Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Cin Musallat Büyüsü Nedir, Cin Musallatı Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Cin Musallat Büyüsü Nedir, Cin Musallatı Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Cim musallatı büyüsü nedir, ne işe yarar, ne kadar sürede etki eder? Cin musallatı büyüsünü kimler yapabilir? Cinlerden uzak durulabilir mi? Cin musallatı büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Cin Musallat Büyüsü Nedir, Cin Musallatı Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Cin musallat büyüsünün yaptırılması oldukça tehlikeli sonuçlar ortaya koyabilir. Cin musallat büyüsünün yaptırılmasında şeytanlardan ve cinlerden yararlanılır. Büyünün doğru uygulamalarla yapılmaması durumunda cinler ömür boyu büyüyü yaptırana musallat olur. Bu yüzden büyünün yaptırılmasında muhakkak vefk ilmi ile ilgilenen ve bu alanda yüksek  donanımlara sahip olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Bu sayede cin musallat büyüsünün yanlış veya hatalı yapılması imkânsız hale dönüşür.

Cin Büyüsü Ne Anlama Gelir?

Cin büyüsünün yapılmasındaki amaç, her zaman karşı tarafın hem ruhsal hem de bedensel açıdan zarar görmesini sağlamaktır. Cin büyüsü, sevmediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir insanın hayatı boyunca her zaman olumsuz ve kötü durumlarla karşılaşması için yaptırılabilir. Bu büyünün yaptırılmasından sonra istediğiniz kişinin hayatı her zaman kötü gider. Üstelik kişilerin büyüden sonra ruh sağlıklarına da çok büyük zararlar geleceği için kendilerini intihara kadar sürükleyip hayatlarına son verebilir.

Cin büyüsünün yapılmasında cinler çağrılır. Cinlerle ruhen iletişime geçmek için doğru  zamanı bekleyip uygun davranışlarda bulunmak gerekir. Cinler, size karşı negatif bir tavır sergilediği zaman hayatınız boyunca cinlerin musallat olmalarından kurtulamazsınız. Bu yüzden cin büyüsünü yaptırmak isteyen herkes, muhakkak medyum hocasına gitmelidir.

Cin musallatı nedir, nasıl olur? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cin Büyüsünün Amacı

Cin büyüsünün yapılmasındaki en büyük neden, insanlara zarar vermektir. Cin büyüsünün yapılması ile insanların hayatları tamamen yok olur ve hayatlarına şuursuz bir şekilde  devam ederler. Cin büyüsünün etkisi altında kalanlar, her zaman kötü olaylarla karşı karşıya gelir. Özellikle iş hayatlarında ve ilişkilerinde hep başarısız olurlar. Bununla birlikte hayallerinde  yapmak istedikleri bir şeye  adım attıkları zaman o iş hiçbir şekilde gerçekleşmez.

Bunun dışında cin büyüsünün etkisinde olanların bedensel ve ruhsal açıdan da kayıpları  olur. Özellikle akıl ve ruh sağlıklarını yitirerek hayatları boyunca hep kendilerine zarar verir. Çünkü, cinler bu kişilerden ölene kadar hiçbir şekilde uzaklaşmaz.

Cin Büyüsü Herkese Yapılabilir Mi?

Cin büyüsünün yapılması sonucunda herkese etkisini göstermesi mümkündür. Fakat, cin  büyüsü, işinde ehli olan  uzman  medyum hocaları tarafından yapılmadığı  zaman sadece  yıldızı ve  enerjisi  düşük olan  kişiler etkilenir. Örneğin; büyüyü amatör ve bilgisi olmayan medyum hocaları aracılığı ile eşinize yaptırdığınız zaman sizin veya evdeki diğer bireylerin yıldızları düşük ise çok kolay bir şekilde siz de cin büyüsünden  etkilenebilirsiniz.

Medyum hocalarının cin büyüsünde çok büyük etkisi vardır. Çünkü, cinlerin büyü yapım  aşamasında görevlendirilmesini medyum hocaları ayarlar. Bu yüzden enerjisi yüksek olan ve cin çağırma konusunda daha önceden tecrübeleri olan hocalara gidilmesinde büyük yarar vardır. Bunun için cin büyüsünün yapılmasından önce muhakkak bu konuda yetenekli  olan medyum hocalarının araştırılması gerekir.

Cin Büyüsünün Bozulması

Cin büyüsünün bozulması elbette mümkündür. Fakat büyünün gücünün çok kuvvetli  olmasından dolayı bozulması da o kadar zaman alır. Cin büyüsünün bozma işlemini kesinlikle evde yapmamanız gerekir. Bunun dışında ilk olarak medyum hocasına gidilerek cin büyüsünün yapılıp yapılmadığını kontrol ettirmek gerekir. Eğer, cin büyüsünün etkisi üzerinizde bulunuyorsa,  medyum hocası size özel muska ve tılsım hazırlar. Bunun dışında cin büyüsünün bozulmasında okunması gereken sureler ve dualar da vardır. Özellikle Felak ve Nas surelerinin her sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması sonucunda 1 ay içerisinde cin büyüsü etkisini tamamen ortadan kaldırarak büyünün yapıldığı kişilerden uzaklaşır ve bir daha hiç gelemez.

Cin Çıkarmak Mümkün Mü?

Cin çıkarma eyleminin yapılması mümkündür. Cin çıkarmanın yapılması sonucunda büyünün  etkisinde olanlar, rahata ve huzura kavuşarak eski hallerine döner. Cin çıkarmanın yapılmasında medyum hocalarının yardımına ve desteğine ihtiyaç vardır. Cin çıkarmanın gerçekleşmesi için medyum hocasının okunmasını istediği sureleri ve duaları her gün düzenli bir şekilde okumak gerekir. Aşağıda cin çıkarma işleminde medyum hocasının okunmasını istediği dualar ve sureler sırasıyla verilmektedir:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Cin Suresi: Kul uhıye ileyye ennehusteme’a neferun minelcinni fekalu inna semı’na kur’anen ‘aceben. Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden. Ve ennehu te’ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden. Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna ‘alellahi şetatatan. Ve enna zanenna en len tekulen’insu velcinnu ‘alellahi keziben.

Yukarıda verilen surelerin eksiksiz bir şekilde okunması durumunda cin çıkarma işlemi gerçekleşmiş olur. Bunun için bu surelerin sessiz bir odada gece yarısından sonra ve sabah  güneşinin doğuşundan  sonra okunması gerekir.

Cinler Zararlı Mı?

Cinlerin insanlara büyük zararları vardır. Zaten cin büyüsünün yapılmasındaki  amaç da karşı tarafın hayatına ve kendisine zarar vermektir. Aşağıda cinlerin hangi konularda insanlara zarar verebileceği ile ilgili detaylar açıklanmaktadır:

 • İnsanlar, her anında cinlerden korktuklarını belli ettikleri zaman cinler kolay bir şekilde bu kadar güçsüz olan insanlara zarar vererek onlara musallat olur.
 • Bununla birlikte insanların çok mutlu oldukları anlarda da cinler bu mutluluğu bozmak için insanları rahatsız ederek  onları korkutmayı başarır.
 • Aynı zamanda cin veya ruh çağırma işlemlerinde herhangi bir tersliklerin olması sonucunda da cinler rahatsız eder.
 • Bunun dışında cinler, insanlara büyü yapılmasında da yardımcı olur ve insanların ruhlarına girerek onların akıl ve zekâları ile oynayarak onların intihar etmelerine neden olur.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesi sonucunda cinlerin kötü anlamda etkileri hemen büyünün yapıldığı kişiye geçer. Böylece insanlar cinlerin ölene kadar tesirinden kurtulamaz.

Cinler Gerçek Mi?

Cinlerin gerçekte var olduğu ile ilgili bilgiler Kuran-ı Kerim’de yer  alan ayetlerde  detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Cinlerin gerçekte iyi ve kötü olarak görev aldıkları aşağıda verilen  Kuran-ı Kerim’in ayetlerinde  anlatılmaktadır:

 • Cinlerden ve insanlardan sizden önce geçmiş ümmetlerle birlikte ateşe girin. Her bir ümmet girişinde kardeşini (kendi benzerini) lanetler. Nitekim hepsi birbiri ardınca orada toplanınca, en sonra yer alanlar, en önde gelenler için: “Rabbimiz, işte bunlar bizi saptırdı; öyleyse ateşten kat kat artırılmış bir azap ver diyecekler.” (Allah da:) “Hepsi için kat kattır. Ancak siz bilmezsiniz” diyecek. (Araf Suresi/ 38. Ayet.)
 • Süleyman’a cinlerden, insanlardan ve kuşlardan orduları toplandı ve bunlar bölükler halinde dağıtıldı. (Neml Suresi/ 17. Ayet.)
 • (Melekler) Derler ki: “Sen Yücesin, bizim velimiz sensin, onlar değil. Hayır, onlar cinlere tapıyordu ve çoğu onlara iman etmişlerdi.” (Sebe Suresi/ 41. Ayet.)
 • Cinlerden ifrit: “Sen daha makamından kalkmadan, ben onu sana getirebilirim, ben gerçekten buna karşı kesin olarak güvenilir bir güce sahibim.” dedi. (Neml Suresi/ 39. Ayet.)
 • Ben, cinleri ve insanları yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım. (Zariyat Suresi/ 56. Ayet.)
 • Oysa biz, insanların ve cinlerin Allah’a karşı asla yalan söylemeyeceklerini sanmıştık. (Cin Suresi/ 5. Ayet.)
 • Bir de şu gerçek var: İnsanlardan bazı adamlar, cinlerden bazı adamlara sığınırlardı. Öyle ki, onların azgınlıklarını arttırırlardı. (Cin Suresi/ 6. Ayet.)
 • Eğer onlar (insanlar ve cinler), yol üzerinde ‘dosdoğru bir istikamet tuttursalardı’, mutlaka biz onlara bol miktarda su içirir (tükenmez bir rızık ve nimet verir)dik. (Cin Suresi/ 16. Ayet.)
 • Gerek cinlerden gerekse insanlardan (olan her hannas’tan Allah’a sığınırım). (Nas Suresi/ 6. Ayet.)

Odkara büyüsü nedir, odkara büyüleri nasıl yapılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Cinlerin İnsan Üzerindeki Etkileri

Cinlerin insanlara musallat olmasından sonra karşı tarafın davranışlarında gözle net bir şekilde görülebilecek değişimler meydana gelir. Aşağıda cinlerin musallat olmasında meydana gelen belirtiler sırasıyla verilmektedir.  Bu belirtileri şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Genellikle cinlerin musallat olduğu kişilerde tıp alanında tedavisi olmayan hastalıklar meydana gelir. Örneğin; kişilerin öğleden sonra sürekli olarak başlarına ağrılar girer.
 • Bununla birlikte cin çarpmış kişilerde uyku sorunları oluşur. Sabaha kadar hiçbir şekilde uyuyamazlar.
 • Aynı zamanda rüyalarında ve kabuslarında sürekli olarak kendilerine hayvanların saldırdıklarını görürler.
 • Bunun dışında uykularında veya günlük yaşamlarında sürekli olarak vücutlarında kasılmalar meydana gelir.
 • Cin musallat olmuş kişiler, banyo yapacakları zaman tek başlarına banyoya girmekten korkar ve giremez.
 • Gün içerisinde birilerinin kendilerini takip ettiklerini hissederler.
 • Cin çarpmış kişiler çok pis olur. Evlerini hiçbir zaman temizleme istediğinde olmazlar.
 • Bunun yanı sıra bu kişiler banyo ve tuvalette çok  uzun  süre  kalır.
 • İş hayatlarında çöküşler meydana gelir. Bunun sonucunda da evlerine yeteri kadar gelir getiremezler.
 • Bununla birlikte Kuran-ı Kerim  veya ezan okunduğunda  çok fazla rahatsız olurlar.
 • Ayrıca yakın çevreleri ve aileleriyle birlikte ortada bir neden olmadan tartışırlar. Her zaman  ruhsal anlamda  asabi ve  sinirli olurlar.
 • Bunun haricinde cinin musallat olduğu kişiler her zaman yalnız kalmak ister.
 • Aynı zamanda kişiliklerinde bozukluklar meydana gelir. Davranışları her zaman değişir ve aynı kalmaz.

Yukarıda verilen belirtilerin ortaya çıkması durumunda muhakkak medyum hocasına giderek cinleri kendinizden uzaklaştırmanız  gerekir. Bunun için her gün medyum hocasının vereceği duaları aksatmadan okumakta fayda vardır.

Cinlerden Uzak Durulabilir Mi?

Cinlerden uzaklaşmak mümkündür. Bunun için ilk olarak Allah’a sığınarak dualar edip O’ndan yardım istemek gerekir. Allah’a dualar edilip cinlerden kurtulmak için yalvardığınız zaman Allah her zaman sizin yanınızda olur ve dualarınızı kabul eder. Duaların okunmasından  önce muhakkak abdest almak gerekir. Abdest almadan kesinlikle Allah’a sığınılmamalıdır. Abdestin  alınmasından sonra aşağıda  verilen  surelerin  her gün okunması gerekir:

 • “Euzü billahi mine’ş şeytani’r racim”.
 • “Rabbi euzü bike min hemezeti’ş-Şeyatin ve euzü bike Rabbi en yahdurun”.

Yukarıda verilen surelerin eksiksiz ve düzenli bir şekilde okunmasından sonra cinlerden korunmak ve uzaklaşmak mümkündür.

Besmele Neden Önemli?

Besmelenin özellikle her sabah evden çıkarken çekilmesi oldukça önemlidir. Çünkü, bir işe başlamadan önce Besmele çekildiği zaman Allah bütün kötülükleri ve cinleri sizin üzerinizden uzaklaştırır. Bu sayede cinler Besmele çektiğiniz zaman hiçbir koşulda sizin yanınıza gelmez. Bu yüzden güne başlamadan veya günün sonunda uyumadan önce Allah’ın adını andığınız zaman  Allah  sizin her zaman yanınızda olur  ve korur.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz