlarlar.
 • Bunun dışında domuz yağı büyüsünün yapıldığı kişiler, yolda yürürken kendilerini birilerinin takip ettiğini düşünür.
 • Büyünün etkisinde olanlar, daima hasta ve yorgun olur.
 • Bunun yanı sıra bu kişiler kimsenin duymadığı sesleri işitir.

Yukarıda belirtilen etkilerin meydana gelmesi sonucunda domuz yağı büyüsünün bozulması için  medyum hocasına başvuruda bulunmak gerekir.

Ayrıca cin musallatı büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Evde Domuz Yağının Görülmesi

Evde domuz yağı büyüsünün görülmesi sonucunda net bir kanıya varmak için medyum hocasına gidilmesi gerekir. Bir kişinin evde domuz yağı büyüsünü anlamasında evin önünde, eşiğinde, evin kapılarında veya kıyafetlerde sarımsı bir lekenin görülmesi yeterlidir. Bu lekenin silinmesi veya yıkanması durumunda çıkmaması sonucu domuz yağı büyüsünün yapıldığına emin olunabilir. Bundan sonra direkt olarak medyum hocasına giderek domuz yağı büyüsünün bozulması için muska veya tılsım  hazırlatmanız gerekir.

Bunun dışında domuz yağını evde görenler, her gün Kuran-ı Kerim’den büyünün bozulması  için dualar ve sureler okumalıdır. Duaların düzenli bir şekilde okunmasından sonra domuz yağı büyüsü 1 ayın içinde etkisini tamamen yok ederek kişilerin üzerinde görülmemeye başlar.

Domuz Yağı Büyüsünü Yok Etme

Domuz yağı büyüsünü yok etmek için uygulanması gereken adımlar vardır. Aşağıda domuz  yağı büyüsünün yapıldığını anlayanların yapması gerekenler ayrıntılı bir şekilde  açıklanmaktadır:

 • İlk olarak büyünün kesin yapıldığını anlamak için medyum hocasına rabıta yöntemi ile bakımlar yaptırılmalıdır.
 • Domuz yağı büyüsünün rabıta yöntemi ile yapıldığı ortaya çıktığı zaman büyünün etkisinde olana bir gece boyunca medyum hocası  uzaktan  ruhunun arınmasını ve  temizlenmesini  sağlayacak  işlemler uygular.
 • 1 gecenin bitip arınma işleminin yapılmasının ardından medyum hocası kişinin evde veya üzerinde taşıması gereken vefki hazırlar.
 • Vefkin doğru bir şekilde yazılıp hazırlanmasından sonra vefki büyü yapılan kişi alır ve evinde  ya da  kıyafetlerinin içinde saklar.
 • Bunun sonucunda da domuz yağı büyüsünün bozulması gerçekleşmiş olur.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasından sonra en geç 1 ay içerisinde domuz yağı büyüsü etkisini kişinin üzerinden uzaklaştırır ve tamamen ortadan kaybolur. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı insan eski haline dönerek hayatına kaldığı yerden devam eder.

Kimlere Domuz Yağı Büyüsü Bozdurmak İçin Başvurulur?

Domuz yağı büyüsünün bozulmasında Havas bilimi ile ilgilenen ve bu bilim hakkında yeterli donanıma ve bilgiye sahip olan medyum hocalarına gitmekte yarar vardır. Domuz yağı büyüsünün bozulması yetenek ve tecrübe isteyen bir iştir. Eğer, büyünün bozulmasında amatör olan hocalar tercih edilirse, büyüyü bozmak yerine daha da etkisini arttırtabilirsiniz. Bunun için kesinlikle domuz yağı büyüsünün bozulmasını yapabilecek kişinin çok iyi bir şekilde araştırılması gerekir.

Domuz yağı büyüsünün bozulmasında  vefkler ve  tılsımlı  sözcüklerin iyi bir medyum  hocası tarafından hazırlanması gerekir. Çünkü, hazırlanan vefk ve tılsımlı sözcükleri büyünün  etkisinde  kalan tarafın evinde  veya eşyalarının içerisinde sürekli olarak  saklaması önerilir. Bunun sonucunda da büyü etkisini kaybederek tamamen kişinin üzerinden uzaklaşır ve bu kişilere bir daha domuz yağı büyüsü etki etmez.

Domuz Yağı Büyüsünün Uygulanışı

Domuz yağı büyüsünün yapılışında yerine getirilmesi gereken şartlar vardır. Aşağıda domuz  yağının yapılmasında izlenmesi gereken yollar sırasıyla verilmektedir:

 • Domuz yağı büyüsünün yapılmasından önce domuz yağının temin edilmesi gerekir.
 • Domuz yağının alınmasından sonra büyüyü yapacak kişi domuz yağını boynunun içine sokar.
 • Bu adımdan sonra boynunun içine soktuğu domuz yağının üzerine medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcükleri ve duaları okur.
 • Okuma aşaması bittikten sonra domuz yağının uygulanacağı kişinin evine gidilir. Özellikle evin duvarlarına, kapılarına, eşiklerine ve kişilerin kıyafetlerine domuz yağı bol bir şekilde sürülür.
 • Bütün işlemlerin hatasız bir şekilde yapılmasından sonra domuz yağı büyüsünün etkisi o gün içerisinde bile  hemen  görülmeye başlar.

Yukarıda verilen aşamaların aksatılmadan yapılması ile domuz yağı büyüsünün uygulama aşamaları komple bitmiş olur.

Domuz Yağı Büyüsünün Dindeki Yeri

Domuz yağı büyüsünün yapılması sonucunda büyüyü yapanlar çok büyük günah işlemiş olur. Çünkü büyünün yapılması dinde hiçbir şekilde uygun olarak görülmemiştir. Özellikle din ve ibadet konusunda Allah’a inanan ve onun dediklerinden çıkmayan kişilerin şeytanlara ve cinlere uyup domuz yağı büyüsünü yaptırmaları durumunda kesinlikle cehenneme gider. Bu yüzden domuz yağı büyüsünün yapılması hiçbir şekilde hoş karşılanmaz.

Bunun dışında domuz yağı büyüsünün yapılmasında evli çiftlerin ayrılması amaçlanıyorsa, bu dinde tamamen sakıncalı bir davranış olarak kabul edilir. Çünkü, dinimiz evlilik müessesini çok önemli ve kutsal olarak kabul ettikleri için bu kuruma zarar verenleri Allah öteki dünyada cezalandıracaktır. Bunun için domuz yağı büyüsünün yapılmasından önce çok iyi düşünülmesi gerekir.

Felak Suresi İle Domuz Yağı Büyüsünden Korunma

Felak suresi ile Allah’a sığınıp domuz yağı büyüsünden kurtulmak veya korunmak mümkündür. Bunun için domuz yağı büyüsüne maruz kalanlar, özellikle kılınan namazların  hemen ardından Felak suresini okumalıdır. Bu surenin düzenli bir şekilde sabah ve akşam okunması sonucunda domuz yağı büyüsü bozulur ve cinler etkisini insanların üzerinden çeker. Aşağıda  Felak suresinin okunuşu yer alır:

 • Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
 • Gul e’ûzu bi-Rabbi’l-felak. 2- Min şerri mâ halak.
 • Ve min şerri ğâsikın izâ vekab.
 • Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad.
 • Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Nas Suresi İle Domuz Yağı Büyüsünden Korunma

Nas suresi ile domuz yağının bozulması gerçekleşebilir. Nas suresinin abdest alınarak okunması sonucunda domuz yağı büyüsünün etkisi altında olanlar, büyünün etkisinden  yaklaşık olarak 1 ay içerisinde tamamen kurtulur.  Nas suresi kara büyülerin bozulmasında en etkili olan dualardan biridir. Bu yüzden domuz yağı büyüsünün yapıldığı taraf, her gün bu sureyi okumalıdır. Aşağıda Nas suresinin Latince okunuşu yer alır:

 • Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
 • Gul e’ûzu bi-Rabbi’n-nâs.
 • Meliki’n-nâs.
 • İlâhi’n-nâs.
 • Min şerri’l-vesvâsi’l-hânnâs.
 • Ellezî yuvesvisu fî sudûri’n-nâs.
 • Mine’l-cinneti ve’n-nâs.

Nazar ve haset belirtileri nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ayet el Kürsi İle Domuz Yağı Büyüsünden Korunma

Ayet el Kürsi Kuran-ı Kerim’de yer alan en etkili surelerin başında bulunur. Ayet el Kürsinin okunması sonucunda insanlar surenin faziletlerinden yararlanabilir. Özellikle domuz yağı   büyüsünün etkisinden kurtulmak isteyenler, Ayet el Kürsiyi okudukları anda cinler bu kişilerin ruhlarından ve  bedenlerinden çıkarak bir daha hiçbir koşulda gelmez. Çünkü, Ayet el Kürsi şeytani varlıkları uzaklaştıran en etkili surelerden birisidir.

Bunun dışında Ayet el Kürsiyi sabah evden çıkmadan ve akşam uyumadan önce okursanız,  her türlü cinlerden  ve iblislerden  korunmuş olursunuz. Aşağıda Ayet el Kürsinin okunuşu verilmektedir:

 • Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
 • Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm,
 • lâ te’huzühu sinetün velâ nevm,
 • lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard,
 • men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih,
 • ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm,
 • velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard,
 • velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Domuz Yağı Büyüsünden Korunma Yolları

Domuz yağı büyüsünden korunmak için ilk olarak Allah’a her gün sığınıp ona dualar etmek gerekir. Allah’a içten ve samimi bir şekilde dua edilmesi sonucunda Allah herkesi kötülüklerden ve şeytanlardan korur. Bunun için abdestli bir şekilde her gün dua etmek gerekir. Aşağıda gün içerisinde işe başlamadan önce ve günün sonunda yatmadan önce okunması gereken dua yer alır:

 • “Hasbiyallâhu ve kefâ semi’ Allahu limen deâ. Leyse verâallahu muntehâ.”

Yukarıda verilen duanın okunması sonucunda Allah herkesi cinlerden ve şeytanlardan korur.  Bu duanın okunması sonucunda herhangi bir büyü etki etmez. Yani belirtilen duanın okunması sonucunda özellikle kara büyülerin içinde yer alan domuz büyüsünün yapılması durumunda büyü tutmaz.

Bunun dışında domuz yağı büyüsünden korunmak için her gün Bakara suresinin de okunması gerekir. Aşağıda Bakara suresinin okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun
 • İnnelleıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun
 • Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym
 • Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın
 • Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun
 • Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada* ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun
 • Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun
 • Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun
 • Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun
 • Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun
 • Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun
 • Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz